خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

>>* مهم و فوری دانشگاه آزاد بدون کنکور *<<

سلام دوستان یه سوال فوری دارم
      ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکوری (کارشناسی پیوسته) از کی شروع میشه؟ آیا امکانش هست من مهرماه یا زودتر بدون کنکور برم دانشگاه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خداییش یکی نبود راهنمایی کنه

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دانشگاه آزاد درش همیشه بازه ؛ هر موقع خواستی میتونی بری اما باید منتظر بمونی کنکور تموم شه و اون موقع دفترچه انتخاب رشته میاد باید اقدام کنی و شما مهرماه میری سرکلاس میشینی

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pserver نمایش پست ها
      سلام دوستان یه سوال فوری دارم
      ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکوری (کارشناسی پیوسته) از کی شروع میشه؟ آیا امکانش هست من مهرماه یا زودتر بدون کنکور برم دانشگاه؟
      ثبت نام دانشگاه ازاد از اواخر مرداد هست تا اخر مهرماه زیر سیبیلی رد میکنن در کل یه نصیحت اگه برا اینده شغلی درس میخوای بخونی رشته برو در ازاد که باید با کنکورقبول شی چون رشته بدون کنکور اشباع شده هستن و کسی طرقشون نمیره و اینده نداره فقط وقتو تلف کردی

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تقریبا با ثبت نام پیام نور یکی هستش و میشه وسطای مرداد ماه. و اینکه نمیشه زودتر شروعش کنی(یعنی منظورم اینه که ترم یک رو تابستونه بگیری .الان زمان ثبت نامش نیست. ولی با اینحال بازم میتونی بری بپرسی.تا پارسال که زمان ثبت نام ترم یکی های بدون کنکور،همزمان با اومدن نتایج کنکور سراسری(وسط مرداد) بود.

با دلام*_*

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کتی ملیح نمایش پست ها
      تقریبا با ثبت نام پیام نور یکی هستش و میشه وسطای مرداد ماه. و اینکه نمیشه زودتر شروعش کنی(یعنی منظورم اینه که ترم یک رو تابستونه بگیری .الان زمان ثبت نامش نیست. ولی با اینحال بازم میتونی بری بپرسی.تا پارسال که زمان ثبت نام ترم یکی های بدون کنکور،همزمان با اومدن نتایج کنکور سراسری(وسط مرداد) بود.
      تو امضا رنگ خون ملخ که نوشتی ولی رنگ خون ملخ هم عوض میشه
      درسته ربطی به اکسیژن داشتن نداشتنش نداره ولی مواد دیگری باعث تغییر رنگش میشن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درسای داشگاه ازاد با پیام نور و دولتی یکیه؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pserver نمایش پست ها
      درسای داشگاه ازاد با پیام نور و دولتی یکیه؟
      سرفصل دروس رو وزارت تعیین میکنه نه دانشگاه ها

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن