خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      دوستان من شیمی 2 گاجو دارم ولی شدیدا نیاز به یه منبع قوی تر احساس میشه تستاش خیلی خیلی راحته و آبکی البته من چاپ 2 سال پیششو دارم . حالا میخواستم یه منبعی بگیرم که سوالای خوب وبه روز داشته باشه و به عنوان مکمل این کتاب استفاده کنم یعنی حجم زیادی نداشته باشه و صرفا سوالاش خوب باشه درسنامه اینا مهم نیست. (سوالاش اونقدرخوب ونکته دار باشه که بشه ازش چیزی یاد گرفت) مرسی
      ویرایش توسط salam55 : 06 تیر 1395 در ساعت 19:17

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaMa77 نمایش پست ها
      ای کاش رشته ی ریاضی هم درساشو میگفتین
      با عرض شرمندگی در رابطه با کتب ریاضی اطلاعاتی ندارم
      تو عمومی ها که مشترکیم و شیمی و فیزیک هم همینطور.چون کتاب هایه گاج پایه و پیش واسه تجربی و ریاضی.
      بقیه از بچه هایه همینجا یه پرس و جو کنید حتما به نتیجه میرسید

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_MhD نمایش پست ها
      با عرض شرمندگی در رابطه با کتب ریاضی اطلاعاتی ندارم
      تو عمومی ها که مشترکیم و شیمی و فیزیک هم همینطور.چون کتاب هایه گاج پایه و پیش واسه تجربی و ریاضی.
      بقیه از بچه هایه همینجا یه پرس و جو کنید حتما به نتیجه میرسید
      اها عیبی نداره ممنون از لطفتون بله از عمومی ها استفاده کردیم

1+2+3=1+3+2=3+2+1=2+1+3=2+3+1=3+1+2

همیشه برای حل هر مساله
      بیشتر از یک راه هست . . .!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط salam55 نمایش پست ها
      دوستان من شیمی 2 گاجو دارم ولی شدیدا نیاز به یه منبع قوی تر احساس میشه تستاش خیلی خیلی راحته و آبکی البته من چاپ 2 سال پیششو دارم . حالا میخواستم یه منبعی بگیرم که سوالای خوب وبه روز داشته باشه و به عنوان مکمل این کتاب استفاده کنم یعنی حجم زیادی نداشته باشه و صرفا سوالاش خوب باشه درسنامه اینا مهم نیست. (سوالاش اونقدرخوب ونکته دار باشه که بشه ازش چیزی یاد گرفت) مرسی
      اگه تستایه گاج رو خوب زدی و داغونش کردی و از نظر اموزش هم مشکل نداری بهت کتاب فار یا موج ازمون الگو پایه رو پیشنهاد میکنم.
      من خودم از موج استفاده کردم که واقعن خوب بود.از هر درس 5 تا ازمون 20 سوالی با سطح بندی داره.از اسان به سخت.و ازومن 5 هم 20 سواله شمارشی داره که مرد میخواد اونا رو حل کنه.چون واقعن خسته کننده و اعصاب خورد کنه.
      فار هم خیلی خوبه من دیدم کتابشو.حالا جفتشو ببین با هر کدوم حال کردی بگیر.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به نظرتون این منابع چطورن من اینارو گرفتم
      فیزیک و شیمی و ریاضی و زیست جامع مهر و ماه
      ادبیات برای هر سه سال سبز گاج
      زبان فارسی نشر دریافت سبطی
      عربی و دینی گاج نقره ای
      ممنونم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud24 نمایش پست ها
      سلام به نظرتون این منابع چطورن من اینارو گرفتم
      فیزیک و شیمی و ریاضی و زیست جامع مهر و ماه
      ادبیات برای هر سه سال سبز گاج
      زبان فارسی نشر دریافت سبطی
      عربی و دینی گاج نقره ای
      ممنونم
      والا اگه بگم متوسطه میترسم شما دلسرد شید ولی بزار حقیقت رو بگم.
      اول اینکه ادم با هر منبعی میتونه نتیجه مطلوب رو بگیره.
      ولی منابع خوب هم بی تاثیر نیست.
      ای کاش واسه زیست و شیمی و فیزیک حداقل یه انتشاراته دیگ میگرفتید ولی باز با همینا کار کنید اگه دید نتیجه نمیگرید منبعتون رو عوض کنید.
      و یه نکته بگم این که اگه شما هر مبحثی رو اگه قشنگ درک کنید و بفهمید مطمین باشید بیشتر تستا رو با هر درجه سختی میتونید حل کنید واین تسلط میتونه با معلم با کتاب اموزشی یا خودت شخصا بهش برسی.یه نکته من تو متن بالا گفتم این بود که با حرف هر کی زود تحت تاثیر قرار نگیرید و دوره خودتون کتاب جمع نکنید و با همینا کار کنید ببینید چطور میشه.اگه خودت حال کردی باهاش و دیدی میفهمی پس حله مشکلی هم نیست وگرنه اگه نتیجه نداد در منابع یا در شیوه خوندن اون درس تجدید نظر کنید.
      واسه عمومی ها خوبه خیالت راحت باشه.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم.ولی آیا میتونم به درصد بالا برسم مخصوصا تو اختصاصیا اگه نه برای هر کدوم یه منبع معرفی کنید مرسی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud24 نمایش پست ها
      ممنونم.ولی آیا میتونم به درصد بالا برسم مخصوصا تو اختصاصیا اگه نه برای هر کدوم یه منبع معرفی کنید مرسی
      خواهش میکنم.
      والا گفتم که با همین کار کن ببین چطور نتیجه میگیری اگه خوب بود که نیاز به منابع دیگ نداری و گرنه واسه هر درسی که دیدی نتیجه نمیگیری از کتابایی که تو پست اصلی تایپیک گفتم استفاده کن وهر درس چندتا کتاب گفتم ببین کدومشو میپسندی و بدردت میخوره.
      مثلا واسه زیست پیش فقط الگو خوبه چون کتابی در حد اندازه این فعلا تو بازار نیست و سوم هم الگو .ولی دوم الگو یا خیلی سبز.
      راسی فقط صبر کن چاپ 95 بیاد اخه من تو کانال دکتر هاشمی دیدم که گفته بود قراره ویرایش بشه کتاباشون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن