خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 52 از 52
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      مچکر
      ویرایش توسط FarhadMechanic : 30 خرداد 1395 در ساعت 11:27

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      سلام به دوستان من...نماز روزه ها قبول باشه ان شاالله و حال همگی خوب باشه نه مثل من که درگیر دو مشکلم یکی از مسئله هایی که الان باهاش روبه رو هستم اینه که وقتی از خودم
      آزمون سه روز یک بار میگیرم طرفا 11 ظهر واسه ی درس فیزیک و شیمی اصلا توانایی حل سوالات رو ندارم
      نمیخوام به مسائل پزشکی ربطش بدیم چون مشکلی نیست...یه راه حل میخوام برای رفع این خستگی و یا اینکه اگه شما ها باهاش روبه رو شدین چکار کردین که حالتون خوب شد؟
      مشکل دوم من حفظ فرمول های فیزیکه.....هیچی یادم نمیمونه...تو درس های دیگه این مشکل رو ندارم ولی
      واقعا نمیتونم چطور یادشون بگیرم تا فراموششون نکنم......مرسی که هستین منتظرم
      الان که ماه رمضونه بعد ماه رمضون:
      بین عمومی و اختصاصی 2 3 دقیقه استراحت کن
      ی بار هم 2 3 دقیقه وسط اختصاصی ها استراحت کن
      تو این استراحت ها هم آبمیوه ای شکلاتی یا امثالهم استفاده کن هم تجدید نیرویی شده باشه هم حوصله رفته ات برگرده
      برا فیزیک تنها کاری که باید بکنی این هست که کلا فرمول های کت و کلفت حفظ نکنی.با دونستن مفاهیم و فرمولهای اولیه و ساده به آسونی میشه تست زد البته به شرط تبحر و مهارت.تو جامع الگو بعد آوردن هر فرمولی نوشته برای دانش آموزان مستعد توصیه نمی شود یعنی اونها میتونن بدون این فرمولهای مزمن برای یادگیری از همون راه های ساده هم به جواب برسن
      +اگر دیدید باز هم آخر امتحان حوصله نمیکنید برا شیمی و فیزیک ی بار هم تغییر ترتیب دفترچه رو امتحان کنید به شرطی که زیست تو ردیف آخر پاسخها قرار نگیره

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      الان که ماه رمضونه بعد ماه رمضون: بین عمومی و اختصاصی 2 3 دقیقه استراحت کن ی بار هم 2 3 دقیقه وسط اختصاصی ها استراحت کن تو این استراحت ها هم آبمیوه ای شکلاتی یا امثالهم استفاده کن هم تجدید نیرویی شده باشه هم حوصله رفته ات برگرده برا فیزیک تنها کاری که باید بکنی این هست که کلا فرمول های کت و کلفت حفظ نکنی.با دونستن مفاهیم و فرمولهای اولیه و ساده به آسونی میشه تست زد البته به شرط تبحر و مهارت.تو جامع الگو بعد آوردن هر فرمولی نوشته برای دانش آموزان مستعد توصیه نمی شود یعنی اونها میتونن بدون این فرمولهای مزمن برای یادگیری از همون راه های ساده هم به جواب برسن +اگر دیدید باز هم آخر امتحان حوصله نمیکنید برا شیمی و فیزیک ی بار هم تغییر ترتیب دفترچه رو امتحان کنید به شرطی که زیست تو ردیف آخر پاسخها قرار نگیره
      ممنونمچشم حتما

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      با طب سنتی مشکلت حل نمیشه.آخه اصلا مشکلی نداری ودر ثانی طب سنتی اگر فرضا درست هم باشه نیاز به زمان ظولانی داره.
      راه حل مشکلت در اصلاح روش حفظ کردنته .
      اخه برادر من مگه میخواد بدنش رو پاکسازی کنه یا چمیدونم مگه غلبه سودا داره که زیاد زمان ببر!!!!!!!!!! یه سرچ کوچولویی هم در مورد طب سنتی به خصوص طب اسلامی داشته باش... طب اسلامی طبیه که از خدا وحی شده به پیامبر!!!! پس رو درست و غلطش هیییچ بحثی نیست فداتشم!
      مشکل ایشون به خاطر کم بود سروتونینه! حاضرم شرط ببندم باهات!!
      سروتونین اگه زیادی تو بدن کم بشه... میدونی چی میشه؟؟؟ شما میشینی به کتاب نگاه میکنی و کتابم به شما هر چقدر هم که بخوای مطلبی بخونی نمیتونی چون بدن بززززووووررر میخواد اون تعادل رو ایجاد کنه!!! همون هموستازیه!!!!

حالا اگه رو این حالت زیادی پافشاری کنی میدونی چی میشه قربونت برم من؟؟؟؟؟
      میشه مث وضعیت هفته پیش من افسردگی های ساعتی بوجود میاد!! یجورایی حمله میکنه به ادم... استرس و افسردگی و عذاب وجدان تو یکی دو ساعت همچییین بعت حمله میکنن که تو ساده ترین کارهات هم بمونی!!!

در ضمن من که حالم از ایشون فوق العادهههههه بدتر بود در عرض سه روز وضعیتم از این رو به این رو شد!!!! کافی بود میرفتم پیش یه روانپزشک مطمینا از هفته پیش تا حالا فقط خواب بودم...

اینقدر تحت تاثیر جووو تبلیغ ها نباشین! مافی های دارو نمیزارن طب سنتی بیاد بالا!!
      چون طب نوین با بیست میلیون کشک زانو رو عمل میکنه ولی با طب اسلامی میشه حداکثر با 50 هزار تومن مشکل از ریشه از بین ببری!!!

از ما گفتن, چون بی برو برگشت نتیجه میده
      ویرایش توسط dr.mamad_97 : 30 خرداد 1395 در ساعت 21:16

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      بلدم حلشون کنم ولی مغزم نمیکشه
      ینی چی بلدم ولی مغزم نمیکشه؟؟فک کنم شما هم مث منین جو زده میشین.اون لحظه هم افکرا منفی به مغز ادم فشار میارن ادم نمیتونه رو تست تمرکز کنه
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امیدوارم

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      ینی چی بلدم ولی مغزم نمیکشه؟؟فک کنم شما هم مث منین جو زده میشین.اون لحظه هم افکرا منفی به مغز ادم فشار میارن ادم نمیتونه رو تست تمرکز کنه
      چرا جو؟؟نه خیلی خسته میشم از نظر فیزیکی بطوریکه حوصله ندارم تستایی که حتی بلدم حل کنم

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن