خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 103
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      در کل با تخته سیاه به شددددت مخالفم نمیرسی بخونی یه موقع به خودت میای مجبور میشی کتاب عوض کنی مگه شوخیه فقط برای مشتق هزارو سیصد چهارصد تا تست اورده حالا یه عالمه تستای تویه درسنامشو حساب نکردم بعضی درسنامه هاش به ده پونزده صفحه میرسه این کتاب بیشتر به درد المپیاد میخوره تا کنکور
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      به نظر من حتی همون سی سال کنکور کانون هم کفایت میکنه اخه سطح سوالای دیفرانسیلو نگاه کن.خدایش سخت نمیدن همین 94 خیلی از تستاشو چشمی میشد حل کرد
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعد هم آره کسی که بخواد هوا کنه قطعا به تخته سیاه نخواهد رسید چون تخته سیاه واسه کسایی هست که یخوان کامل بحث رو ببندند. ولی کسی که آیندش واسش مهمه و 2*2=4 رو بلده میفهمه یه سوال رو جهنم کردن هیچ ضرری نداره.

حالا ایشون هم قرار نیست کل کتاب رو بخونه . میتونه از هر قسمت 30 درصد تست هار بزنه تا بعدا اگه وقت شد بره سراغ تست پوششی.
      DON'T LEARN TO HACK-------------HACK TO LEARN

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      از نظر مفهومی الگو.....ولی الگو به دلیل درسنامه های زهر ماری و نفس کش واسه کسی فقط خوبه که ریاضی پایش در حد لیورپول باشه .در کل واسه کنکور الگو خوب نیست.
      .
      .
      .
      تخته سیاه هم حجمش زیاده
      .
      .
      .
      .بنظر من:
      ریاضی 2:آبی کانون
      حسابان:میکرو گاج
      دیف:توپ خیلی سبز
      .

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      به نظر من حتی همون سی سال کنکور کانون هم کفایت میکنه اخه سطح سوالای دیفرانسیلو نگاه کن.خدایش سخت نمیدن همین 94 خیلی از تستاشو چشمی میشد حل کرد

1. فک نکنم نفر اول کنکورم بتونه همه تستای دیف با چشم حل مکنه
      2. کتاب تخته سیاه برای کسی که میخواد بالای 50% بزنه لازمه و باید خیلی تست حل کنه !
      البته بنظر من کتاب تخته سیاه مهربان فقط یه مشکل داره اونم اینه که تست ها به روش پله ای از ساده به ضعیف نیست ! البته چون خیلی درسنامه ی قوی و جامعه ی داره که نیاز به یادگیری از تست نداری !

3. فک نکنم شما بیشتر از کارشناس ها و معلمای باشین که ابراز نظر با قاطعیت میکنید !
      بیا اینجا رو ببین .... !!!!
      http://hardkonkour.com/?p=1523

http://hardkonkour.com/?p=2057

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      2. کتاب تخته سیاه برای کسی که میخواد بالای 50% بزنه لازمه و باید خیلی تست حل کنه !
      البته بنظر من کتاب تخته سیاه مهربان فقط یه مشکل داره اونم اینه که تست ها به روش پله ای از ساده به ضعیف نیست ! البته چون خیلی درسنامه ی قوی و جامعه ی داره که نیاز به یادگیری از تست نداری !

3. فک نکنم شما بیشتر از کارشناس ها و معلمای باشین که ابراز نظر با قاطعیت میکنید !

ببین اینایی که گفتم در مورد چشمی حل کردن بر اساس تجربه خودم بود وقتی تستای نودو چهارو دیدم در مورد سی سال کنکور هم نظر معلم دیفرانسیلمون بود که از طرف گاج پیشنهاد هم کاری داشته.خود محمد مهربانم ازش پرسیده بودن فقط با زدن تستای سراسری چقد تو کنکور میشه زد گفته بود شصت درصد نمیدونستی از الان به بعد میدونی

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

داداش يه سوال من رياضي پايه تخته سياهو گرفتم از درسنامه هاش خوشم نيومد يعني احساس ميكنم خيلي مختصره ولي تستاش خوبه .ميخواستم بپرسم ديفرانسيلشم درسنامه هاش مثل رياضي پايشه يا بهتره؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maaeed نمایش پست ها
      داداش يه سوال من رياضي پايه تخته سياهو گرفتم از درسنامه هاش خوشم نيومد يعني احساس ميكنم خيلي مختصره ولي تستاش خوبه .ميخواستم بپرسم ديفرانسيلشم درسنامه هاش مثل رياضي پايشه يا بهتره؟
      دیفرانسیل درسنامه هاش خیلی طولانی و جزیی توضیح داده حرف اینارو گوس نکن من که میگم حداقل سه چهر بار ریاضایات پایه تخته سیاهو زدم دو سه بار پیش یکشو خوندم هر کتابی خواستی بخونی بخون ولی برای پیش دو به هیچ وجه سمت تخته سیاه نرو از ما گفتن بود

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ببین اینایی که گفتم در مورد چشمی حل کردن بر اساس تجربه خودم بود وقتی تستای نودو چهارو دیدم در مورد سی سال کنکور هم نظر معلم دیفرانسیلمون بود که از طرف گاج پیشنهاد هم کاری داشته.خود محمد مهربانم ازش پرسیده بودن فقط با زدن تستای سراسری چقد تو کنکور میشه زد گفته بود شصت درصد نمیدونستی از الان به بعد میدونی
      درضمن باید اضافه کنم که این صفحه ای که شما لینکشو قرار دادینو چندینو چند بار خوندم.من چیزی نمیگم ولی خدایش اخر سال متوجه میشی تخته سیاه خوندن چه اشتباه بزرگی بوده.یکی از فامیلامون صنعتی شریف میخونه این کتابرو دید بهم گفت اینو نخون گفتم چرا گفت چون تو کنکور اینجوری نمیدن الکی وقتتو هدر میدی اون موقع ته دلم به حرفش خندیدم ولی الان...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maaeed نمایش پست ها
      عزیز من ریاضی پایه خیلی توش مفهوم وجود نداره برای همین خیلی از درسنامش خوشت نیومد ! .... باید محاسبت قوی باشه ذهن خلاقی داشته باشی !!! که با تمرین زیاد بدست میاد !

یکی از بهترین درسنامه های دیف اقای مهربان تالیف کرده !
      ویرایش توسط _AHMADreza_ : 29 خرداد 1395 در ساعت 15:55

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      درضمن باید اضافه کنم که این صفحه ای که شما لینکشو قرار دادینو چندینو چند بار خوندم.من چیزی نمیگم ولی خدایش اخر سال متوجه میشی تخته سیاه خوندن چه اشتباه بزرگی بوده.یکی از فامیلامون صنعتی شریف میخونه این کتابرو دید بهم گفت اینو نخون گفتم چرا گفت چون تو کنکور اینجوری نمیدن الکی وقتتو هدر میدی اون موقع ته دلم به حرفش خندیدم ولی الان...
      منم نمیگم کتابش برای همه خوبه چون واقعا کتاب حجیمی هست و فرا تر از کنکوره... ولی خب کسی که بالا 50 میخوتد باید تمرین زیاد حل کنه

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خیلی سبز دارم راضیم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      منم نمیگم کتابش برای همه خوبه چون واقعا کتاب حجیمی هست و فرا تر از کنکوره... ولی خب کسی که بالا 50 میخوتد باید تمرین زیاد حل کنه
      درسته حرفتو قبول دارم باید تمرین زیاد حل کنه مثلا برای مشتق شش صد تا تست بزنه و خوب مرورشون کنه و بهش مسلط بشه ن اینکه هزار و سی صد تا تست بزنه تازه خدایش هر یه تست تالیفی تخته سیاه برابری میکنه با چهار تا تست گاج و اندیشه فاعق تستای نودو چهار نگاهکن ببین سطح تستاش چجوریه والا زیاد سخت نیست اون درسایی که به همچین کتابای سنگینی باری زدن تستاشون نیازه گسسته و هندسه پایه هستن نه دیفرانسیل که تستاش واقعا اسونه.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      درسته حرفتو قبول دارم باید تمرین زیاد حل کنه مثلا برای مشتق شش صد تا تست بزنه و خوب مرورشون کنه و بهش مسلط بشه ن اینکه هزار و سی صد تا تست بزنه تازه خدایش هر یه تست تالیفی تخته سیاه برابری میکنه با چهار تا تست گاج و اندیشه فاعق تستای نودو چهار نگاهکن ببین سطح تستاش چجوریه والا زیاد سخت نیست اون درسایی که به همچین کتابای سنگینی باری زدن تستاشون نیازه گسسته و هندسه پایه هستن نه دیفرانسیل که تستاش واقعا اسونه.
      کلا مهربان مفهموم با محاسبات قاطی میکنه بنظر من خوبه ادم اب دیده میشه ! من دی وی دی هاشم دارم تست های تالیفیش یه سر و گردن از کنکور سخت تره ! بایدم سخت تر باشه البته

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      کلا مهربان مفهموم با محاسبات قاطی میکنه بنظر من خوبه ادم اب دیده میشه ! من دی وی دی هاشم دارم تست های تالیفیش یه سر و گردن از کنکور سخت تره ! بایدم سخت تر باشه البته
      پیش یکو پایه اره ولی پیشه دو رو اگه با این کتاب بخوای جلو بری به هیچ وجه نمیرسی تو پیش دو سطح درسنامه هاش وحشت ناک بالاس فک کن قرارهوتسه یه مبحث کوچولو موچولو درسنامه ده پونزده صفحه ای بخونی .من هر سه تا از کتاباشو خوندم واسه خودت میگم بعدا پشیمون میشی.الان درکت میکنم پیش خودت میگی خب سطح کتاب که عالیه همه هم ازش تعریف میکنن اگه اینو بخونم کنکورو منفجر میکنم.ولی باور کن تو این یه سال فرصت اینو نداری که فقط واسه دیفرانسیل هزاروپونصد صفحه بخونی.باز تصمیم با خودته به عنوان یکی که چند صد ساعت رو این کتاب وقت گذاشته توصیه میکنم جای اینکه خودتو با همچین کتابی درگیر کنی یه کتاب جمعو جور ترو بخونی تا بتونی همه درسارو خوب مرور کنی.وگرنه بعدا ضربه میخوری.مخصوصا اگه فارغ از تحصیل نباشی.فامیلمون که شریف میخونه همین اندیشه فاعقو میخوند بهم میگفت حتی تو همین فاعق به تستی رسیدی که خیلی سخت بودو سختیش با عقل جور در نمیومد یه خط قرمز پر رنگ روش بزن تو کنکور اینجوری نمیدن.خیلی از رتبه های سه رقمی حتی از کتابای کانون فرا تر نرفتن...ولی باز خود دانی

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن