خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دوستان این منابع برای 96 چطورن

سلام چند سال پیش کنکور دادم و دانشگاه رفتم الان دوباره میخوام کنکور شرکت کنم 96 یه سری منابع تهیه کردم لطفا نظرتون بدین
      ریاضی،فیزیک،زیست،شیمی جامع مهر و ماه
      ادبیات برای هر سه سال سبز گاج
      زبان فارسی نشر دریافت
      عربی و دینی نقره‌ای گاج
      حساسیتم بیشتر روی درسای تخصصی و بیشتر فیزیک زیست و شیمی آیا با این کتابا میتونم به درصد بالای 80 برسم
      پیشاپیش ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش جامع زیست مهرماه رو کلا بنداز دور شیمی و زیست رو دیگه نمیشه با جامع خوند.منابع جدا میخان. فیزیک جامع مهر و ماه رو هم ندیدم ولی خب یقینا منابع بهتری هم هست. ریاضی مهرماه عالیه هرچند خیلی سبز جامع هم هست ولی همونو هم بخونی کافیه
      داداش گلم شما واسه درسی مث ادبیات رفتی هر سالش کتاب گرفتی بعد برای زیست و شیمی جامع ؟
      محوری های گاج ادبیات عالیه ولی خب موضوعی میگرفتی بهتر بود یکم کارت سختتر شده
      منابع زبان فارسی و عربی و دینیت هم عالی هستن ولی حتما شیمی و زیستت رو تغییر بده فیزیک هم برا 80 به بالا فکر نکنم با یک جامع بشه چون سوالاش سخته دیگه
      پیشنهادی برا این سه درس
      زیست بین الگو و خیلی سیز هر سالش رو بگیر .هرچند من خیلی سبز زدم ولی الگو یک نمه به مزاقم بیشتر نشست
      شیمی دوم مبتکران یا الگو واقعا الگو دوم عالیه سوم خیلی سبز من داشتم و پیش هم میخام خیلی سبز بگیرم
      فیزیک هم یا پایه و پیش گاج با خیلی سبز اگر درصد خوب و بالا میخای. البته مبتکران فرید شهریاری هم هست ولی خب سنگینه و بسی سخت و خطرناک

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud24 نمایش پست ها
      سلام چند سال پیش کنکور دادم و دانشگاه رفتم الان دوباره میخوام کنکور شرکت کنم 96 یه سری منابع تهیه کردم لطفا نظرتون بدین
      زبان فارسی نشر دریافت
      عربی و دینی نقره‌ای گاج
      حساسیتم بیشتر روی درسای تخصصی و بیشتر فیزیک زیست و شیمی آیا با این کتابا میتونم به درصد بالای 80 برسم
      پیشاپیش ممنون
      سلام ادبیات این کتابه رو که هریدین من رایتش ندیدم ولی برای انوزش کلک نعلم هیلی خوب وعالی گفته برا تست هم گاج نقراه ای رو بگیرین دیگه به،هیچی نیاز تدارین..خودشم زبان فارسی داره راحتین..
      شمیمی مهروماه ندیدم باز چاپ جدیدش شاید خوب باشه ولی کتاب الگو بهتره.گاجم الان خکب کار کزده.خیلس سبزم واسه اموزش خوبه تستاشم ویرایش شده بهتر از قبله ولی مبتکران فقط واسه انوزش نورد مناسبیه پس پیسنهادم اموزش هیلی سبز وتست الگو هست
      زیست مهروماه؟؟؟؟ریست الگو بگیرین هر سه سالش رو دسگه لازم نیس چن کتابی باشن هنوتو خوب کار کنین قشگ میاین بالا
      فیزیک هم تا ۵۰کتاب گاح نقره ای پاسخگو هست یرای درصو بالاتر نه.مخصوصا برای چن سال اخیر پس یعد اون الگو رو کار کنین یا چار جلدی خیلی سبز
      یه چی هم بگم منابع زیاد تفاوت چندانی توی دورس عمومی یا بعضا اختصاصی ندارن ولی بعضی درسا به خاطر اهمیتشون نمیشه ریسک کرد و بهتره با یه منبع خوب استارت زد(ببخشید بابت غلط املایی)
      پس اگه مقدوره واستون شیمی فیزیک زیست و اگه دوست دارین ادبیات رو عوض کنین
      موفق باشید
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

قدری شادی با خود به خانه ببر
      راه خانه ات را که یاد گرفت ،
      فردا با پای خودش می آید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      حاجی از من میشنوی
      پول الکی خرج نکن
      همینایی که گرفتی خوب شخم بزن
      بعد دیدی برات سادس ، بیا اینجا دوستان راهنماییت کنن چی بخری.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زبان فارسی نشر دریافت
      عربی و دینی نقره‌ای گاج
      پیشاپیش ممنون
      سلام من کلا همیشه میگم میشه با هر منبعی خوب زد اما واقعا تواختصاصی بعبد میدونم منابعت یاریت کنن برای درصد بالا تو زیست بعضی مباحث حوب گفته کتابت اما همه رو نه برای زیست دسنامه من 2 تا منبع رو بهتر میدونم اولی کتابدوم اگه خوشت اومد فاگوزیست خیلی سبزم بعد نیست اما کمه برای تست زیست گاج و الگو برای فیزیک چند تا منبع داریم اولی گاج که معروفترین و 90درصد جمع اوری تست دومی خیلی سبز اگه گاج رو گرفتی جامع فیزیکش عالی فقط تست تالیفی مفهومی و سخت داره اگه منبع دیگه نگرفتی برو 4جلدی رو بگیر که هم تست تالیفی داره هم تست کنکور و ازمون ازمایشی منبع بعدی که من خودم باهاش حال نمیکنم مبتکران که هم درسنامه هم تالیفی هم کنکوری و ازمایشی داره برای شیمی درسنامه فقط مبتکران و کتاب تست هم من دو تا کتاب رو دوس دارم 1-مبتکران:کتاب واجبش تستاش ساده اس اما درسنامه فوق العاده تکمیلی هم داره اگه ازش خوشت اومد که اونم فوقالعاده تستاشم قوی(قوی تر از هر منبعی) 2-خیلی سبز :ببین همه کتابا مثل خیلی سبز و الگو از مبتکران کپی کردن تنها فرق اینه که نیاز نیست دو تا منبع تو هر پایه بگیری 3-الگو از بقیه کمتره مثل خیلی سبز کپی مبتکران (البته از لحاظ تستی خیلی کپی نکردن) اگه با مبتکران حال نمیکنی دوم رو از این کتب بخون
      ریاضی همین منبعت فعلا خوبه اما اگه میخوای قوی تر کنی این منبعو مه خوب مسلط شدی برو خیلی سبز جامع برای زمین(اصلا به حرف بقیه گوش نده میگن ولش کن نومنه بارزش خانم سارا همتی نفر اول کنکور تجربی که زمین 100 زد)کتابشو بخونی کافیه برای تست هم هفت چیز خیلی سبز +تست های کنکور ازمایشی موسسات حلال عمومی
      منابعت رو حقیقتا ندیدم (تو ادبیات)اما کلا قرابت برای درسنامه دریافت هامون بسطی برای تست الگو بقیه مباحث ادبیات الگو و دریافت و خیلی سبز خوبن جامع هم تو ادبیات دینی گاج تو عربی اگه ضعبفب مبتکران وگرنه خیلی سبز و گاج جفتشون خوبن زبان کتاب شهاب اناری مبتکران و گاج جفتشون خوبن ببین کدوم میپسندی در اخر من فقط پیشنهاد دادم و نطرم رو که تو صحبت با نفرات برتر و تجربه بقیه بود گفتم برای هیچ درسی (جز ادبیات و زیست)دوتا منبع فعلا نگیر راستی در سخن اخر برای شروع تست هر درس کتابای ابی کانون هم خوبند اما واقعا با اونا بیشتر از 30 درصد نمیشه زد

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      زیست فاگوزیست + الگو ۱ و۲وپیش + خیلی سبز ۱+۲و پیش + تصویر نامه مهر و ماهریاضی جامع خیلی سبزفیزیک جامع خیلی سبز + گاج جامع اگه وقت داشتیشیمی مبتکران واجب ۲ و ۳ و پیش + الگو پایه و پیشادبیات گاج میکرو + لقمه مهرو ماه لغات و تاریخ ادبیات + آرایه های ادبی کیاسالارعربی فوت و فن خیلی سبز + ترجمه و تعریب خیلی سبزانگلیسی مبتکران + لغات مهروماهدین و زندگی جامع گاج

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      زبان فارسی نشر دریافت
      عربی و دینی نقره‌ای گاج
      پیشاپیش ممنون
      یکم تنوعم بد نیست!
      یه سرچی بزن تو انجمن!

واسه عمومیا

ادبیات جامع خیلی سبز بگیر یا مهروماه-گاج تستاش قدیمیه!
      زبان فارسی دریافت بد نیست اما الگو بهتره(الگو+تخته سیاه)
      عربی گاج خیلی قدیمیه! از خیلی سبز بگیر-غزال یا فوت و فن
      خلاف قوانین.

8. Top | #8
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام
      منابعت خوبن!
      فقط کتاب درسی رو کم داری، کتاب درسی رو شخم بزن بعدش تست بزن از روی منابعت، آخر سر هم تستای سراسری رو زیر رو کن اساسی! أن شألله که حله!
      SaM019

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      باید قبل خریدن کتاب مشورت بگیری
      نه بعدش
      حالا بچه های اینجا بگن اینا بده و فلان کتاب خوبه میری عوض کنی؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arneed نمایش پست ها
      داداش جامع زیست مهرماه رو کلا بنداز دور شیمی و زیست رو دیگه نمیشه با جامع خوند.منابع جدا میخان. فیزیک جامع مهر و ماه رو هم ندیدم ولی خب یقینا منابع بهتری هم هست. ریاضی مهرماه عالیه هرچند خیلی سبز جامع هم هست ولی همونو هم بخونی کافیه
      داداش گلم شما واسه درسی مث ادبیات رفتی هر سالش کتاب گرفتی بعد برای زیست و شیمی جامع ؟
      محوری های گاج ادبیات عالیه ولی خب موضوعی میگرفتی بهتر بود یکم کارت سختتر شده
      منابع زبان فارسی و عربی و دینیت هم عالی هستن ولی حتما شیمی و زیستت رو تغییر بده فیزیک هم برا 80 به بالا فکر نکنم با یک جامع بشه چون سوالاش سخته دیگه
      پیشنهادی برا این سه درس
      زیست بین الگو و خیلی سیز هر سالش رو بگیر .هرچند من خیلی سبز زدم ولی الگو یک نمه به مزاقم بیشتر نشست
      شیمی دوم مبتکران یا الگو واقعا الگو دوم عالیه سوم خیلی سبز من داشتم و پیش هم میخام خیلی سبز بگیرم
      فیزیک هم یا پایه و پیش گاج با خیلی سبز اگر درصد خوب و بالا میخای. البته مبتکران فرید شهریاری هم هست ولی خب سنگینه و بسی سخت و خطرناک
      مرسی از لطفت. ادبیات رو واسه اینکه خوده کتابو نخونم اینجوری گرفتم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Milad98 نمایش پست ها
      باید قبل خریدن کتاب مشورت بگیری
      نه بعدش
      حالا بچه های اینجا بگن اینا بده و فلان کتاب خوبه میری عوض کنی؟
      سلام تلاش خودمو میکنم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریسان1375 نمایش پست ها
      سلام ادبیات این کتابه رو که هریدین من رایتش ندیدم ولی برای انوزش کلک نعلم هیلی خوب وعالی گفته برا تست هم گاج نقراه ای رو بگیرین دیگه به،هیچی نیاز تدارین..خودشم زبان فارسی داره راحتین..
      شمیمی مهروماه ندیدم باز چاپ جدیدش شاید خوب باشه ولی کتاب الگو بهتره.گاجم الان خکب کار کزده.خیلس سبزم واسه اموزش خوبه تستاشم ویرایش شده بهتر از قبله ولی مبتکران فقط واسه انوزش نورد مناسبیه پس پیسنهادم اموزش هیلی سبز وتست الگو هست
      زیست مهروماه؟؟؟؟ریست الگو بگیرین هر سه سالش رو دسگه لازم نیس چن کتابی باشن هنوتو خوب کار کنین قشگ میاین بالا
      فیزیک هم تا ۵۰کتاب گاح نقره ای پاسخگو هست یرای درصو بالاتر نه.مخصوصا برای چن سال اخیر پس یعد اون الگو رو کار کنین یا چار جلدی خیلی سبز
