خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Exclamation منبع کنکور 96 و چند تا نکته بدرد بخور!!!

به نام خدا
      اول یه سلام مکینم به کنکوری هایه 95 که زحمت کشیدند در این 1 سال و حتما نتیجه ای مطلوبشون رو به اندازه زحمتش خواهند گرفت و یه سلام به تازه وارد هایه کنکور.
      قصد داشتم این تایپک رو بعد کنکور بزنم ولی نیاز دیدم الان بگم بهتون .
      امیدوارم حالتون خیییلی خوب باشه.
      هدفم از تایپیکی که زدم اول منابع کنکور تجربی واسه 96 ها هستش و پاسخ دادن به سوالاتی که تو تاپیک هایه مختلف دیدم و و سعی میکنم این جا به بیشترشون جواب بدم و کمکی کرده باشم بهشون تا نتیجه بهتری بگیرند.
      اول منابع رو یگم و دقت کنید که این ها یه پیشنهاد هستش و شاید شما منابع بهتری سراغ داشته باشید و از اون استفاده کنید به هر حال وظیفه میدونم که بگم:
      از هر درس و مبحث چند تا منبع میگم هر کدومو دوست داشتید انتخاب کنید و ببینید کدومش بدرده شما میخوره.اگه در مورده کتابی هم سوال داشتید میتونم در موردش براتون توضیح بدم و ویژیگی هاشو بگم.

ادبیات:
      اول اینکه میدونید باید موضوعی بخونید و برای بخش هایه مختلفش از این کتاب ها استفاده کنید بهتره:
      لغت و املا:الگو یا مهر و ماه یا کلک معلم-خیلی سبز
      ارایه و زبان فارسی:الگو
      قرابت:الگو-نشر دریافت-یه مهر و ماه هم خودم داشتم خوب بود.
      تاریخ ادبیات:مهر و ماه لقمه-الگو-خیلی سبز
      واسه کلی هم جامع موضوعی گاج و جامع خیلی سبز خوبه.

عربی:

جامع گاج کامل .کتابی بهتر از این فک نکنم باشه به جز فوت و فن عربی خیلی سبز.جفتشو نگاه کنید ببینید با کدومش حال میکنید

دینی:

جامع گاج نقره ای.(حرف نداره)-جامع خیلی سبز هم خوبه.

زبان:

جامع مبتکران مولفش استاد شهاب اناریه.میدونیداا ولی گفتم بگم.جامع گاج و جامع شبقره استاد کیاسالار هم خوبه.خیلی سبز هم خوبه.
      واسه زبان تیک 8 رو هم بگیرید خیلی خوبه.من 1 ماه اخر با اون زبانمو یه تکونی بهش دادم.جذابیت خاصی داره کتابه تیک 8.
      واسه درک مطلب و کلوز کتاب از متن نترسیم شبقره خیلی خوبه.
      زمین شناسی:
      کتاب هفت چیز خیلی سبز .
      ریاضی:
      خیلی سبز جامع.گاج هم خوبه.مهر ماه هم میگن خوبه ولی من ندیدم کتابشو.ولی خیلی سبز استاد مویینی عالیه.

زیست:

به کتابیکه هر انتشاراتی یه کتاب اموزشی یا تست واسش داده بیرون.خخخ
      واسه دوم بین نشر الگو و خیلی سبز انتخاب کنید.الگو بهتره.
      واسه سوم:الگو فقط .خیلی سبز هم خودم داشتم و با اون کار کردم ولی الگو بهتره.
      واسه پیش:فقط الگو.هیچ انتشاراتی و هیچ کسی تا الان واسه پیش به جز دکتر هاشمی خوب کار نکرده.
      سراغه کتابایه زیاد واسه زیست نرید و مطمین باشید با همینا اگه خوب بخونید بهترین نتیجه رو میگیرید.
      در ضمن سراغ گاج جامع هم نرید من گرفتم پشیمون شدم.
      راسی iqگاج هم خوبه ولی درسنامه نداره و واسه کسی خوبه که میخواد اضافه کاری کنه.
      فاگوزیست هم من خوشم نیومد اخه خیلی کش داده.مثلا فصل 1 سوم کلا 20 صفحه است تو فاگو 70 صفحه یا بیشترتوضیح داده.
      دیگ اگه منبع دیگه ای میدونید بگید
      .

فیزیک:

گاج پایه و پیش –خیلی سبز پهار جلدی.انتخاب به خودتون

شیمی:

اینم مثه زیسته قضیه اش.
      متاسفانه یه کتاب نداریم که هم تستاش خوب باشه هم درسنامه اش.
      واسه دوم بین مبتکران و شیمی الگو که جدید زده یه کدومو انتخاب کنید.واسه الگو تستاش خیلی قوی تره دیدم کتابشو.
      واسه سوم من خودم گاج داشتم خوبه بود ولی خیلی سبز هم خوبه(همین سبز رو بگیرید بهتره)-مبتکران هم بد نیست ولی تستاش ضعیفه.
      واسه پیش :پیش یک من مبتکران داشتم پیش 2 سبز که خوب بود.حالا هر کدومشو مایلید بگیرید.اصن همشو سبز یا مبتکران بگیرید فرقی نداره.
      سعیکنید کنار این کتابا کتاب فار واسه زدن تست هایه با سطح بالا یا موج ازمون الگو رو بگیرید.
      واسه کسایی که پایه ضعیفی دارن موج الگو بهتره چون سطح بندی داره ولی فار از همون اوولش سنگین کار کرده.با توجه به سطح خودتون انتخاب کنید.
      و اینکه اول کتابایی که واسه تک درس گفتم رو مسلط شید بعد برید سراغه اینا چون همون اول برین سراغ این تستا به مشکل بر میخورید.

چند تا نکته در رابطه با منابع بگم:

1.از خریدن کتاب هایه اموزشی زیاد واسه یه کتاب دوری کنید چون فقط فکرتون رو مشغول میکنه و شما رو عقب میندازه .پس با یه منبع برید جلو اگه دیدید تست کم اوردید دوباره یه منبع دیگ انتخاب کنید که بعید میدونم کم بیارید.

2.به منابعی که دارید اعتماد کنید .مثلا یکی از دوستام هر کی بهش میکفت این کتابی که داری خوب نیس برو اینو بگیر اونم میرفت میگرفت و استفاده هم نمیکرد و الکی پول کتاب میداد.پس اعتماد کنید به منبعتون

3.صبر کنید چاپ جدید بیاد .اخه پارسال من خودم شیمی پیش رو زود گرفتم نگو کتابا تغییر کرده و دوباره رفتم عوض کردم.پس صب کنید.ولی واسه دوم سوم بگیرید چون تغییر نخواهد داشت احتمالا.

4.خواهشن سرغ این دی وی دی ها نرید همش فقط پول مفته که به اینا میدیم و فایده ای هم نداره.من فیزیک و ریاضی رهپویان رو گرفتم اصن هیچی نفهمیدیم که هیچ وقتمو هم گرفت.فقط با کتاب اموزشی برید جلو مطمین باشید نتیجه میگیرید.

دیگ در رابطه با منابع فک کنم همه چی رو گفته باشم اگه سوالی بود بپرسید؟!

-یه چندتا نکته در رابطه با تابستون و ازمون رفتن در تابستون وکلا کنکور بهتون بگم شاید بدرتون بخوره.

1.تابستون ازمون رفتن رو به کسی پیشنهاد میکنم که دروس پایه اش رو تمییز جمع جور کرده ولی اگه تو پایه لنگ میزنی بشین تابستون سر و سامان بده بهشون چون اونور واقعن سخته جمع کردنش.من خودم اشتباه کردم تابستون رفتم ازمون قلم چی و ازمون هم فقط سوم بود منم فقط سومو خوندم و دوم اصن نگاه نکردم و بدجوری لطمه خوردم ولی در طول سال به سختی جمعش کردم.پس با توجه به شرایطی که دارید انتخاب کنید که ازمون برید یا نه.

2.در رابطه با اینکه چه ازمونی برید والا نمیدونم چی بگم.هر موسسه ای یه بدی داره یه خوبی.ولی به نظرم بین سنجش و قلم چی یکیدومشو انتخاب کنید.قلم به خاطر برنامه اش بهتره از سنجش والبته سختی نسبتا بالا سوالاش .باز انتخاب با خودتون.

3.و اینکه خواهشن جانه هر کی دوس دارید سرتون تو کاره خودتون باشه و به احدی کاری نداشته باشید.نمیگم منزوی باشید ولی زیادم نرید تو حواشی وتعادل رو رعایت کنید.

4.و اینکه هر ازمونی که میرید واستون مهم این باشه که در هر ازمون نسبت به قبل پیشرفت داشته باشید حالا میخواد 20 نمره تراز باشه یا 200تا.فقط پیشرفت و رشد مهمه.به این پشتیبان ها هم زیاد دل نبندین و خودتون درگیرش نکنید بعضی هاشون اصن فقط ادمو دلسرد میکنن.تو شهر ماه که من تابستونا میرفتم ازمون میدادم بعد کارنامه میرفتم بگیرم این پشتیبانه نقاطه قوتم نمیدید مثلا من دینی ادبیات و زیست وشیمی رو بالا میزدم چیزی نمیگفت ولی فیزیک و ریاضی رو با زبان پایین میزدم هی گیر میداد به اینا و منو تخریب میکرد.خلاصه زیاد خودتون درگیر این چیزا نکنید و فقط به رشد خودتون فک کنید همین.

5.به هیچ عنوان خودتونو با هیچ کسی مقایسه نکینید چون این بهتون ضربه میزنه فقط.بابا اصن ولش کن فلانی چی خونده چی زده چی کرده فلان درسش چرا اینطور شده یا فلان کتابو خریده فلان کلاسو رو رفته بااباا ولشششششش کککنننن سرت تو کاره خودت باشه.

6.شما انسانید ربات نیستید.ینی اینکه قرار نیست روزی 14 ساعت اونم به مدت 1سال بخونید اصن همچین چیزی ممکنه؟؟!نه خداییش کسی همچین کاری میتونه کنه؟؟اگه کسی میگه فقط واسه تخریب شماس همین.سعی کنید جوری بخونید کا تا 1 سال بتونید بخونید نه اینکه 1 هفته بخونی بعد دیگ اصن هیچی.
      یکی از دوستام که شاگرد اول کلاسمون بود در تابستونا که ازمون میدادیم وبعد دفتر برنامه ریزش رو میددیم زده بو هفته 70 یا 80ساعت مطالعه من هنگ میکردم اخه چه جوری میخونه بعد ایشون بنده خدا بعد 2 ماه سرد شد و ازمون که نیومد هیچ درسم واسه یه مدت ول کرد.جالبه بود این برنامه درسیش رو هم پشتیبانیمون داده بود که طرفو ****** بده.خخ.که موفق شد متاسفانه.البته دوباره برگشت ینی کمکش کردیم برگرده به روال طبیعی خودش.
      7.یه نکته در رابطه با فضایه مجازی که بلایه جانه کنکوری ها شده.مورد داشتیم با بهونه کانال دکتر هاشمی رفته تو تلگرام و اخرش در گروهه همه خوبا پیداش کردن.این جدی بود
      به نظر من اگه واقعن جنبه و ظرفیت درست استفاده کرد رو دارید که هیچی وگرنه حذفش کنید.حذفی که واقعن حذف باشه نه اینکه فردا دوباره بری .تصمیم جدی بگیرید واسه هر کاری.
      اصن قبل از هر کاری یه سبک و سنگین کنید که مثلا الان برم تل خوبه یا بشینم فلان درسو بخونم.اگه به تل رسیدید که هیچی حرفی ندارم باهاتون و اگر به درس رسیدین مطمین باشید تو بقیا اتفاقایه زندگیتون هم درست تصمیم خواهید گرفت

8به عنوان اخرین نکته اینکه خودتو دوست داشته باشید و با عشق درس بخونید نه زور و اجبار خانواده یا معلم یا پشتیبان یا هر احدی .و خدا رو فراموش نکنید و همیشه همه چیرو از خودش بخوایید و مطمین باشید اگه واسه خواستتون تلاش کنید حتما بهتون میده.

سوالی داشتید بپرسید در خدمتتون هستم.
      اگه مشکل تایپ یا غلط املایی داشت معذرت میخوام اخه یه مقدار تند نوشتم شرمنده!

ارزویه موفقیت برایه تک تکتون دارم و مطمینم به بهترین ها خواهید رسید اگر بخواهید که مطمینم میخواید.
      ویرایش توسط hamid_MhD : 06 تیر 1395 در ساعت 15:39

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ممنون واقعا توصیه های خوبی بود

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_MhD نمایش پست ها
      ...
      سلام
      اول باید تشکر کنم برای وقتی که گذاشتین و این متن خوبو نوشتین
      دوم ..رفیق چجوری از جامعه مجازی کمتر استفاده کنیم برای کسی که معتادشه
      و اینکه چجوری با عشق درس بخونیم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      5.به هیچ عنوان خودتونو با هیچ کسی مقایسه نکینید چون این بهتون ضربه میزنه فقط.بابا اصن ولش کن فلانی چی خونده چی زده چی کرده فلان درسش چرا اینطور شده یا فلان کتابو خریده فلان کلاسو رو رفته بااباا ولشششششش کککنننن سرت تو کاره خودت باشه.
      ای کاش مامانم اینو میفهمید
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Gentleman نمایش پست ها
      سلام
      برای اینکه با عشق درس بخونی باید هدف داشته باشی.در مورد دومی بیشتر به شخصیتت و ارادت بستگی داره مثلا اگه من همین الان تصمیم بگیرم که دیگه نیام واقعا دیگه نمیام(البته تعریف از خود نباشه)
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      برای اینکه با عشق درس بخونی باید هدف داشته باشی.در مورد دومی بیشتر به شخصیتت و ارادت بستگی داره مثلا اگه من همین الان تصمیم بگیرم که دیگه نیام واقعا دیگه نمیام(البته تعریف از خود نباشه)

اما چجور میشه اراده رو تقویت کرد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

اما چجور میشه اراده رو تقویت کرد
      با ذکر صوات با توکل بر خدای مهربان.ن ببین کلا تلاش کردن یه جور تمرینه واسه تقویت اراده هرچقدر بیشتر تلاش کنی سرسخت تر میشی.تلگرامم یکی دو روز اول سخته بعدش عادی میشه
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تا مقایسه با دیگران در کنار مقایسه با خود نباشه به نظرم پیشرفت زیادی حاصل نمیشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      خواهش میکنم داشم.
      یه چیزی که خیلی مهمه انگیزه هستش و این انگیزه میتونه انسانو به هر جا برسونه
      مثلا یکی انگیزه قتله کسی رو داره وکسی انگیزه درس خوندن یا هر کار خوب.تا انگیزه نباشه هیچ اتفاقی نمیوفته.
      من از روحیات و شخصیت شما اگاهی ندارم و خودت بهتر خودتو میشناسی که چه چیزی تو رو با روحیه و با انگیزه میکنه و تلاش و نیروتو واسه هر کاری افزایش میده.دنبال این نحرک نهفته تو وجود بگردد ک البته واسه ما کنکوری ها مه هدفمون رشته مورد علاقه ما هستش که کسی که واقعن به هدفش ایمان داشته باشه مطمین باش از تمومه وجودش میزاره و کارشو خیلی خوب جلو میبره.
      یه مثال بزنم مثلا تو این انجمن تایپیک هایی رو در ماه اخیر دیدم با تیتر :چطور در 50 روز فلان رشته قبول شیم.میشه در این زمان به این رشته رسید یا نه؟!
      خوب اینا نشون دهنده اینه که طرف انگیزه پیدا کرده و بالاخره تصمیم گرفته بخونه و یه رتبه ی خوبی بیاره و اگه واقعن تصمیمش تصمیم باشه مطمینا نتیجه خیلی خوبی میگیره پس شما هم به دنبال هدفت و سرنوشت و اینده ای که قصد داری برایه خودت بسازی برس و برایه اون بجنگ.چون اون هدف و ارزو همیشه برایه تو باقی خواهد موند چه برسی چه نرسی .
      پس به هدفت برس تا اینکه به حسرت و کاشکی هاش برسی.
      ببخشید زیاد حرف زدم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      تا مقایسه با دیگران در کنار مقایسه با خود نباشه به نظرم پیشرفت زیادی حاصل نمیشه
      مقایسه باید صحیح باشه نه این ادمو تخریب کنه.مثلا اینکه به بچه سرکوفت بزنی و نقص ها و کمبود هاشو به رخش بکشی و بگی فلانی اینطور شد تو شدی این به نظرم درست نیست.
      ولی اگه مثلا به طرف بگن تو ترازت شده 5000 و دینی و زبان و زیستت خوبه و نقاطه قوتته و این خیلی عالیه و برایه ازمون یا هر چیزی که بعدا خواهی داشت یک مقدار رویه فلان درس کار کن که تو یه مقدار ضعف و اونو بیار بالا چون حیفه تو که درصد هایه خوبی تو فلان درسا داری به خاطر اینا خراب شه.خوب اینجوری مقایسه درسته.اینم مقایسه نمیشه بهش گفت یه جورایی بررسی کارنامه یا ووضیعیت تحصیلی میشه بهش گفت.
      درسته عزیز؟؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      ای کاش مامانم اینو میفهمید
      متسافانه این مشکلو خودم باهاش عجیب درگیر بودم.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان....یه نصیحت برادرانه ........خواهشا جون هرکی دوست دارید دنبال حواشی کنکور نباشید.....زود منابعتونو انتخاب کنید و شروع کنید.....حواشی کنکور خیلی بدتر از خود کنکوره....اگه درگیرش شدید بدبخت میشید...
      در کل فقط درس بخونید....راستی من پارسال یه برنامه 4 ماهه از یه موسسه ای خریدم بنظرم خیلی خوبه...هرکی خواست پ.خ بده تا براش ایمیل کنم...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      مرسی بابت تواصی (جمع توصیه !) گرانقدر. راجه به منابع یکی دوتا نظر داشتم

iq زیست کیفیت تستاش خیلی بهتر از الگوئه ( وخیلی کم غلط تر از الگو). واسه پیش هم کتاب آبی قلمچی خوب کار کرده.(هم سوالای قلمچیش و هم تالیفی هاش خوبن.)
      واسه فیزیک 3 و پیش نشر الگو سال به سال عالیه.واسه فیزیک پایه هم iq گاج سطح بالایی داره.

من ریاضی مهروماه رو دارم.هنوز وقت نکردم بزنمش ولی یه نگاه کلی نشون میده که سوالاش زیادم سخت نیست و شاید پایینتر از آزمون آزمایشی باشه ولی من اکثر مصاحبه هایی که خوندم مهروماه رو پیشنهاد میدن.شاید سطحش متناسب با تجربیه و نخواسته خیلی سختش کنه
      فاگوزیست هم موافقم خیلی زیاده حجمش.واسه بهتر فهمیدن زیست من کلاس پازوکی از سایت آلاء رو نگاه میکنم خیلی خوبه
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای کاش رشته ی ریاضی هم درساشو میگفتین

1+2+3=1+3+2=3+2+1=2+1+3=2+3+1=3+1+2

همیشه برای حل هر مساله
      بیشتر از یک راه هست . . .!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      مرسی بابت تواصی (جمع توصیه !) گرانقدر. راجه به منابع یکی دوتا نظر داشتم

iq زیست کیفیت تستاش خیلی بهتر از الگوئه ( وخیلی کم غلط تر از الگو). واسه پیش هم کتاب آبی قلمچی خوب کار کرده.(هم سوالای قلمچیش و هم تالیفی هاش خوبن.)
      واسه فیزیک 3 و پیش نشر الگو سال به سال عالیه.واسه فیزیک پایه هم iq گاج سطح بالایی داره.

من ریاضی مهروماه رو دارم.هنوز وقت نکردم بزنمش ولی یه نگاه کلی نشون میده که سوالاش زیادم سخت نیست و شاید پایینتر از آزمون آزمایشی باشه ولی من اکثر مصاحبه هایی که خوندم مهروماه رو پیشنهاد میدن.شاید سطحش متناسب با تجربیه و نخواسته خیلی سختش کنه
      فاگوزیست هم موافقم خیلی زیاده حجمش.واسه بهتر فهمیدن زیست من کلاس پازوکی از سایت آلاء رو نگاه میکنم خیلی خوبه
      خواهش میکنم وظیفه بود
      من الگو رو بیشتر تاکید کردم به خاط درسنامه دار بودنش وگرنه از نظر سطح تست ها هر دو کتاب خوب هستن.
      من پیش قلم چی رو ندیدم ولی در کل کتابایه قلم چی بدرده کسایی میخوره که بر کتاب و مفاهیم درس ها مسلط باشن و فقط بخوان تست بزنن ولی من و اکثر بچه ها که بچه شهرستانی هستیم و از دبیرانه خوبی بهر نمیبریم باید از کتابی استفاده کنیم که در سنامه خوب و مفهومی داشته باشه متوجه هستید که چی میگم؟!
      در رابطه با فیزیک نشر الگو اطلاعاتی ندارم ولی اگه شما تایید میکنید خوب از همون استفاده کنید.من چیزی رو معرفی کردم شناخته شده باشه و نتیجه گرفته باشن باهاش.ولی مطمینم نشر الگو کتابه بد کار نمیکنه.
      iqگاج سطحش بالاست و کسی تازه شروع کرده باید اول با میکرو گاج کار کنه تا دستش راه بیوفته بعد بره سراغه منبع قوی تر.
      مهر و ماه ریاضی میگن خوبه حالا هر کی میخواد خودش کتابو از نزدیک ببینه اگه متناسبش بود بگیره.
      ممنون بابت توجه!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن