خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بنیاد رو حساب قبولی قطعی میگه نه رو حساب اوردن نمره قبولی
      بعدشم بخاطر اینکه تعداد دانشگاه ازاد کشور که پزشکی دندون دارو دارن چندتان مگه همه ظرفیت هاشون جمع بزن بعد ببین بیست درصدش چندتا صندلی میشه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      نه این طوریا هم نیس
      نگران نباشید همه چی حل میشه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sprit نمایش پست ها
      بعله داداش حرف شما متین ولی فرزندای جانبازان (البته دور از جون) بعضیاشون خیلی خنگن واقعا
      بنیاد شهید پارسال امار داده بود که بچه های جانبازان اون میزان ظرفیتی رو ک تو هر رشته بهشون اختصاص داده بودن نتونستن حداقل شرایط رو بیارن و ظرفیت این بچه ها رو دادن ب بقیه
      حرف این دوستمون کاملا درسته بالاخره هرچی جامعه آماری پایین تر باشه احتمال اینکه تعداد بیشتری دانش آموز ضعیف که درس خون نیستن توش باشن خیلی زیاده اصلا تو مدرسه از هر کلاس 30 نفری شاید 6 نفر واقعا شانس قبولی پزشکی رو داشته باشن حالا از این 6 نفر چند نفر سهمیه دارن؟؟؟؟؟؟؟؟شاید دوتا شون

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      با تراز 8000 دولتی قبول میشن 7ضرب در 8 میشود 56 یعنی تراز باید 5600
      طرفای نود هزار
      دادا 5600 ترازه کانون؟یا سنجش؟اخه اینا باهم اختلاف تراز دارن.
      بعد 90 هزار کشوری واقعن میشه؟؟خوشبحالشون

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای بابا هرکی یه چیزی میگه .هیشکی هم با مدرک حرف نمیزنه.یکی میگه تراز ۵۰۰۰وخورده ای اینا یکی میگه همرو بالای ۳۰درصد بزنیین.بابا بیاین نمونه هایی که خودتون دیدین و مطمعنین درسته بگین که از بلاتکلیفی در بیایم ما.الان واقعا من استرس گرفتم.دارم سعیمو میکنم ترازمو ببرم بالا اما خوب روزای آخره و استرسو ماه رمضون و هوای گرم و منم گرفتار,واقعا سخت شده درس خوندن.الان ترازم توسنجش ۷۰۰۰هست.سعی میکنم ببرمش بالا.اما نمیدونم تا ۲هفته دیگه چقدر میره بالا؟الان آیا مشهد قبولم؟بنیاد مال سال۹۱ رو بهم گفت که با ترازای ۷۰۰۰وخورده ای مشهد قبول شدن با سهمیه شاهد.گفت سهمیه الان شما مثل شاهد اون موقست.اما خوب اون مال ۴سال پیش بود.تراز ۷۰۰۰وخورده ای مال بچه های اون سال بوده.حالا پارسال بچه ها با چند قبول شدن؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خوبه نمایش پست ها
      ای بابا هرکی یه چیزی میگه .هیشکی هم با مدرک حرف نمیزنه.یکی میگه تراز ۵۰۰۰وخورده ای اینا یکی میگه همرو بالای ۳۰درصد بزنیین.بابا بیاین نمونه هایی که خودتون دیدین و مطمعنین درسته بگین که از بلاتکلیفی در بیایم ما.الان واقعا من استرس گرفتم.دارم سعیمو میکنم ترازمو ببرم بالا اما خوب روزای آخره و استرسو ماه رمضون و هوای گرم و منم گرفتار,واقعا سخت شده درس خوندن.الان ترازم توسنجش ۷۰۰۰هست.سعی میکنم ببرمش بالا.اما نمیدونم تا ۲هفته دیگه چقدر میره بالا؟الان آیا مشهد قبولم؟بنیاد مال سال۹۱ رو بهم گفت که با ترازای ۷۰۰۰وخورده ای مشهد قبول شدن با سهمیه شاهد.گفت سهمیه الان شما مثل شاهد اون موقست.اما خوب اون مال ۴سال پیش بود.تراز ۷۰۰۰وخورده ای مال بچه های اون سال بوده.حالا پارسال بچه ها با چند قبول شدن؟
      مشهد با این تراز نمیاری تازه تراز قبولی اوردی به نظر خودت تو شهر بزرگی مثله مشهد فقط خودتی که به تراز هفت هزار رسیدی ؟ تراز هفت هزار تازه نمره قبولی پزشکی رسیدی

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خوبه نمایش پست ها
      داداش اینا حاشیس . پارسال ربطی به امسال نداره

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین عزیزم درصد یکی میگه دخیل یکی میگه نه بنیاد جواب درست نمیده
      ولی قدر مسلم اینه که پنجاه بورس میشن برا خارج ما طرح ندارن و می تونن تو دانشگاه هرچندتا درس خواستن حذف موثر کنن

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از جوابهای امیدوارکنندتون.پس کو اونایی که میگفتن با ۶۰۰۰اینا میشناختیم فلانی آورده؟البته خودمم میدونم که تراز خیلی خوبی نیست دارم تلاشمو میکنم ببرم بالا.فقط یکم باید دقتمو زیاد کنم.امیدوارم امسال سال خوبی واسه ما بچه های ایثارگران باشه.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sprit نمایش پست ها
      خیلی ممنون دوستان واقعا از نگرانی دراومدم چون یکی از بچه های همین انجمن قبلا گفته بود ک فرزند جانباز 25% شانس زیادی ندارن
      دوباره روحیه ام برگشت
      دوست خوبم من دو تا دوست سهمیه دار داشتم یکیشون با سهمیه25درصد رتبه 900 سهمیه آورد ولی پزشکی قبول نشد اما یکی دیگه با سهمیه 70 یا 50 نمیدونم دقیقا رتبه 1700 آورد و پزشکی قبول شد .
      من خودم سهمیه دارم مطمئن باش که به فرقی بین تو و سهمیه های بالا تر هست . موفق باشید .

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI 1998 نمایش پست ها
      دوست خوبم من دو تا دوست سهمیه دار داشتم یکیشون با سهمیه25درصد رتبه 900 سهمیه آورد ولی پزشکی قبول نشد اما یکی دیگه با سهمیه 70 یا 50 نمیدونم دقیقا رتبه 1700 آورد و پزشکی قبول شد .
      من خودم سهمیه دارم مطمئن باش که به فرقی بین تو و سهمیه های بالا تر هست . موفق باشید .
      شاید اون دوست رتبه ی 900 سهمیه بهت دروغ گفته یا تو انتخاب رشته فقط تهران زده اگه خودت از نزدیک کارنامشو دیدی اونوقت باور کن وگرنه اکثر کنکوریها درباره ی رتبه اشون دروغ میگن

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi69460 نمایش پست ها
      شاید اون دوست رتبه ی 900 سهمیه بهت دروغ گفته یا تو انتخاب رشته فقط تهران زده اگه خودت از نزدیک کارنامشو دیدی اونوقت باور کن وگرنه اکثر کنکوریها درباره ی رتبه اشون دروغ میگن

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
      آره هم درصد هاشو دیدم هم رتبشو . تقرسبا میانگین 40 زده بود

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI 1998 نمایش پست ها
      آره هم درصد هاشو دیدم هم رتبشو . تقرسبا میانگین 40 زده بود
      داداشم مطمنی 40 زده بود ؟
      عزیزم اگه چهل از هر درسی بزنی میشی 8000 کشوری پارسال 18000 کشوری شد 306 سهمیه کارنامه اش تو نت هست فدات شم دوستت چاخان کرده بهت شاید تو کارنامه اش دس کاری کرده

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عزیزم اگه چهل از هر درسی بزنی میشی 8000 کشوری پارسال 18000 کشوری شد 306 سهمیه کارنامه اش تو نت هست فدات شم دوستت چاخان کرده بهت شاید تو کارنامه اش دس کاری کرده
      میشه کارنامشو بذارید؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      میشه کارنامشو بذارید؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن