خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 118 از 118
    1. Top | #106
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      دوست عزیز من رتبه سه رقمی کنکور سراسری - رتبه سه رقمی ارشد مکانیک - دو رقمی ارشد هوافضا هستم. و مطمئن هستم تو هر کنکوری موفق میشم. ولی وقتی شما تو کنکور ریاضی نتونستی سراسری قبول بشی. انتظار داری تو تجربی با این رقابت بتونی سراسری قبول بشی؟
      افرادی از این تاپیک که تونستن فارغ التحصیلان سراسری علم و صنعت - تبریز- شیراز بودن. و چیزی در چنته داشتن برای رو کردن.
      خود استارتر داره میگه قبل کم کاری کرده ونخونده..خب اینن درست نیس گذشتشو با اینده ای که میخواد بسازه یکی کنیم
      حرف رو همه میزنن خکش بهرحال شما با رتبه های خوبی که توی دوره،تحصیل لوردین
      ولی هیچ وقت امید کسی رو ناامید نکنین شاید امید تنها چیزی باشه که واسش مونده
      الان دقیق یه سال وقت داره برا کنکور نمیشه یعنی قبول شه؟؟یه،جوری حرف میزنین انگار ۱۹روز دیگه،کنکوره.......
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

قدری شادی با خود به خانه ببر
      راه خانه ات را که یاد گرفت ،
      فردا با پای خودش می آید

2. Top | #107
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا من یه حرفایی ازینو اون شنیدم تو این یه سال که اگه سنگ میشنید میترکید مطمئننا.
      اما هیشوخت به هیش حرفی توجه نمیکردم.
      کلا تو زندگیمم به غیر از حرف خودم و خدا به هیش حرفی توجهی نمیکنم.
      دوستان عزیزتر از جانم شما هم همینجوری باشین.فقط خودتون،فقط دنبال ارضا کردن خواسته ها و اهدافتون باشین.

تو مسیر موفقیت همیشه یه عده هستن که مسخرت کنن اما وقتی که به موفقیت رسیدی،دوس دارن همه جا بگن که تو رو میشناسن

3. Top | #108
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کم کاری گذشته رو خیلی وقتا میشه جبران کرد ...
      شاید گذشته اصن نخوندم و تلاشی نکردم فقط علاقم ب حرف بوده واسه همینم قبول نشده بودم ولی الان اصن ب حرف نیس دیگه چون میخوام عمل کنم درست یک سال وقت داریم وقت کمیه چون زود وقت میگذره ولی این فرصتو ب بهترین نحو استفاده میکنم ک تلاشمو ب بحترین نحو کرده باشم و قبول شم اگه ...

4. Top | #109
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آیناز نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشین هم کنکوریا هم اونایی ک واسه سال دیگه دارن اماده میشن هم همه اونایی ک زحمت میکشن
      من دانشجوم تقریبا ی سال دیگم مونده که ایشالا درسم تموم شه و لیسانسمو بگیرم ولی عشقم پزشکیه الان پزشکی نیس یه رشته همینجوری لیسانس ک علاقه ای ندارم اصن ...
      میخوام سال دیگه ایشالا قبول شم پزشکی ولی من سه سال پیش کنکور دادم اصن یادم نیس درسمم زیاد خوب نبوده ولی میخوام بچسبم ب درس هم تابسونی هم مهرماه تا تیر ک کنکور بشه ی سال درس وقت دارم ولی احتیاج ب مشاور کمکم دارم یکی ک کمک کنه بایت درسا چون کلن از درس دور شدم منظورم اینه دور همی باهم همین جا تو گفتگو بگین چ درسایی و برنامه ریزی کنین بخونیم یعنی تو این روز این او اون روز اون درسو اون صفحه ها رو بخونیم تا ایشالا تیجه بگیریم
      من خیلی وقته نزدیک 4 سالی هس عضو انجمنم فک کنم قبلنم خیلی میخواسم قبول شم مشاور بگیرم از بچه ها ولی قبول نشدم متاسفانه الان سال دیگه واقعا میخوام ...
      سلام دوست گلم..تابستون واحد نگرفتی که؟؟؟اگه نه که بشین اختصاصی رو تاجایی که میشه بخون ترجیحا دوم سوم تمام اختصاصی هاشو در حد عالی کلر کن..اگه برات مقدوره حتما یه ازمون هم شرکت کن حالا یا گزینه دو یا قلم چی
      منابعه رو هم بچهها اینجا زیاد گفتن از همونا استفاده کن
      الان دقیق نفهنیدم راجب چی باید راهنمایی کنین اگه سوالی هست بپرس
      برا گروه واینام تابستون ایشالله بچه های ۹۶رو جنع کنین و یه،گروه توی تلگرام بزنین یا یه،تاپیک توی همین انجمن..ولی تا میشه نت رو کم کن..کلا اینجا هیج چیزی شگفت انگیزی نیس که بخوای استفاده کنی..اگه یه پایه درس خوندن توی دنیای حقیقی داشته باشی که خیلی هم بهتره.....ایشالله موفق باشی
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

قدری شادی با خود به خانه ببر
      راه خانه ات را که یاد گرفت ،
      فردا با پای خودش می آید

5. Top | #110
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ن تابستون میخواستتم بگیرم ک زود تموم شه ولی به درس خوندم پزشکیم لطمه میزد نگرفتم و سخت میخونم
      برنامه های اینترنتی خیلی کم کردم ... خیلی کم شده خیلی چیزا از همین چن روز پیش هم گذاشتم کنار ک عادت کنم...
      حرف گوش کردن تو این موقعیت مهمه ایشالا ی نفر محترم و مهربون . ک از هزارتا مشاورا هم بهتره .. قبول میشه تو پزشکی امسال و کمک میکنه تو منابع درسی و قبولی و اهداف من ...

6. Top | #111
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من آدم میشناسم که دانشجوی مهندسی برق دانشگاه تبریز بود.ترم 6 ینی همون خرداد پارسال از دانشگاه انصراف دادن.
      و از همون موقع هم شرو کردن به خوندن برای کنکور 96 فقط به عشق پزشکی.

ببینین عشق با آدم چیکار میکنه.........

ایشون دختر هم بودن متولد اسفند 71

7. Top | #112
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      شک نکن که با برنامه ریزی درست و تلاش مداوم و یک سال درس خوندن واقعی میتونی به چیزی که میخوای برسی , به جو منفی که یه سری میدن اصلا توجه نکن ...
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

8. Top | #113
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها
      شک نکن که با برنامه ریزی درست و تلاش مداوم و یک سال درس خوندن واقعی میتونی به چیزی که میخوای برسی , به جو منفی که یه سری میدن اصلا توجه نکن ...
      سلام برادر عرض اردت امیر جون

ر.ا:کنکور حرام است!

9. Top | #114
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در شهری که همه ی مردم آن میلنگند،به کسی که راست راه میرود،میخندند

دکتر mam

10. Top | #115
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      در ره لیلی (=پزشکی) که خطر هاست آن را
      شرط اَوَلْ آن اَست که مجنون باشی

شما این شرط اولی رو مثه این ک داری

11. Top | #116
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آیناز نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشین هم کنکوریا هم اونایی ک واسه سال دیگه دارن اماده میشن هم همه اونایی ک زحمت میکشن
      من دانشجوم تقریبا ی سال دیگم مونده که ایشالا درسم تموم شه و لیسانسمو بگیرم ولی عشقم پزشکیه الان پزشکی نیس یه رشته همینجوری لیسانس ک علاقه ای ندارم اصن ...
      میخوام سال دیگه ایشالا قبول شم پزشکی ولی من سه سال پیش کنکور دادم اصن یادم نیس درسمم زیاد خوب نبوده ولی میخوام بچسبم ب درس هم تابسونی هم مهرماه تا تیر ک کنکور بشه ی سال درس وقت دارم ولی احتیاج ب مشاور کمکم دارم یکی ک کمک کنه بایت درسا چون کلن از درس دور شدم منظورم اینه دور همی باهم همین جا تو گفتگو بگین چ درسایی و برنامه ریزی کنین بخونیم یعنی تو این روز این او اون روز اون درسو اون صفحه ها رو بخونیم تا ایشالا تیجه بگیریم
      من خیلی وقته نزدیک 4 سالی هس عضو انجمنم فک کنم قبلنم خیلی میخواسم قبول شم مشاور بگیرم از بچه ها ولی قبول نشدم متاسفانه الان سال دیگه واقعا میخوام ...
      انجمن همه فیلسوفیم ماشالا..کمکت میکنیم..اما از من به تونصیحت..10 سال دیگه انقد پزشک داریم که نگو..الان مهندسی عمران چطوریه؟؟پزشکی ده سال بعدم عین مهندسی الان میشه
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

12. Top | #117
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.tehran نمایش پست ها

انجمن همه فیلسوفیم ماشالا..کمکت میکنیم..اما از من به تونصیحت..10 سال دیگه انقد پزشک داریم که نگو..الان مهندسی عمران چطوریه؟؟پزشکی ده سال بعدم عین مهندسی الان میشه
      معماریم عزیزم..
      مهم نیس ک چی زیاده همه رشته ها دیگه زیاده ...
      مهم اهداف و علایق خودت هست ن کسی یا چیزی دیگه

13. Top | #118
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

به دلیل رعایت نکردن بعضی کاربران و تبدیل شدن به اسپمکده!

تاپیک بسته

پست های اسپم و نامرتبط متعاقبا حذف میشوند

اخطار ؛ کاربران اسپمری که به تذکرات هیچ توجه ای نمیکنن اخراج شدن گله ای نداشته باشند

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن