خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 53
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      دانشجوی زیست شناسی تو بیمارستان شیفت وای نمی ایسته و مریض ویزیت نمیکنه صرفا میره دانشگاه و بعد کلاس ها در اختیار خودشه
      شب قبل و بعد عروسیش بچه شیفت شب بودبه زور با دوستاش جا به جا کرد سه روز وقت باز شد
      اگر وضعیت اشتغال در حوزه برق و زیست تغییر بکنه دانشجوی مشغول به تحصیل این مقاطع هم بعنوان کارورز وارد شغل بشه اون موقع دریافتی خواهد داشت
      به هیچ وجه قبول ندارم دانشجوی دکتری تخصصی پزشکی از دانشجوی برق شریف در مقطع دکتری زحمت بیشتری کشیده بلکه شاید کسی برق شریف خونده وقت بیشتری برای درس گذاشته باشه

بار ها گفتم دوباره هم می گم این که می گن پزشکا زحمت بیشتری می کشن شیفت شب هستن و از رشته های دیگه بالاتر هستن فقط فقط در ایران معنی میده
      ایران وضع پزشکی خوبه چون صاحبان مملکت فقط براشون افزایش جمعیت و زنده موندن و تشکیل حکومت 200 میلیونی مهمه
      دولت باید 5 میلیون آدم بیکار رو در دانشگاه های وزارت علوم مشغول کنه پس باید تا میتونه دانشگاه بسازه تا صاحب مملکت با افتخار بگه 100 هزار دکتری در این مملکت داریم

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه یه دندون پزشکی معروف نباشه چی؟

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis نمایش پست ها
      عزیز دل برادر، برای من آخه مگه مهمه که شما باور کنی من دندون میخونم یا نه؟ میخوای باور کن میخوای باور نکن

من خودم دندون عمومی رو تمام کردم،رفتم یه جا بهم گفت ماهی 3 میلیون میدیم بهت میخوای بیا نمیخوای یا علی

در هر صورت درآمد دندون پزشک عمومی همینقد هست منم دارم برای ادامه (تخصص به خارج میریم) باز میل شماست ،میخواید باور کنید میخواید نکنید قیمت همینه

احترام خودتون رو حفظ کنید،وگرنه بار بعدی لحنم تندتر میشه حداقل 6 سال از شما بزرگترم.

کاملا معلومه که دارید دروغ میگید چند پست قبل گفتید که دارید ارتودنسی می خونید حالا می گید دارم میرم خارج .

انشالله که از توهم بیرون بیاید .

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عرض کردم میرم ارتودنسی خارج بخونم، و اینم گفتم برای من مهم نیست شما چی فکر میکنید

البته حسادت شما کمی طبیعی هست

بله منم برای وام خواستم اقدام کنم ولی وامی میدادن که سودش خیلی زیاد بود.. برا همین تصمیم گرفتم برم ارتودنسی رو بخونم بعد تا ببینیم خدا چی میخواد

هیچ پستی در این زمینه نمیخوام باشه،نقل قول نکنید!

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      عرض کردم میرم ارتودنسی خارج بخونم، و اینم گفتم برای من مهم نیست شما چی فکر میکنید

البته حسادت شما کمی طبیعی هست
      بله منم برای وام خواستم اقدام کنم ولی وامی میدادن که سودش خیلی زیاد بود.. برا همین تصمیم گرفتم برم ارتودنسی رو بخونم بعد تا ببینیم خدا چی میخواد

هیچ پستی در این زمینه نمیخوام باشه،نقل قول نکنید!

حسادت چی چی کنم؟

تو توهم من میتونم پرفسور مجید سمیعی باشم . البته قدرت تخیل شما فوق العاده زیاد هست.

برای اثبات حرفت عکس کارت دانشجویی دندانپزشکی شیراز را بفرست .

البته بدون فتوشاپ.

خخخخخخخخخ

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ccafshin1375 نمایش پست ها
      حسادت چی چی کنم؟

تو توهم من میتونم پرفسور مجید سمیعی باشم . البته قدرت تخیل شما فوق العاده زیاد هست.

برای اثبات حرفت عکس کارت دانشجویی دندانپزشکی شیراز را بفرست .

البته بدون فتوشاپ.

خخخخخخخخخ

بالا هم گفتم برای من مهم نیست که باور کنید یا نه!پس نیازی به اثبات ندارم.اشتباه کردم توی این تاپیک پست دادم،به هر حال یه سری از دوستان پیام دادن،منم در حد اطلاعاتم جوابشون رو دادم.

از مدیران هم تقاضا دارم تاپیک رو قفل کنن،چون داره به حاشیه کشیده میشه.
      ویرایش توسط alis : 31 خرداد 1395 در ساعت 18:28

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بالا هم گفتم برای من مهم نیست که باور کنید یا نه!پس نیازی به اثبات ندارم.اشتباه کردم توی این تاپیک پست دادم،به هر حال یه سری از دوستان پیام دادن،منم در حد اطلاعاتم جوابشون رو دادم.

از مدیران هم تقاضا دارم تاپیک رو قفل کنن،چون داره به حاشیه کشیده میشه.

حاشیه تو هستی که توهم زدی.

آقا بیا ثابت کن دانشجوی دندانپزشکی هستی من دیگه هیچ حرفی در این تاپیک نمی زنم و دیگه کلا از انجمن میرم بیرون.

ثابت کن اگر واقعا دندانپزشک هستی.

اگر هم نیستی و توهم زدی بیا به همه بگو که توهم زدی بعد برو بیرون از از تاپیک

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اينكه بگيم به درامد فكر نكنيد و چيكار كنيد چرت و پرتي بيشتر نيست چون هركي اينو ميگه داره خودنمايي ميكنه ٩٨٪يا بيشتر كسايي كه ميان تحربي و قبول ميشنبراي درآمدش ميان ولي خب اينكه بيايم دعوا كنيم كه تو راست ميگي اون رست ميگه تو دروغ ميگي و اينا به نظرم زياد جالب نيست
      من حقيقت پسر داييم الان نزديك٤-٥سالي هست فارغ التحصيل شده ولي از شهر خودمون رفته تو شهر خيلي كوچيكي كه طرحش رو هم همونجا بوده(شهر ايذه)....ما خانوادگي كلا راحتيم باهم وهرچي بود رو راحت ميپرسيم...من ازش پرسيدم گفت تقريبا بين ٢٥-٣٥داره درامد(درمونگاه كارنميكنه و مطب خصوصي داره)ميدونم هم كه راست ميگفت

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      اينكه بگيم به درامد فكر نكنيد و چيكار كنيد چرت و پرتي بيشتر نيست چون هركي اينو ميگه داره خودنمايي ميكنه ٩٨٪يا بيشتر كسايي كه ميان تحربي و قبول ميشنبراي درآمدش ميان ولي خب اينكه بيايم دعوا كنيم كه تو راست ميگي اون رست ميگه تو دروغ ميگي و اينا به نظرم زياد جالب نيست
      من حقيقت پسر داييم الان نزديك٤-٥سالي هست فارغ التحصيل شده ولي از شهر خودمون رفته تو شهر خيلي كوچيكي كه طرحش رو هم همونجا بوده(شهر ايذه)....ما خانوادگي كلا راحتيم باهم وهرچي بود رو راحت ميپرسيم...من ازش پرسيدم گفت تقريبا بين ٢٥-٣٥داره درامد(درمونگاه كارنميكنه و مطب خصوصي داره)ميدونم هم كه راست ميگفت

قربون آدک چیز فهم .

شما داری میگی ماهی فلان قدر ولی یه بندهی خدایی در این تاپیک که خیلی توهم دندانپزشکی داره میگه ماهی 3 میلیون .اصلا به عقل جور در میاد؟؟

اینجور مطالب برای بعضی ها که توهم دارند خیلی خوبه.

تشکر از شما.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درامد دندانپزشک حداقل سه میلیونه برای یک نوبت کاری البته تازه کار اون هم در مناطق برخوردار--- دانشجوی دندانپزشکی میشناسم که هنوز دانشجویه ولی دستیار دکتر شده 2 به بالا دریافتیش هست بچه ها حوزه پزشکی خدمات وسیعی داره مثل تهیه مواددندانی و.. از فامیل ها داریم دندانپزشک عمومی 4 ساله فارغ التحصیل شده شبی سه تومن از مطب درامد داره دیگه کلینیک که صبح میره بماند------ درامد فاکتوهای زیادی داره اولین فاکتور محل و مکان شخص هست بعد تجربه و هنر و.....

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم دندونپزشکی میخوام
      I wanna thank me for believing in me

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      الان حقوق رویایی دندون میخواید باید تخصص بگیرید

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درامد زیاد دندان مربوط به زمان حاضر هست یعنی افرادی که دارن نونشو میخورن نه در اینده .. دراینده مطابق کارمند در می یارن حالا شاید کمی بهتر ولی نه دیگه مثل الان

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط safer1 نمایش پست ها
      درامد زیاد دندان مربوط به زمان حاضر هست یعنی افرادی که دارن نونشو میخورن نه در اینده .. دراینده مطابق کارمند در می یارن حالا شاید کمی بهتر ولی نه دیگه مثل الان
      به نظر نمیرسه به اندازه کارمندهای معمولی دربیارن

15. Top | #45

نمایش مشخصات
      به نظرم درآمد ها تغيير نميكنه همچنان بالا ميمونه
      ولي افراد بيكار هم نرخشون يه كم ميره بالا
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن