خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m_mashmuli نمایش پست ها
      کسی بخواد از ریاضی بیاد تجربی کنکور بده علوه بر اینکه دیپلم ریاضی رو باید بگیره باید یه امتحان هم از زیست سوم بده و نمره قابل قبول رو بیاره بعد سال چهارم میره تجربی
      استاد زمین چی؟ ریاضی و فیزیک سال سوم هم که فقط مخصوص تجربیاست
      اینا رو لازم نیست امتحان بده؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط من زیست دوم و زیست سوم امتحان دادم همین ! 10 هم بیاری کافیه ، نمرش جایی تاثیر نداره.

3. Top | #33
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parniya نمایش پست ها
      استاد زمین چی؟ ریاضی و فیزیک سال سوم هم که فقط مخصوص تجربیاست
      اینا رو لازم نیست امتحان بده؟
      تا اونجا که من میدونم لازم نیست فقط زیست

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نمیتونم یه برنامه خوب براخودم بریزم به نظرتون یه مشاور برنامه ریز خوب گیر میاد؟

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان برای کنکور از چه کتابهایی سوال میاد (از اول دبیرستان)؟

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadfarokhi نمایش پست ها
      دوستان برای کنکور از چه کتابهایی سوال میاد (از اول دبیرستان)؟
      منابع کنکور 92 - کنکور

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadfarokhi نمایش پست ها
      من نمیتونم یه برنامه خوب براخودم بریزم به نظرتون یه مشاور برنامه ریز خوب گیر میاد؟
      زیاد به برنامه و کتاب و اینا حساس نباش. تو فقط شروع کن استارت بزن 2-3 روز هرچی دوست داشتی بخون بعد خودت به نسبت اینکه چقدر می تونی بخونی و چه درس هایی مشکل داری و چه درس هایی قوی تر هستی مرتبش کن ساعت مطالعت رو.
      بری مشاور که برنامه جاویی نمیده . یه برنامه می ده اونم اگه دو روز نتونستی انجامش بدی بیخیالش میشی. پس بهتره خودت برنامه بریزی. یه کتابی هست به نام صفر کلوین از تخته سیاه. اونو بگیر در باره برنامه و کلا کنکور و اینا خوب همه چی رو توضیح داده. خودش به نظرم مثل یه مشاور می مونه

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توالان پیش دانشگاهی هستی؟وضعیتت چطوره؟تونستی تا حالا خوب بخونی؟ازکی باید شروع کنم؟این کتاب صفر کلوین کجا گیر میاد؟
      ویرایش توسط mohammadfarokhi : 13 خرداد 1392 در ساعت 17:09

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      واقعاااز مطالب اموزنده وراهنمایی هاتون ممنونم
      من دانشجوهستم ومیخام رشته تجربی راسال93امتحان بدم رشته ام دردبیرستان ریاضی بوده من از گذشته ام ک دردرس خوندن جدی نبودم وسالهای عمرم را هدر دادم پشیمونم
      ولی میخام سال بعدحتمابارتبه خوبی قبول بشم باتوجه ب سخنان شماو اینک من میخام در دوران تحصیلم دردانشگاه واسه کنکوربخونم خیلیهابمن میگن این کارنشدنی ومن نمیتونم
      میدونم سخت ولی میخام تلاش کنم من باوجود دانشگاه و هزینه هاش ب کلاس کنکور وازمون دسترسی ندارم ولی میخام ازcdاموزشی ک ب درد من تازه کار بخوره حتمااستفادکنم نمی دونم چ کتابهایی خوبن تاتهییه واستفادکنم
      میترسم ولی اینبارجدیم توروخداراهنماییم کنید اولاچطوری بخونم دوما چ کتابها وcdهایی راتهییه کنم من ب رشته پزشکی خیلی علاقه دارم دوست دارم تواین رشته موفق بشم ایا میشه بیبرانه منتظرپاسختان هستم
      موفق باشید.

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام دوستان یک سوال داشتم من رشته ریاضی بودم ولی با وضع سوالای امسال هیچ امیدی ندارم تغییر رشته دادم تجربی بنظرتون اگه تلاش کنم میتونم موفق بشم ؟! لطفا جواب منو بدین با تشکر

ببخشید یک سوال همینجور که دم به دقیقه میگن فلان رشته ایی کنکورش برداشتنو اینا و میگن قراره سال 93 کنکور نباشد چه طوریه بنظر شما سال 93 کنکور هست یا نه ؟!؟!؟!
      ویرایش توسط Parniya : 13 تیر 1392 در ساعت 11:18 دلیل: ادغام 2 پست

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهتاب26 نمایش پست ها
      سلام
      واقعاااز مطالب اموزنده وراهنمایی هاتون ممنونم
      من دانشجوهستم ومیخام رشته تجربی راسال93امتحان بدم رشته ام دردبیرستان ریاضی بوده من از گذشته ام ک دردرس خوندن جدی نبودم وسالهای عمرم را هدر دادم پشیمونم
      ولی میخام سال بعدحتمابارتبه خوبی قبول بشم باتوجه ب سخنان شماو اینک من میخام در دوران تحصیلم دردانشگاه واسه کنکوربخونم خیلیهابمن میگن این کارنشدنی ومن نمیتونم
      میدونم سخت ولی میخام تلاش کنم من باوجود دانشگاه و هزینه هاش ب کلاس کنکور وازمون دسترسی ندارم ولی میخام ازcdاموزشی ک ب درد من تازه کار بخوره حتمااستفادکنم نمی دونم چ کتابهایی خوبن تاتهییه واستفادکنم
      میترسم ولی اینبارجدیم توروخداراهنماییم کنید اولاچطوری بخونم دوما چ کتابها وcdهایی راتهییه کنم من ب رشته پزشکی خیلی علاقه دارم دوست دارم تواین رشته موفق بشم ایا میشه بیبرانه منتظرپاسختان هستم
      موفق باشید.
      سلام پستتون منتقل شد به بخش مناسب
      اگه انجمن منابع کنکور که تو بخش پاتوق کنکوری هاست رو نیگا بندازی فک کنم جواب سوالت که کدوم منابع تستی خوب هستش رو میگیری
      شما تلاشت کن حتما قبول میشی

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a_l_i_0_0_) نمایش پست ها
      با سلام دوستان یک سوال داشتم من رشته ریاضی بودم ولی با وضع سوالای امسال هیچ امیدی ندارم تغییر رشته دادم تجربی بنظرتون اگه تلاش کنم میتونم موفق بشم ؟! لطفا جواب منو بدین با تشکر

ببخشید یک سوال همینجور که دم به دقیقه میگن فلان رشته ایی کنکورش برداشتنو اینا و میگن قراره سال 93 کنکور نباشد چه طوریه بنظر شما سال 93 کنکور هست یا نه ؟!؟!؟!
      سلام پستتون منتقل شد به بخش مناسب

شما تلاش کن برنامه ریزی داشته باش از تابستون شروع کن واسه درس خوندن
      ایشاا... قبول میشی

نه کنکور رو فعلا حذف نمیکنن
      93 کنکور هست

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن