خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات

راهنمایی؛همایش جمع بندی مهندس مسعودی

سلام دوستان این همایش جمع بندی ریاضی مسعودی که جدید هست رو کسی استفاده کرده؟من فایل صوتی شو شنیدم خیلی تعریف میکرد,اگه کسی دیده بگه چطور بود؟
      [SIGPIC][/SIGPIC]

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اگه تا الان تکنیکی نخوندی،پس نرو.یوقت تو روحیت اثر میذاره. نه اینکه بگم اون بهتره ها،منظورم اینه که روش تدریس کاملا متفاوته.منظور اینه.
      هی فرمول میگه برای هر قسمت،و ممکنه مطابق میلت نباشه و گیج کنه.

با دلام*_*

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا براساس حرف دیگران حرف میزنی؟شما پکیج مهندس رو دیدی که میگی هرجا یه فرمول میگه؟ای خدااااا...........

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مفتش گرونه مسعودی
      نخ نما شده روش هاش
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      چرا براساس حرف دیگران حرف میزنی؟شما پکیج مهندس رو دیدی که میگی هرجا یه فرمول میگه؟ای خدااااا...........

بگم شده بودم جزو دست اندر کاراشون باور میکنی؟ مبحثو بخشیو نداری بگو بهت بفروشم
      مسعودی خوبه.حداقل برای من خوب بوده با اینکه خیلیا علاقه ندارن حتی راجع بهش بد هم میگن.اما اینو دیگه نمیتونی نقض کنی که برای کسی که کتابی خونده، اون فرمولا تو همچین زمانی حکم غول رو ندارن...!
      فرمولا سادن،قبول.درس دادن خوبه،قبول. اما اگر پیام منو خوب خونده باشی، گفتم که اگر تکنیکی(فرمولی) نخونده پس الان مسعودی رو نبینه. یه ماه مونده.
      حتی بهش گفتم دلیل نمیشه که درس مسعودی الان از خود این فرد بهتر باشه.
      راستش من بیشتر ازینکه تو همچین موقعیتی بخوام از یه دبیر تعریف کنم،سعی میکنم به همنوع،کسی که شرایطش مثل خودمه،کمک کنم اونو بیشتر دوست میدونم و نظرمو بهش میگم.
      شما هم بجای اینکه اینجا بخوای یهو به من بتوپی،میتونی جواب استارتر رو بدی و از مزایا و معایب پکیج ها و همایش ها براش تعریف کنی و کمک کنی تا به جواب سوالش برسه.

با دلام*_*

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​امیر مسعودی شماره یکه...درضمن دلیلی نداره بفروشی من خودم شخصا باایشون هستم نگه دار واسه دوستات

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کتی ملیح نمایش پست ها

بگم شده بودم جزو دست اندر کاراشون باور میکنی؟ مبحثو بخشیو نداری بگو بهت بفروشم
      مسعودی خوبه.حداقل برای من خوب بوده با اینکه خیلیا علاقه ندارن حتی راجع بهش بد هم میگن.اما اینو دیگه نمیتونی نقض کنی که برای کسی که کتابی خونده، اون فرمولا تو همچین زمانی حکم غول رو ندارن...!
      فرمولا سادن،قبول.درس دادن خوبه،قبول. اما اگر پیام منو خوب خونده باشی، گفتم که اگر تکنیکی(فرمولی) نخونده پس الان مسعودی رو نبینه. یه ماه مونده.
      حتی بهش گفتم دلیل نمیشه که درس مسعودی الان از خود این فرد بهتر باشه.
      راستش من بیشتر ازینکه تو همچین موقعیتی بخوام از یه دبیر تعریف کنم،سعی میکنم به همنوع،کسی که شرایطش مثل خودمه،کمک کنم اونو بیشتر دوست میدونم و نظرمو بهش میگم.
      شما هم بجای اینکه اینجا بخوای یهو به من بتوپی،میتونی جواب استارتر رو بدی و از مزایا و معایب پکیج ها و همایش ها براش تعریف کنی و کمک کنی تا به جواب سوالش برسه.
      آبجی این حامدخان کلا کنکورآسانیه.شما تا صبح هم براش بگی روضه خودشو میخونه
      دم شما هم گرم که مث بعضی ها به فکر منفعت نیستی.انسانیت برات مهمه
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من غلط کنم کنکور اسانی باشم ...اون احمدی دزد که کلاه برداره اما رو مهندس تعصب دارم...

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      جسارتا خدمت دوستان و عزیزان عرض کنم یکی از شب های پاییزی دو سه سال پیش این دارو دسته ی کنکور اسان است اومده بودن خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با پیشنهاد 50 هزار تومن پول که بیان جلو دوربین بگین با پکیج کنکور اسان است پزشکی بهشتی قبول شدیم....هیچ وخت گول تبلیغات رو نخورید ...
      تمام تکنیک های این مهندس مثلا مبتکر رو میتونین تو کتابای معجزه ی مهر و ماه یا سیب مهر و ماه و امثالهم ببینید ... البته بماند که کی از رو کی کپی میزنه ...
      ولی به هر حال استارتر محترم اگه پول اضافه داری خیرات کن به جای اینکه اسراف کنی ...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چون به دریا می توان راه یافت سوی یک قطره چرا باید شتافت وقتی میتونی به دریایی از تکنیکای سرعتی و مفهومی دست پیدا کنی چرا میری سراغ راه حل های تشریحی و زمان بر و ملال آور..امکان نداره کسی مسعودی دیده باشه اینو حفظ نباشه از بس میگه..منم دیدم و الان فقط پشیمونم.خطا کردم خطا

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه تبلیغ میکنن همین افبا همه خالی بندی دارن درضمن بازم من گفتم کنکور اسان چرته حرفم مسعودیه...دراخر بدون این کتاب مهروماه س ساله اومده مسعودی 10 ساله اینارو میگه...واینم بدون اگه کارش بد بود سالانه 50000هزار پکیجش فروش نمیرفت....اگه بدباشه خب ملت نمیخرن همه که گول نمیخورن پس حتما یه چی دیدن..

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​مدرس باید اینجوری باشه باید روحیه بده نه اینکه عین سادات ب زور بیاد جلو دوربین و بابت 11 دی وی دی جمع بندی 400 تومن پول بگیرن...

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      واااااااااااااااوووووو .... جداااااااااا ؟؟؟؟ خدایا توبه میکنم تو این ماه مبارک
      از کلیه ی دست اندر کاران کنکور آسان است علی الخصوص مهندس مسعودی هم پوزش میطلبم باشد که مورد عفو قرار گیرم
      خدایی 50000 تا میفرووووووشه ؟؟؟؟ دونه ای چند ؟

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها
      جسارتا خدمت دوستان و عزیزان عرض کنم یکی از شب های پاییزی دو سه سال پیش این دارو دسته ی کنکور اسان است اومده بودن خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با پیشنهاد 50 هزار تومن پول که بیان جلو دوربین بگین با پکیج کنکور اسان است پزشکی بهشتی قبول شدیم....هیچ وخت گول تبلیغات رو نخورید ...
      تمام تکنیک های این مهندس مثلا مبتکر رو میتونین تو کتابای معجزه ی مهر و ماه یا سیب مهر و ماه و امثالهم ببینید ... البته بماند که کی از رو کی کپی میزنه ...
      ولی به هر حال استارتر محترم اگه پول اضافه داری خیرات کن به جای اینکه اسراف کنی ...
      راست میگه تمام تکنیک های فیزیکش توی کتاب معجزه ی فیزیک مهر و ماه اومده حتی تکنیک مسخره ی کیف پولی!!!!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​حححح...اینو موافقم...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)