خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوندن دین و زندگی ور تابستون رو هیچکس تایید نمیکنه چون احتمال فراموشیش زیاده !

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa JH نمایش پست ها
      درود
      کنکوری96 هستم و رشته ام ریاضیه.قبلا پست گذاشتم شاید منو بشناسید.برای دو مورد زیر راهنمایی میخوام

1-مطالعه رو شروع کردم،الان ماه رمضونه آنچنان قدرتش رو ندارم که مطالعه زیاد بکنم،میتونم تو یک روز 5 ساعت بخونم و اونجوری دردسر نداره ولی بعد ماه مبارک دیگه میخوام ببرمش به 8-9.مشکل اینه من اگه یه روز 5ساعت بخونم،4-5ساعتم با گوشی و کامپیوتر و فضای مجازی وقت تلف میکنم،چجوری این مشکل رو حل بکنم چون بعد رمضون میتونه واسم خیلی بد بشه؟

2-واسه درسای عمومی این تابستون هنوز نتونستم به نتیجه برسم،یه رتبه برتر میگه همه عمومی های پایه رو بخون،یه نفر دیگه میگه خیلی رو عمومی ها وقت نزار و بچسب به اختصاصی ها.تا الان میدونم که عربی-قرابت معنایی+آرایه+املا+زبان فارسی-لغت زبان رو حتما تو این تابستون میخونم،ولی واسه دینی و گرامر زبان لطفا نظر بدین تا بتونم تصمیم بگیرم
      اینی که میگم حرف من نیست
      حرف اقای دکتر اشاره یکی از مشاورای خیلی خوب یاران
      ایشون تو همین سایت هم هستن و یه تاپیک پرسش و پاسخ براشون هست
      بنا به توصیه های ایشون تابستون خودتو صرف دروس تحلیلی کن ! نه توصیفی
      دروس توصیفی لزوما عمومی ها نیستن بلکه یه سری دروس مثل قرابت معنایی و عربی و اینا تحلیلی حساب میشن اما تاریخ ادبیات و دینی و حفظیجاتی ک به تحلیل و اینا نیاز ندارن توصیفی ان
      وقتتو رو اینا نذار چون تا اخر کنکور یادت میره! بهتره بشینی قشنگ اختصاصیا و تحلیلیا رو بخونی تا با دوره ها و تست زدن اواسط سال پایه ت خیلی خوب باشه

1+2+3=1+3+2=3+2+1=2+1+3=2+3+1=3+1+2

همیشه برای حل هر مساله
      بیشتر از یک راه هست . . .!

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaMa77 نمایش پست ها
      اینی که میگم حرف من نیست
      حرف اقای دکتر اشاره یکی از مشاورای خیلی خوب یاران
      ایشون تو همین سایت هم هستن و یه تاپیک پرسش و پاسخ براشون هست
      بنا به توصیه های ایشون تابستون خودتو صرف دروس تحلیلی کن ! نه توصیفی
      دروس توصیفی لزوما عمومی ها نیستن بلکه یه سری دروس مثل قرابت معنایی و عربی و اینا تحلیلی حساب میشن اما تاریخ ادبیات و دینی و حفظیجاتی ک به تحلیل و اینا نیاز ندارن توصیفی ان
      وقتتو رو اینا نذار چون تا اخر کنکور یادت میره! بهتره بشینی قشنگ اختصاصیا و تحلیلیا رو بخونی تا با دوره ها و تست زدن اواسط سال پایه ت خیلی خوب باشه
      باشه خیلی ممنون

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      همش بستگی به خودت داره یعنی باید ببینی تو هر درس تو چه شرایطی هستی .
      برای مثال مثلا من خودم عربیم خوبه تو تابستون اصن نخوندم و بعد عید خوندمش ولی خیلیییی خیلییییی زیاد ادبیاتم ضعیف بود واس همین عوض اینکه تو تابستون الکی وقتمو واس عربی بذارم تایم ادبیاتمو زیاد کردم تقویتش کردم. این اصلا مهم نیست که تو تابستون کل درسا پایه تموم شه این مهمه که نقاط ضعف درسیت کاملا حل شه در مورد دینی و گرامر زبان هم به نظرم از همون مهر شروع کنی کافیه واست. البته اینا نظر منه موفق باشی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hony1996 نمایش پست ها
      همش بستگی به خودت داره یعنی باید ببینی تو هر درس تو چه شرایطی هستی .
      برای مثال مثلا من خودم عربیم خوبه تو تابستون اصن نخوندم و بعد عید خوندمش ولی خیلیییی خیلییییی زیاد ادبیاتم ضعیف بود واس همین عوض اینکه تو تابستون الکی وقتمو واس عربی بذارم تایم ادبیاتمو زیاد کردم تقویتش کردم. این اصلا مهم نیست که تو تابستون کل درسا پایه تموم شه این مهمه که نقاط ضعف درسیت کاملا حل شه در مورد دینی و گرامر زبان هم به نظرم از همون مهر شروع کنی کافیه واست. البته اینا نظر منه موفق باشی
      اینم فکر خوبیه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa JH نمایش پست ها
      درود
      کنکوری96 هستم و رشته ام ریاضیه.قبلا پست گذاشتم شاید منو بشناسید.برای دو مورد زیر راهنمایی میخوام

1-مطالعه رو شروع کردم،الان ماه رمضونه آنچنان قدرتش رو ندارم که مطالعه زیاد بکنم،میتونم تو یک روز 5 ساعت بخونم و اونجوری دردسر نداره ولی بعد ماه مبارک دیگه میخوام ببرمش به 8-9.مشکل اینه من اگه یه روز 5ساعت بخونم،4-5ساعتم با گوشی و کامپیوتر و فضای مجازی وقت تلف میکنم،چجوری این مشکل رو حل بکنم چون بعد رمضون میتونه واسم خیلی بد بشه؟

2-واسه درسای عمومی این تابستون هنوز نتونستم به نتیجه برسم،یه رتبه برتر میگه همه عمومی های پایه رو بخون،یه نفر دیگه میگه خیلی رو عمومی ها وقت نزار و بچسب به اختصاصی ها.تا الان میدونم که عربی-قرابت معنایی+آرایه+املا+زبان فارسی-لغت زبان رو حتما تو این تابستون میخونم،ولی واسه دینی و گرامر زبان لطفا نظر بدین تا بتونم تصمیم بگیرم
      سلام ساعت مطالعه 8-9 ساعت خستت میکنه اما اگه میخوای زیاد کنی بعد ماه رمضان 5دقیقه5دقیقه زیاد کن اونم یه روز در میان (اگه خیلی زیاد زود خواستی )
      2-دینی فعلا زوده زبانم اگه قبلا کلاس رفتی نخون املا رو هم زوده به نظر من این تابستون تمرکزت رو رو اختصاصی و رفع اشکال پایه بزار تو عمومی بیشتر رو فهم ادبی و عربی کارکن مثلا اگه میخوای خوب کار کنی برو حافظ بیتشو بزار جلوت و ارایه و مفهوم و کلا چیزای زبانی رو کار کن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)