خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Angry من بلد نيستم شيمي رو بخونم

سلام استاد روز خوش،بنده دانش آموز آقاي غياثي ام هموني كه هفته پيش تو آموزشگاه پاسافر همديگرو ملاقات كرديم.(دانش آموز سوم تجربي)
      ميخواستم بگم كه من نميدونم شيمي رو چجور بخونم،مخصوصا فصل يك دوم رو،بخاطر اين هم وقتي ميخوام بخونم زود خسته ميشم،ولي نميدونم چرا با اينكه اصلا نخونده بودم آزمون گذشته كانون 60 زدم،پارسال هم كه گزينه دو ميرفتم شيميم از 60 پايين نيومد،ولي حالا كه بخاطر كانون مجبورم فصل اول رو دور كنم خستم ميكنه،و ميتونم بگم كه اگه شيمي 2 فصل 4و5 رو نداشت من شيمي2 رو ميذاشتم كنار،مشكل از درس هست يا از نحوه ي مطالعه ي بنده؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام استاد خسته نباشید،منم شیمیوبلدنیستم چه جوری بخونم،پارسال هروقت امتحان داشتم خوب میخوندم،قبل امتحان خوب خوب بلد بودم واز خودم ومطالعم راضی،ولی بعدش اصلانمره ی خوبی نمیاوردم(شیمی2)
      حالااگه بخوام دوباره بخونم که توکنکورمم خوب بزنم چه طوری بخونم؟؟؟

3. Top | #3
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_vsp نمایش پست ها
      سلام استاد روز خوش،بنده دانش آموز آقاي غياثي ام هموني كه هفته پيش تو آموزشگاه پاسافر همديگرو ملاقات كرديم.(دانش آموز سوم تجربي)
      ميخواستم بگم كه من نميدونم شيمي رو چجور بخونم،مخصوصا فصل يك دوم رو،بخاطر اين هم وقتي ميخوام بخونم زود خسته ميشم،ولي نميدونم چرا با اينكه اصلا نخونده بودم آزمون گذشته كانون 60 زدم،پارسال هم كه گزينه دو ميرفتم شيميم از 60 پايين نيومد،ولي حالا كه بخاطر كانون مجبورم فصل اول رو دور كنم خستم ميكنه،و ميتونم بگم كه اگه شيمي 2 فصل 4و5 رو نداشت من شيمي2 رو ميذاشتم كنار،مشكل از درس هست يا از نحوه ي مطالعه ي بنده؟
      یه جزوه برات میدم این هفته 4 شنبه

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asal نمایش پست ها
      سلام استاد خسته نباشید،منم شیمیوبلدنیستم چه جوری بخونم،پارسال هروقت امتحان داشتم خوب میخوندم،قبل امتحان خوب خوب بلد بودم واز خودم ومطالعم راضی،ولی بعدش اصلانمره ی خوبی نمیاوردم(شیمی2)
      حالااگه بخوام دوباره بخونم که توکنکورمم خوب بزنم چه طوری بخونم؟؟؟
      از همون اول دوباره شروع کنید سعی کنید بیشتر مطالب رو تحلیل کنید تا مفهومی یاد بگیرید در ضمن عادت کنید بعد از خوندن هر مطلب یه خلاصه ای از آن بنویسید اون موقع عادت می کنید که عمیق و مفهومی بخوننید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه تو لینک زیر یه مطلب جالب در مورد محاسبات شیمی نوشته شده از دست ندیدش.

محاسبات شیمی

6. Top | #6
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m_mashmuli نمایش پست ها
      از همون اول دوباره شروع کنید سعی کنید بیشتر مطالب رو تحلیل کنید تا مفهومی یاد بگیرید در ضمن عادت کنید بعد از خوندن هر مطلب یه خلاصه ای از آن بنویسید اون موقع عادت می کنید که عمیق و مفهومی بخوننید
      با توجه به اینکه این پست پر بیننده هست ، ابتدا کتاب درسی رو بخونید بعد کتابهای کنکور مثل مبتکران و یا ترجیحا خیلی سبز رو بخونید بعد واسه هر فصل دوباره کتاب درسی با ریز بینی هر چه تمامتر و با تسلط بر جزئیات مطالب را به طور کلی در ذهن خودتون دسته بندی کنید بعد این دسته بندی های خودتون رو به صورت خلاصه بنویسید در صورت لازم هر وقت نقطه ای مهم و جدید را یاد می گیرید به کنار اون مطالب خلاصه اضافه کنید بعد از این کار قبل از آزمون اون مطالب را یک بار مرور کنید برید سر جلسه تاکید می کنم حتما خلاصه بنویسید چون موقع نزدیکی کنکور کلافه نمیشید خیلی راحت در زمان کم می تونید خلاصه هاتون مرورر کنید.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من مهندسی کامپیوتر دارم ولی می خوام امسال پزشکی شرکت کنم.چون هنرستانی بودم اصلا شیمی بلد نیستم. رای من که از صفر می خوام شروع کنم چه راهنمایی دارین؟
      با تشکر

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      رقبای شما دانش آموز های 10 سال پیش نیستند بلکه دانش پژوه های امسالند که دارن خیلی جدی واسه کنکور می خونن.
      باید خودتون رو بگذارید در شرایط اون ها اگر خواهان موفقیت هستید.
      اگر هیچی از شیمی نمی دانید هم چاره ای نیست جز اینکه از اول شیمی 2 شروع کنید برید بالا.
      کتاب درسنامه ای مهندس بازرگان رو کار کنید هم خوبه.

موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن