خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: احتمال موفیت از طریق تحصیل در ایران

رأی دهندگان
    64. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • %5

9 14.06%
    • %25

16 25.00%
    • %50

20 31.25%
    • %99

19 29.69%
    صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 160
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      100 درصد بستگی به خود طرف داره یعنی 100 درصد مطلق...
      بزارید یکیو مثال بزنم شما تا حالا رشته ای بنام رشته مذاکره شنیدید؟؟؟ اگه شنیدید من تو زندگیم نشنیدم این رشته توی دانشگاه شریف تدریس میشه بقیه دانشگاها رو نمی دونم یه فردی توی این رشته تحصیل کرده فارق التصیل شده به نظر من و شما نباس برای این فرد کاری باشه و باید وضع بسیار بدی از نظر مالی داشته باشه چون رشتش علوم پزشوی نیست!!! در حالی که ایشون در سال چند ده سمینار درباره فن مذاکره و فلان...برگزار می کنند و رابط بین شرکت های ایرانی و خارجی هستند بدلیل تسلط به زبان و فن مذاکره ایشوم محمد رضا شعبانعلی هستند و وبلاگ معروفی دارند)میتونید همین الان اسمشون رو سرچ کنید و حتما سر بزنید( خانوادشون هم نه پولدارند نه دستی در بالا دارند...همه ی نتیجه زحمتشون رو از دسترنج خودشون بردند آقا نگید اگه ما این رشته رو نیاریم بدبخت میشیم میره باید خودت زرنگ باشی فکر میکنی اگه پزشکی دیگه نونت تو روغنه من خودم مهر ترم سه پزشکیم شروع میشه این دو ترم روزی بسرم اومد که داشتم گریه میکردم شما فقط به کتاب بیوشیمی یه نظر بنداز تا اشکت در بیاد تازه این اولشه و داستات دراز است...شما صدمه ای که به خودت تو این هفت سال میزنی با هیچ پولی جبران نمیشه خیالت راحت...به جان مادرم قسم اگه به انتخاب رشته برمیگشتم اصلا پزشکی رو وارد هم نمی کردم!!! شاید براتون عجیب بیاد ولی باید برید از دانشجو های پزشکی سوال کنید تا دستگیرتون بشه!!! خلاصه کلامم اینه شیرینی پخش نمی کنن رشته های علوم پزشکی بایستی علاقه داشته باشی دنبال علاقت بری شما وقتی رشته مورد علاقت رو دنبال کنی مطمئن باش شرایطش برات جور میشه استرس بخودت نده خودتو اذیت نکن ترم بعد موهام میریزه احتمالا
      خدافظ شما

2. Top | #32
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.

در یک کلام: زندگیت روی هواست. معلوم نی چی بشه

تویی که یه دریا امیدی برام
      مثل حسرتی بی کرانم نکن/
      بگیر از من این زندگی رو ولی

دیگه با خودت امتحانم نکن

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FarhadMechanic نمایش پست ها
      چقدر احتمال داره از طریق تحصیل یک نفر بتونه کار و زندگی خوبی داشته باشه.
      اون یک نفر که نماینده همه ماست از نظر درسی و از هرنظر دیگه ای متوسط فرض کنید.

احتمال 60% داره.مثلا اگه بخونی و بشی مدیر بانک و سفارشتو بکنن میتونی ماهیانه حداقل 70 میلیون تومن در بیاری.یا اگه خیلی سفارش بشی 200 میلیون.بهرحال بستگی به مورد تصویبی 1312 تبصره پ بند پ داره بیشتر...
      نا گفته نمونه...الان هر چی استخدامیه دارن میکنن از هر 10 نفر 8 تاشون سهمیه دارن و 2 نفر ازاد میگیرن.اون 2 نفرم که خودت بهتر میدونی از سفارشیا هستن
      پاسخ به سوالات سربازی

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بستگی ب رشتت داره
      علاقم ای بگی نگی.علاقه برا کامپیوتریا خوبه برا مهندسای دیگه هیییچ کاربردی نداره و شعاره چون باید برای عمران و اینا پارتی و پول داشت
      وکالت و اینای انسانیام باید بند پ داشته باشی استخدام شب وگرنه اونم ب هیییچ دردی نمیخوره
      رشته های پزشکی و پرستاری و مامائی و هوشبری و اتاق عمل قعلا تو بورسن
      ک چند سال دیگه اسنام ب هیییچ دردی نمیخورن
      تربیت معلم و بورسیه سپاه و اینام ب هیییچ دردی نمیخورن زیرا بنا ب دلایلی.حقوق بخور نمیر.سختگیری.ممنوع الخروج شدن و...
      کلا ما خیلی گناه داریم تو ایرانیم
      I wanna thank me for believing in me

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آقا مشکل دانش آموزان ما اینه که فکر میکنن هر کی بره پزشکی خداست

نه حاجی اگه بدونین چقد پزشک آویزون داریم

ب صراحت میگم این دهه ای که توش هستیم دوران اوج پزشکیه

و یه دفعه دچار یه افول میشه

کشور رو ب صنعتی شدن میره جامعه پیشرفت کرده جمعیت کاهش پیدا کرده مردم نسبت ب بیماری ها آگاهی دارن

تا چند سال دیگه همه مثل هم میشن باید فکر رفتن بود این کشور دیگه موندن نداره

پزشکان بیکار

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درس در س درس یه پزشک همیشه درامد داره حتی شده 3 تومن اما داره ولی یه مهندس خیر...همیشه براش شرایط خوب نیست من پزشکی بخونم ترم یک میرم وزارت بهداشت کنار داییم اما فقط این راهش نیست خیلی چیزا کنارش هست

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چقدر احتمال داره از طریق تحصیل یک نفر بتونه کار و زندگی خوبی داشته باشه.
      اون یک نفر که نماینده همه ماست از نظر درسی و از هرنظر دیگه ای متوسط فرض کنید.

اول از همه عرضه و جسور بودن فرد بستگی داره

دوم مدرک تحصیلی و شغل مربوطش

نه مدرک به تنهایی به درد میخوره
      نه آدم با عرضه بی مدرک ( البته من حرفم در مورد تحصیلات وگرنه هستن افراد بی مدرکی که خیلی خوب و موفق شدن )

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 5konkur95 نمایش پست ها
      آقا مشکل دانش آموزان ما اینه که فکر میکنن هر کی بره پزشکی خداست

نه حاجی اگه بدونین چقد پزشک آویزون داریم

ب صراحت میگم این دهه ای که توش هستیم دوران اوج پزشکیه

و یه دفعه دچار یه افول میشه

کشور رو ب صنعتی شدن میره جامعه پیشرفت کرده جمعیت کاهش پیدا کرده مردم نسبت ب بیماری ها آگاهی دارن

تا چند سال دیگه همه مثل هم میشن باید فکر رفتن بود این کشور دیگه موندن نداره

پزشکان بیکار
      نه بابا؟
      رو ب صنعتی شدن میره؟جانه من؟
      همون پزشک آویزون ک داری میگی حداقل حداقل حداقل ماهی 6تومن میگیره شما بفرما برو ببینم کدوم ارگان ماهی انقد بهت میدن.
      یارو میبینی آویزونه مقصر خودشه نمیتونه از خوابش بزنه شیف بده.پول داده رفته فیلیپین مدرک گرفته هیچی بارش نیست.بی عرضس بی سواده.اما همین بی عرضه ی بی سواد ماهی 6تومن داره.بماند ک یه عمومی میتونه فقط کارانه ی بیمارستانشو تا ماهی 20میلیون بالا بکشه.
      ببین همه پزشکا همینن.با وجود زیاد بودنشون همه پولدارن.
      اما مهندس موفق تک وتوک پیدا میشه ک اونم ب پای پزشکای برج ساز نمیرسن و باید برن برا اونا کار کنن
      ایران کشور صنعتی نیست!!!

9. Top | #39
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه ضرب المثل هست که میگن ..سیب رو بندازی هوا هزار بار جرخ میخوره بعد میاد زمین ................زندگی از سیب بدتره .....آدم از فرداش خبر نداره ........

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ضمنا مردم هرچقد نسبت ب بیماری آگاهی پیدا کنن نمیتونن خود درمانی کنن
      مگه سرماخوردگیه؟
      اصلا حرفتونو قبول ندارم .
      فقط اینو قبول دارم ک پزشکا رو دارن خیلی زیاد میکنن .
      ی زمانی میگفتن مهندس همه جلوش وای میستادن الان فقط مهندس ب درد استفاده موقع فوتبال برا پاس دادن میخوره..مهندس پاس بده
      با همه اینا همین پزشکا نظام پزشکی خیلی هواشونو داره

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      ضمنا مردم ... خیلی هواشونو داره
      سپاسگذارم خانوم محترم
      ولی انگار شما هیچ ارزش و منزلتی برای مهندسا قائل نیستی
      اگه پزشکی به جایی رسیده بخاطر مهندسای پزشکیه اگه ما سالی خدا ملیون دلار میدیم تجهیزات پزشکی میدیم میدیم شرکتای مهندسی خارجی بیان نفت و گازمونو استخراج کنن واس اینه که ارزشی قائل نشدیم برای مهندسی و فقط به فکر پزشکی بودیم اینا همه مربوط میشه به فرهنگ یه ملت مردم ما پزشکارو بیشتر از مهندسا و وکلا دوس دارن اونا حاضرن برای سلامتیشون پول بیشتری بدن اما حاضر نیستن برای پیشرفت علم و تکنولوژی و فناوری که رو دوش مهندساست هزینه ای بکنن و فقط دولت باید به فکرشون باشه یه چیزی که برای پیشرفت یه پزشک لازمه یه جسده که بندازن جلوش اونم بیاد سلاخیش کنه که هزینش چیزی نیست گاهیم رایگانه اما مهندس خیلی امکانات لازم داره الان ثروتمندترین آدمای تحصیل کرده دنیا مهندسن اصلا پزشک نداریم بینشون همین بیل گیتس مهندس کامپیوتر با پولش میتونه همه پزشکا و پرستارای دنیارو روزی سه شیفت به کار بگیره میدونم منظورت شرایط داخل ایران هست موافقم باهات خیلی ظلم میشه به قشر مهندسی ولی پزشکام اونطوری که شما میگین نیستن خیلی پزشکا هستن از گرسنگی دارن نون خشک میخورن خانوم یه مهندس اگه واقعا سوادشو داشته باشه اگه واقعا در طول تحصیل زحمت کشیده باشه بیکار نمیمونه درامدشم از پزشکا بیشتر میشه شک نکن نیاز به پزشکارو میشه با آموزش صحیح کم کرد اما نیاز به مهندسی به هیچ وجه کم نمیشه و روزبه روز بیشتر میشه تو ایران مهندسی عمران خیلی پیشرفت کرد چون دغدغه مردم ما فقط جدول کشی و آسفالت کوچه خیابونو و ساختمون و سرپناه بود و هنوزم هست ولی اصلا کسی نمیدونه نیروگاه هسته ای یا یه راکتور هسته ای به چه دردی میخوره اصلا میدونید چقدر پول ما ایرانیا سالانه میدیم گوشیهای خارجی؟ اگه ما یه شرکت مثل سامسونگ یا حداقل هوآوی داشتیم غممون چی بود؟ مردم ما علم و تکنولوژی رو خیلی دوست دارن اما بعنوان مصرف کننده نه تولید کننده طرف بچش از کله صب تا بوق شب میشه پای کلش و تلگرام و اینترنت بعد انتظار داره تو آینده کار بدن بهش اصلا مردم مارو ببین از بچه 5 ساله گرفته تا مرد بالغ 35 ساله و پیرمرد 55 ساله که خودم شاهد بودم کلش بازی میکنن و ماهی این همه پول میدن اینترنت و جم خریدن و اصلا توجه نمیکنن بار سنگین علم و دانش رو دوش من و شماست خخخ اصلا مسائل خیلی زیاده در این مقوله نمیگنجد و ختم کلام به قول شما ما خیلی گناه داریم تو ایران
      چه فرقی می کند
      عاشق تو باشم
      یا عاشق رنگین کمان
      وقتی هر دو هفت خطید؟!!

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ختم کلام به قول شما ما خیلی گناه داریم تو ایران
      ببین من هیچ بی احترامی ب مهندسای مملکتمون نکردم.فقط دارم واقعیتو میگم.من اصلا بی احترامی نکردم .دارم میگم اینجا کشور صنعتی شده و رو ب پیشرفتی نیست.مهندسم زیاد شده.وکالت زیاد شده.چرا چون دانشگاهشونو زیاد کردن.اما رشته های تجربی رو بورسن چون از وزارت هواشونو دارن.حرف شما هم درسته ک توی کشورای دیگه مهندسا پولدارن.مث همون بیل گیتس و استیوجابز و...اما ما داریم راجبه ایران حرف میزنیم درسته؟
      ما چ بخوایم چ نخوایم ایران صنعتی نمیشه چون دست ماها ک نیس اون بالا بالاییا باید فکرشو کنن.ما 500سال از دنیا عقبیم
      خوده من از ریاضی اومدم تجربی .
      2سال کنکور ریاضی دادم
      هیچکس مث من مهندسی دوس نداشت هیچکس.بخاطر همین 2سال براش وایسادم.با وجود اینکه همیشه همه تو گوشم گفتن برو تجربی
      اما آخر مهندسی هیچه.البته شاید واسه من!چون ن پول دارم ن پارتی
      بهترینش رشته های تجربیه

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      اما آخر مهندسی هیچه.البته شاید واسه من!چون ن پول دارم ن پارتی
      بهترینش رشته های تجربیه
      منم که همینو گفتم چرا دعوا میکنی ریلکس ریلکس ریلکس تر بابا
      منم عاشق رشته های تجربی بودم ولی قسمت من ریاضی بود الان کلا یه متن بلند نمیتونم بخونم کلا از نوشتار بدم میاد ذهنم فقط به فرمول عادت کرده این برام بهتر بود که اومدم ریاضی درحالیکه ...
      بیخیال چه اهمیتی داره این چیزا تو کشور ما پارتی و بند پ حرف اولو میزنن بعد اون سعی و تلاش و رشته خوب ...
      چه فرقی می کند
      عاشق تو باشم
      یا عاشق رنگین کمان
      وقتی هر دو هفت خطید؟!!

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آدم هر جایی بخواد میتونه موفق بشه فقط کافیه که بخواد و تلاش کنه

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loveooooops نمایش پست ها
      آدم هر جایی بخواد میتونه موفق بشه فقط کافیه که بخواد و تلاش کنه
      البته فرمایش شما خیلی متین هست احسنت تحت متحیر انگیز شدم
      چه فرقی می کند
      عاشق تو باشم
      یا عاشق رنگین کمان
      وقتی هر دو هفت خطید؟!!

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن