خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question مشکل نظام وظیفه و پشت کنکور

با سلام خدمت دوستان ببخشید ک تایپک جدید ایجاد کردم ولی خب مجبور شدم چون پاسخ خودمو پیدا نکردم سوال هم کردم ولی جوابی داده نشد
      دوستان من متولد آبان ماه 1377 هستم یک سال هم جهشی خوندم و خرداد ماه هم فارغ التحصیل شدم بدون اینکه توی درسی مردود بشم. بنده رشته ام تجربیه ولی کنکور ریاضی ثبت نام کردم از چند ماهی ک برای کنکور مونده بود سعی کردم ولی خب نتونستم کامل آماده بشم پس تصمیم گرفتم پشت کنکور بمونم
      من این فایل زیر رو دانلود کردم :
      کد:
      http://s3.picofile.com/file/8197194126/%D9%BE%D8%B4%D8%AA_%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1%DB%8C_%D9%87%D8%A7_%D9%88_%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85_%D9%88%D8%B8%DB%8C%D9%81%D9%87_%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87_%D8%B9%D9%84%DB%8C%D8%B1%D8%B6%D8%A7_%D8%A7%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1.mp3.html
      توی این فایل گفته شده ک کسایی میتونن از قانون یکسال استفاده کنند ک شرایط نرمال داشته باشند یعنی کسایی ک نیمه اول سال 77 یا نیمه دوم 76 باشند و طبق گفته ایشون من ک هم جهشی هستم هم نیمه دوم 77 نمیتونم پشت کنکور بمونم (ینی قانون یکسال برای من صادق نیست)
      یه فراخوان هم ک توی همین سایت نوشته بودن برای سال 1377 ک ینی من وقتی آبان ماه 18 سالم میشه باید تا 6 ماه بعدش اعلام آمادگی کنم برای سربازی...
      ممنون میشم من رو راهنمایی کنید میخوام بدونم چطوری میتونم پشت کنکور بمونم(موقع ثبت نام پیام نور و غیر انتفاعی ثبت نکردم ینی کارتشو نگرفتم)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من در مورد این ک جهشی خوندی خبری ندارم ولی کلی اگه مشکل داری میتونی پیام نور یا آزاد ثبت نام کنی بعد سال بعدش کنکور بدی و بری دانشگاه جدید.اگه پیام نور ثبت نام نکردی موقع انتخاب رشته میتونی ثبت نام کنی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      کسی اینجا نمیدونه ...بهترین کار ابنه که بری پلیس +10......نگران نباش امیال راحت میتونی بمونی.در هر صورت برای گرفتن معافی باید بری پلیس +10 ..فردا برو

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      کسی اینجا نمیدونه ...بهترین کار ابنه که بری پلیس +10......نگران نباش امیال راحت میتونی بمونی.در هر صورت برای گرفتن معافی باید بری پلیس +10 ..فردا برو
      حتما مراجعه میکنم ولی بیشتر به خاطر حرف چند نفر تا الان به پلیس +10 مراجعه نکردم اینکه تمایل زیادی برای فرستادن افراد به خدمت سربازی دارن ...
      بازم اگه شخص دیگری اطلاعی داره ممنون میشم درمیون بزاره ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      حتما مراجعه میکنم ولی بیشتر به خاطر حرف چند نفر تا الان به پلیس +10 مراجعه نکردم اینکه تمایل زیادی برای فرستادن افراد به خدمت سربازی دارن ...
      بازم اگه شخص دیگری اطلاعی داره ممنون میشم درمیون بزاره ...
      منم وقتی رفتم این تمایلو داشتن...شدیدا.......در کل نگران نباش

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      سلام من در مورد این ک جهشی خوندی خبری ندارم ولی کلی اگه مشکل داری میتونی پیام نور یا آزاد ثبت نام کنی بعد سال بعدش کنکور بدی و بری دانشگاه جدید.اگه پیام نور ثبت نام نکردی موقع انتخاب رشته میتونی ثبت نام کنی
      ببخشید یه سوال پیش اومد برام .. مگه موقع انتخاب رشته میشه دوباره کارت گرفت برای پیام نور ؟ تا جایی ک میدونم باید حین ثبت نام تو کنکور این کارت رو بخریم ... بعدش نمیشه ...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مهلت یک سال بعد از فراغت از تحصیل رو قانون محدود کرده به افرادی که بعد از 18 سال تمام فارغ التحصیل میشن. در هر صورت شما دوتا راه داری

در همون 6 ماه مهلت دفترچه رو ارسال کن و تاریخ مورد تقاضا برای اعزام رو برای بعد از کنکور بنویس و اگه قبل از کنکور هم افتاد تمدید کن به راحتی تمدید میکنن ولی بازم احتمال تمدید نشدن هست.

دانشگاه غیرانتفایی یا پیام نور ثبت نام کن و یهترم بخون و انصراف بده یا مرخصی بگیر و انصراف بده یا به هر نحور دانشگاه رو بپیچون و دنبال کنکور باش ( اگه این کارو خواستی بکنی دقیقتر میتونم توضیح بدم)

در مورد ثبت نام پیام نور هم نگران نباش هنگام انتخاب رشته فروش کارت علاقمندی دوباره باز میشه و میتونی انتخابشون کنی. در ضمن حتی اگه علاقمندی نخری باز هم میتونی بدون کنکور به همه دانشگاه های غیرانتفایی شهرت مراجعه کنی کلی رشته بدون کنکور پذیرش دارن. تقریبا همه رشته های کاردانی رو میتونی بدون نیاز به سایت سنجش و ... ثبت نام کنی.

در کل مشکلی برای ثبت نام در پیام نور و شبانه و غیرانفایی و ... و دور زدن سربازی وجود نداره

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      مهلت یک سال بعد از فراغت از تحصیل رو قانون محدود کرده به افرادی که بعد از 18 سال تمام فارغ التحصیل میشن. در هر صورت شما دوتا راه داری

در همون 6 ماه مهلت دفترچه رو ارسال کن و تاریخ مورد تقاضا برای اعزام رو برای بعد از کنکور بنویس و اگه قبل از کنکور هم افتاد تمدید کن به راحتی تمدید میکنن ولی بازم احتمال تمدید نشدن هست.

دانشگاه غیرانتفایی یا پیام نور ثبت نام کن و یهترم بخون و انصراف بده یا مرخصی بگیر و انصراف بده یا به هر نحور دانشگاه رو بپیچون و دنبال کنکور باش ( اگه این کارو خواستی بکنی دقیقتر میتونم توضیح بدم)

در مورد ثبت نام پیام نور هم نگران نباش هنگام انتخاب رشته فروش کارت علاقمندی دوباره باز میشه و میتونی انتخابشون کنی. در ضمن حتی اگه علاقمندی نخری باز هم میتونی بدون کنکور به همه دانشگاه های غیرانتفایی شهرت مراجعه کنی کلی رشته بدون کنکور پذیرش دارن. تقریبا همه رشته های کاردانی رو میتونی بدون نیاز به سایت سنجش و ... ثبت نام کنی.

در کل مشکلی برای ثبت نام در پیام نور و شبانه و غیرانفایی و ... و دور زدن سربازی وجود نداره
      ممنون میشم در مورد راه دوم بیشتر(دقیق تر) توضیح بدی همون پیچوندن دانشگاه

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن