خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 58 از 58
    1. Top | #46
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط politician نمایش پست ها
      منظورم قرارگاه خاتم الانبیاوبنیادتعاون سپاه وبانک های وابسته به اونه که نهادهای نظارتی مثل سازمان بازرسی هیچ نظارتی بهشون ندارن ودائمادرحال خریدشرکت های دولتین درحالیکه بخش های دولتی بایدبه بخش خصوصی واگذارشه نه جاییکه تفنگه وسیاسته که منجربه افزایش روزافزون قدرت سیاسی نظامیان شه
      کی گفته روی این نهاد ها نظارت نیست ؟ اولا قوه قضاییه طبق اصل 172 میتونه دادگاه انتظامی برای جرایمی که توی ارتش و سپاه و ... اتفاق میوفته تشکیل بده و در کنار این اطلاعات سپاه و حفاظت اطلاعات سپاه هم وظیفشون اینه که برا این اعمال نظارت داشته باشن .

بخش های دولتی باید به بخش خصوصی واگذار بشه چرا نشده ؟ چون قرار گاه خاتم پول داره ؟ یه سری نهاد ها مثل مخابرات بود که بهتر بود سپاه در اختیار داشته باشتش ، ولی الان مثلا فلان باشگاه دولتی یا فلان شرکت خودرو سازی خصوصی نشده سپاه مقصره ؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کابینه اقای روحانی پیره یه اشکالی که باید حتما رفع بشه به خصوص وزریر صنعت که تاریخ مصرفش گذشته

3. Top | #48
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

کی گفته روی این نهاد ها نظارت نیست ؟ اولا قوه قضاییه طبق اصل 172 میتونه دادگاه انتظامی برای جرایمی که توی ارتش و سپاه و ... اتفاق میوفته تشکیل بده و در کنار این اطلاعات سپاه و حفاظت اطلاعات سپاه هم وظیفشون اینه که برا این اعمال نظارت داشته باشن .

بخش های دولتی باید به بخش خصوصی واگذار بشه چرا نشده ؟ چون قرار گاه خاتم پول داره ؟ یه سری نهاد ها مثل مخابرات بود که بهتر بود سپاه در اختیار داشته باشتش ، ولی الان مثلا فلان باشگاه دولتی یا فلان شرکت خودرو سازی خصوصی نشده سپاه مقصره ؟
      ​خواهشاپستایی که جوابمودادی حذف کن من هنوزآرزوهایی دارم

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مجلس؟؟؟؟؟؟؟طبق گفته جناب زیباکلام مجلسی که استقلال نداره چطورمیتونه نظارت قوی داشته باشه؟یه طوری حرف میزنی انگارسپاه چن تا مهندس بیش ترنداره درحالیکه هزاران نیروی استخدامی باشرایط استخدام نامعلوم داره وروزبه روزفربه ترمیشه
      جناب زیبا کلام :«خیلی رو میخواد که آمریکا توی تخم چش یه ایرانی نگاه کنه حرف از حقوق بشر بزنه در حالی که عربستان و بحرین و خیلی از متحدین آمریکا... و اینو صادق زیبا کلام نمیگه خیلی از آمریکایی ها هم خواهند گفت ، یعنی اگر دولت آمریکا شروع کنه ما رو تحریم کردن( همین کاری که در مورد هسته ای داره میکنه)به خاطر حقوق بشر اولین کسایی که شروع کنن -اعتراض- کردن خود آمریکایی ها و انگلیسی ها هستن میگن ینی چی ما ایران رو سر حقوق بشر بیایم تحریم بکنیم و اونوقت عربستان و بحرین همینجور عشقی راحت ؟ نه»
      (جمله بندی ها دقیقا همینه اگه میبینید نا خواناست)

چند ماه بعد ایران به خواطر نقض حقوق بشر تحریم میشه و در عین حال عربستان از لیست ناقضان حقوق بشر در اومد و مسئول کمیته حقوق بشر سازمان ملل شد !

اینو گفتم که بفهمید تحلیل سیاسی زیبای این صادق خان به درد خودش میخوره !

در مورد مجلس هم بیا سند بیار برا من که مجلس استقلال نداره ! حرف که باد هواست عزیز ...

در مورد سپاه . چه سپاه خودش دانشجو بورسیه کنه و چه اینکه استخدام کنه باز هم فرقی نمیکنه ، اولا بودجه سپاه نظامیه ، یعنی پول میگیره که امنیت رو تامین کنه که کرده . ثانیا سپاه هر چند نفر رو با هر حقوقی استخدام کنه خودش باید پولش رو بده ! یا از سود اون پروژه ها یا از بودجه نظامی ، بودجه نظامی که الکی نیست که بیان از فلان جاش بزنن بدن به فعالیت های اقتصادی ، میمونه همون سودهای اقتصادی که باز هم به من و شما مربوط نیست چون از جیب ما در نیومده و قرار نیست تو جیب ما بره .

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #50
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آقا یه کلام اینقدر حرف مفت نزن!

6. Top | #51
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

علامه دکتر شیخ حسن سر تا پاش پر از حُسنه

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

علامه دکتر شیخ حسن سر تا پاش پر از حُسنه

سجاد ناموسا اگر با هم یه اتاق تنهاتون بذارن زندش نمیذاری چون هیچ وقت نشد ازش یه تعریفی بکنی

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یکی دیگه از محاسن روحانی اینه داداشش یکی از کله گنده ها تجاریهحالا هی کیف کنین تو این یه سال

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      ​خواهشاپستایی که جوابمودادی حذف کن من هنوزآرزوهایی دارم
      کاریت ندارن داداش اینجا این حرفا مثل احوال پرسیه.
      حرفای سنگین تری زدن بعضا.

10. Top | #55
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      کاریت ندارن داداش اینجا این حرفا مثل احوال پرسیه.
      حرفای سنگین تری زدن بعضا.
      کلادنیای سیاست دنیای کثیف واعصاب خردکن وخطرناکیه وهرچی هم پیگیرباشیم فرقی به حال مانداره فقط وقت تلف کردنه براهمین پشیمون شدم

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      احمدی نژاد و موسوی و روحانی دو لبه ی یک قیچی هستن
      هیچ فرقی ندارن

12. Top | #57
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omidha نمایش پست ها
      سجاد ناموسا اگر با هم یه اتاق تنهاتون بذارن زندش نمیذاری چون هیچ وقت نشد ازش یه تعریفی بکنی
      اینا دور و برا نبینمش

13. Top | #58
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      اینا دور و برا نبینمش
      احسنت بزن دس قشنگرو!!

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن