خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فعلا با اسباب بازیات بازی کن خخخخخ
      شوخی کردم .سعی کتاب غیر درسی بخونی. تابستون درس الان به کارeت نمیاد

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2503 نمایش پست ها
      فعلا با اسباب بازیات بازی کن خخخخخ
      شوخی کردم .سعی کتاب غیر درسی بخونی. تابستون درس الان به کارeت نمیاد
      It's a dangerous business, Frodo, going out your door. You step onto the road, and if you don't keep your feet, there's no knowing where you might be swept off to
      J.R.R. Tolkien, The Lord of the Rings

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بازم تاکید و تکرار میکنم.
      کتبیاتونو 20 بشین فقط 20

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sorourj نمایش پست ها
      سلام
      دانش آموز رشته تجربی هستم. از اونجایی که سیستم آموزشی تغییر کرده کتابا یه خورده تغییر کردن و کتابای کمک آموزشی هم هنوز تو بازار نیومدن(احتمالا شهریور میان)
      البته پیش نویس کتابا اومدن (پیش نویس کتاب های درسی دهم متوسطه) که زیست دهم خیلی شبیه به زیست دوم دبیرستانه. میخواستم بپرسم که کتابای دوم رو بخونم؟؟؟ رو چی بیشتر تاکید کنم؟؟ کلا واسه تابستون لازمه خوند یا وایسم که کتابا(یا حداقل کمک آموزشیا ) بیان؟؟ ممنون
      اینجا کسی بهت برنامه خوبو دقیق بهت نمیده و کسی هم چیزی نمیدونه به خاطر اینکه کتابا جدیدن و معلوم نیس چه تغییراتی کردن و کسی تجربه نداره بهترین کار رفتن پیش مشاور خیلی خوب و کانونه
      ...ﻣﻦ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﻢ ﺑﺮ ﺍﻭ، ﺍﻭ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﺪ ﺑﺮ ﻣﻦ

ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻪ ﭼﻪ می خندﻡ؛ ﺩﻝ ﺭﻓﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﻪ...
      challenge me if you can

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منظورم این بود که
      طبق همون کارا و برنامه هایی که توی نظام قدیم اولا , توی تابستونی که میرفتن دوم دبیرستان انجام میدادن پیش برم؟؟؟
      اینطور که من متوجه شدم احتمالا هدف شما المپیاد برای زیست هس!! اگه هدفتون المپیاد هس باید واقعا مشاوره بگیری و کتابای غیر درسی بخونی که قبلا کمپل و سولومون پیشنهاد میدادن ولی الان دیگه با این تغییرات نمیدونم... در این مورد تو سایت آیریسک میتونین بیشتر اطلاع پیدا کنین... من عضو خبرنامه اش هستم که جدیدا از الان برا المپیاد حتی از نهم کلاس گذاشتن ولی اون تهران بود که من و شما دسترسی نداریم...

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.فقط یک چیزی رو از من داشته باش:خودتون انقدررررررر درس دارین که خوندن کتاب
      های که مال خودتون نیست بسی اشتباه. اگه فقط میخواهی یه پیش زمینه مفهومی داشته باشی کتاب دبیرستان
      بگیر یه نگاه روزنامه وار بنواز وگرنه حفظ کردن کتابی ما دردی ازت دوا نمونه
      کتابی خودتون تا اصلش بیاد 1000 بار تغییر میکند که باز هم پیش نویسا کتابا خودتو بخونی خیلی مفید تر از کتاب تستی که با کتاب دبیرستان مطابق باشه
      .من با موبایل آومدم اگه غلط تایپی چیزی بود دیگه ببخشید
      ویرایش توسط RAHI : 30 خرداد 1395 در ساعت 09:18

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از راهنماییتون ولی ریاضی زیاد نگرانش نیستم مخصوصا ریاضی تجربی که به مراتب راحت تره ( مثلا گسسته نداره) من بیشتر نگران زیست هستم و بیشتر تاکیدم روی نحوه خوندن زیسته با این شرایطی که ما دهمیا توش هستیم

فایل پیوست 56164

این هم مواد درسی دهم و یازدهم و دوازدهمه . آخه شما فرمودید که زندگی اسلامی داریم و من تعجب کردم
      گذاشتن دوازدهم که همه به بلوغ رسیده باشند یکی جلوتر نخونده باشه وگرنه میذاشتن از دهم ، ما هم می خواستیم از این کارا بکنیم اگه واقعا می خوای بخونی هرروز یه ساعت مشخص کن مثلا از 9شب تا 10 شب یا از 3ظهر تا 4ظهر هرروز تو این ساعت درس بخون(صبح باشه بهتره که اگه نخوندی تا شب جبران کنی) تا آخر تابستون خیلی جلو میفتی وگرنه مطمئن باش مثل ما یه روز می خونی یه روز نمی خونی هرروز 1ساعت رو حتما تو اون ساعتی که خودت می دونی خونتون وضعیتش مناسبه درس بخون حالا الان میخونی میگی من اراده ام خیلی قویه و این کارا رو نمی خواد ولی همیشه تو همه جا حتی فوتبال میگن احساسی عمل نکنید من هم همین اشتباهو کردم تو دیگه اشتباه مارو نکن یه برنامه ریزی ای بزار برای خودت البته اگه اولین بارت باشه برنامه میریزی می خوری به مشکل ولی چون تابستونه برنامه ات سبکه راحت می رسی بخونی

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط setareh60 نمایش پست ها
      اینطور که من متوجه شدم احتمالا هدف شما المپیاد برای زیست هس!! اگه هدفتون المپیاد هس باید واقعا مشاوره بگیری و کتابای غیر درسی بخونی که قبلا کمپل و سولومون پیشنهاد میدادن ولی الان دیگه با این تغییرات نمیدونم... در این مورد تو سایت آیریسک میتونین بیشتر اطلاع پیدا کنین... من عضو خبرنامه اش هستم که جدیدا از الان برا المپیاد حتی از نهم کلاس گذاشتن ولی اون تهران بود که من و شما دسترسی نداریم...
      نه نه هدفم المپیاد نیست چون واقعا دیره الان برای المپیاد خوندن.
      It's a dangerous business, Frodo, going out your door. You step onto the road, and if you don't keep your feet, there's no knowing where you might be swept off to

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نه نه هدفم المپیاد نیست چون واقعا دیره الان برای المپیاد خوندن.
      هیچ وقت دیر نیست.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza__sh نمایش پست ها
      هیچ وقت دیر نیست.
      آره اگه تهران بودم اتفاقا خیلی هم زمان خوبی بود اما اینجا واقعا امکانات کمه و یه ریسک بزرگیه . میچسبیم به همون کنکور خودمون

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین من خودمم دهمم اما ریاضی ام من الان تو یا ضعیف یا متوسطی اگه نمره دروس اصلی (علوم ریاضی فارسی عربی انگلیسی) مسلط نیستی مسلط شو اگه قوی و بیست گرفتی (منظورم فقط بیست است) اگه هر کدوم غیر بیست گرفتی کار کن وقتی مسلط شدی تو ریاضی (فصول1-3-4-5-7-8)تست تکمیلی بزن ببین اگه تکمیلیو کار کنی الان شاید کامل متوجه نشی اما بدن یه قدم جلوتری تو علوم برو کل فیزیک و زیست رو تکمیلی کار کن سعی کن تا پایان تیر تموم کنی اگه حوصله داری برو شیمی 2 رو بخون خیلی مهمه چون اگه متسلط بشی فهمت بالا تره بعدش برو سر کتابای دهم سعی کن زیستتو شیمی فیزیک وریاضی و هندسرو مسلط بشی اکه تو هر کدوم از دروس عمومی(ادبیات و عربی و زبان) امسال ضعیف بودی کار کن سعی کن تو ادبیات فهم ادبیتو بیشتر کنی اگه درست کار کنی سال تحصیلی قشنگ 20 میشی ببین تو پیشخونی اگر حس کردی تسلط کامل نداری ناراحت نشو چون بعدش قشنگ میره تو ذهنت

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن