نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg1997 نمایش پست ها
سجادجان مشهد راحت مرخصی میدن؟هردو ترمو؟من میخوام کنکورتجربی96شرکت کنم ولی موندم پیام نور مشهدوبزنم یا قوچان یا کلات!ضمنا من متولد شهریورهستم و قطعاتا اونموقع دانشجونمیشم!بعدشهریور نمیرم تولیست غایبی ها؟بایداول دفترچه خدمت صادرکنم و بعدبرم دانشگاه؟چجوریه؟
بعد فرقی نداره مقطع رشته ای ک انتخاب میکنم کاردانی باشه یاکارشناسی؟اصلا بنظرخودت کدوم رشتروبزنم؟!
سلام
بله مشکلی نیست ، شما ترم 1 و 2 رو میتونید راحت درخواست مرخصی تحصیلی بدید
منظورتون کنکور 98 هستش دیگه! ، شما اول کدرشته های پیام نور شهر خودت مشهد رو بزن بعدش انتهای لیست پیام نور های شهرهای اطراف رو بزن
شما اولین کنکورت رو که بدی ، سال بعدش میتونی بدون معافیت دوباره کنکور بدی و تا
31 شهریورش هم مهلت داری خودت رو معرفی کنی ، دانشگاه پیام نور هم قبل 31 شهریور حداقل کارهای ثبت نام اولیه ش تموم شده و شما میری دانشگاه مدارکت رو تحویل میدی و برگه معافیت تحصیلی واست صادر میکنن
در صورتی که شما تا 31 شهریور 97 که کنکور دومت رو دادی دانشگاه قبول نشی یا نری ثبت نام کنی به هر دلیلی باید قبل از این تاریخ دفترچه سربازی پست کنی تا وارد غیبت نشی

چرا عزیز مگه میشه فرقی نداشته باشه! شما باید
حتما مقطع کارشناسی پیوسته ، دقت کنید کارشناسی پیوسته قبول بشه تا بتونی 2 ترم مرخصی بگیری
عنوان رشته مهم نیست چون شما قصد داری بعد قبولی دانشگاه جدید انصراف بدی ولی مقطع تحصیلی مهم هستش ، اگر شما کاردانی انتخاب کنی فقط 1 ترم بهت مرخصی میدن و مشکلات خاص خودش رو داره