خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 103 از 103
    1. Top | #91
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      خب اسمش روش هست دیگه
      جمع بندیه قراره قبلش مسلط شده باشی و الان مرور کنی و تست های ایده دار بیشتری حل کنی فقط و تست هایی که احتمال بیشتری داره بیاد روش کار بشه
      من که تا دی وی دی نهمش دیدم
      و فعلا راضی هستم ازش
      اره ولی خب اونجور که خودش گفت قرار نبود اینجوری باشه...

بعد قسمت اخر هر بخش نگاهی جامعه تست های کنکور و سنجش یا تست های شبیه سازی شده ی کنکور ؟؟

2. Top | #92
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      اره ولی خب اونجور که خودش گفت قرار نبود اینجوری باشه...

بعد قسمت اخر هر بخش نگاهی جامعه تست های کنکور و سنجش یا تست های شبیه سازی شده ی کنکور ؟؟
      منتخب از سنجش و گزینه دو و کانون و تالیفی های خودش
      و تمرین های کتاب درسی که تا حالا توی کنکور نبودن

3. Top | #93
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      منتخب از سنجش و گزینه دو و کانون و تالیفی های خودش
      و تمرین های کتاب درسی که تا حالا توی کنکور نبودن

گفته بود تست های کنکور حل میکنه نه این که تست های کنکور با پاسخنامه ناقص ضمیه جزوه کنه که.. !!
      من نا امید شدم

4. Top | #94
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      گفته بود تست های کنکور حل میکنه نه این که تست های کنکور با پاسخنامه ناقص ضمیه جزوه کنه که.. !!
      من نا امید شدم
      واسه من که خوبه
      نا امید نباش

5. Top | #95
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

منم دیگه حرفی ندارم

ر . ا :

تخته سیاه خوب نیست
      حجمش زیاده
      تستاش هم فضاییه
      هرکتابی رو انتخاب کنید
      جز تخته سیاه

در ضمن
      سعی کن توی زندگی بقیه دخالت نکنی
      من هر چیزی که دلم بخواد میخرم به هیچکس هم ارتباطی نداره
      و نیازی نمیبینم به افراد دیگه توضیح بدم
      هرکس روش خودشو داره
      من دوست دارم الان تست های المپیاد رو بزنم
      به شما ارتباطی داره؟

اینجا بحث درباره کتاب و بازدهی کتاب بود و من میخواستم یه چیزی رو بهت بفهمونم
      اما میخ آهنین در سنگ فرو نمیره

با خودت پارودوکس خاصی داری
      جالب بود
      خوش گذشت
      پارادوکس؟؟؟من کی گفتم گسسته اسونه؟؟من گفتم جز اسون ترین تستای گاج.برو یه بار دیگه بخون همرو تو همون پیامام به اینکه گسسته سخته اشاره کردم.از این که گفتم جز خنده دار ترین تستای کنکور...منظورم این بود که حتی تو گسسته که درس سختیه گاج کلیه مباحث رو پوشش میده و چند قدم جلو تر از کنکور هستش.
      باشه من پارادوکس دارم
      درضمن اینده شما و روش شما ن برای من اهمیتی داره نه به من مربوطه فقط خواستم جواب استارترو بدم که شما خودتو انداختی وسط
      جاهایی هم که کم میاری میزنی جاده خاکیا
      شما که هنو نمیدونی کتابت چه اختلافی با اندیشه فاغق تو تعداد تست داره میای در مورد کتاب نظر میدی؟؟حالا جالب اینه که در مورد هر دو تا هم نظر میده
      راستی برو تستای نظریه اعداد امثالو ببین بعد یه نگاه به گاج بنداز اسون نیستن ولی جز تستای تقریبا اسون گاج محسوب میشن
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

6. Top | #96
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      آقا ول کنید ....فقط کتاب درسی

7. Top | #97
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      درسته حرفتو قبول دارم باید تمرین زیاد حل کنه مثلا برای مشتق شش صد تا تست بزنه و خوب مرورشون کنه و بهش مسلط بشه ن اینکه هزار و سی صد تا تست بزنه تازه خدایش هر یه تست تالیفی تخته سیاه برابری میکنه با چهار تا تست گاج و اندیشه فاعق تستای نودو چهار نگاهکن ببین سطح تستاش چجوریه والا زیاد سخت نیست اون درسایی که به همچین کتابای سنگینی باری زدن تستاشون نیازه گسسته و هندسه پایه هستن نه دیفرانسیل که تستاش واقعا اسونه.
      بیا اینجارو بخون عزیزم زیادم جوش نزن
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

8. Top | #98
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      پارادوکس؟؟؟من کی گفتم گسسته اسونه؟؟من گفتم جز اسون ترین تستای گاج.برو یه بار دیگه بخون همرو تو همون پیامام به اینکه گسسته سخته اشاره کردم.از این که گفتم جز خنده دار ترین تستای کنکور...منظورم این بود که حتی تو گسسته که درس سختیه گاج کلیه مباحث رو پوشش میده و چند قدم جلو تر از کنکور هستش.
      باشه من پارادوکس دارم
      درضمن اینده شما و روش شما ن برای من اهمیتی داره نه به من مربوطه فقط خواستم جواب استارترو بدم که شما خودتو انداختی وسط
      جاهایی هم که کم میاری میزنی جاده خاکیا
      شما که هنو نمیدونی کتابت چه اختلافی با اندیشه فاغق تو تعداد تست داره میای در مورد کتاب نظر میدی؟؟حالا جالب اینه که در مورد هر دو تا هم نظر میده
      راستی برو تستای نظریه اعداد امثالو ببین بعد یه نگاه به گاج بنداز اسون نیستن ولی جز تستای تقریبا اسون گاج محسوب میشن
      من کلن نمیخوام جوابتو بدم باز یه چیز میگی دهن ما باز میشه

کی گفته گسسته و هندسه تحلیلی سخته؟از 13 تست گسسته که اصلا ایده جدید توش وجود نداره و هی هر سوال داره خیلی از سوالاش تکرار میشه راحت میشه 11 تاش رو زد! بعضی هاش عین تمرین های کتابه!

هندسه تحلیلی اش هم خوب کار بشه 5 تا تست تضمینه. اون دیف هست که سخته.همه هم میدونن .اینام حرف های من نیست حرف های معلممون که کارش رو از تابستون شروع میکنه و قبلا هم انرژی اتمی تهران درس میداده
      DON'T LEARN TO HACK-------------HACK TO LEARN

9. Top | #99
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali35 نمایش پست ها
      من کلن نمیخوام جوابتو بدم باز یه چیز میگی دهن ما باز میشه

کی گفته گسسته و هندسه تحلیلی سخته؟از 13 تست گسسته که اصلا ایده جدید توش وجود نداره و هی هر سوال داره خیلی از سوالاش تکرار میشه راحت میشه 11 تاش رو زد! بعضی هاش عین تمرین های کتابه!

هندسه تحلیلی اش هم خوب کار بشه 5 تا تست تضمینه. اون دیف هست که سخته.همه هم میدونن .اینام حرف های من نیست حرف های معلممون که کارش رو از تابستون شروع میکنه و قبلا هم انرژی اتمی تهران درس میداده
      از لحاظ سختی که اصن بحثی نیست که گسسته برای بچه ها سخت تره اینو خود محمد مهربان تو برنامه ونوس گفت در مورد هندسه هم منظورم هندسه پایه بود نه تحلیلی در مورد دیفرانسیل کافیه بری تستای کنکورو ببینی
      گفتی نمیخوای جوابمو بدی؟؟ما بیشتر

10. Top | #100
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      گسسته فقط نظریه اعداد ش میتونه سخت باشه که در واقع سخت نیست و غیر استاندارد و *** هست.
      مثلا خارج ۹۲ : 168p+1 مربع کامل است...
      هر چقدر هم تمرین کرده باشی بدون دیدن نمونه مشابه بعیده جواب بدی.

11. Top | #101
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Enigma نمایش پست ها
      گسسته فقط نظریه اعداد ش میتونه سخت باشه که در واقع سخت نیست و غیر استاندارد و *** هست.
      مثلا خارج ۹۲ : 168p+1 مربع کامل است...
      هر چقدر هم تمرین کرده باشی بدون دیدن نمونه مشابه بعیده جواب بدی.
      اقا با حرفت موافقم.منظورت اینه که تست به ابتکار نیاز داره
      اره تستای مبتکرانه سر جلسه کنکور خیلی کم هستن که ازت انتظار خلاقیت داشته باشن اگر هم مباحثی شامل تستای مبتکرانه بشه هندسه پایه و بعضی مباحث گسسته هستش
      دیفرانسیل بیشتر حول پایه ریاضی شخص و معلوماتش تو اون مبحث هستش و عموما سوالات اسونی ازش طرح میشه

12. Top | #102
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      در کل از لحاظ سطح دشواری=هندسه پایه>گسسته>دیفرانسیل>هندسه تحلیلی

13. Top | #103
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به طور اتفاقی این تاپیک رو دیدم که چه بحثی راه افتاده .... یکی میگه تخته سیاه خوبه یکی میگه بده . . خیلی هم اصرار داره که بده ... بین دیفرانسیل الگو و تخته سیاه برای پاسخ دادن به ۲۶ تا سوالی که پوشش میدن هـــــیـــــچ فرقی وجود نداره !
      یعنی با دوتاش تو همون سال کنکور میشه موفق شد ! ولی چیزی که متمایزشون میکنه اینکه تخته ساه هم درسنامه کامل و عالی ( عالی بودن حکم میکنه که یکم طولانی باشه دیگه ) و هم تستای از دهه ۶۰ تا الان کنکور + کلی تست تالیفی چالشی و همه رقم از آسون داره تا سخت . ولی الگو درسنانه خلاصه داره و اینکه جان کلام رو گفته و بس ... توضیحات اضافه برای فهم بیشتر و تسلط نداره . تشتهاش که حجم زیادی ا کتابو تشکیل میدن هم خیلی عالیه و شناخته شده هستش ...در عین چالشی بودن خیلی خوب چارچوب کنکور رو حفظ کرده . تخته سیاه رو خیلیا میگن سوالای تالیفیش سخته ... خب آره سخته ولی برای کسی که درسنامه هاش رو نخونه !!! خود آقای مهربان تو کتابش گفته که اگه درسنانه ها رو چند بار بخونی و بعد از تسلط بری تست ها رو بزنی میبینی که سخته به اون صورت نیست ! یکی میبینی با تخته سیاه خوب میفهمه ولی میگه زیاده ... خب زیاد باشه ... شما تستای کنکورش رو بزن ... بقیه تالیفیاش هم مضربی کار کن .. کسی نگفته که همشونو کار کنید ... اگه براتون زیاده تو تالیفیا مضربی کار کنید ... هر مولفی یه روشی برای ریاضی یاد دادن داره ... مهربان با روش خودش پیش رفته آقای کیوان تو کتاب الگو هم با روش خودشون پیش رفتن .. دوتاشون هم فوق العاده موفق بودن ... مهم اینه که شما اعتماد کنید اول به خودتون دوم به روش مولف ... و هی شک نکنید که این ک میخونم الان خوبه ؟ اون بهتر بود یعنی ؟ برم ببینم بقیه چی گفتن ؟ ... بقیه بر اساس حس خودشون مسگن .
      بین انتشارات های تاپ بگردید هر کتابی که خـــــودتون !!! باهاش حس کردید میتونید خوب ریاضی رو بفهمید ، بخرید ...
      من دوستم تو کنکور ۹۶ ریاضیشو حدودای ۸۰ زد ... همه سوالای دیف و پایه هم جواب داده بود .. تخته سیاه هم میخوند ... اتفاقا الان هم شریف درس میخونه . پس اینجوری نیست که یه کتاب برا همه بدرد نخور باشه . خیلیا هم میشناسم به تخته سیاه رو آوردن و هیچی نشدن ... موفق شدن یا نشدن فقط به شناخت شما از خودتون بستگی داره نه کتاباتون ... حساب کنید انگیزشو دارید ؟ توانشو دارید ؟ و مهمتر از همه به خودتون اطمینان دارید ؟ اگه آره ... هر کتابی بگیرید بین این گردن کلفتایی که گفتم کارتونو راه میندازه !

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن