خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      اووووووووووووووووووف.میخو ی کل کتابو بخونی؟؟بگو تا یه راهنمایی بهت بکنم
      اره🙄سعی دارم که بشه

Sent from my D6502 using Tapatalk

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط John4954 نمایش پست ها
      اره������سعی دارم که بشه

Sent from my D6502 using Tapatalk
      ببین من نمیگم این کارو نکن چون من هم جای تو بودم میدونم دوس داری برای هر درس بهترینو حجیم ترین کتابو بخونی برای اولین ماه تابستون یا دومین ماه یه برنامه بریز ببین با توجه به حجم کتابات به برنامه میرسی یا نه اگه رسیدی که هیچ اگه نرسیدی بجای اون کتابایی که تو فیزیکو شیمی انتخاب کردی برای فیزیک از جامع خیلی سبز و شیمی ازمون فار استفاده کن فیزکو خودم با این کتاب تو ازمون هفتادو پنج هم زدم اون تستایی هم که جواب ندادم عینش تو کتاب بود وقت نکردم مرورشون کنم.ببین با این منابع رسیدن به ازمون خیلی سخت میشه بعدا حسرتشو میخوری یه چیز میدونم که میگم.فرض کن تو فصل یک شیمی دو رو فول اچ دی خوندی امروز تمومش کردی تا یه هفته دیگه یادت میره و باید مرور بشه با همچین کتابای حجیمی مرور سخت میشه مخصوصا اگه وسواسی باشی
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      ببین من نمیگم این کارو نکن چون من هم جای تو بودم میدونم دوس داری برای هر درس بهترینو حجیم ترین کتابو بخونی برای اولین ماه تابستون یا دومین ماه یه برنامه بریز ببین با توجه به حجم کتابات به برنامه میرسی یا نه اگه رسیدی که هیچ اگه نرسیدی بجای اون کتابایی که تو فیزیکو شیمی انتخاب کردی برای فیزیک از جامع خیلی سبز و شیمی ازمون فار استفاده کن فیزکو خودم با این کتاب تو ازمون هفتادو پنج هم زدم اون تستایی هم که جواب ندادم عینش تو کتاب بود وقت نکردم مرورشون کنم.ببین با این منابع رسیدن به ازمون خیلی سخت میشه بعدا حسرتشو میخوری یه چیز میدونم که میگم.فرض کن تو فصل یک شیمی دو رو فول اچ دی خوندی امروز تمومش کردی تا یه هفته دیگه یادت میره و باید مرور بشه با همچین کتابای حجیمی مرور سخت میشه مخصوصا اگه وسواسی باشی
      یک دور مطالعه دقیق+خلاصه نویسی مشکلو حل میکنه
      چاره ای نیست عزیزمجبوریم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن