خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      موسيقي با كلام اصلن سمتش نريد ولي بي كلام خوبه ولي ممكنه ذهنتون عادت كنه بهش شبكه هاي اجتماعي همه رو باك كنيد همشون بي فايده هستند سريال كه اصلن توصيه نميشود جون ادامه داره ولي فيلم در هفته يكي حداكثر دوتا ايرادي نداره مشكل خودم فعلا همين شبكه هاي اجتماعيه
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم موسیقی لازمه من خودم مثلا ده صفحه میخونم اهنگ گوش میدم میرم بازم درس میخونم انرژی بهت میده اینکه همش درس بخونی به نظرم روش خیلیییییییییییییی مزخرفیه برای تلویزیون بستگی به خودت داره زمان براش بذاری بد نیست من خودم تلویزیون نگاه نمیکنم فیلمی ببینم دانلود مکنم پس براش برنامه ریزی میکنم با بازی زیاد موافق نیستم چون اخرش به خاطر گردن خم شدت آرتروز گردن می گیری تلگرام و اینترنت و اینا اصلا بد نیستن ولی به قول بابام باید مدیریتش کنی

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      استارتر شکا خودت نظری ندادیا
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      استارتر شکا خودت نظری ندادیا
      شکا=شما
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      شکا=شما
      راحت پستتو ویرایش بزن😉

Sent from my D6502 using Tapatalk

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط y.h.l نمایش پست ها
      هنگامی که منزل شلوغ باشه برنامه white noise صداهای طبیعت به دادم میرسن و هنگامی هم که منزل ساکت باشه brain wave tuner که تمرکز ادمو زیاد می کنه کلا با موسیقی بی کلام موافقم ولی با شبکه های اجتماعی زیاد نه فیلم هم هفته ای یک دونه رو جایز و واجب اعلام می کنم
      فی امان الله
      داداش brain wave tuner‍رو گشتم نبود...تو کجا گشتی بود ، بگردم؟😉

Sent from my Lenovo A5500-HV using Tapatalk

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      b nazare mn ahango ina ba mtani k moj manfi daran gosh nadi bhtare chon az dars doret mikne tajrobeye shakhsiye mne,va masalan ye saat moshakhas dar tol roz ro entekhab kon k faqat oon moghe gosh kni k saat haye dge zehnet samt ahang gosh dadan nare va havas parti ijad nashe

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من وقتی درس میخونم بایدموسیقی گوش کنم
      چون هم خوابم نمیگیره وتمرکزم زیادمیشه

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز خیلی ممنون از نظرات همه
      منم یکی از اونا بودم که اگه موسیقی با هندزفری اونم با ولیوم آخر گوش نمیدادم روزی سه چار ساعت گاهیم از صب تا شب زندگیم سپری نمیشد اما الان تقریبا چند ماهه که حتی یه دقیقه هم گوش ندادم به موسیقی کلا هرجام موسیقی پخش میکنن هرنوعی هم باشه سریع میزنم به چاک هر نوع موسیقی هم گوش دادم بی کلام آرام بخش رپ دیس لاو هیت لاو پاپ استانبولی و ترکی و کوردی و آذری و انگلیسی و ژاپنی و عربی و ... نظر همه برام محترم هست اما چیزیکه برام اتفاق افتاد افت تحصیلی و افت روحی و یه دوره ای مرگ روحی و احساسی یه آهنگی منو به اوج میبرد آهنگ بعدیش منو به قعر ناامیدی میبرد خیلی خاطرات بدی بود برام دیگه هیچوقت نمیخوام موسیقی که اولین بار میگن شیطان درستش کرده سمتش برم حالا هرنوعی که میخواد باشه مذهبی یا حماسی یا پاپ وقتی که باعث میشه مست و بیحال بشی و حالت عادیتو از دست بدی و احساساتی بشی ضرر داره میخواستم بیشتر بنویسم ببخشید امتحان دارم چهارشنبه برم بخونم امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.78 نمایش پست ها
      داداش brain wave tuner‍رو گشتم نبود...تو کجا گشتی بود ، بگردم؟������

Sent from my Lenovo A5500-HV using Tapatalk
      دانلود Brainwave Tuner (Full Version) 4.0 نرم افزار تنظیم کننده امواج مغزی برای اندروید

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      شبکه های اجتماعی و فیلم و سریال اینا فکر ادمو مشغول میکنه و نمیشه درس خوند حداقل خودم که اینجوریم و کاملا دیگه امسال دور بودم ازشون هیچیمم نشد والا یکمم فکرم بازتر شد
      ولی موزیک ارامشبخش گوش میدم وقتای بیکاریم ارومم میکنه و یکم از محیط درس که بعضی وقتا خسته کننده میشه دورم میکنه البته نظر شخصی منه موزیک خوبه ولی در حد متعادل

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن