خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

ریاضی به تجربی

سلاااااااااااااام
      امیدوارم حال همتون خوب باشه روزه هاتونم همرو گرفته باشین
      یه چیزی چند روزیه ذهنمو درگیر کرده.من رشتم ریاضی هستش امسال هم اختصاصی ها رو کامل خوندم عمومی ها رو هم خوندم ولی ن مثل اختصاصی ها بعد الان به این نتیجه رسیدم که از ریاضی بیام تجربی.من که تا حالا کتاب زیستو از نزدیک ندیدم .چجوریاست؟؟سخته؟؟(یه جورایی بهم الهام شده که تو باید پزشک بشی)
      ولی الان مرددم
      دوستانی که تجربی هستن یا تغعیر رشته دادن در مورد زیست یه توضیحی بدن همچنین در مورد این که از تغعیر رشتشون راضی بودن عایا
      مرسی
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به ندای قلبت گوش بده ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      به ندای قلبت گوش بده ...
      من که میخوام به ندای قلبم گوش کنم ولی مغزم میگه زیست بسی دشوار بودندی و اگر سمتش رفتندی سرنجام پشیمان شوندی و همان طور که در جریانی پشیمانی سودی ندارد(مغزم دروغ زیاد میگه ها)
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      سلاااااااااااااام
      امیدوارم حال همتون خوب باشه روزه هاتونم همرو گرفته باشین
      یه چیزی چند روزیه ذهنمو درگیر کرده.من رشتم ریاضی هستش امسال هم اختصاصی ها رو کامل خوندم عمومی ها رو هم خوندم ولی ن مثل اختصاصی ها بعد الان به این نتیجه رسیدم که از ریاضی بیام تجربی.من که تا حالا کتاب زیستو از نزدیک ندیدم .چجوریاست؟؟سخته؟؟(یه جورایی بهم الهام شده که تو باید پزشک بشی)
      ولی الان مرددم
      دوستانی که تجربی هستن یا تغعیر رشته دادن در مورد زیست یه توضیحی بدن همچنین در مورد این که از تغعیر رشتشون راضی بودن عایا
      مرسی
      شرایطت مثل منه من امسال به هدف قبولی تودانشگاه صنعت نفت نشستم پشت کنکور باخودم گفتم بورسیه شم ولی چندماه پیش فهمیدم وزارت نفت هموناهم ثبت نام نمیکنه وپشیمون شدم که چراازاول تجربی نیومدم ولی حالا میخوام96کنکوربدم وزیست هم چندهفته هست شروع کردم درس زیبائیه ولی چون وضع مالی خرابه مجبورم ازفیلمای ناقص شریف وفیلمای کانون واینترنت استفاده کنم که امیدوارم جواب بده واصلابه سختی زیست فکرنکن چون بهت تلقین میشه ویادنمیگیری

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد کاملی نمایش پست ها
      شرایطت مثل منه من امسال به هدف قبولی تودانشگاه صنعت نفت نشستم پشت کنکور باخودم گفتم بورسیه شم ولی چندماه پیش فهمیدم وزارت نفت هموناهم ثبت نام نمیکنه وپشیمون شدم که چراازاول تجربی نیومدم ولی حالا میخوام96کنکوربدم وزیست هم چندهفته هست شروع کردم درس زیبائیه ولی چون وضع مالی خرابه مجبورم ازفیلمای ناقص شریف وفیلمای کانون واینترنت استفاده کنم که امیدوارم جواب بده واصلابه سختی زیست فکرنکن چون بهت تلقین میشه ویادنمیگیری
      تلقین شدنو موافقم.ولی در مورد فیلم هیچ وقت تجربه شرکت تو کلاس کنکور یا دیدن فیلم اموزشی رو نداشتم(چون علاقه ای به این شیوه اموزشی ندارم)جدا از سختی زیست ما باید امتحان های سال دوم سوم چهارمو برای رشته تجربی شرکت کنیم ینی برای سه سال تشریحی بخونیم به این قضیه فک کردی؟؟بعد نمیشه صرفا اختصاصی ها رو امتحان بدیم برای عمومی ها همون نمره رشته ریاضیمونو در نظر بگیرن؟؟

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تلقین شدنو موافقم.ولی در مورد فیلم هیچ وقت تجربه شرکت تو کلاس کنکور یا دیدن فیلم اموزشی رو نداشتم(چون علاقه ای به این شیوه اموزشی ندارم)جدا از سختی زیست ما باید امتحان های سال دوم سوم چهارمو برای رشته تجربی شرکت کنیم ینی برای سه سال تشریحی بخونیم به این قضیه فک کردی؟؟بعد نمیشه صرفا اختصاصی ها رو امتحان بدیم برای عمومی ها همون نمره رشته ریاضیمونو در نظر بگیرن؟؟
      دوست عزیزنیازی نیست امتحان دادمیشه بادیپلم ریاضی شرکت کردفقط تاثیرمعدل18درصدحساب میشه وواقعازیست یه جوریه که خیلی سخته که ادم بخوادخودش بخونه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیزنیازی نیست امتحان دادمیشه بادیپلم ریاضی شرکت کردفقط تاثیرمعدل18درصدحساب میشه وواقعازیست یه جوریه که خیلی سخته که ادم بخوادخودش بخونه
      ععععععععععععع چه جالب پس امتحان پریدتاثیر معدل 18 درصد حساب میشه؟؟ینی چی؟؟واسه 96 شده 18 درصد؟؟وبلی در مورد این که زیست درسی...اقا خب تو فیلم معلم تدریس میکنه نکاتو میگه خو تو کتابم همینطوریه دیگه فقط اولی شنیداری دومی هم کتاب مبارکو میخونی خدایش من هیچ وقت برتری کلاسو متوجه نشدم

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ععععععععععععع چه جالب پس امتحان پریدتاثیر معدل 18 درصد حساب میشه؟؟ینی چی؟؟واسه 96 شده 18 درصد؟؟وبلی در مورد این که زیست درسی...اقا خب تو فیلم معلم تدریس میکنه نکاتو میگه خو تو کتابم همینطوریه دیگه فقط اولی شنیداری دومی هم کتاب مبارکو میخونی خدایش من هیچ وقت برتری کلاسو متوجه نشدم
      نه قانونه ازاول هم همین بوده ولی خوب اگه میخوای تجربی 96بدی وسومین کنکورت باشه بایدپیام نورثبت نام کنی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نه قانونه ازاول هم همین بوده ولی خوب اگه میخوای تجربی 96بدی وسومین کنکورت باشه بایدپیام نورثبت نام کنی
      ینی چی پیام نور ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ینی چی پیام نور ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بخاطر مشمول نشدن سربازی میگه

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi69460 نمایش پست ها
      بخاطر مشمول نشدن سربازی میگه

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
      اهااااااااااااااااااااااا ا اون که معافم خدارو شکر

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیست درس زیاد سختی نیست اگه واقعا روش خوندنشو یادبگیری به راحتی میتونی از پس تستاش بر بیای. به نظرم اگه واقعا علاقه داری پزشک بشی تغییر رشته بده.خیلی ها بودن از ریاضی به تجربی اومدنو رتبه برتر شدن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط chris300 نمایش پست ها
      زیست درس زیاد سختی نیست اگه واقعا روش خوندنشو یادبگیری به راحتی میتونی از پس تستاش بر بیای. به نظرم اگه واقعا علاقه داری پزشک بشی تغییر رشته بده.خیلی ها بودن از ریاضی به تجربی اومدنو رتبه برتر شدن
      ولی من قضیه او18 درصدو متوجه نشدم.18درصد مثبت؟؟18درصد قطعی؟؟جدای اون بیست دردص؟؟این18 درصد واسه چه سالیه دوم سوم پیش؟؟چجوریاس

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی من قضیه او18 درصدو متوجه نشدم.18درصد مثبت؟؟18درصد قطعی؟؟جدای اون بیست دردص؟؟این18 درصد واسه چه سالیه دوم سوم پیش؟؟چجوریاس
      18 درصد چیه عزیز من من دارم راجب رشته تجربی صحبت می کنم تو میگی قضیه 18 درصد چیشد؟اون معدلم چه تاثیر بدن چه ندن دیگه باید با شرایط کنار بیای.کاریم از دست منو تو برنمیاد

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط chris300 نمایش پست ها
      18 درصد چیه عزیز من من دارم راجب رشته تجربی صحبت می کنم تو میگی قضیه 18 درصد چیشد؟اون معدلم چه تاثیر بدن چه ندن دیگه باید با شرایط کنار بیای.کاریم از دست منو تو برنمیاد
      عزیزم میدونم شما راجب چی صحبت میکنی دوستمون گفت اگه رشتمو تغعیر بدم بیام تجربی 18 درصد معدلو تاثیر میدن گفتم شاید شما در این موردم بدونی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن