خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      فرض کنی بشه 35% قطعی و 10% پیش قطعی .ترمیم هم نباشه .همه هم معدل بالا
      .
      .
      .چه اهمیتی داره؟..توجه به این مساعل یعنی برداشتن گام های عدم موفقیت از الان و فرو رفتن تو باتلاق حاشیه و بهانه.
      .
      .
      .تو زمان حال باشید و ..

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اين چيزا رو از كجا ميگيد؟؟؟؟

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      يكي از دليلهايي كه بايد تاثير مثبت شه فعلا شيوه برگزاري امتحاناته چون توش تقلب هست سوالاتم كه لو ميره خب و حق خوريهاي زيادي توش هست هر وقت امتحانات سالم و عادلانه و استاندادر برگزار شد تاثير بايد قطعي شه

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      تاثیر 45 درصد قطعی میشه من دیشب پرسیدم از یکی از نمایندگان........اخه دوستان چرا حرف یه مدیر وبلاگ رو باور میکنید
      منظورش اینه که احتمال اینکه تاثیر قطعی بشه 45 درصده ....(یعنی احتمال مثبت شدن 10 درصد بیشتره...)

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      چه مثبت چه قطی به نظرم کنکور مهم تره ...!
      بیشتر تمرکزتون رو بزارید رو کنکور .....
      در کلاس ما فردی بد که همه نمراتش 20 شد ؟؟؟؟ فردی هم بود که در ادبیات و دینی 5. کم گرفته بود اعتراض کرد به نمراتش ؟؟ من نمی دونم که چرا بعضیا این جورین ؟ من که خودم به زور با نذر و دعا معدلم بالای 19 میشه وقتی اونارو می بینیم یکم قاطی می کنم ! !! :troll (2)::troll (21):

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه داداش شوخیه شک نکنید مثبته

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از کی تا حالا دانشجوهای دندون پزشکی خودشونو به اب و اتیش میزنن که تاثیر قطعی بشه و تمام دغدغه اشون اینه که تاثیر رو قطعی کنن مگه اینکه سودی براشون داشته باشه خواهر و برادر معدل بالایی داشته باشند یا اصلا خودشون سال سومی کنکوری 96 باشن مسعود مورینیو ما همچنان منتظر اون تاپیکی هستیم که قراره بزنی و مدرک حرفات رو بزاری همه ببینند

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
      ویرایش توسط mehdi69460 : 06 تیر 1395 در ساعت 21:36

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​ولشون کن بابا داداشم بخون بره

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi69460 نمایش پست ها
      از کی تا حالا دانشجوهای دندون پزشکی خودشونو به اب و اتیش میزنن که تاثیر قطعی بشه و تمام دغدغه اشون اینه که تاثیر رو قطعی کنن مگه اینکه سودی براشون داشته باشه خواهر و برادر معدل بالایی داشته باشند یا اصلا خودشون سال سومی کنکوری 96 باشن مسعود مورینیو ما همچنان منتظر اون تاپیکی هستیم که قراره بزنی و مدرک حرفات رو بزاری همه ببینند

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
      آب و آتیش ؟من واسه خوده کنکور خودمو به آب و آتیش نزدم داخله دوسال چه برسه بیوفتم دنبال معدل و این کارا شما اگر مقداری توجه کنید درک کردنش هم سادست من خودمو به آب و آتیش نمیزنم اتفاقا برعکس دارم به بچه هایی که نا امیدن واسه معدل امید میدم که با این پستا اگر معدلشون پایین بود و امکان ترمیم هم نداشتن نزنن سره خودشون و فکر کنن آخره دنیاست برعکس بخونن و موفق شن نیت و قصد هر کسی ته دلشه شک نکن هرکسی پاسخه کاره نیکشم نزد خدا محفوظه همینطور تهمت ناروا هم حق الناسش بله اتفاقا اطرافم پره کنکوریه اما به همین شب عزیز معدلشون حتی از ده هم کمتره و ده نشده ببین مشتی من که جواب شمارو دادم کسی که شعور نداره حرف زدن باهاش گناهه حیف نیست این شب عزیزو با شما هم صحبت شم باز دوستان دیگر لااقل با ادب و منش نظرشونو میگن اما شما .بازم ما بخیل نیستیم انشالا واسه شما یکی کنکور بی تاثیر شه شاید کمی روشن دل شدید به اطراف و تلاش کردید .یاعلی

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظر من تا امتحانات استاندارد نشده و سه سال نهایی نشده تاثیر باید مثبت باشه حرف خیلیا هم همینه چون اینجوری حق کسی ضایع نمیشه من امسال حرداد نهایی دادم و واقعا تقلب از اون چیزی که فکر میکردم خیلی بیشتره یعنی راحت تا 6-7 نمره تقلب میکنن حتی 25 صدم هم حق خوریه

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      به نظر من تا امتحانات استاندارد نشده و سه سال نهایی نشده تاثیر باید مثبت باشه حرف خیلیا هم همینه چون اینجوری حق کسی ضایع نمیشه من امسال حرداد نهایی دادم و واقعا تقلب از اون چیزی که فکر میکردم خیلی بیشتره یعنی راحت تا 6-7 نمره تقلب میکنن حتی 25 صدم هم حق خوریه
      داداش انشالا چیزی که میخوای میشه اما ریسک نکنید و تمرکز بیشترتونو بزارید برای خوده کنکور هنوز 75 درصده قضیه خوده جلسست ازش غافل نشید

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

مثل بچه های 7 8 ساله از سر و کول هم بالا نرید ، خجالت بکشین بهم توهین و بی حرمتی نکنین

تاپیک بسته

پست هاتون هم حذف میشن
      ویرایش توسط saj8jad : 07 تیر 1395 در ساعت 01:53 دلیل: + حذف پست ها

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن