خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای بابا یه عده دارند میلیون میلیون می خورند شما گیر دادید به 300 تا 400 هزارتومان حقوق!!!تو این ملت کسایی هستند که پول تو جیبی بچه هاشون 40 میلیون تومانه!!!!100 برابر یه حقوق 400 هزار تومانی....40 میلیون تومان برای یه بچه ی الاف که شب تا صبح کارش دور دوره....صبح تا شب هم خواب!!!

مصاحبه با یک بچه مایه دار: ماهی ۴۰ میلیون پول تو جیبی می گیرم

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط storm001 نمایش پست ها
      ای بابا یه عده دارند میلیون میلیون می خورند شما گیر دادید به 300 تا 400 هزارتومان حقوق!!!تو این ملت کسایی هستند که پول تو جیبی بچه هاشون 40 میلیون تومانه!!!!100 برابر یه حقوق 400 هزار تومانی....40 میلیون تومان برای یه بچه ی الاف که شب تا صبح کارش دور دوره....صبح تا شب هم خواب!!!

جالب بود

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyeh313 نمایش پست ها

بله؟؟؟؟شما زیاد و کمشو تعیین میکنید؟؟؟

شما چطور میتونید وقتی اطلاعات جامعی ندارید همینطور نظر بدین؟؟؟

درآمدشون از خمس و زکات نیست بلکه در مورد برخی اون افرادی که شهریه طلاب رو میدن و اون روحانیون فقط خمس و زکات میگیرن از همون طلاب و مردم تو شهر ماهم فقط 3 نفر ازینا هست.

در ضمن بعضی طلاب هم خمس و زکاتشونو به اساتیدشون که امین هستن و معتمد مردم هستن میدن.

چطور میتونین همه رو با هم جمع ببندین؟؟؟؟

من پدرم بیش از 50 ساله که روحانیه از یه نفر هم خمس و زکات نگرفته.تنها پولی که گیرش اومده بابت انجام مراسم تدفین و خواندن نماز وحشت و نماز میت بوده که اون رو هم فقط چند بار رفت انجام داد دیگه نرفت این جریان هم مال سالها پیش هست.

واقعا متاسفم برا کسایی که طرز فکرشون اینه.

مثلا درسته بگم که چون فلان پزشک به بیمارش تو اتاق عمل تجاوز کرده پس من از همه دکترای دنیا بدم میاد.؟؟؟

این چه طرز فکریه که شماها دارید؟؟؟چرا ترو خشکو با هم میسوزونید؟؟؟همه از بیت المال میخورن؟؟؟؟حق مردم میخورن؟؟؟

هیچ میدونید که حتی اگر یک نفر هم مال مردم خور نباشه این حرف شما تهمت محسوب میشه و گناهه؟؟؟

شما مطمئنید که همشون مرفهن؟؟؟

وقتی به زحمتای بابام نگاه میکنم که چقدر از صبح تا شب جون کند تا الان بتونیم کمی اسوده زندگی کنیم.و حرفا شما رو میبینم که همه رو با هم جمع میبندین.واقعا نمیدونم چی بگم.

من به بقیه کاری ندارم اما بابام واقعا زحمت کشید.شبا میرفت نماز جماعت صبح تا شب هم کشاورزی و بنایی.بیش از 50 سال کار بی وقفه تا الان بتونیم راحت تر زندگی کنیم.

خواهشا همه رو با هم جمع نبندین وقتی ادم این حرفاتونو میشنوه خیلی متاثر میشه شما که تو زندگی دیگران نیستین پس در مورد همه یکجا حرف نزنید.

ممنون
      بله حرفاتون کاملا درسته !
      حق باشماست.
      من نباید همه رو با هم جمع میبستم.
      عذر میخوام. ببخشید ...
      قدرت پذیرش اشتباهمو و عذرخواهی رو دارم. چیزی که پدرم یادم داده.
      بنا به اعتقاد من مسجد هم دستشویی داره !
      هر صنفی هم خوبشو داره و هم بدشو.
      اما توی این مورد، بداشون بیشتر خوبشونه.
      من خودم واقعا با چندتا روحانی رابطه دورم و واقعا هم آدمای خوبی هستن اما بیشترشون خیر !

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

من کلا با نگرش آخوندیسم اختلاف نظر شدیدی دارم .

ولی بحث اینجا سر money عه
      شما تو قرن حجر زندگی نمیکنی که با کشاورزی تبدیل به ثروتمند بشی
      الان قرن ۲۱ هست . چیزی که باعث تمایز افراد میشه پولاشونم نیست . بلکه فکراشونه
      اونایی که الان میان مقابل من جبهه میگرن لطفا کتاب الوین تافلر ( موج سوم ) رو مطالعه کنند ببینن واقعا زندگی هاشون واسه چه قرنی هست ؟‌

الان یه فکر یه ایده یه دیدگاه متفاوت میتونه تبدیل به یه مولتی میلیاردرت کنه ولی تو بازم درگیر فیش حقوقی کارمندای دولت هستی !!!
      کافیه به چشم انداز به چن سال آینده داشته باشی تا ببینی چند درصد از همین کارمندا بیچاره بیکار میشن وقتی تکنولوژی میاد تو سازمان ها . ( روبات ها )
      باز الان یه سری میان شاخ میشن که نه حاجی واسه money زندگی نمیکنیم و اینا ....

در نهایت همین عدم آگاهی ها باعث شده که یکی بیاد اینجوری درآمد یه آخوند رو با یه میلیادر مقایسه کنه .

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه حاج اقا علیزاده ای داشتیم ما میگفت بعضیا که میان حوزه وضع درامد رو میبینن در میرن ...
      استادایی که 7-6 سال درس خونده (اسم درجاتشون رو نمی دونم ) واسه تدریس تو حوزه زیر سه میلیون حقوق میگیرن (اینو کسی میگفت که داییش استاد حوزه بود)
      کلا فرهنگیان و روحانی های غیر 30 یا 30 درآمدشون خیلی کمه
      ویرایش توسط Amin ZD : 08 تیر 1395 در ساعت 15:25

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biskie نمایش پست ها
      من کلا با نگرش آخوندیسم اختلاف نظر شدیدی دارم .

ولی بحث اینجا سر money عه
      شما تو قرن حجر زندگی نمیکنی که با کشاورزی تبدیل به ثروتمند بشی
      الان قرن ۲۱ هست . چیزی که باعث تمایز افراد میشه پولاشونم نیست . بلکه فکراشونه
      اونایی که الان میان مقابل من جبهه میگرن لطفا کتاب الوین تافلر ( موج سوم ) رو مطالعه کنند ببینن واقعا زندگی هاشون واسه چه قرنی هست ؟‌

الان یه فکر یه ایده یه دیدگاه متفاوت میتونه تبدیل به یه مولتی میلیاردرت کنه ولی تو بازم درگیر فیش حقوقی کارمندای دولت هستی !!!
      کافیه به چشم انداز به چن سال آینده داشته باشی تا ببینی چند درصد از همین کارمندا بیچاره بیکار میشن وقتی تکنولوژی میاد تو سازمان ها . ( روبات ها )
      باز الان یه سری میان شاخ میشن که نه حاجی واسه money زندگی نمیکنیم و اینا ....

در نهایت همین عدم آگاهی ها باعث شده که یکی بیاد اینجوری درآمد یه آخوند رو با یه میلیادر مقایسه کنه .
      بله اگه عدم آگاهی نبود شما فرق یه کارآفرین با یه مفت خور را می فهمیدی
      من قصدم مقایسه نبود منظورم این بود که گیر دادیم به یه فیش 400 هزارتومانی و داریم مو را از ماست می کشیم در صورتی که یه عده مفت مفت دارند از بیت المال میلیونی می خورند و یا حتی میلیاردی
      اگه این آقایون ایده داشتند وضع مملکت این نبود البته ایدهی بسیاری دارند در اختلاس و بیت المال خوری
      معمولا کارآفرینان و کسایی که ایده های بزرگ دارند بچه هاشون را مثل خودشون بار می یارند نه اینکه شب تا صبح کارش دوردور باشه و صبح تاشب خواب
      بچه ی بیل گیتس هم اینطوری زندگی نمی کنه که این ها می کنندفرق است بین مفت خوری و کارآفرینی
      ویرایش توسط storm001 : 08 تیر 1395 در ساعت 18:05

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بله اگه عدم آگاهی نبود شما فرق یه کارآفرین با یه مفت خور را می فهمیدی
      من قصدم مقایسه نبود منظورم این بود که گیر دادیم به یه فیش 400 هزارتومانی و داریم مو را از ماست می کشیم در صورتی که یه عده مفت مفت دارند از بیت المال میلیونی می خورند و یا حتی میلیاردی
      اگه این آقایون ایده داشتند وضع مملکت این نبود البته ایدهی بسیاری دارند در اختلاس و بیت المال خوری
      معمولا کارآفرینان و کسایی که ایده های بزرگ دارند بچه هاشون را مثل خودشون بار می یارند نه اینکه شب تا صبح کارش دوردور باشه و صبح تاشب خواب
      بچه ی بیل گیتس هم اینطوری زندگی نمی کنه که این ها می کنندفرق است بین مفت خوری و کارآفرینی

من با واژه مفت خور بیگانه ام و تعریف خاصی ازش ندارم .

ولی فک نمیکنم به تو ربطی داشته باشه که بقیه چطور دارن money هاشونو خرج میکنن !

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من با واژه مفت خور بیگانه ام و تعریف خاصی ازش ندارم .

ولی فک نمیکنم به تو ربطی داشته باشه که بقیه چطور دارن money هاشونو خرج میکنن !
      راه درست در بیارند نوش جونشون....اگه بیت المال هست واسه همست نه واسه یه مشت اختلاس گر...بله به کسی ربطی نداره ولی بعضی ربط نداشتن ها کار را به جایی می رسونه که وضع الآن مملکت می شه این....منم با واژه money بیگانه ام

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      راه درست در بیارند نوش جونشون....اگه بیت المال هست واسه همست نه واسه یه مشت اختلاس گر...بله به کسی ربطی نداره ولی بعضی ربط نداشتن ها کار را به جایی می رسونه که وضع الآن مملکت می شه این....منم با واژه money بیگانه ام

Sina
      CEO of Iramrich

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دمشون گرم =))

Sent using Tapatalk

1+2+3=1+3+2=3+2+1=2+1+3=2+3+1=3+1+2

همیشه برای حل هر مساله
      بیشتر از یک راه هست . . .!

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن