خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 112
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masireno نمایش پست ها
      فایل پیوست 56284
      آزمون بصورت رایگان برگزار میشه
      9آزمون جامع برگزار شده
      آزمون بعدی سه شنبه ی هفته بعد صبح ساعت 10 برگزار خواهد شد
      با ثبت نام در سایت میتونید در آزمون بعدی شرکت کنید
      ممنون
      ولی من کنکوری 96 هستم به این دلیل گفتم زمان شروع و برنامه و ... چی هست ؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام آقای خادم...من تو آزمونای شما شرکت میکنم ...ولی فقط درصد ازمون رو بهم نشون میده و سوالایی که غلط زدم رو نمیگه و این خیلی مشکل بزرگیه واسه ازمون

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دکتر, شما جزوه یا کتابی تا بحال یا در حال نوشتن ندارین؟؟؟
      یا منبعی که واقعا کامل بدونین برای کنکور؟؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر علی اسدی نمایش پست ها
      سلام استاد . استاد سال بعد واقعا خیلی سخته انتخاب کتاب . شما فکر کنید
      مهر و ماه : گیاهی - به زبان ادمیزاد - معجزه
      فاگو : گیاهی - دوم و ...
      خیلی سبز : دوم و ...
      نشر الگو : چهار جلد
      البته iq
      ....

ای کاش مقاله ای هم درباره انتخاب منبابع بگید واقعا ادم گیج میشه

برای انتخاب منابع درسی مقاله کاملی مینویسیم.بزودی میفرستم برای کنکوری های 96
      همچنین بررسی تست هایی که در کانال یا سایت میذارم میتونه کمک زیادی بهتون بکنه.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HAMID 313 نمایش پست ها
      سلام . چن تا سوال:
      1- گیرنده ی حسی قاعده ی مو از چه نوعیه؟ چجوری باید استدلال کرد؟
      2- تاژک غشا داره یا نه؟
      3- توی سولاتی که درباره ی میتوز و میوزه وقتی میگه در تلوفاز چند کروموزوم وجود داره باید هر هسته رو بگیم یا دوتا هسته با هم؟

4- توی شکل صفه ی 88 زیست سال سوم اون دوتا رگی که از هیپوتالاموس به طرف پائین میان سرخرگه یا سیاهرگ؟ اصلا از این شکل چجوری سوال میاد؟
      ممنون
      1) گیرنده ی قاعده ی مو از نوع گیرنده ی لمس هست.مثل گیرنده ی قاعده ی سبیل گربه و خرس.
      2)تاژک اسپرم غشا داره ولی اونیکی تاژک ها نه
      3)سوال باید مشخص کند سلول" حاصل از تلوفاز "یا سلول" در مرحله تلوفاز"
      4) سیاهرگ هستند.در این شکل باید به رگ ها و هورمون هایی که وارد رگ ها میشوند دقت کنید
      img_20160621_185020.jpg
      و این عکس هم از کتاب مرجع زیست هست.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      ممنون
      ولی من کنکوری 96 هستم به این دلیل گفتم زمان شروع و برنامه و ... چی هست ؟
      برای کنکوری های 96 روش آزمون و برنامه ها در سایت اعلام خواهد شد.
      همچنین در انجمن هم بهتون اطلاع میدم.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behzadm1374 نمایش پست ها
      سلام آقای خادم...من تو آزمونای شما شرکت میکنم ...ولی فقط درصد ازمون رو بهم نشون میده و سوالایی که غلط زدم رو نمیگه و این خیلی مشکل بزرگیه واسه ازمون
      کلید آزمون ها در کانال و سایت گذاشته میشه میتونین جواب هارو یادداشت کنین و با کلید ها مقایسه کنین و اشکالاتونو بپرسین تا جوابشونو بفرستم.
      همچنین بررسی سوالات مهم و فایل صوتی آنها در کانال هست اونام میتونن کمکتون بکنن.
      موفق باشید

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaiemh76 نمایش پست ها
      سلام دکتر, شما جزوه یا کتابی تا بحال یا در حال نوشتن ندارین؟؟؟
      یا منبعی که واقعا کامل بدونین برای کنکور؟؟
      مجموعه تستی احتمالا به زودی منتشر بشه.
      همچنین میتونین از فایل ها و جزواتی که در کانال گذاشته میشه هم استفاده کنین.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      اقای خادم خیلی ممنون که رسیدگی میکنید ای کاش در طول سال هم اینجا باشید زودگذر نباشه حضورتون .

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر علی اسدی نمایش پست ها
      اقای خادم خیلی ممنون که رسیدگی میکنید ای کاش در طول سال هم اینجا باشید زودگذر نباشه حضورتون .
      در حد امکان همراهتان خواهم بود..
      آرزوی ما موفقیت شماست

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میتوانید سوالات آزمون جامع 8 را که در صفحه اصلی سایت konkur.in قرار گرفت دریافت کنید و پس از بررسی،اشکالات و سوالات خود را مطرح کنید.
      سعی کنید به سوالات در زمان مشخص شده پاسخ دهید.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اقای خادم نژاد. بخدا خیلی خوشحال شدم. سوالاتی بسیاری تو زیست داشتم ولی هیچ کسی رو نداشتم که واسم رفع ابهام کنه. ازتون بابت این کارتون فوق العاده ممنونم. فعلا یه سوال از فصل 8 پیش!

⁉️ایا چرخه کالوین در همه گیاهان در روز فعالیت دارد؟ در شب چطور؟ آیا در شب هم فعالیت کالوین و روبیسکو
      ادامه می یابد؟ مثلا این جمله ای که میگه : «در کاکتوس ضمن تثبیت co2 به صورت یک اسید آلی 4 کربنه : در مرحله دوم فتوسنتز، ATP تولید می شود و یا در گام دوم NADP+ تولید میشود.»
      ایا این جمله درست است.
      ممنون میشم حتما جواب بدین. خیلی ممنون

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام استاد.
      فصل 4 سوم نوشته "وقتی این ماده(اپی نفرین) از یک سلول عصبی ترشح می شود،سبب انتقال پیام عصبی بین نورون ها می شود"
      آیا میشه نتیجه گرفت که اگه اپی نفرین انتقال دهنده عصبی باشه،سلول پس سیناپسی حتما نورونه(البته فک میکنم از نظر علمی غلط باشه ولی آیا کنکور ممکنه قبولش کنه؟)

من واسه زیست دوم اگه فقط از iq گاج تست بزنم کافیه؟ چون سبک سوالای نشر الگو (به نظر من) شباهتی به کنکور نداره .
      یکی هم اینکه خلاصه نویسی واسه زیست (از الان برای کنکور 96) مفیده یا نه؟ چون خلاصه زیست بیشتر از خود کتاب میشه اگه بخوام بنویسم
      مرسی

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با سلام . استاد چند سوال راجع به زیست 1 داشتم : 1.لیپید ها درشت مولکول محسوب میشن ؟ 2.موقع پاره شدن تار عنکبوت ، فشار وارده بر تار باعث پاره شدن اجسام مهره مانند میشه یا چیز دیگه ؟ 3.و یک تست : ساخت کدام یک مولکول آب بیشتری تولید میکند ؟ 1)مولکول DNA خطی با N نوکلئوتید 2)پلی پپتید با n اسید آمینه 3)مولکول DNA حلقوی با n نوکلئوتید 4)mRNA با n نوکلئوتید با تشکر

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشین ، حرفام بیشتر سوال نیس تناقضات ذهنی و دغدغه ست:
      1- در سوال 128 آزمون غیر حضوری آزمون قبلی گفته شده :
      " گوارش مکانیکی در ملخ همانند گوارش شیمیایی انسان از دهان شروع می شود ."
      اومده این جمله رو درست گرفته .
      به نظر من این جمله کاملا غلطه ! گوارش مکانیکی در ملخ در صفحات آرواره مانند انجام میشه که اطراف دهان هستند نه داخل خود دهان !! نظر شما چیه ؟ من اشتباه می کنم ؟ یا سوال غلطه ؟
      2- در تست 190 کنکور 94 در گزینه 2 ذکر شده سلول ماهیچه ای مخطط میتوز میکنه . صفحه 45 زیست و از 1 چی میگه پس ؟ :
      " تعداد سلول های ماهیچه مخطط پس از تولد افزایش نمی یابد ، چون این سلول ها تقسیم نمی شوند . بزرگ شدن ماهیچه ها با افزایش حجم آن ها صورت می گیرد ."
      اگه این سلول ها تقسیم نمی شن ، پس با چه ایده ای طراح کنکور گفته میتوز میکنن ؟! اگه امسال با همچین پدیده ای و همچین سوالاتی مواجه شدیم چیکار کنیم ؟
      3- در تست 169 کنکور 94 خارج گفته شده از تقسیم پلاسموسیت ، پلاسموسیت و بی خاطره تولید نمیشه . بعد اومده اینا رو درست گرفته . مگه اصلا پلاسموسیت تقسیم میشه که بخواد اینا رو تولید نکنه ؟!؟! وقتی تقسیم نمیشه چه لزومی داره طراح بگه از تقسیمشون ، پلاسموسیت و بی خاطره تولید نمیشه ؟ ینی طراح اعتقاد داره تقسیم میشه ! اما این دو تا رو تولید نمی کنه !!
      اگه میتوکندری پلاسموسیت رو هم در نظر گرفته باشه و تقسیم اون ها مدنظر باشه ، باز هم قابل توجیه نیس . چون ذکر شده :" از تقسیم پلاسموسیت ..." ینی خود پلاسموسیت ! نه اندامکی ازش ! 
      4- Atp رو فقط انرژی زیستی باید در نظر بگیریم ؟ بقیه انرژی ها میشن انرژی غیر زیستی ؟ مثلا انرژی الکترون انرژی غیر زیستی محسوب میشه ؟ خودتون می دونین که طراح کنکور چقد به این واژه " غیر " تاکید داره
      5- با توجه به اینکه در کتاب درسی واسه گیاهان کاکتوس و گل ناز ، متابولیسم اسید کراسولاسه در نظر گرفته ، آیا در همه سلول های زنده این گیاهان این اتفاق رخ میده ؟
      می دونیم که بخشی از این متابولیسم در واکوئل انجام میشه . ب عنوان مثال سلول های بنیادی در گیاه ، واکوئل ندارند . میشه گفت در صورت وجود سلول بنیادی در گیاهان cam ، تثبیت دو مرحله ای co2 انجام نمی گیره دیگه ؟! 
      6- اینکه در برخی کتب گفته شده همه جانوران در اطراف خود میدان های الکتریکی ضعیف تولید می کنند درسته ؟!
      خیلی ممنون از وقتی که میذارید.

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن