خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ریاضی 3 تجربی...

سلاااااااااام دوستان

من امسال میرم سوم

من میخوام ریاضی 3 رو تو تابستون کلا بخونم.لطفا یکم منو راهنمایی کنییییییین.

اول کتاب اموزش میخوام برا ریاضی 3 چون نه میخوام کلاس برم نه دی وی دی دارم نه کتاب درسی .به نظرتون سیر تا پیاز بگیرم یا اموزش خیلی سبز یا ماجرا های منو درسام یا...(اصلا خودتون کتاب معرفی کنین)بعد که اموزش تموم شد دیگه میخوام تست بزنم(حالا اگه رسید به مهرم اشکال نداره بعد مهر تستشو کار میکنم) به نظرتون گاج نقره ای خوبه یا الگو یا تست خیلی سبز؟؟؟بعد اینکه ما امسال امتحان نهایی داریم(میدونم خودتونم میدونستین) به نظرتون بهترین کتاب برای نهایی چیه؟؟؟(مثلا ماجرا های منو درسام واقعا برای نهایی خوبه؟) بعد از اینکه کتاب خوب برای نهایی معرفی کردین بعد بگین اصلا کتابکار برای نهایی لازمه؟؟؟؟(حالا اگرم لازم نیست اگر اطلاع داشتین کتابو معرفی کنین)

خب دیگه...لطفااااااااااااا منو راهنمایی کنین...خیییییییییییییییییل یییییییییی ممنونننننننن

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه درست متوسط یا قویه
      اصلاااااا نمیخواد تابستون کار کنی روش
      من که تابستون نخوندم
      در طی سال هم فقط جزوه دبیرم رو خوندم
      و 19.25 شدم
      درس های مهم تری هست که روشون وقت بزاری
      اگه ریاضیت هم ضعیفه که فکر نکنم بتونی با کتاب فقط پیش بری

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Toofan نمایش پست ها
      اگه درست متوسط یا قویه
      اصلاااااا نمیخواد تابستون کار کنی روش
      من که تابستون نخوندم
      در طی سال هم فقط جزوه دبیرم رو خوندم
      و 19.25 شدم
      درس های مهم تری هست که روشون وقت بزاری
      اگه ریاضیت هم ضعیفه که فکر نکنم بتونی با کتاب فقط پیش بری
      مرسی از جواب.
      تقریبا متوسطه ولی کلا میخوام اختصاصیا رو تابستون بخونم بعد اینکه من هیچوقت تو سال تحصیلی وقت نمیکنم فیزیک و ریاضی بخونم ولی تا دلت بخاد زیست و شیمیم عالیه واسه همین واقعا باید تابستون ریاضی فیزیک کار کنم.
      والا کتاب از معلمای شهر ما خیلی بهتره دی وی دی هم که خدا تومنه...با این اوصاف اگه کتاب خوب سراغ دارین برای اون سه مورد بالا ممنون میشم بهم بگی.

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAHI نمایش پست ها
      سلاااااااااام دوستان

من امسال میرم سوم

اول کتاب اموزش میخوام برا ریاضی 3 چون نه میخوام کلاس برم نه دی وی دی دارم نه کتاب درسی .به نظرتون سیر تا پیاز بگیرم یا اموزش خیلی سبز یا ماجرا های منو درسام یا...(اصلا خودتون کتاب معرفی کنین)بعد که اموزش تموم شد دیگه میخوام تست بزنم(حالا اگه رسید به مهرم اشکال نداره بعد مهر تستشو کار میکنم) به نظرتون گاج نقره ای خوبه یا الگو یا تست خیلی سبز؟؟؟بعد اینکه ما امسال امتحان نهایی داریم(میدونم خودتونم میدونستین) به نظرتون بهترین کتاب برای نهایی چیه؟؟؟(مثلا ماجرا های منو درسام واقعا برای نهایی خوبه؟) بعد از اینکه کتاب خوب برای نهایی معرفی کردین بعد بگین اصلا کتابکار برای نهایی لازمه؟؟؟؟(حالا اگرم لازم نیست اگر اطلاع داشتین کتابو معرفی کنین)

خب دیگه...لطفااااااااااااا منو راهنمایی کنین...خیییییییییییییییییل یییییییییی ممنونننننننن
      سلام علیکم.

به نظر من اگه ریاضی دومو مسلط هستین ریاضی سومو از روی کتاب سیرتاپیاز به صورت تشریحی کار کنین.
      بعد که طی سال معلم درس داد میتونن برای تسلط بیشتر تست کار کنین.چون اگه الان تست کار کنین شاید بعضی از اونا رو متوجه نشید.برای تست گاج نقره ای میتونه گزینه ی خوبی باشه.
      واسه ی امتحانات نهایی هم گاج سیاه خوبه هم سیرتا پیاز.(بقیه کتاب هارو کار نکردم)

ریاضی دوم در چه سطحی هستین؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abraham نمایش پست ها
      سلام علیکم.

به نظر من اگه ریاضی دومو مسلط هستین ریاضی سومو از روی کتاب سیرتاپیاز به صورت تشریحی کار کنین.
      بعد که طی سال معلم درس داد میتونن برای تسلط بیشتر تست کار کنین.چون اگه الان تست کار کنین شاید بعضی از اونا رو متوجه نشید.برای تست گاج نقره ای میتونه گزینه ی خوبی باشه.
      واسه ی امتحانات نهایی هم گاج سیاه خوبه هم سیرتا پیاز.(بقیه کتاب هارو کار نکردم)

ریاضی دوم در چه سطحی هستین؟

مرسییییی توضیحات خیلی خوب بود.
      ریاضی دوم متوسط رو به بالا هستم

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اول اینکه اصلا برای نهایی نخون به دو دلیل : 1- تاثیر مثبته
      حالا این بنا نمیشه که چون تاثیر مثبته ما نباید برای نهایی بخونیم و از این حرفا ولی اگه از الان برای نهایی بخونی ضرر میکنی چون 2-اگـــر تستی کار کنی از همین الآن دیگه تشریحی برات آب خوردنه ! 1 ماه مونده به امتحان نهایی سوالات امتحان های نهایی سال های قبل رو بررسی کن و بخون . بالای 19 نگرفتی بیا پیش خودم

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مرسییییی توضیحات خیلی خوب بود.
      ریاضی دوم متوسط رو به بالا هستم
      به نظر من ریاضی دومو از به تسلط کامل برس مخصوصا توابع رو بعدش روی ریاضی سوم کار کن تشریحی. یک طوری باشه که خیالت از ریاضی دوم راحت باشه.
      موفق باشید....

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از جواب.
      تقریبا متوسطه ولی کلا میخوام اختصاصیا رو تابستون بخونم بعد اینکه من هیچوقت تو سال تحصیلی وقت نمیکنم فیزیک و ریاضی بخونم ولی تا دلت بخاد زیست و شیمیم عالیه واسه همین واقعا باید تابستون ریاضی فیزیک کار کنم.
      والا کتاب از معلمای شهر ما خیلی بهتره دی وی دی هم که خدا تومنه...با این اوصاف اگه کتاب خوب سراغ دارین برای اون سه مورد بالا ممنون میشم بهم بگی.
      والا تشریحی رو نمیدونم چون تشریحی نخوندم
      ولی برای تست
      کتاب نشر الگو برای من بهترین منبع بوده
      هم سوم و هم دوم

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نشرالگو خوبه ولی به نظرم چاپ قدیم خیلی سبز تست (اقای تابش) خیلی بهتره . اگر چاپ قدیمش رو گیر نیاوردی همون چاپ جدیدش هم کتاب خوبیه ولی فصل 1 (احتمال ) رو یکم ضعیف کار کرده .
      ویرایش توسط a.ka : 09 فروردین 1396 در ساعت 00:06

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلاااااااااام دوستان

من امسال میرم سوم

بستگی داره در چه سطحی بخوای ریاضی بخونی.نهایی ریاضی راحت ترین درسه اختصاصیه(حتی شاید راحت ترین درس کلی).واسه تشریحی فقط سوالای سالای قبل کافیه ولی اگه آموزش میخوای سیرتاپیاز خوبه
      تست هم از نظر من گاج تا درصد 80 یا 90 قلمچی میتونه برسونه(اگه خوب کار بشه). اگه بیشتر میخوای خیلی سبز کار کن.البته خیلی سبز ویرایش قدیمش (مولف:رضا تابش) خیلی سطحش بالاتر از چاپ جدید(سروش مویینی) بود و من هردوتاشو دارم ولی همون چاپ جدیدشم خوبه.
      نشر الگو تستاش 90%راحته و فقط تستای با علامت وزنه ارزش زدن داره.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چون کلاس نمیری یکم سخته بشین درسا دومت با زیست سومت رو بکوب بخون!!!!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سعی کن توی تابستون زیست سوم رو پیشخوانی کنی...
      شیمی دوم فصل 3روفول فول شو
      ونیروهای بین مولکولی اخرای فصل 4
      تو شیمی 3اینانیازمیشه
      برای نهایی ماجراهای منو درسام کتاب خوب وکاملیه
      مخصوصا شیمی ش
      سعی کن ی مرور روزیست دوم هم داشته باشی
      برای عربی هم چون تابستونه و وقت داری روی اعراب و تحلیل کارکن

Sent from my C2105 using Tapatalk
      کمـــ
      کمـــ
      عـــادتـــــ
      میـــــ کـــنـــیــــ
      بـــهـــــ
      هــــیــــچــــکــــیــــ ـ
      عـــــــادتــــ
      نـــکــنـــیـــــ

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درود.
      به نظرم زیست ، فیزیک ، شیمی ، ریاضی رو تقریبا دوسومش رو بخون ( یا شاید هم بیشتر )
      برای نهایی کتاب درسی + سوالات سال گذشته ( به حز ریاضی: سیرتاپیاز یا خیلی سبز _ فیزیک :ماجراها یا پرسمان یاشاید هم فیزیک استاد شهریاری *_ عربی ماجراها یا سبز گاج ) مقایسه کن از هرکدوم خوشت اومد
      اگه خواستی برای بقیه دروس هم کمکی بگیری نری همه رو ماجراها بگیری ! برو داخل کتاب فروشی تک تک بررسی کن
      ریاضی3 هم به نظرم میکرو گاج خوبه مکمل هم ریاضی 3 تجربی مهروماه ( پی دی اف رو با هم مقایسه کن در داخل سایت هاشون )
      زیست برای نهایی اصلا سراغ کمک اموزشی نرو ( به جز فصل 8 که ژنتیک هست و فصلی که در مورد تقسیم میوز هست، مسائل داره )
      شیمی و عربی ماجراها خیلی خوبه برای نهایی
      ادبیات هم حتما سیرتاپیاز
      ____
      موفق باشی!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      man khodam tabestone sal 3 riazi ro nakhondam vali bkhoni kh khobe,bara nahaee mn gaj meshki gereftam va khob karesh bkardam va berahati nahaee ro bis shodam in az nahaee,vase konkor dg kelas raftam vali kheili sabzo kar mikardam ke kheili bhem komak kard k khob yad bgiram riyaziyo,albate bad az kheili sabz abi ghalam chi ro ham kar mikardam k ba soalaye konkoram ashna bsham

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن