خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 111
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

قرص ریتالین سرجلسه کنکور?

سلام
      من تو ازمون هایی که میدم خیلی خسته میشم طوری که بعضی از دروس اختصاصی رو بلدم ولی بخاطر خستگی یا جواب نمیدم یا اگه جواب بدم بی دقتی میکنم و چیزی رو که بلدم اشتباه میزنم،میخواستم ببینم کسی خودش ریتالین استفاده کرده و میتونه راهنمایی کنه? تو سایتا در موردش زیاد نوشتن اما همش واسه مصرف بلند مدته!من فقط.یه بار میخام استفاده کنم پس خطر اعتیادشو نگید!
      متعهد بمان به کاکتوس ماندن

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز تو رو خدا ازین چیزا استفاده نکن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چیزای جدید رو نباید تو زمونایی که خیلی مهمن استفاده کنی
      راستش رو بخوای من یه بار برا امتحان فیزیک شب رو نخوابیدم و وقتی میرفتم برا امتحان یکی خوردم
      به ادم همچین انرژی میده که اگه با استرس کنکور یکی بشه ادم رو از پا در میاره
      من که سر امتحان اصلا نمیتونستم تمرکز کنم اصلا ارامش نداشتم

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.akbari نمایش پست ها
      راستش رو بخوای من یه بار برا امتحان فیزیک شب رو نخوابیدم و وقتی میرفتم برا امتحان یکی خوردم

نمی دونم. درسا رو خوندم و بلدم.تا زیست هم خوب جواب میدم. واسه فیزیک و شیمی خسته میشم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نمی دونم. درسا رو خوندم و بلدم.تا زیست هم خوب جواب میدم. واسه فیزیک و شیمی خسته میشم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arzhin نمایش پست ها
      قهوه بهتره
      من قبل ازمونا قهوه میخورم حتی اگه خیلی کم خوابیده باشم هم سر ازمون خسته نمیشم زیاد

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قهوه بهتره
      من قبل ازمونا قهوه میخورم حتی اگه خیلی کم خوابیده باشم هم سر ازمون خسته نمیشم زیاد
      قهوه ادرار آوره! کنکورم که 4_5 ساعته
      نمی دونم کجا گیر میاد وگرنه واسه آزمون 18 تیر قلمچی استفاده میکردم اگه بد نبود سرجلسه کنکورم میخوردم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیز من تقریبا یه ماه پیش از روی کنجکاوی مصرف کردم زیاد هم تاثیر نداره
      من این نتایج رو ازش گرفتم:
      2 ساعت مغزت خوب کار می کنه ولی در این حین شدیدا عرق می کنی و آب بدنت از دست میره
      بعد 2 ساعت گیج میزنی یا باید بخوابی یا یکی دیگه بخوری
      کلا باید تحت نظر روانپزشک مصرف بشه و در ضمن به هیچ عنوان برای کنکور توصیه نمیشه

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arzhin نمایش پست ها
      قهوه ادرار آوره! کنکورم که 4_5 ساعته
      نمی دونم کجا گیر میاد وگرنه واسه آزمون 18 تیر قلمچی استفاده میکردم اگه بد نبود سرجلسه کنکورم میخوردم
      در ضمن به هیچ عنوان آزاد نمیدن باید حتما بری پیش روانپزشک برات تجویز کنه یا اینکه یکی از دوستات داشت ازش بگیری کلا از داروخونه بدون نسخته نمیتونی بگیری حتی آشنا هم باشه نمیده چون هر ورق ریتالین رو با شمارش به داروخونه میدن و پوکه رو از داروخونه تحویل می گیرن

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس به ریسکش نمی ارزه
      باس با خستگیم کنار بیام

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      بهتره استفاده نکنین
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً
      ویرایش توسط .Mohamad. : 15 اسفند 1395 در ساعت 19:52

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mohamad. نمایش پست ها
      سلام

من از قرص ریتالین و روبیفن که ورژن بهترش هست استفاده کردم . الانم جلومه . هیچ وابستگی داشتم . ازش هم راضیم.
      البته رعایت کردم یک سری چیزا رو
      مثلا با نصف دونه شروع کردم .
      و مقدار مصرف از 1 دونه و نیم توی روز بیشتر نشده . ولی این روزا روزی 3 تا میخورم .

من از داروخونه بدون نسخه گرفتم . البته آشنا داشتم .
      روبیفن بسته ای 7 تومن . ریتالین ورقی 7 تومن خریدم .

پی وی نیاین . به کسی نمیدم
      از اون وید هایی که گذاشتن آواتارتون معلومه در چه حد آدم نرمالی هستید ...

استارتر عزیز ریتالین یا هر قرص دیگه ای رو نمیشه بدون مشورت پزشک مصرف کرد ، شاید بگی سه ساعت کنکوره تموم میشه میره ، ولی اینو در نظر بگیر که ریتالین در مواقع تنش زا تپش قلب رو فوق العاده میبره بالا ، اگه سر کنکور دچار حمله اضطرابی بشی چی ؟ مخصوصا اون استرس کنکور ...

به نظر من یه قهوه لایت قبل کنکور بزن فقط ، کاپوچینو یا نسکافه ، حتی سراغ اسپرسو هم نرو چون کافئینش بالاس و کافئین هم سطح تحمل استرس و اضطراب رو میاره پایین . یه نوشابه هایپ هم با خودت ببر سر جلسه 10 دیقه قبل از این که کم بیاری استفاده کن ؛ مثلا اگه بعد از زیست خسته میشی قبل از اینکه زیست رو شروع کنی نصفش رو بخور .

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قهوه ی عادی بخوری که مث من باشی خوابتم میگیره تازهی چیز میگم بدون ضرر کاملاااا کاربردیشما فقط بتونی قبل ازمون یه فنجون اسپرسو بخوری توی ازمون که هیچی شبشم خسته نیسی!البته همونجور که مستحضر هستین مزه ی زهر مار میده ولی خب بعدش کلا سروحالی
      هرچه بیشتر احساس تنهایی کنی،احتمال اغاز یک رابطه ی احمقانه بیشتر میشود...
      "نامه ای عاشقانه از بیمارستان دولتی"
      "ریچارد براتیگان"

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین من و یکی رفیقام 6 ماهی مصرف کردیم هیچ مشکلی هم نداشتیم البته اون هنوز میخوره و من دیگه نگرفتم.
      مشکل اینه این قرصا بساز نساز داره بعلاوه بار اول اصلا حس خوبی ندارن یعنی اگه میخوای مصرف کنی باید یه هفته قبل کنکور با دوز کم شروع کنی(اکثرا یه بار میخورن با دوز بالا حالشون بد میشه و دلیل نظرات منفی همینه) حالا میل خودته ولی واسه خود کنکور اصلا حرکت جالبی نیست بخوری.
      انرژیم چرت میگن کم میکنه یا موقته تا 12 ساعت مثل جغد بیداری.
      ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 08 تیر 1395 در ساعت 18:48 دلیل: طبق قانون 9 انجمن

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      یه ردبول ربع ساعت قبل آزمون یکی هم بعد دروس عمومی بخور ...قبلش زیاد مایعات نخور چون wcنیاز میشی

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن