خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

🍃✨ انتخاب درست منابع کنکور 96 و پیش 🍃✨

سلام دوستان ، انشاالل.. که خوب باشید همگی ، من هم مثل شما واسه کنکور 96 شروع کردم اما یه سری مشکلات خاص خودمو دارم که باید برای شروع رفعشون کنم و نیاز به کمکتون دارم. اینقدر که تایپک های مختلف بود هیچی حالیم نشد که از توی اونا مشکلمو حل کنم. اول از همه بگم که من خودم معدل نهاییم خیلی بد شده و یعنی تقریبا هیچی نخوندم و بلد نیستم از اختصاصی دوم و سوم ، چون معلمای مدرسمون خوب نبودن و انتخاب منابع بیرونمم خوب نبودن من از DVD های رهپویان (اردو) استفاده میکردم ، که بعد از سال اول دیگه بدردم نخورد و الان اینطوری گیر کردم. عمومی هام تقریبا خوبه و همرو میتونم درصد بالا بزنم. در ضمن میشه گفت خیلی ضریب گیراییم بالاِ و اگه درس و منبع یادگرفتن داشته باشم خیلی سریع میتونم متوجه بشم . الان قبل شروع درسای اختصاصی دنبال DVD اموزشی هستم که بتونم خیلی سریع جبران کنم. اگه میشه برای هر دوسال سوم و دوم (رشته ریاضی) اختصاصی ها فیلم هایی معرفی کنید که بتونم واقعا متوجه بشم و تست هامو بزنم. در ضمن بگم که 4 ساله قلم چی میرم و از تراز 6300 دوسال اول و سال سوم 4500 و الان ترازم 5900 هست. یه سوال دیگه هم دارم که نصف ساعات مطالعم بخاطر حواس پرتی و فکر کردن به چیزای دیگه از بین میره ، چطور میتونم اینها رو از بین ببرم؟ مرسی که کمکم میکنید.

2. Top | #2
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourreza نمایش پست ها
      سلام دوستان ، انشاالل.. که خوب باشید همگی ،
      سلام آبجی
      برای درس های تخصصی دی وی دی های رهپویان ویرایش جدید خیلی میتونه مفید باشه!مخصوصاً فیزیکش آقای نوروزی که اخیراً با ارائه مجموعه پایه گل کاشتن...
      اما از همه اینها که بگذریم مهم ترین و اصلی ترین منبع هر داوطلبی بنظرم کتاب درسی است! لامصب در عین سادگی و کشکی بودن خیلی مهمه!بقیه منابع(بدون کتاب درسی) رو میشه همراه آش رشته نوش جان کرد!(کنایه داشت!)
      یک زمان بندی، حالا هرطور که خودتون از خودتون شناخت دارید، برای خودتون داشته باشید! مطمئن باشید 50 درصد، بلکم 70 درصد موفقیت در رعایت زمانبندی و برنامه ریزی شماست!
      تمرکز و نیت اجرای اون برنامه ریزی هدفدار میتونه به تمرکز حواس شما کمک شایانی بکنه! لپ کلام، هدفدار درس بخونید!

روی دروس تخصصی پیشنهاد میکنم بسته به شناخت خودتون از 2 تا 4 برابر زمان عمومی ها زمان اختصاص بدید که کلید موفقیت هستند!
      موفق باشید
      SaM019

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان ، انشاالل.. که خوب باشید همگی ، من هم مثل شما واسه کنکور 96 شروع کردم اما یه سری مشکلات خاص خودمو دارم که باید برای شروع رفعشون کنم و نیاز به کمکتون دارم. اینقدر که تایپک های مختلف بود هیچی حالیم نشد که از توی اونا مشکلمو حل کنم. اول از همه بگم که من خودم معدل نهاییم خیلی بد شده و یعنی تقریبا هیچی نخوندم و بلد نیستم از اختصاصی دوم و سوم ، چون معلمای مدرسمون خوب نبودن و انتخاب منابع بیرونمم خوب نبودن من از DVD های رهپویان (اردو) استفاده میکردم ، که بعد از سال اول دیگه بدردم نخورد و الان اینطوری گیر کردم. عمومی هام تقریبا خوبه و همرو میتونم درصد بالا بزنم. در ضمن میشه گفت خیلی ضریب گیراییم بالاِ و اگه درس و منبع یادگرفتن داشته باشم خیلی سریع میتونم متوجه بشم . الان قبل شروع درسای اختصاصی دنبال DVD اموزشی هستم که بتونم خیلی سریع جبران کنم. اگه میشه برای هر دوسال سوم و دوم (رشته ریاضی) اختصاصی ها فیلم هایی معرفی کنید که بتونم واقعا متوجه بشم و تست هامو بزنم. در ضمن بگم که 4 ساله قلم چی میرم و از تراز 6300 دوسال اول و سال سوم 4500 و الان ترازم 5900 هست. یه سوال دیگه هم دارم که نصف ساعات مطالعم بخاطر حواس پرتی و فکر کردن به چیزای دیگه از بین میره ، چطور میتونم اینها رو از بین ببرم؟ مرسی که کمکم میکنید.
      در مورد دی وی دی تا حالا خودم تجربه استفاده ازشو نداشتم اما طبق اطلاعاتی که دارم اگه قصدت خریده افبا میتونه پیشنهاد خوبی باشه اگر هم دوست داشتی میتونی بدون هزینه از فیلم های الا استفاده کنی که تو خیلی از تایپیک ها دیدم کسایی که ازشون استفاده کردن واقعا راضی بودن.در مورد سوال دومت این که نصف وقتت صرف فک کردن به چیزای دیگه میشه =اگه قرار باشه ازاد پیش بری ینی کتابو بزاری جلوی خودت و شروع به خوندن کنی خب از این اتفاقا زیاد میفته پیشنهاد من استفاده از دفتر برنامه ریزی هستش ینی تو به خودت قول میدی دوساعت ریلضی بخونی وبعد اون دو ساعت رو وارد دفتر برنامه ریزی کنی اینجوری تحت فشار قرار میگری و یه جورایی میشه گفت مجبور میشی که تو اون دو ساعت به جای فک کردن به چیزای دیگه درستو بخونی به خودت میگی نو این دو ساعت فقط درس بعد استراحت یا هر کاری که صلاح میدونی از مزایای دیگه استفاده از دفتر برنامه ریزی اینه که باعث افزایش ساعت مطالعت میشه چون هر چقد خوندی رو وارد دقتر میکنی هر روز سعی میکنی بیشتر از روز قبل بخونی.منم مث شما بودم یهو وسط درس فکرم میرفت جای دیگه ولی از وقتی که از دفتتر برنامه ریزی استفاده میکردم به خودم میگفتم الااااااان فقط درس بعد یه حس خوبی هم به ادم بعد دو ساع دست میده میری دو ساعتو تو دفتر برنامه ریزیت وارد کنی سعی میکنی از دیروز بیشتر بخونی تمرکزت خیلی بیشتر میشه.حس رقابت با خودت...
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز

منم بنا به دلایلی ( تنبلی خودم و فوت یکی از اقوام و ... ) نهایی رو خیلی بد دادم . ولی خب اصلا این نمرات تو روحیم تاثیری نداشته ( خیلی پوست کلفتم )
      الان کاملا آمادم برای یک شروع قوی .

فقط تنها چیزی که لازم دارم یک رقیبه . با رقابت خیلی حال میکنم.

ای کاش یه فضا برای رقابت بوجود بیاد مثلا تاپیکی برای گزارش ساعت مطالعه و تراز یا ...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام اول برا حواس پرتی 2 تا کار اول صبح برو نگاه به یه دیوار یه رنگی ترجیحا سفید دوم تایم مطالعاتی رو بکن 10 دقیقه 5 دقیقه استراحت (منظورم از استراحت اینه که نیای پای اینترنت و تلویزیون بلکه دراز بکشی)بعد هی 2 روز یکبار زیاد کن 5 دقیقه برا منابع هر کس با یه مدل حال میکنه اما کلا شیمی مبتکران (گزینه بعی خیلی سبز) فیزیک خیلی سبز اگه خوب نمیدونی تست قوی نیستی ابی (گاج خوبه خیلی سبز بالا تره اما بعضب با اون حال میکنن بعضی با این) برا ریاضی سطحت و اینکه چطوری اصن تست خوبی یا تشریحی بلدی رو بگو بگم برا عمومی ادبیات درس به درس گاج نقره ای (درس به درس کار نکن فقط برا ازمون ازمایشی تستاشو بزن) قرابت اگه مشکل فهم ادبی داری بسطی اما برا تست الگو زبان فارسی هفت خان خیلی سبز برا ارایه هم الگو خوبه هم خیلی سبز برا املا تاریخ ادبیات لغت کتاب بسه عربی اگه ضعیفی مبتکران ایادفیلی زبان من با مبتکران جامع اناری بیشتر حال میکنم اما کتاب کیاسلالر هم خوبه دینی یا گاج یا خیلی سبز در اخر باز میگم اولویت اول با کتاب ببخشید که زیاد شد خواستم توضیح بدم(ریاضی مدلتو بگو بگم)

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من و بقیه دوستان حدود 10 روز دیگه کنکور داریم لطفا اینقدر تاپیک 96 نزنین
      ما هم درک میکنیم
      اول راهین و انگیزه ی کاذب دارین
      ولی لطفا این چند روز با این تاپیکا به کنکوری های 95 استرس وارد نکنین
      خلاصه اون روی سگمو بالا نیارید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king2000 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز

منم بنا به دلایلی ( تنبلی خودم و فوت یکی از اقوام و ... ) نهایی رو خیلی بد دادم . ولی خب اصلا این نمرات تو روحیم تاثیری نداشته ( خیلی پوست کلفتم )

ای کاش یه فضا برای رقابت بوجود بیاد مثلا تاپیکی برای گزارش ساعت مطالعه و تراز یا ...
      فضا هست
      http://forum.konkur.in/thread13412.html
      http://forum.konkur.in/thread38036.html
      و امضاهام!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      دوست عزیز من و بقیه دوستان حدود 10 روز دیگه کنکور داریم لطفا اینقدر تاپیک 96 نزنین
      ما هم درک میکنیم
      راست میگن باو ؛ هیچ کارخاصی لازم نیست کتاب و جزوه مدرسه رو دوره کنید بعدهجرت کنید روی منابع بصری و مکتوب
      برای مکتوب ها هم برید کتابخونه یه فصل ویه مبحث رو ازروی منابع مختلف بررسی کنید بعد یکیشو بخرید دیگه مشخصه واقعا

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king2000 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز

منم خیلی موافقم کاشکه بچه های 96 انجمن یه تاپیک میزدیم برای رقابت رقابت سالم واقعا خوبه
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeysAM1999 نمایش پست ها
      اینجا هنوز کامل رقابتی نشده..بچه ها میان سوال میپرسن
      اگه تلگرام داشته باشین وعضو کانال های دورخیز سومی ها..و خط ویژه باشیم میدونین چی میگم
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      سلام آبجی
      برای درس های تخصصی دی وی دی های رهپویان ویرایش جدید خیلی میتونه مفید باشه!مخصوصاً فیزیکش آقای نوروزی که اخیراً با ارائه مجموعه پایه گل کاشتن...
      اما از همه اینها که بگذریم مهم ترین و اصلی ترین منبع هر داوطلبی بنظرم کتاب درسی است! لامصب در عین سادگی و کشکی بودن خیلی مهمه!بقیه منابع(بدون کتاب درسی) رو میشه همراه آش رشته نوش جان کرد!(کنایه داشت!)
      یک زمان بندی، حالا هرطور که خودتون از خودتون شناخت دارید، برای خودتون داشته باشید! مطمئن باشید 50 درصد، بلکم 70 درصد موفقیت در رعایت زمانبندی و برنامه ریزی شماست!
      تمرکز و نیت اجرای اون برنامه ریزی هدفدار میتونه به تمرکز حواس شما کمک شایانی بکنه! لپ کلام، هدفدار درس بخونید!

روی دروس تخصصی پیشنهاد میکنم بسته به شناخت خودتون از 2 تا 4 برابر زمان عمومی ها زمان اختصاص بدید که کلید موفقیت هستند!
      موفق باشید
      آبجی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      ما هم درک میکنیم
      انشاالله که کنکورتون رو خوب بدید ، اما روی سگتون بالا بیاد چی میشه؟: |

نقل قول نوشته اصلی توسط am_ete نمایش پست ها
      راست میگن باو ؛ هیچ کارخاصی لازم نیست کتاب و جزوه مدرسه رو دوره کنید بعدهجرت کنید روی منابع بصری و مکتوب
      برای مکتوب ها هم برید کتابخونه یه فصل ویه مبحث رو ازروی منابع مختلف بررسی کنید بعد یکیشو بخرید دیگه مشخصه واقعا
      وقتی جزوه ای در طول سال ننوشتیم باید DVD بگیریم دیگه.

12. Top | #12
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      آبجی؟
      شرمنده! ببخشید! پوزش!نمیدونم چرا انقدر گیج میزدم!
      SaM019

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      برای فیزیک dvd کامیار از حرف اخر- کتاب 4 جلدی پایه و پیش خیلی سبز
      برای ریاضی dvd یا منتظری حرف اخر یا مهربان ونوس- کتاب پایه و دیف تخته سیاه
      بقیه درسا رو از روی کتاب بخونی کفایت میکنه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      وژدانن کتاب چیز خاصی نیست...مهم خودمونیم.
      .
      من امسال همه کتابامو بجز شیمی دوم از سایت خیلی سبز سفارش میدم چون بیست درصد تخفیف داره ارزون در میاد.کتاباشم خوشگلن
      .
      .مهم خودمونیم بس ....کتاب این حرفا هیچ کاری نمیکنن

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      شرمنده! ببخشید! پوزش!نمیدونم چرا انقدر گیج میزدم!

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      برای فیزیک dvd کامیار از حرف اخر- کتاب 4 جلدی پایه و پیش خیلی سبز
      برای ریاضی dvd یا منتظری حرف اخر یا مهربان ونوس- کتاب پایه و دیف تخته سیاه
      بقیه درسا رو از روی کتاب بخونی کفایت میکنه
      نمیدونم چه استادی بود ولی فعلا برای حسابان از ونوس با اصرار مادر گرامیم سفارش دادیم تا بیاد
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      وژدانن کتاب چیز خاصی نیست...مهم خودمونیم.
      .
      من امسال همه کتابامو بجز شیمی دوم از سایت خیلی سبز سفارش میدم چون بیست درصد تخفیف داره ارزون در میاد.کتاباشم خوشگلن
      .
      .مهم خودمونیم بس ....کتاب این حرفا هیچ کاری نمیکنن

وژدانن هیچی بلد نیستم حتی کتاب

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن