خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات

Question تاثیر موسیقی و فیلم و اینترنت در مطالعه

لطفا نظرتونو در مورد تاثیر موسیقی در مطالعه و ​حین مطالعه وقبل مطالعه وبعد مطالعه یا کلا در زندگی بگید همچنین تاثیر گوش دادن موسیقی با هندزفری تاثیر تماشای فیلم و اینترنت و دنیای مجازی مثل تلگرام و بازیهای آنلاین و ... بنده هم بعد از نظر شما بزرگواران نظر خودمو و تجربه خودمو میگم که خیلی چیزارو برای به دست آوردن این تجربه از دست دادم.

اینم پاسخ بنده حقیر:
      خیلی ممنون از نظرات همه
      منم یکی از اونا بودم که اگه موسیقی با هندزفری اونم با ولیوم آخر گوش نمیدادم روزی سه چار ساعت گاهیم از صب تا شب زندگیم سپری نمیشد اما الان تقریبا چند ماهه که حتی یه دقیقه هم گوش ندادم به موسیقی کلا هرجام موسیقی پخش میکنن هرنوعی هم باشه سریع میزنم به چاک هر نوع موسیقی هم گوش دادم بی کلام آرام بخش رپ دیس لاو هیت لاو پاپ استانبولی و ترکی و کوردی و آذری و انگلیسی و ژاپنی و عربی و ... نظر همه برام محترم هست اما چیزیکه برام اتفاق افتاد افت تحصیلی و افت روحی و یه دوره ای مرگ روحی و احساسی یه آهنگی منو به اوج میبرد آهنگ بعدیش منو به قعر ناامیدی میبرد خیلی خاطرات بدی بود برام دیگه هیچوقت نمیخوام موسیقی که اولین بار میگن شیطان درستش کرده سمتش برم حالا هرنوعی که میخواد باشه مذهبی یا حماسی یا پاپ وقتی که باعث میشه مست و بیحال بشی و حالت عادیتو از دست بدی و احساساتی بشی ضرر داره میخواستم بیشتر بنویسم ببخشید امتحان دارم چهارشنبه برم بخونم امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید
      ویرایش توسط FarhadMechanic : 31 خرداد 1395 در ساعت 09:56 دلیل: نظرشخصی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      تلگرامو واتس اپو لاینو اینستا رو باهاشون موافق نیستم به نظر من کلا باید حذف بشن کلا یکی دو ساعت اخر شب میشه یه فیلم سینمایی نگاه کرد.در مورد بازی کردن باهاش موافق نیستم چون شما وقتی اخر شب یه فیلم سینمایی(نه سریال)نگاه میکنی داستان اون فیلم کلا تموم شده توی طول روز هیچ چیزی تحریکت نمیکنه که بری سمتش ولی بازی مخصوصا انلاینش بد جور باعث افت ساعت مطالع میشه یه جورایی اعتیاد اوره درمورد اهنگ خیلی باهاش موافقم مخصوصا اگه انگیزشی باشی(مثلا خودم اهنگ هیچ از علی سرباز اهنگ تو قوی تری از امیر خلوت و برخی اهنگ های خواننده های دیگرو گوش میدادمو خیلی بهم انرژی میداد)در کل فیلم لازمه ولی نه هر شب هفته ای یکی دو تا موزیکم خودم تو یه ربعی که به خودم استراحت میدادم گوش میدادم بازی هم امسال باعث شد ساعت مطالعم افت کنه مخصوصا زمستون.ادم اعتیاد پیدا میکنه.سریال هم اعتیاد اوره(منظورم سریال های خارجی هستش که از اینترنت دانلود میشه)
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      کلا چیزایی که اعتیاد اور هستش باید حذف بشه.
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FarhadMechanic نمایش پست ها
      لطفا نظرتونو در مورد تاثیر موسیقی در مطالعه و ​حین مطالعه وقبل مطالعه وبعد مطالعه یا کلا در زندگی بگید همچنین تاثیر گوش دادن موسیقی با هندزفری تاثیر تماشای فیلم و اینترنت و دنیای مجازی مثل تلگرام و بازیهای آنلاین و ... بنده هم بعد از نظر شما بزرگواران نظر خودمو و تجربه خودمو میگم که خیلی چیزارو برای به دست آوردن این تجربه از دست دادم.
      موسیقی؟معتادم بش-خخخخ-روزی که گوش نکنم دپرسم!
      تلوزیون اصلا نیگا نمیکنم-خیلی کم!
      تلگرام و اجتماعی رو گذاشتم کنار
      بازی هم همینطور

ایشالله بعد کنکور
      خلاف قوانین.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      موسیقی تو وقت مطالعه نباشه خوبه
      بازی رایانه کمی ذهن رو درگیر میکنه و آنلاینش بیشتر
      شبکه های اجتماعی چت بستگی داره چقدر مخاطب و گروه داشته باشی که در کل نباشن بهتره خصوصا اینستا که من نیمسال دوم سوم ریاضیم رو به خاطرش حروم کردم
      تلویزیون اشکال نداره دیگه،تلویزیون غیر از شب خودش برنامه نداره

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هیچی جز اختلال و بدبختی توی مطالعه ندارن !

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موسیقی فقط و فقط بی کلام! سعی کنید آهنگ هایی که صدای طبیعت و .. رو داره گوش بدید من خودم 6 سال پیش که برای کنکور میخوندم واقعا تاثیرش رو حس کردم.

اینم لینک برای دانلود

دانلود آلبوم موسیقی بی کلام آرامش بخش با نام Piano Paradise کاری از Bandari سانگ سرا | موسیقی بی کلام آرامش بخش

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis نمایش پست ها
      موسیقی فقط و فقط بی کلام! سعی کنید آهنگ هایی که صدای طبیعت و .. رو داره گوش بدید من خودم 6 سال پیش که برای کنکور میخوندم واقعا تاثیرش رو حس کردم.

اینم لینک برای دانلود

دانلود آلبوم موسیقی بی کلام آرامش بخش با نام Piano Paradise کاری از Bandari � سانگ سرا | موسیقی بی کلام آرامش بخش
      نوع موسیقی بستگی به علاقه خود شخص داره چیزی نیستش که منو شما بخوایم نوعشو تعیین کنیم مث اینه که یکی ازت بپرسه از چه رنگی خوشت میاد به فرض بگی ابی دلیل نمیشه اونم از ابی خوشش بیاد من خودم ملیون ها بار بی کلامو امتحان کردم تاثیری نداشت.طرف باید اون اهنگی رو گوش کنه که بهش ارامش میده ن اون اهنگی که برای شخص من یا شما ارامش بخش هستش

9. Top | #9
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      1.موسیقی حتما باید باشه من خودم مدتیه آهنگ گوش نمیدم اصلا دل و دماغ درس ندارم
      2.تلویزیون کلا حذف چیز چرتیه
      3.بازی آنلاین حذف از تلویزیون خیلی چرت تره
      4.اینترنت در حد نیاز نه بیشتر وگرنه میشه گزینه 3

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis نمایش پست ها

اینم لینک برای دانلود

دانلود آلبوم موسیقی بی کلام آرامش بخش با نام Piano Paradise کاری از Bandari � سانگ سرا | موسیقی بی کلام آرامش بخش
      عالیه من گوش میدم.مخصوصا حماسی ها رو

در رابطه با تاپیک هم کلا به نظر من نور تلویزیون و کامپیوتر و موبایل به طرفتون میاد باعث خستگی ذهن میشه.حتی اهنگ هم باید بذاری و بعد گوشیو یه کنار بذاری.
      سریال و فیلم هر از مدتی خوبه اینو موافقم😀

Sent from my D6502 using Tapatalk

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط John4954 نمایش پست ها

در رابطه با تاپیک هم کلا به نظر من نور تلویزیون و کامپیوتر و موبایل به طرفتون میاد باعث خستگی ذهن میشه.حتی اهنگ هم باید بذاری و بعد گوشیو یه کنار بذاری.
      سریال و فیلم هر از مدتی خوبه اینو موافقم������

سریال خوب نیستبرو واکینگ دد نگا کن اگه معتاد نشدی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      سریال خوب نیستبرو واکینگ دد نگا کن اگه معتاد نشدی
      همشو دیدم منتظر فصل جدیدم😂برعکس توی مدرسه ها هم میاد

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      همشو دیدم منتظر فصل جدیدم������برعکس توی مدرسه ها هم میاد

من به سختی فصل شیشو نگاه نکردم اصن فصل پنج بد جوری افت کرده بود درسم که داشتم دیگه سمتش نرفتم.پارسال ن سال قبل ترش تو یه روز هشت قسمتشو نگاه کردم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

سریال و فیلم هر از مدتی خوبه اینو موافقم😀

سنتی ها یادم رفت بگم.اونا هم عالیه😃

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هنگامی که منزل شلوغ باشه برنامه white noise صداهای طبیعت به دادم میرسن و هنگامی هم که منزل ساکت باشه brain wave tuner که تمرکز ادمو زیاد می کنه کلا با موسیقی بی کلام موافقم ولی با شبکه های اجتماعی زیاد نه فیلم هم هفته ای یک دونه رو جایز و واجب اعلام می کنم
      فی امان الله

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن