خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 44
    1. Top | #1
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

بهترین انیمه ای که تا حالا دیدید چی بوده ؟

سلام بچهای فروم و دکتر مهندسای آینده
      اینجا بحث فقط واسه اوناییه که عاشق انیمه هستن
      دوستان بهترین انیمه ای که تاحالا دیدین اسمش رو بگید همراه با یه عکس خفن !
      در مورد انیمه ای که خودم بخوام انتخاب کنم بـ عنوان بهترین انیمه ... واقعا من نمیتونم انتخاب کنم انیمه زیاد دیدم و همشونو دوس دارم
      پس انتخاب بهترین ها رو به عهده شما میزارم?

به داستانهای انیمه ای هم مانگا میگن حالا مانگا چیه؟ تعریف ـش میشه همون کمیک با این تفاوت که ژاپن اونا رو میسازه و سطح ـشون از هر لحاظ بالاتر از کمیک هست پس انیمه از روی داستانهای مانگا ساخته میشه & فیلم ها و سریال های هالیوود که شما میبینید از روی کمیک
      حالا ممکنه یکی بگه خب اگه شما راس میگی و انیمه از کمیک بهترو بالاتره چرا هالیوود از داستانای انیمه فیلم نمیسازه ؟ پول پاروو میکنه خب دوتا دلیل داره

1.انیمه محصول کشور ژاپن ـه و کمیک محصول خودشون خب 100 درصد نمیان انیمه و مانگاها رو فیلم کنن همونطور که نمیان از رو شاهنامه فیلم درست کنن
      2.امکانات ساختن همچین تخیلات بالایی رو ندارن و اگرم دارن خیلی هزینه سرسام آوری میشه براشون
      سوالی بود در خدمتم

40-years-shonen_jump.jpg
      راستی عکس انیمه ـهایی که دیدین رو هم بزارین

موفق و پیروز باشید
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 76797l.jpg   0389844a129d3fd7974091e3293ed13f.jpg   anime_background_by_zzuchihaxx-d5bh681.jpg   897799958355a1f9ff94760665f2a636.jpg  

ویرایش توسط aCe : 02 تیر 1395 در ساعت 18:54

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Naruto

devil may cry

minions:D

خرس گنده هم خودتی : |
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Naruto

4. Top | #4
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      maxresdefault.jpg
      از راست به چپ: مانکی دی لوفی انیمه One Piece ... ناتسو دراگنیل انیمه Fairy Tail ... ناروتو انیمه Naruto Shippuden ... ایچیگو کوروساکی انیمه Bleach

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میشه توضیح بدی دقیقا فرق انیمه و انیمیشن و کارتون چیه؟! واقعا بلد نیستم. @aCe
      ر.ا: چند سال قبل یه چیزی دیدم به اسم شهر اشباح (spirited away )اونو دوست داشتم ولی نمی دونم انیمه محسوب میشه یا نه!
      spirited-away.jpg

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من فکمی کردم فقط من بچه موندم نگو یه مرض همگانیه
      تا دیروز عذاب وجدان ‌داشتم با داداش کوچیکم ‌میشینم شبکه پویا ‌میبینم دیگه ندارم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقا ارمیا نمایش پست ها
      من فکمی کردم فقط من بچه موندم نگو یه مرض همگانیه
      تا دیروز عذاب وجدان ‌داشتم با داداش کوچیکم ‌میشینم شبکه پویا ‌میبینم دیگه ندارم

نه داداش این انیمه های ژاپنی کلا بحثش جداست.
      اینا رو بزرگا نگاه می کنن.
      اصن نگاه به طراحی کارتونی و کودکانش نکن . موضوعات و داستانشون واسه +18 ساله هاست.البت نه به معنی بدش

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      ر.ا: چند سال قبل یه چیزی دیدم به اسم شهر اشباح (spirited away )اونو دوست داشتم ولی نمی دونم انیمه محسوب میشه یا نه!
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Spirited-Away.jpg
مشاهده: 119
حجم: 74.0 کیلو بایت

داداش این انیمیشن شهر اشباخ رو منم دیدم. خیلی عالی بود.

انیمه چیز دیگست. یه سریال کارتونیه. این شهر اشباح انیمیشن سینماییه. که فکر کنم چند تا جایزه هم برد

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سوباسا هم انیمس؟
      ویرایش توسط magicboy : 02 تیر 1395 در ساعت 17:42

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      عنیمه !

داداش کایکو هم دوس داشتم من.
      زمبهههههه : )))

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گویا انیمه نیستن..اما دوسشون دارم

درکل تا اونجایی که خاطرم هست

انیمه ها چشاشون درشتــــ بود...

گریه که میکردن سیل برمیداشت:/

اینا هم چشاشون درشته دیگه*_*

maxresdefault.jpg
      maxresdefault.jpg
      maxresdefault.jpg
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..
      ویرایش توسط laleh74 : 02 تیر 1395 در ساعت 18:58

12. Top | #12
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      سوباسا هم انیمس؟
      فوتبالیست ـا بله اونم انیمه اس

نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها
      داداش این انیمیشن شهر اشباخ رو منم دیدم. خیلی عالی بود.
      انیمه چیز دیگست. یه سریال کارتونیه. این شهر اشباح انیمیشن سینماییه. که فکر کنم چند تا جایزه هم برد
      اگه بخوایم کلی حساب کنیم به تمامی انیمیشن های سریالی و سینمایی ژاپنی انیمه میگن پس شهر اشباح هم انیمه ـس
      نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها
      عنیمه !

داداش کایکو هم دوس داشتم من.
      زمبهههههه : )))
      دادا انیمه ـس لطفا احترام بگذارید
      آره اونم انیمه بود البته رده سنی ـش پایین بود ... بازم دورانی داشت
      __________________________________________________ _______________________
      یه توضیح کلی در مورد انیمه بدم تا خوب متوجه بشن اونایی که نمیدونن انیمه چیه !
      همه دوستانی که اینجان این فیلمایی که میگم رو دیدن : هالک . چهار شگفت انگیز . مردان ایکس . مرد انکبوتی . آواتار . دث پول . Avengers . سوپرنچرال . قهرمانان و غیره ...
      این فیلم ها و سریال هایی که اسمشون اومد اینا همشـــــــون از روی داستانهای کمیک ساخته شده!داستان کمیک چیه؟ داستان کمیک داستانهاهایی با قوه تخیل بالا هستن که اروپا و آمریکایی ـا میسازن

به داستانهای انیمه ای هم مانگا میگن حالا مانگا چیه؟ تعریف ـش میشه همون کمیک با این تفاوت که ژاپن اونا رو میسازه و سطح ـشون از هر لحاظ بالاتر از کمیک هست پس انیمه از روی داستانهای مانگا ساخته میشه & فیلم ها و سریال های هالیوود که شما میبینید از روی کمیک
      حالا ممکنه یکی بگه خب اگه شما راس میگی و انیمه از کمیک بهترو بالاتره چرا هالیوود از داستانای انیمه فیلم نمیسازه ؟ پول پاروو میکنه خب دوتا دلیل داره

1.انیمه محصول کشور ژاپن ـه و کمیک محصول خودشون خب 100 درصد نمیان انیمه و مانگاها رو فیلم کنن همونطور که نمیان از رو شاهنامه فیلم درست کنن
      2.امکانات ساختن همچین تخیلات بالایی رو ندارن و اگرم دارن خیلی هزینه سرسام آوری میشه براشون
      سوالی بود در خدمتم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aCe نمایش پست ها
      فوتبالیست ـا بله اونم انیمه اس

اگه بخوایم کلی حساب کنیم به تمامی انیمیشن های سریالی و سینمایی ژاپنی انیمه میگن پس شهر اشباح هم انیمه ـس

دادا انیمه ـس لطفا احترام بگذارید
      آره اونم انیمه بود البته رده سنی ـش پایین بود ... بازم دورانی داشت
      __________________________________________________ _______________________
      یه توضیح کلی در مورد انیمه بدم تا خوب متوجه بشن اونایی که نمیدونن انیمه چیه !
      همه دوستانی که اینجان این فیلمایی که میگم رو دیدن : هالک . چهار شگفت انگیز . مردان ایکس . مرد انکبوتی . آواتار . دث پول . Avengers . سوپرنچرال . قهرمانان و غیره ...
      این فیلم ها و سریال هایی که اسمشون اومد اینا همشـــــــون از روی داستانهای کمیک ساخته شده!داستان کمیک چیه؟ داستان کمیک داستانهاهایی با قوه تخیل بالا هستن که اروپا و آمریکایی ـا میسازن

سوالی بود در خدمتم
      ممنون
      جسارتا مرد عنکبوتی و ددپول! لطفا احترام بگذارید
      ر.ا: باور کن یادم نیست،هر چند اینم خودش اسپم شد!

14. Top | #14
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

واااااااااااااااااااای منم موخواسم همینو بگمممممممم *___* فک کنم 8 بار دیدمش-___- خعلی قشنگههههههههه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhnz نمایش پست ها

واااااااااااااااااااای منم موخواسم همینو بگمممممممم *___* فک کنم 8 بار دیدمش-___- خعلی قشنگههههههههه
      شخصیت مورد علاقه من یوباباست با اون دماغش!
      25098354665493688093.jpg

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن