خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

60 درصد پیشرفت در 10 روز

این مقاله رو من دیدم . بهتره شما هم استفاده کنید . نویسندش آقای خورسند هست . محمدرضا خورسند البته !

اینم لینکش
      60 darsad dar 10 rooz
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Bull****....
      هرچه بیشتر احساس تنهایی کنی،احتمال اغاز یک رابطه ی احمقانه بیشتر میشود...
      "نامه ای عاشقانه از بیمارستان دولتی"
      "ریچارد براتیگان"

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=.Mohamad.;840722]این مقاله رو من دیدم . بهتره شما هم استفاده کنید . نویسندش آقای خورسند هست . محمدرضا خورسند البته !

اینم لینکش
      60 darsad dar 10 rooz[/QUOTE
      بنظرم جالب بود....اگر کسی بخواد بخونه به امتحانش می ارزه...حالا یکمم پیشرفت کنه ازینی که هست بهتر میشه بلاخره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خوندم ولی نفهمیدم منظورشونو

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حیف زمانی که بابت خوندنش گذاشتم.
      استارتر محترم , از اسامی گمراه کننده برای عنوان تاپیک استفاده نکنید, 60 رصد پیشرفتی که ذکر کردین کاملا مغایر با محتوای فابل هست , این فایل یک مقاله انگیزشی هست نه مقاله ای در جهت پیشرفت تحصیلی در طی زمان باقی مونده.
      اولش که داستان نوشتن ,بعدهم متوسل شدن به ماه رمضون و در اخر هم با خستگی وصف ناپذیرناشی از ابداع دوروز یکبار( همون روش 3 روز یکبار خودمون )حرف زدن.
      نمیدونم چه رسمی شده هر کسی یک متن انگیزشی مینویسه فکر میکنه شده مشاور.
      به قول نویسنده متن , اره فقط شمایی که نامبر وانی , این همه کتاب و موسسه هم بوق هستند که ردشون کردین.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      حیف زمانی که بابت خوندنش گذاشتم.
      استارتر محترم , از اسامی گمراه کننده برای عنوان تاپیک استفاده نکنید, 60 رصد پیشرفتی که ذکر کردین کاملا مغایر با محتوای فابل هست , این فایل یک مقاله انگیزشی هست نه مقاله ای در جهت پیشرفت تحصیلی در طی زمان باقی مونده.
      اولش که داستان نوشتن ,بعدهم متوسل شدن به ماه رمضون و در اخر هم با خستگی وصف ناپذیرناشی از ابداع دوروز یکبار( همون روش 3 روز یکبار خودمون )حرف زدن.
      نمیدونم چه رسمی شده هر کسی یک متن انگیزشی مینویسه فکر میکنه شده مشاور.
      به قول نویسنده متن , اره فقط شمایی که نامبر وانی , این همه کتاب و موسسه هم بوق هستند که ردشون کردین.
      هان ؟
      من که نفهمیدم منظور اصلی شما رو . ولی آقای خورسند از حدود سال 90 هر سال نزدیک های کنکور یک متن انگیزشی با کلی درد و دل میدن که خیلی انگیزه میده . عنوان متن طبق عنوان سایت ایشون بوده . و اگر با دقت خونده باشین خیلی مناسب و خوب هست .

به نظر من افرادی مثل شما فقط باید بابت یک چیزی پول بدن . و اگه چیزی رایگان باشه حتی خیلی خوب و عالی هم باشه شما و امثال شما باب میلشون نیس

نیمدونم چرا ؟ ولی ی جورایی نامردیه . قدر نشناس نباشیم . و عیب الکی هم نذاریم

مقاله های اقای خورسند مثل اقای افشار اول انگیزشیه با یکم شوخی و حرفای دل و سوالایی که ازشون پرسیده شده بعد راه حل ها رو میدن .

مثلا من خودم متن ها و فایل های دکتر افشار رو خیلی قبول دارم . چون توی سایتشون پر نظرات و سوال های بچه ها هست . و ایشون میفهمن درد بچه ها چیه . واسه همین خیلی بهتر جواب میدن تا اونایی که فقط پولی کار میکنن یا فقط تماس میگن بگیر
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

کلیت حرف ایشون چی بود؟! کسی فهمید به ما هم اطلاع بده

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

البته منکر این هم نیستم که میشه تو این مدت باقی 50 60 درصد پیشرفت کرد

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

کلیت حرف ایشون چی بود؟! کسی فهمید به ما هم اطلاع بده
      انگیزشی بود و مشاوره دیگه . چکار کنیم و با چه روش هایی پیش بریم.
      به امید موفقیت...

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mohamad. نمایش پست ها
      انگیزشی بود و مشاوره دیگه . چکار کنیم و با چه روش هایی پیش بریم.
      آهان که اینطور ، فکر کردم برنامه مطالعاتیه
      ممنون

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هان ؟
      من که نفهمیدم منظور اصلی شما رو . ولی آقای خورسند از حدود سال 90 هر سال نزدیک های کنکور یک متن انگیزشی با کلی درد و دل میدن که خیلی انگیزه میده . عنوان متن طبق عنوان سایت ایشون بوده . و اگر با دقت خونده باشین خیلی مناسب و خوب هست .

به نظر من افرادی مثل شما فقط باید بابت یک چیزی پول بدن . و اگه چیزی رایگان باشه حتی خیلی خوب و عالی هم باشه شما و امثال شما باب میلشون نیس

نیمدونم چرا ؟ ولی ی جورایی نامردیه . قدر نشناس نباشیم . و عیب الکی هم نذاریم

مقاله های اقای خورسند مثل اقای افشار اول انگیزشیه با یکم شوخی و حرفای دل و سوالایی که ازشون پرسیده شده بعد راه حل ها رو میدن .

مثلا من خودم متن ها و فایل های دکتر افشار رو خیلی قبول دارم . چون توی سایتشون پر نظرات و سوال های بچه ها هست . و ایشون میفهمن درد بچه ها چیه . واسه همین خیلی بهتر جواب میدن تا اونایی که فقط پولی کار میکنن یا فقط تماس میگن بگیر
      عرایضم کاملا واضح بود با این حال مجددا عرض میکنم:
      اول اینکه اگر دقت کنید تمامی کسایی که پست گذاشتن از محتوای مقالهای که شما گذاشتین هیچ چیزی برداشت نکردن , این یعنی خالی از محتوا هست.
      دوم اینکه اگر به قول خودتون این مفقاله انگیزشی باشه , اون 60 درصد پسشرفت تحصیلی که توی عنوان تاپیک قید کردین چی هست.
      نکته دیگر اینکه بنده اگر قصد انتخاب مشاور داشته باشم جدای از بحث مادی , به رزومه فرد مشاور نگاه میکنم.
      درمورد افشاریا همین اقایی که شما فرمودین هم , هروقت دوتا رتبه برتر رو بعنوان شاگرد خودشون معرفی کردین بیشتر درموردش بحث میکنم
      نکته اخر هم اینکه افشار دکتر نیست .

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اصلا کلا رسم شده کنکوری ها نظرات کارشناسانه میگن . و تحلیل میکنن . طرف کلی مدرک داره . کلی علم داره نمیاد حرف بزنه
      یکی میاد پشت کنکور هنوز دبیرستانشو تموم نکرده واسه ما فیلسوف قرن میشه !!!!!
      مثل کتاب آقای مویینی که هرکی اومد یک نظری داد . هنوز کتاب چاپ نشده اومدن نظر دادن !
      شما هم بجای این حرفا و این انتقادای زیبا به نظرم بشینی درستو بخونی کنکور قبول شی خیلی بهتره .
      درضمن دکتر افشار چه مدرک دکتری داشته باشند چه نداشته باشند مهم فهم و درک ایشون هست .

هیچ مقابسه ای در کار نیست . اما اگر ادم با طرز فکر شما بخواهد پیش برود نبوت را انکار میکند . میدانید چرا ؟ میگوید پیامبر ( ص ) مدرک داره که از طرف خداست ؟ امضای خدا کو ؟ اصلا او که سواد نداره چطور ؟؟

قصد توهین و بی احترامی ندارم به هیچ وجه . ولی بهتره از کارهای خوب طرفداری کنیم . تا سودجویی کم بشه
      به امید موفقیت...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا کلا رسم شده کنکوری ها نظرات کارشناسانه میگن . و تحلیل میکنن . طرف کلی مدرک داره . کلی علم داره نمیاد حرف بزنه
      یکی میاد پشت کنکور هنوز دبیرستانشو تموم نکرده واسه ما فیلسوف قرن میشه !!!!!
      مثل کتاب آقای مویینی که هرکی اومد یک نظری داد . هنوز کتاب چاپ نشده اومدن نظر دادن !
      شما هم بجای این حرفا و این انتقادای زیبا به نظرم بشینی درستو بخونی کنکور قبول شی خیلی بهتره .
      درضمن دکتر افشار چه مدرک دکتری داشته باشند چه نداشته باشند مهم فهم و درک ایشون هست .

هیچ مقابسه ای در کار نیست . اما اگر ادم با طرز فکر شما بخواهد پیش برود نبوت را انکار میکند . میدانید چرا ؟ میگوید پیامبر ( ص ) مدرک داره که از طرف خداست ؟ امضای خدا کو ؟ اصلا او که سواد نداره چطور ؟؟

قصد توهین و بی احترامی ندارم به هیچ وجه . ولی بهتره از کارهای خوب طرفداری کنیم . تا سودجویی کم بشه

سلام فارغ از هر گونه تعصب خدمت شما عرض کنم کسی که پشت کنکور هست بهترین کارشناسه چون درگیر با درسا و کنکوره ...و میدونه چی به چیه...
      علت اینکه اغلب بچه ها با این مقاله بصورت تمسخر امیز برخورد کردن بعلت اینکه چون درگیر کنکور هستن وحداقل یکبار کتابای زیست و شیمی رو باز کردن میفهمن توی ده روز امکان اینهمه پیشرفت نیست
      کنکور و همه کارهای بشر بر اساس جریان علت و معلول دنیا رخ میده نمیشه وقتی نخوندی بیایی با قسم دادن خداوند به این شب و اون شب و زدن لبخند نتیجه بگیری...
      اصلا گیریم مقاله بسیار عالی هست و نویسندش بهترین مشاور دنیا ...اما مقاله کاملا غیر منطقی هست مثلا گفتن کسی که نخونده تا حالا از الان بره تست ریدینگ کار کنه یا ایشون نمیدونن ردینگ چی هست یا داره با ما شوخی میکنه ردینگ نیاز به تسلط حداقل 70 درصد کلمات انگلیسی داره ...ایا مثلا امکانش هست شما تو 15 روز 1500 کلمه حفظ کنید اینجاست که یه کنکوری چه خونده باشه چه نخونده باشه میفهمه یه جای این مقاله میلنگه...
      موضوع دیگه اینکه بحث صرفا خوندن نیست بحث تسلط روی مباحث اگه به خوندن باشه از همین الان تا خود کنکور میشه همه درسا رو خوند اما نتیجه این خوند چه خواهد شد...؟
      کسایی که تا الان نخوندن اول منطقی باشن و با این مقالات خودشونو گیچ نکنن...
      برای کسی که نخونده هنوز فرصت هست اما بصورت منطقی ...مباحثی رو بخونید که ذهنتون با اونا اشناست و توی این مدت میشه روی اونا تسلط پیدا کرد...مباحثی هست که تست زیاد داره تو کنکور اما تسلط روی اونا توی این زمان سخته اون مباحث رو حذف کنید...بیشتر روی عمومیا مانور بدید عمومیا توی این 15 روز امکانش هست به 50 برسه ...برای اختصاصیا فقط روی مباحث اسونی که با ذهنتون اشناست وقت بذارید ...باز هم میگم توی این مدت اگه منطقی باشید بهتر نتیجه میگیرید تا اینکه با مقالات انگیزشی جو زده بشید...

ویرایش توسط وحید ی : 10 تیر 1395 در ساعت 17:00

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      این مقاله رو من دیدم . بهتره شما هم استفاده کنید . نویسندش آقای خورسند هست . محمدرضا خورسند البته !

اینم لینکش
      60 darsad dar 10 rooz
      ینی اونیکه از اول سال از همه چیزش زده برابره با اونیکه حالا یادش اومده کنکور داره؟؟؟

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بازم فیلم هندی
      این چن روزم بکوب بخونید...ول کنید این حرفارو

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن