خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mam نمایش پست ها
      @8mit8

سجاد جون بیا ایشونو تو رو خدا از انجمن اخراجش کن.
      خب بابا گند زده از اون روز به اعصابمون با این حرفاش.
      فقط بلده با این حرفاش یه سریا رو رنج بده و خاطرات بد منو همش بیاره جلو چشمام.
      همه هم خواستار اخراج ایشونن.
      بنده اصلا فکر نمیکردم انجمنی به این شکل هم باشه بدون ذره ای ادب و شخصیت ایشون و که گفتید من اصلا نمیشناسم ولی اگه یه جو شعور و معرفت داشته باشن میتونن یکی یکی پست هامو بخونن ببین اشکال کجا بوده اتفاقا بهم تهمت زدن ولی من کلمه ای حرف نزدم و با احترام حرف زدم اما انگار اینجا بی قانونیه و اگر حرف کسی بر وفق مرادت نباشه باید اخراج شه مشتی آدم تو زندگیش موفق باشه وگرنه یه انجمن که ارزشی نداره کله این انجمن واس شما شماهم استارتر نیستی من انقد احترام میزارم که استارتر هر تاپیکی که بگه اینجا صحبت نکن هیچی نگم اما در عجبم از شما بنده نمیگم آقای سجاد که صداتون کردنم میتونی اخراج کنی چون من هفته ای یبار بیشتر نمیام اینجا اما اگر چیزی نگفته به ناحق قضاوت میکنین به همین روزه عزیز و شبه عزیزتر خدا نگذره از زندگیتون چون قضاوت دیگران به ناحق خیلی بد پس به حق علی . یاعلی.

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mam نمایش پست ها
      @8mit8

سجاد جون بیا ایشونو تو رو خدا از انجمن اخراجش کن.
      خب بابا گند زده از اون روز به اعصابمون با این حرفاش.
      فقط بلده با این حرفاش یه سریا رو رنج بده و خاطرات بد منو همش بیاره جلو چشمام.
      همه هم خواستار اخراج ایشونن.
      داداش گلم همه حق اظهار نظر و ابراز عقیده دارن خواه موافق خواه مخالف نظر جمع باشه

بهتره به چیزی که باعث میشه ناراحت بشی اهمیت ندی و توجه نکنی

من خودمم با نظر ایشون مخالفم ولی خب این دلیل نمیشه که ایشون اخراج بشن

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud95 نمایش پست ها
      بنده اصلا فکر نمیکردم انجمنی به این شکل هم باشه بدون ذره ای ادب و شخصیت ایشون و که گفتید من اصلا نمیشناسم ولی اگه یه جو شعور و معرفت داشته باشن میتونن یکی یکی پست هامو بخونن ببین اشکال کجا بوده اتفاقا بهم تهمت زدن ولی من کلمه ای حرف نزدم و با احترام حرف زدم اما انگار اینجا بی قانونیه و اگر حرف کسی بر وفق مرادت نباشه باید اخراج شه مشتی آدم تو زندگیش موفق باشه وگرنه یه انجمن که ارزشی نداره کله این انجمن واس شما شماهم استارتر نیستی من انقد احترام میزارم که استارتر هر تاپیکی که بگه اینجا صحبت نکن هیچی نگم اما در عجبم از شما بنده نمیگم آقای سجاد که صداتون کردنم میتونی اخراج کنی چون من هفته ای یبار بیشتر نمیام اینجا اما اگر چیزی نگفته به ناحق قضاوت میکنین به همین روزه عزیز و شبه عزیزتر خدا نگذره از زندگیتون چون قضاوت دیگران به ناحق خیلی بد پس به حق علی . یاعلی.
      مسعود جون بخدا شرمندم اینقدر تند حرف زدم.

یه چند روزی هست یه سری مشکلات خونوادگی داریم،بخدا اصن اعصابم دست خودم نیست.

من شرمندم بخدا.معذرت میخوام.اگه بی ادبی شد،من دستتم میبوسم.ما رو حلال کن برادر

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بازم میگم عذر میخوام.شرمنده
      دست خودم نبود ولله

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi1377 نمایش پست ها
      بحث تاثیر معدل همچنان هست و خواهد بود
      اگه تمام تاپیک های در مورد معدل یکی بشن فکر کنم بیشتر از تاپیک تست زیست خواهد بود
      لطفا یکی به این تاپیک های بی محتوا رسیدگی کنه.من و امثال من میایم انجمن تاپیک خوب ببینیم و از 200 تا تاپیک 199 تاش واسه معدله @8MIT8
      از یکی از دوستان حالا اسمش بماند پرسیدم چرا اینقدر معدل و دنبال میکنی و هدر میکنی وقتتو. . در جواب گفت من میخوام صد در صدو کامل داشته باشم

پ.ن : تاپیکا جالبی بود خوشم اومد .. حرفات حق بود به نظر.منم تاثیر قطعی میشه
      .. هرچند مثبت بهتره به نظرم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما انقد بی سوادیم که به یه وبلاگ ک مدیرش معلوم نیست کدوم [...] اعتماد میکنیم...کی گفته شورا مخالفه ؟مگه دیشب تو اخبار حرفای عمادی رو گوش نکردید که گفت فعلا نمیتونیم سایر پایه هارو نهایی کنیم؟مگه اخبار نگفت سوالا لو رفته ؟اونروز تو مجلس وقتی اقای لاشکی پیشنهاد تاثیر مثبت داد نماینده دولت که رییس سازمان سنجش هیچ مخالفتی نکرد حتی اقای لاریجانیم ازش سوال کرد ک نماینده دولت حرفی نداره گفت نه ندارم اگه مخالف بود که خب حرف میزد...درضمن تاثیر معدل با یه حرکت کوچیک میفته دست مجلس وبازم شورا هیچ کارس اقای احمدیم ب طور جد پیگر تاثیر مثبت هستند...اون [...] هم حرف مفت میزنن
      ویرایش توسط saj8jad : 06 تیر 1395 در ساعت 18:34 دلیل: محترمانه صحبت کنین و به کسی توهین نکنین

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      تاثیر مثبت دوس دالم
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تاثیر 45 درصد قطعی میشه من دیشب پرسیدم از یکی از نمایندگان........اخه دوستان چرا حرف یه مدیر وبلاگ رو باور میکنید

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      تاثیر 45 درصد قطعی میشه من دیشب پرسیدم از یکی از نمایندگان........اخه دوستان چرا حرف یه مدیر وبلاگ رو باور میکنید
      45 درصد قطعی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

10. Top | #25
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      45 درصد قطعی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
      إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ .. ...

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aCe نمایش پست ها
      إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ .. ...
      فک کنم داشت شوخی میکرداخه قبلش میگفت مثبته

12. Top | #27
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      فک کنم داشت شوخی میکرداخه قبلش میگفت مثبته
      قطعی شه راحت شیم اینقد به تاثیر فکر کردیم از درس افتادیم خو

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      حامد هستی؟؟چرا سکوت کردی یه چیزی بگو بگو که مثبته

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا خب معلومه داشت شوخی میکرد.
      دوهزاری بعضیاتون واقعا کجه.خخخ

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن