خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 111
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arzhin نمایش پست ها
      سلام
      من تو ازمون هایی که میدم خیلی خسته میشم طوری که بعضی از دروس اختصاصی رو بلدم ولی بخاطر خستگی یا جواب نمیدم یا اگه جواب بدم بی دقتی میکنم و چیزی رو که بلدم اشتباه میزنم،میخواستم ببینم کسی خودش ریتالین استفاده کرده و میتونه راهنمایی کنه? تو سایتا در موردش زیاد نوشتن اما همش واسه مصرف بلند مدته!من فقط.یه بار میخام استفاده کنم پس خطر اعتیادشو نگید!
      عوارض سنگینی داره.اگه یهت نسازه آریتمی قلبی شاید بگیری و کنکور کلا از دست بدی....خدایی نکرده شاید زندگیتو....
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      2تا هابپ بگیر ببر سرجلسه خو

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      عجب...
      انجمن کنکور بهانس پس
      اینجا همه دکترن ماشالله

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ریتالین نخوووووووووور(میپرسی چرا؟)چون من نخوردم بهت حسودیم میشه
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خستگی باید دلیلش مشخص بشه و متناسب با دلیلش درمان بشه.
      افسردگی و کم خونبی و کم خوابی و مشکلات هورمونی تیروئید و ... شایع ترین دلیل ها هستن اگه اینها نبودن داروهایی همچون بوپروپیون و مدافنیل و ...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      یه کاری هم که میتونی انجام بدی اینه که یه حبه قند بخوری.من خودم وقتی اختصاصیارو شرو میکنم میخورمش و خیلی زود قند خونم رو میبره بالا. اگه یکم هم آب بخوری که دیگه عالی میشه.
      تنها راه قانونی ریتالین گرفتن اینه که روانپزشک تجویز کنه و بری تو معاونت غذا و دارو پرونده باز کنی و اونا بهت یه داروخونه معرفی میکنن که از اونجا بگیری.سر پوکه هم خیلی حساسن. عوارضش اونجور که میگن نیست ولی اگه آلرژی دارویی ایجاد کنه خیلی خطرناکه.
      ضمنا روبیفن نسخه بهترشده نیست.ریتالین رو سوئیس میسازه ولی روبیفن رو اسپانیا و از تفاوت قیمتشون هم معلومه در حالی که هردوتاشون یه ماده دارویی(متیل فنیدات) هستن و حتی تاثیر سوئیسیش یکم بیشتره.
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من كه تا حالا قيافه شو هم نديدم ولي پارسال دوم دبيرستان سر امتحان هندسه ي خرداد يكي از دوستام خورد البته نه سر امتحان روز قبلش واسه خوندن درس خورد ازش پرسيدم گفت وقتي ميخوري بدجوري داغ ميكني جوري كه انگار رفتي سواحل اسپانيا تو اوايل ماه ژوئن ولي گفت مثل اسب خوندم هيچي بارش نبود شد ١٩ من شدم ١٨/٥🙂

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya3f نمایش پست ها
      من كه تا حالا قيافه شو هم نديدم ولي پارسال دوم دبيرستان سر امتحان هندسه ي خرداد يكي از دوستام خورد البته نه سر امتحان روز قبلش واسه خوندن درس خورد ازش پرسيدم گفت وقتي ميخوري بدجوري داغ ميكني جوري كه انگار رفتي سواحل اسپانيا تو اوايل ماه ژوئن ولي گفت مثل اسب خوندم هيچي بارش نبود شد ١٩ من شدم ١٨/٥������
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قهوه تلخ تلخ راه حله

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      قهوه خوبه ولی به شرط کم مصرف مردن
      من قهوه فوری پریما دارم اگر بخورمش به ده دقیقه نکشیده آرامش عجیبی بهم دست میده با توانایی زیاد برای انجام کار.
      توی امتحانا یک شب خوردم کلا ریختم بهم تا دو روز. تپش قلب گرفتم با لرزش دست.ولی آب بخورین برید دستشویی زودتر دفع میشه درست میشه😁

Sent from my D6502 using Tapatalk

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      یا حضرت فیللللل خدا یا ما را از شر شیاطین حفظ بنما

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

به نظرم جزء اعتیاد فایده ای نداره ، بازم خوددانی

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arzhin نمایش پست ها
      سلام
      من تو ازمون هایی که میدم خیلی خسته میشم طوری که بعضی از دروس اختصاصی رو بلدم ولی بخاطر خستگی یا جواب نمیدم یا اگه جواب بدم بی دقتی میکنم و چیزی رو که بلدم اشتباه میزنم،میخواستم ببینم کسی خودش ریتالین استفاده کرده و میتونه راهنمایی کنه? تو سایتا در موردش زیاد نوشتن اما همش واسه مصرف بلند مدته!من فقط.یه بار میخام استفاده کنم پس خطر اعتیادشو نگید!
      چرا آدم عاقل و بالغ و سالم همچین چیزایی به ذهنش برسه؟

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من دو-سه ماه استفاده کردم...
      چیزی خوبی نیست... درکل...
      واقعا معتادش میشی... بعد از اینکه قطع میکنی بازدهت یهو افت میکنه... انگار بدنت عادت کرده بهش... البته تو یه روز اتفاق خاصی نمیفته... تو طولانی مدت بهتر جواب میده...
      به این راحتیا گیر نمیاد... حتما باید یه متخصص تجویز کرده باشه...که اگر هم بخوای از داروخونه بگیری ازت کارت شناسایی میخواد و مشخصاتت رو مینویسه...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بهتر مشکلت رو ریشه یابی کنی... ممکنه از کم خونی و افسردگی و کم کاری تیرویید و... باشه...
      متخصص طب سنتی بهتر میتونه درمانت کنه به نظر من

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 8 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن