خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

تغییر رشته از ریاضی به تجربی

سلام من دانش آموز سال سوم ریاضی هستم و می خام سال بعد در رشته تجربی ادامه تحصیل بدم

اما الان م ترسم که درآینده پشیمان بشم نظر شما چیه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی بهتره تجربی پزشکی قبول شدنش سخته خیییلی هم سخته بنابراین قطعا پشیمون میشی پزشکی هم الان خوبه یه ده سال دیگه وضعش حسابی خراب میشه عین مورو ملخ دانشگاه داره پزشک میده بیرون مگه چقدر بیمار داریم؟ ولی کار برای مهندسا هست اینجا هم نباشه خارج هست کارای عمرانی هیچ وقت تمومی نداره

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Poriya1997 نمایش پست ها
      ریاضی بهتره تجربی پزشکی قبول شدنش سخته خیییلی هم سخته بنابراین قطعا پشیمون میشی پزشکی هم الان خوبه یه ده سال دیگه وضعش حسابی خراب میشه عین مورو ملخ دانشگاه داره پزشک میده بیرون مگه چقدر بیمار داریم؟ ولی کار برای مهندسا هست اینجا هم نباشه خارج هست کارای عمرانی هیچ وقت تمومی نداره
      رشته ریاضی برای بدست اوردن شغل ثابت دو راه وجود داره یکی داشتن پارتی دومی رفتن به دانشگاه های ارتش و ........... ولی تجربی اینطور نیست اگه شما بری یه رشته ای بخونی وقتی هنوز تموم نکردی راحت تو بیمارستانا ویراج میدی و یه روپوش سفید تنته از اخر هم یا همون جا استخدام میشی اگه هم وضعت خراب بود میری مراکز خصوصی یا خودت یه مطب میزنی اگه شما مثلا بری فیزیوتراپی بخونی بعد تموم کردنش میری یه وام میگیری با بهره کم یه ازمایشگاه میزنی بعد چند ماه وام رو میدی به بعدش همش سوده ولی ما ریاضیای بدبخت چی بعد چند سال درس وقتی بری برا استخدام اولین چیزی که میپرسن چند سال سابقه کار داری اخه یکی نیس بگه سابقه از کجاش میخواد بیاره اگه هم دنبال سابقه باشی باید در کنار درس خوندن بری یه جایی کار یاد بگیری تازه اونم اگه در دسترس باشه مثلا رشته عمران باشی بری پیش یکی اصرار و تمنا که فقط کنارش باشی
      در کل برو تجربی من خودم الان پشیمونم

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      رشته ریاضی برای بدست اوردن شغل ثابت دو راه وجود داره یکی داشتن پارتی دومی رفتن به دانشگاه های ارتش و ........... ولی تجربی اینطور نیست اگه شما بری یه رشته ای بخونی وقتی هنوز تموم نکردی راحت تو بیمارستانا ویراج میدی و یه روپوش سفید تنته از اخر هم یا همون جا استخدام میشی اگه هم وضعت خراب بود میری مراکز خصوصی یا خودت یه مطب میزنی اگه شما مثلا بری فیزیوتراپی بخونی بعد تموم کردنش میری یه وام میگیری با بهره کم یه ازمایشگاه میزنی بعد چند ماه وام رو میدی به بعدش همش سوده ولی ما ریاضیای بدبخت چی بعد چند سال درس وقتی بری برا استخدام اولین چیزی که میپرسن چند سال سابقه کار داری اخه یکی نیس بگه سابقه از کجاش میخواد بیاره اگه هم دنبال سابقه باشی باید در کنار درس خوندن بری یه جایی کار یاد بگیری تازه اونم اگه در دسترس باشه مثلا رشته عمران باشی بری پیش یکی اصرار و تمنا که فقط کنارش باشی
      در کل برو تجربی من خودم الان پشیمونم
      ​رشتت چیه؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انسان که به علاقش شک نمی کنه ! یا به شغلی ، رشته ای توی تجربی علاقه داری یا نداری . این قدر پیچیده نیست ، اگه داری که برو تجربی ... مطمئن باش چون علاقه داری ، پشیمون نخواهی شد

پ.ن : دواطلبای کنکور تجربی حدود پنج برابر ریاضی اند ، پس رقابت خیلی خیلی خیلی سخت تری در پیش داری و سخت خواهد بود ( به طوری که از پانصد هزارنفر داوطلب ، عده ای خیلی خیلی کم میتونن دانشگاه دولتی برن ) ، ولی اگه واقعا علاقه داری ،نترس !

پ.ن ۲ : صرفا به خاطر درآمد و پول رشتت رو انتخاب نکن ، چون اونوقت بهش نمیگن علاقه ! اگه پول می خوای از رشته های ریاضی هم میشه پول در اورد .

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد کاملی نمایش پست ها
      ​رشتت چیه؟
      ریاضی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      [emoji5] [emoji5] [emoji5] [emoji5] [emoji5]

فرستاده شده از D6503ِ من با Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا نیاین تجربی !!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      علاقه ات رو درنظر بگیر و بس
      پول و .... توهم محضه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)