خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 64 از 64
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      میدونی چیه کلا شروع کردن آسونه تموم کردن خیلی سخت! همه اولش دوست دارن پشت کنکور بمونن چون قراره یه مسیری رو از اول شروع کنن یه مسیر طولانی ولی هر چی به آخرش نزدیک میشن روزها سخت تر میگذره ، چه خوب درس خونده باشی چه متوسط چه ضعیف این آخر واسه همه سخته و آدم برای این که از فشاری که روشه راحت شه به سال بعد و دوباره شروع کردن فکر میکنه .... من اصلا نمیخوام بگم بمون یا نمون چون این تصمیم به تو بستگی داره فقط میگم حتی اگه سال بعد عالی درس بخونی بازم دوباره میرسی به این مقطع و باید از اینجا رد بشی برنده ی اصلی اون کسیه که این یک ماه رو خوب پشت سر بگذاره ...
      تمام تلاشت رو برای امسال بکن مطمئن باش اگه این 25 روز مونده تا 25 تیر رو با تمام وجود درس بخونی نتیجه ای میگیری که خودت تعجب میکنی
      مطلب سنگین بود.کمرم رگ به رگ شد.
      از خدا پرسیدم:حال که سرنوشتم را از پیش نوشته ای چرا دعا کنم؟
      گفت:شاید نوشته باشم هرچه دعا کند...

2. Top | #62
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      پشت کنکور موندن یه اراده قوی میخواد البته برای کسی که بخواد نتیجه بگیره من خودم امسال پشت کنکورم ولی واقعا یه انگیزه قوی میخواد که یه سالو بخونی فکرت فقط درس باشه من خودم چون دوستم پارسال قبول شد والان دانشجویه یه انگیزه داشتم که امسال رتبم از اون بالاتر بشه ودانشگامم تاپ تر واس همین موندم ولی تو اگه فکر میکنی نمیتونی یه سالو خوب بخونی بدون وجود مدرسه و دوستات که دیگه دانشجوین خیلیاشون عمرتو هدر نده همین چند روزو تلاش زیاد بکن بخون خدارو چه دیدی ان شاء ا... که قبول میشی

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یعنی باید بشناسمت بگمت آره یا نه
      بستگی داره امسال چرا نتونستی
      ولی وجدانا دانشگاه اصلا آسون نیست! اگر دانشگاه خوبی باشه و توی یک شهر دیگه
      وجدانا چیز آسونی تو دانشگاه ندیدم اصلا شما برو ببین بهترین دانشگاه ها طرق با بهترین رتبه رفته درس خون مدرسه و ناحیه بوده الان با کمترین معدل فارق التحصیل میشه یا انصراف میده
      پشت کنکور موندنم به خاطر نوع تفکری که داری به نظرم آسون نیست چون میبینی ملت میرن دانشگاه فکر میکنی حالا تو دانشگاه خبری هست (بستگی داره خبر چی باشه )
      ولی کلا منم قبل کنکور یک عده کمی گفتن دانشگاه سخت و اینا اصلا نمیتونستم درک کنم تا خودم نبینم
      موفق و سربلند باشی

"When the going gets tough, the tough get going."

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه همییییییییننننن الان حس و حال درس خوندن داری! بمون! نداری بیخیال!
      چون یقین داشته باش که اگه الان شروع نکنی هیچ وقت دیگه شروع نمیکنی!!
      1 تیر 95 هییییچ فرقی نداره با 1 تیر 96....

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن