خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 64
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

Post (مهم و ضروری) : جزئیات کامل کنکور سراسری 1395

جزئیات جامع و کامل کنکور سراسری 1395
      شرکت 860 هزار و 109 نفر در کنکور سراسری 1395
      روند کاهش آمار داوطلبان کنکور سراسری 95 / گروه علوم تجربی درصدر تقاضای کنکوری ها / توزیع کارت آزمون سراسری 95 از 20 تیر / برگزاری کنکور سراسری 95 در روزهای پنجشنبه و جمعه 24 و 25 تیرماه 1395

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت ؛ داوطلبان آزمون سراسری سال 95 از روز یکشنبه 20 تیر تا چهارشنبه 23 تیر فرصت دارند تا پرینت کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند

دکتر حسین توکلی افزود ؛ در آزمون سراسری سال 1395 تعداد 860 هزار و 109 نفر داوطلب ثبت نام کرده اند که از این تعداد 509 هزار و 19 نفر زن و 351 هزار و 90 نفر مرد هستند. به عبارت دیگر 59.18 درصد داوطلبان زن و 40.82 درصد داوطلبان مرد است.

وی افزود ؛ از تعداد 860 هزار و 109 نفر ثبت نام کننده، تعداد 162 هزار و 879 نفر در علوم ریاضی، تعداد 519 هزار و 488 نفر در علوم تجربی، تعداد 161 هزار و 500 نفر در علوم انسانی، 9 هزار و 881 نفر در هنر و 6 هزار و 361 در زبان های خارجی شرکت کرده اند.

توکلی خاطرنشان کرد ؛ آمار سال 95 نسبت به آمار داوطلبان سال 94 تعداد 17 هزار و 961 نفر، نسبت به سال 93 تعداد 171 هزار و 272 نفر، نسبت به سال 92 تعداد 223 هزار و 521 نفر، نسبت به سال 91 تعداد 206 هزار و 224 نفر، نسبت به سال 90 تعداد 272 هزار و 930 نفر و نسبت به سال 89 تعداد 426 هزار و 723 نفر کمتر است.

وی یادآور شد ؛ با توجه به اینکه به هر یک از داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی و زبان های خارجی اجازه داده شده است که در صورت علاقمندی به گروه آزمایشی هنر، علاقمندی خود را مشخص کنند تعداد 44 هزار و 816 داوطلب از گروه های 1، 2، 3 و 5 علاقمندی خود را به شرکت در گروه آزمایشی هنر اعلام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش اضافه کرد ؛ همچنین به هر یک از داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی و هنر اجازه داده شده است که در صورت علاقمندی به گروه آزمایشی زبان، علاقمندی خود را مشخص کنند تعداد 109 هزار و 349 داوطلب از گروه های 1، 2، 3 و 4 علاقمندی خود را به شرکت در گروه آزمایشی زبان اعلام کرده اند.

وی افزود ؛ در واقع آمار داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی خود، علاقمندی خود را برای گروه های هنر و زبان های خارجی اعلام کرده کرده اند در مجموع 154 هزار و 165 نفر است.

توکلی یادآور شد ؛ با توجه به اینکه آزمون سراسری در هر یک از گروه های آزمایشی در نوبت های جداگانه برگزار می شود با توجه به تعداد داوطلبان ثبت نام کننده و آمار داوطلبانی که علاوه بر گروه آزماشی اصلی خود بر حسب مورد در گروه های آزمایشی هنر و زبان خارجی شرکت کرده اند، برای آزمون 1 میلیون و 14 هزار و 274کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است.

وی اظهار داشت ؛ از میان 1 میلیون و 14 هزار و 274 کارت ورود به جلسه آزمون، تعداد 611 هزار و 754 کارت برای خواهران و تعداد 402 هزار و 520 کارت برای برادران صادر شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش اضافه کرد ؛ کارت شرکت در آزمون کلیه داوطلبان از روز یکشبه 20 تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. داوطلبان می توانند از این تاریخ تا چهارشنبه 23 تیر ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و بر اساس دستورالعمل ضمن مشاهده، از کارت خود پرینت تهیه کنند.

وی گفت ؛ داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزماشی متقاضی شده اند علاو بر گروه اصلی خود برحسب مورد باید کارت آزمون گروه های آزمایشی دوم و سوم خود نیز اقدام کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: آزمون سراسری سال 1395 در صبح و بعد از ظهر پنجشنبه 24 و جمعه 25 تیرماه در 369 شهر و در 467 حوزه امتحانی برگزار می شود.

آزمون
      علوم ریاضی و علوم انسانی در صبح پنجشنبه 24 تیر، آزمون هنر در بعد از ظهر پنجشنبه 24 تیر، آزمون علوم تجربی در صبح جمعه 25 تیر و آزمون زبان های خارجی در بعد از ظهر جمعه 25 تیر برگزار خواهد شد.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جالبه با این حال که داوطلبای کل کمتر شدن ولی داوطلبای تجربی بیشتر شدن اون هم 20 هزارتا

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کاش میگفت خارج از کشور چه زمانی برگزار میشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      مشاور من گفت هم زمان برگزار میشه اما فک کنم شک داشت

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reyhaneh224 نمایش پست ها
      مشاور من گفت هم زمان برگزار میشه اما فک کنم شک داشت
      فکر نکنم.قبلا شنبه هم برگزار شده

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فکر نکنم.قبلا شنبه هم برگزار شده
      گفتم که فک کنم مشاورم شک داشت

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خارج از کشور رو نمیگن
      به نظرم خارج از کشور
      شنبه 26 تیرماه برگزار میشه

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سوالارو هیجا نمیفروشن؟
      عاقا ما خریداریم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آمار جالبی بود
      .. رقابت سخت است ..

پ.ن : خودشون اینا رو شمردن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلامتی اونایی که سر جلسه میخوابن
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      آمار جالبی بود
      .. رقابت سخت است ..

پ.ن : خودشون اینا رو شمردن

آره مخصوصا تو تجربی ، خودت رو واسه سال آینده آماده کن

نه دادن بقالی کنار سازمان سنجش واسشون شمرده

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      آره مخصوصا تو تجربی ، خودت رو واسه سال آینده آماده کن

نه دادن بقالی کنار سازمان سنجش واسشون شمرده
      آمار رده سنی.نداری مثلا زیر 18 چن نفر.زیر 20 اینا آمارش رو درنیاوردن یا مجرد متاهل ..

کنکور باید واسه من.آماده بشه نه.من واسش

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط After4Ever نمایش پست ها
      جالبه با این حال که داوطلبای کل کمتر شدن ولی داوطلبای تجربی بیشتر شدن اون هم 20 هزارتا
      ردیف اول زده کم شده نسبت به سال قبل که

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      آمار رده سنی.نداری مثلا زیر 18 چن نفر.زیر 20 اینا آمارش رو درنیاوردن یا مجرد متاهل ..

کنکور باید واسه من.آماده بشه نه.من واسش
      کدوم سال آمار رده سنی و مجرد و متاهل بودن رو اعلام کردن که امسال اعلام کنن

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      کدوم سال آمار رده سنی و مجرد و متاهل بودن رو اعلام کردن که امسال اعلام کنن

عنوان تاپیک : جزییات کامل کنکور سراسری

^-^

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)