      یه چی هم بگم منابع زیاد تفاوت چندانی توی دورس عمومی یا بعضا اختصاصی ندارن ولی بعضی درسا به خاطر اهمیتشون نمیشه ریسک کرد و بهتره با یه منبع خوب استارت زد(ببخشید بابت غلط املایی)
      پس اگه مقدوره واستون شیمی فیزیک زیست و اگه دوست دارین ادبیات رو عوض کنین
      موفق باشید
      سلام ممنونم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin80 نمایش پست ها
      سلام من کلا همیشه میگم میشه با هر منبعی خوب زد اما واقعا تواختصاصی بعبد میدونم منابعت یاریت کنن برای درصد بالا تو زیست بعضی مباحث حوب گفته کتابت اما همه رو نه برای زیست دسنامه من 2 تا منبع رو بهتر میدونم اولی کتابدوم اگه خوشت اومد فاگوزیست خیلی سبزم بعد نیست اما کمه برای تست زیست گاج و الگو برای فیزیک چند تا منبع داریم اولی گاج که معروفترین و 90درصد جمع اوری تست دومی خیلی سبز اگه گاج رو گرفتی جامع فیزیکش عالی فقط تست تالیفی مفهومی و سخت داره اگه منبع دیگه نگرفتی برو 4جلدی رو بگیر که هم تست تالیفی داره هم تست کنکور و ازمون ازمایشی منبع بعدی که من خودم باهاش حال نمیکنم مبتکران که هم درسنامه هم تالیفی هم کنکوری و ازمایشی داره برای شیمی درسنامه فقط مبتکران و کتاب تست هم من دو تا کتاب رو دوس دارم 1-مبتکران:کتاب واجبش تستاش ساده اس اما درسنامه فوق العاده تکمیلی هم داره اگه ازش خوشت اومد که اونم فوقالعاده تستاشم قوی(قوی تر از هر منبعی) 2-خیلی سبز :ببین همه کتابا مثل خیلی سبز و الگو از مبتکران کپی کردن تنها فرق اینه که نیاز نیست دو تا منبع تو هر پایه بگیری 3-الگو از بقیه کمتره مثل خیلی سبز کپی مبتکران (البته از لحاظ تستی خیلی کپی نکردن) اگه با مبتکران حال نمیکنی دوم رو از این کتب بخون
      ریاضی همین منبعت فعلا خوبه اما اگه میخوای قوی تر کنی این منبعو مه خوب مسلط شدی برو خیلی سبز جامع برای زمین(اصلا به حرف بقیه گوش نده میگن ولش کن نومنه بارزش خانم سارا همتی نفر اول کنکور تجربی که زمین 100 زد)کتابشو بخونی کافیه برای تست هم هفت چیز خیلی سبز +تست های کنکور ازمایشی موسسات حلال عمومی
      منابعت رو حقیقتا ندیدم (تو ادبیات)اما کلا قرابت برای درسنامه دریافت هامون بسطی برای تست الگو بقیه مباحث ادبیات الگو و دریافت و خیلی سبز خوبن جامع هم تو ادبیات دینی گاج تو عربی اگه ضعبفب مبتکران وگرنه خیلی سبز و گاج جفتشون خوبن زبان کتاب شهاب اناری مبتکران و گاج جفتشون خوبن ببین کدوم میپسندی در اخر من فقط پیشنهاد دادم و نطرم رو که تو صحبت با نفرات برتر و تجربه بقیه بود گفتم برای هیچ درسی (جز ادبیات و زیست)دوتا منبع فعلا نگیر راستی در سخن اخر برای شروع تست هر درس کتابای ابی کانون هم خوبند اما واقعا با اونا بیشتر از 30 درصد نمیشه زد
      سلام ممنونم

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیز منابع فقط وسیلن تلاش و پشت کار خودت درصد بالای 80 میاره برات
      به جا اینکه منابع مختلف بخونی یه منبعو بردار اما همون زیاد و مستمر بخون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن