خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 66
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بد نبود . ممنون از استارتر . ولی یک مشکلی داشت . ی جورایی تکرار حرف های استاد افشار بود . و از روش بی منطق و بی دلیل اقای گلی پیش رفته بود
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

تو 6 روز که یه کوچولو سخته ولی شدنیه ، ولی تو این 15 16 روز باقی مانده اگر کسی صفر هم باشه و با تمام وجود بخونه میتونه رتبه خوبی زیر همون 9 هزار یا حتی بهتر هم بیاره

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من منظورم واسه حفظ ابرو بود داداشم بله با این درصدا که خب نمیشخه

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      4ساله یک مسلسل دستم گرفتم دارم میکوبم

تا حالا چیزی که بهش نخورده که هیچ ! به ریش این پیرمردم داره میخنده

این 1ماه میتونم بزنمش؟: ))

الکی مثلا من تک تیراندازم

@laleh74

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa1376 نمایش پست ها
      توروخدا الکی کنکورو سخت نکنین ...

اگه یکی واقعا بخونه میتونه زیر 5000 هم بشه ...
      بخونه
      نه این که ی هفته شل کن سفت کن در بیاره

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

تو 6 روز که یه کوچولو سخته ولی شدنیه ، ولی تو این 15 16 روز باقی مانده اگر کسی صفر هم باشه و با تمام وجود بخونه میتونه رتبه خوبی زیر همون 9 هزار یا حتی بهتر هم بیاره
      ولی من میگم نشدنیه
      طرف ی سال خونده شده 6 7 هزار چطور با ی هفته میشه زیر 10 هزار؟؟

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      لعنت بر این فضای کنکور که شده منبع درآمد بعضی ها با رشد نمایی اما بازده برای کنکوری ها صفر هرکس یه میکروفن دستش گرفته پادکست میده بیرون مشاوره میده مگه مشاوره دادن همینطور کشکیه؟ طرف خودش پشت کنکور گیر کرده توی همین سایت میاد دی وی دی زیست میفروشه اونم تدریس خودش خب عزیز من اگه بیل زن بودی باغچه خودتو بیل میزدی اهدنا الصراط المستقیم

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خب اولا هر کسی نظر خودشو داره که شدیدا ‌محترمه
      من از فایل های صوتی انگیزشی و برنامه ی این مشاور گرام خیلی استفاده می ‌کنم که هم رایگانه هم واقعا عالین
      کاریم ندارم کدوم مشاور بهتره چون از فایلای بقیم استفاده می کنم اما از ایشون بیشتر خوشم میاد بخصوص که میشه سوالاتتو ازشون بپرسی و ایشون بهت جواب بدن
      یادتون باشه این فایل در اصل زمانی تولید ‌شده که شش روز منده به کنکور و خیلیا ‌ناامیدن که بدبخ شدم و این حرفا و حاضره از جونش مایه بذاره آبروش نره
      این مشاورم کارش ایجاب میکنه همواره روحیه بده نه اینکه مث بعضی از خدا بی خبرا از مهر بگه دیگه دیره و خیلیا از دوسال پیش میخونن
      به هر ‌حال ‌رتبه ده هزار چندان جالب نیست اما آبرومنده و اینکه واقعا به نظر منم میشه به زیر این رتبه رسید
      اینکه میگید ‌یکی در طول سال خوند ‌نشد که کاملا قضیش مشخصه تکنیک شب امتحاندر طول ترم اول پیشیه کلمه ریاضی نخوندم شب امتحان اونم از عصرش نه اول صب شروع کردم به خوندن بماند که به غلط کردن افتاده بودم اما نمرم شد ۱۹.۵ که عالیه
      ترم دوم فیزیک هم همین بلا سرم اومد به لطف شب بیداریم شدم ۱۸.۵ نمرم از خیلیا که در طول ترم میخوندن بیشتر شد هر چند نرسیدم همشو بخونم
      خب اینم بگم که دقیقا بعد امتحان اصلا یادم نبود ‌چی خوندم اما مهم امتحان بود دیگه نه بعدش
      حالا هدفم از این همه حرف اینکه تا یکی اومد ‌یه حرفی زد‌ سریع جلوش گارد نگیریم و انگ بد بودن بهش نزنیم هر چند من به شخصه مشاوری ندارم اما تعرفه های مشاوره ایشونو بررسی کردم که خیلی خیلی نسبت به مشاوران مضخرف و بیسواد اکثر شهر ها کمتره و عالین البته از نظر من
      حیف که خیلی دیر با سایت ایشون آشنا شدم
      ر.ا: بله میشه تو یه هفته زیر ده هزار شد البته باید با درس خودکشی کنی نه همینطوری کتاب دستت بری هپروت

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      4ساله یک مسلسل دستم گرفتم دارم میکوبم

تا حالا چیزی که بهش نخورده که هیچ ! به ریش این پیرمردم داره میخنده

این 1ماه میتونم بزنمش؟: ))

الکی مثلا من تک تیراندازم

@laleh74
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      ولی من میگم نشدنیه
      خوندن داریم تا خوندن
      قضیه همین تفنگس
      بدترین کار برای شروع تیر اندازی اینکه قبلش قلق نگرفته باشی(بازده کم)
      یا تکلیفت با تفنگت مشخص نباشه...مسلما ماشین گان(همون رگبار ) واسه یه فاصله 1 کیلومتری مناسب نیست(کسی که 24 ساعت خونس دلیل نمیشه که درس میخونه...یا اونیکه یه هفته میخونه و یه ماه شل میکنه....اونیکه تعادل نداره بین موارد مختلف درسی و زندگیش)
      اونیکه با یه سال شده 6- هزار بحث ضریب هوشی نیست...بلکه کاری که می کنه اشتباهه(یه سری اصول ساده رو بقدری بزرگ کرده که نمیتونه درست انجامش بده)
      قسم میخورم...کسیکه از الان تا کنکور (کمتر از یه سال شما ) میانگین 6 ساعت در روز بخونه مسلما زیر 1000 کشوریه

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

به شرطی که هر ی میخونه رو بزنه
      مثلا از n درصد یه درسی که خونده n یا n-10 اش رو بزنه....ولی خوب با تقریب منطقی زدن n/2 اونیکه خونده رتبه ای بین 15 تا 20 هزار منطقه 2 برای هر کس با هر سطحی قابل دسترسه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.mTf نمایش پست ها

خوندن داریم تا خوندن
      قضیه همین تفنگس
      یا تکلیفت با تفنگت مشخص نباشه...مسلما ماشین گان(همون رگبار ) واسه یه فاصله 1 کیلومتری مناسب نیست(کسی که 24 ساعت خونس دلیل نمیشه که درس میخونه...یا اونیکه یه هفته میخونه و یه ماه شل میکنه....اونیکه تعادل نداره بین موارد مختلف درسی و زندگیش)
      اونیکه با یه سال شده 6- هزار بحث ضریب هوشی نیست...بلکه کاری که می کنه اشتباهه(یه سری اصول ساده رو بقدری بزرگ کرده که نمیتونه درست انجامش بده)
      قسم میخورم...کسیکه از الان تا کنکور (کمتر از یه سال شما ) میانگین 6 ساعت در روز بخونه مسلما زیر 1000 کشوریه
      بلی
      خر ها هم پرواز میکنند
      گراز ها هم یورتمه میرن
      دلفین ها هم آشپزی میکنن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

خوندن داریم تا خوندن
      قضیه همین تفنگس
      راستی شما خودت با شش روز خوندن چند شدی؟زیر 1000 هستی دیگه انشالله؟

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خوندن داریم تا خوندن
      قضیه همین تفنگس
      از الان ؟زیر هزار کشوری؟من خودم جز کساییم که میگم زیر 10000 کاملا شدنیه...
      اما زیر 1000 کشوری؟چگونه ایا؟باید ابن سینا باشی دیگه.....
      قسم؟اخه چطوری؟پستت خدایی سنگین بود..دلیلتونو بگید که قابل هضم باشه برا کسی که پست رو میخونه...درسته نوشتید اصولی...اصولی یعنی چی؟

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      والاه اگه اینجوریه
      من که حدود 370 روز مونده به کنکورم
      بریم 350 روز دیگه بیام 30 روز با تمام توانم بخونم . برم زیر 1000 بشم ( منی که از الان میانگین 6 ساعت دارم مخونم برا زیر 1000)
      اصلا با عقل جور در نمیاد یکی از رفیقام 6 ماه مونده داشت میخوند 8000 شد . بعد شما میخوای تو 10 روز بشی اون رتبه؟
      عزیزم بدون رنج گنج میثر نمشود

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      ولی من میگم نشدنیه
      نظر شما محترم
      به نظر من کسی که نهایت تلاشش رو کنه میتونه

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن