خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال درموردپاسخنامه!!!

سلام ب همه من دارم منابعمو تهیه میکنم یه سوال ازتون دارم واسه بعضی درسا پاسخنامه تشریحی رو جدا میفروشن(مثل دین وزندگی گاج یا ادبیات موضوعی گاج وغیره و ذلک...) حالا میخواستم بدونم نیازه که یه هزینه اضافی رو واسه اینا پرداخت یا نه؟ و اونایی که تجربه داشتن چقدر این پاسخنامه ها بدردشون خورده؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام بستگی به خودت داره درسایی مثل فیزیک شیمی زیست ریاضی کلا درسای اختصاصی لازمند حتما حتی اگه درست جواب داده باشی بعضی وقتا نکاتی تو پاسخنامه گفته شده که مهمه. ولی درمورد عمومی ها من خودم ندارم تا الانم به مشکل نخوردم ولی اگه برا ادبیات موضوعی گاج داشته باشی بدک نیست.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad77shoma نمایش پست ها
      سلام ب همه من دارم منابعمو تهیه میکنم یه سوال ازتون دارم واسه بعضی درسا پاسخنامه تشریحی رو جدا میفروشن(مثل دین وزندگی گاج یا ادبیات موضوعی گاج وغیره و ذلک...) حالا میخواستم بدونم نیازه که یه هزینه اضافی رو واسه اینا پرداخت یا نه؟ و اونایی که تجربه داشتن چقدر این پاسخنامه ها بدردشون خورده؟
      مهمترین کار ما با پاسخ هاست نه سوالات
      تو هیچ درسی پاسخنامه رو کنار نزارید شاید ی نکته ای هست شما تست رو درست زدی اما بدون دونستن اون نکته و کاملا شانسی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حتما پاسخنامه بگیر

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دروس مفهومی و تحلیلی با پاسخنامه بهترن.....و زبان فارسی و قرابت و آرایه و آیات همگی تحلیلی هستن با
      .توجه به کنکور چند سال اخیر و پاسخنامه حتما نیازه واسشون
      .

.
      .
      فقط حفظی ها تا حدودی نیاز به پاسخنامه ندارن مثل تاریخ ادبیات.....پس حتما پاسخنامه رو بگیر

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بستگی به درس داره!

ولی توصیه میکنم حتما بگیر-خیلی کمک کنندس!
      خلاف قوانین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن