خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Smile خداروشکر برنامه ریختم .فقط اشکالاتشو بهم بگید

سلام بچه ها دیروز دراوج ناامیدی تاپیک زدم وشما حسابی امیدوارم کردید ازهمتون ممنونم واقعا نجاتم دادین نوشته هاتون که خوندم حسابی روحیه گرفتم وتصمیم گرفتم به خاطر دلمم که شده این یه ماهو خوب بخونم .خودم امروز برنامه ریختم گفتم اینجا بزارمش تا شما ها ببینین واگه جاییش ایراد داشت بهم بگید اصلاحش کنم .

من میخوام تواین برنامه درسایی رو بخونم(مرورکنم) که قبلا حداقل یه بارخوندمشون و میدونم توشون زودتر مسلط میشم میخوام اول تو ده روزحداکثر2هفته این مباحثو بخونم یعنی فقط بخونم فعلا نمیخوام تست بزنم
      (فصل1تا7زیست پیش+فصل1تا4زیست3+ژنتیک مندلی فصل5تا8زیست2)ازکتاب درسی بخونم(قبلا خوندمشون اوایل سال ونکاتم تو کتاب وارد کردم نمیگم کامله ولی خوبه)
      فصل1تا5شیمی2وفصل1و2و4شیمی پیش ازروی فیل شیمی مبتکران(اینام اوایل سال خوندمشونو تستم ازشون زده بودم ولی خب بعدچندماه به مرورنیازدارند)
      احتمال واماروماتریس ولگاریتم .مثلثات .حد ومشتق ونظریه معادلات ازجمع بندی مهروماه بخونم(اینام همشون پایم توشون خوبه.خوندم قبلا)
      حرکتشناسی وفیزیک 3وفصل3و5و6و7فیزیک پیش رومیخوام از جمع بندی مهروماه بخونم(اینام قبلا خوندم)
      تو ادبیات میخوام نکات ارایه روبخونم قرابتم که بیشتر تست میخاد پس تو این ده روز زیاد باهاش کاری ندارم.
      تو دینی میخوام یه دور خط ویژه رو بخونم (چندروز پیش قسمت پیشو ازش خوندم تو6ساعت ونیم)
      توعربی میخوام ترجمه روبخونم ازجمع زرد عربی مهروماه.درک مطلبم میخوام سوالای معنیشو بزنم که تو همون زمان تست زدن با حل تست میشه روش مسلط شد وزیاد لازم نیست معنی لغت بلد باشم البته به نظرخودم.
      توزبانم میخوام تو این بازه اول فقط لغات سوم وپیش بخونم وحفظ شم تا بعد تستش

خب این قسمت اول برنامم بود تو 15 16 روز اخرم میخوام هر2روز یاهر روز یه کنکورو بزنم ترجیحا کنکورای 5.6سال اخیرو +ازمون جامع قلمچی وسنجشی که قراره برگذار بشه. اینم میشه بازه تست زدنم .البته.بعد هر کنکوری هم که میزنم میخوام اروز تا 1.5 روزو برای مرورخونده ها وتست زدن بیشتر روی مباحثی که تو ازمون غلط زدم وقت بزارم.
      خب بچه به نظرتون خوبه؟اگه ایرادی داشت بهم بگیدکه تا امشب ایراداتشو برطرف کنم چون از فردا باید برم تو فاز اجراکردنش ودیگه تا بعد کنکورانجمن نمیام.منتظرم
      ویرایش توسط _saeed_ : 27 خرداد 1395 در ساعت 16:27

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عربی منصوبات رو هم بخون حیفه زیست چرا 9و10و11 پیش رو نمیخونی؟ ادبیات هم تاریخشو از الگو بخون حیفه راحت 2 تشو میشه زد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thedude نمایش پست ها
      عربی منصوبات رو هم بخون حیفه زیست چرا 9و10و11 پیش رو نمیخونی؟ ادبیات هم تاریخشو از الگو بخون حیفه راحت 2 تشو میشه زد
      اخه 9و10و11پیش چون قبلا خوب نخوندمشون فکر کنم زیاد وقتمو بگیره البته 10و11روخوندم میتونم فقط این دوتا رو بخونم یعنی معمولا سوالاشون چجوری ترکیبیه به خوندن 9 نیازه چون توعمرم یبارم نخوندم 9رو.ادبیاتم به نظرت برا کسی که اصلا هیچی از تاریخ ادبیات یادش نباشه چقدر وقت میگیره من لقمه رو دارم بچه ها میگفتن ازخلاصه تهش بخون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      1و2و3و4 زیست 2 هم سادس هم خیلی ترکیب میشه مخصوصا 4

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فصل1-3 زیست 2 رو نخونی شاید نتونی ب خیلی از سوالات جواب بدی چون خیلی مهمه با این ک شاید سوال مستقیمی ازشون نیاد تو هر فصلی میشه رد پاشونو پیدا کرد
      فصل9-11 پیش سخت نیس فقط نیاز ب مرور و کمی دقت داره و فقط از همین 3 فصل حدود10سوال میاد ب وقت گذاشتن براش می ارزه
      آره از خلاصه سحر آمیز تاریخ ادبیات لقمه استفاده کن خوب بخونی ب راحتی 2 تستشو جواب میدی
      بعدم اگه املا نمیخونی حداقل لغت بخون چون هم تو آرایه و قرابت مورد استفادس هم خودش 3 تست ک باز اگه 2 یا حتی یکی شو بزنی 4-8%میفتی جلو کم چیزی نیس ک

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در مورد بقیه زیست این پراکندگی ب نظرم خوب نیس چون حتی زیست ترکیبم بشه با فصل های هم موضوع خودش ترکیب میشه و بهتر فصل11 سوم و 4دوم بخونی این دو فصل هم 5 تست داره هر چند شاید با بقیه ترکیب بشه ولی خوب ارزش بالایی داره
      در مورد فصل 1-7 پیش باید بگم ژنتیک جمعیت کار زیاد می بره مسائل متنوعی داره بجاش بهتره فصل6و7 سوم بخونی
      شما ژنتیک مندلی هم میخوای بخونی؟؟؟
      برای ژنتیک مندلی و جمعیت باید تسلط بالایی داشت و تست فراوون کار کرد با این زمان محدود و حجم بالا شما قبلا باید خیلی عالی این دوتا رو کار کرده باشین تا الان با مرور و دوباره تست زدن بتونید ب سوالاتشون جواب بدید
      حتما در مورد خوندن زیستتون تجدید نظر کنید حتی شده با ی مشاور یا بچه های دیگه مشورت کنید
      ولی در کل ب نظر من رو فصل9-11 پیش وقت بذارید بهتر از این دو فصل جواب میگیرید مگر این ک قبلا در حد عالی این دو فصل کار کرده باشین
      در مورد شیمی با فصل های انتخابیت موافقم ولی ی چیزیو ب جرات میگم فصل اول سومو نخونی باز تو این درسم شاید نتونی ب خیلی از سوالات جواب بدی تو باید واکنش نویسی و محاسبات استوکیومتری رو عالی یاد داشته باشی
      ویرایش توسط zahra.2015 : 27 خرداد 1395 در ساعت 18:17

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      برای ریاضی بشین فیلمهای ممد قاسمی رو نگاه کن از الان مطمین باش به درصد خوبی میرسی...
      اینم سایتش:

کنکور|کنکور سراسری|سایت کنکور|طراح کنکور|سوالات کنکور

آيدي : @SANJESH1

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      من جات بودم منابعم کلا خط ویژه میکردم جز شیمی....
      شیمیم خییییلییی تست بزن
      همون دینی هم میخونی به تستای خط ویژه اکتفا نکن و از هر کتاب کمک درسی که داری تست بزن چون تستا همش تکرار میشن و اکثرا یه نکته دارن...
      ادبیات هم قرابت رو ارایه رو که خوندی کلی تست بزن که قلق کار دستت بیاد...
      واسه تاریم ادبیات و اینا هم خودم نمیدونم چ کنم

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      زیست اینا رو بخون کل سال دوم به جز 2 درس اول
      درس 1 و 2و3و4و11 سوم
      8و9و10و11 پیش
      همینا 60 درصدن شما دو سومشم بزنی 40 درصد یعنی خدا !!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سر درگمم.نمیدونم چیکارکنم

بازم سلام قرار بود دیگه تو انجمن نیام ولی متاسفانه برنامه قبلی که ریخته بودم بد از مشورتی که با یکی از مشاورای نت داشتم گفت که زیاد جالب نیست.حالا واقعا گیج شدم.نمیدونم چیکار کنم .به نظر شما دوستان برای کسی مثل من که30الی40درسارو فقط خونده اونم چنماه قبل والان فراموش کرده.البته به جز عربی وادبیات وزبان که اصلا برای کنکور امسال تقریبا بهشون دستم نزدم چه برنامه ای براش تو این 25 روز مناسبه تا بتونه درسا رو تا حدودی جمع کنه .خواهشا برنامه معرفی کنید که شدنی باشه .
      1:روش سه روز یکبار که تو هر 2.5روز یه سری از درساروبخونه که زیاد برای منی که اصلا وضعم خوب نیست فکرنکنم خوب باشه
      2:عادی خوندن وتست زدن.البته نمیدونم با این روش وقت میشه یا نه ونمیدونم تا کی باید خوندن مبحث جدیدو تموم کنم واز کی مرور کنم واز کی کنکور بزنم تا اون حالت کنکور دادنم تمرین کرده باشم .واقعا براشون وقت هست ؟چند درصد مباحثو میشه با این روش خوندن واینکه مباحثی که من چندماه قبل من خیلی قوی خوندم الان فقط مرورشون کنم؟ یا تستم باید بزنم؟ ومباحث جدیدی که میخوام بخونم چه تعداد تست بزنم؟.روزی14ساعتم حاظرم بخونم فقط نگید نمیشه یا نیاید خیلی رویایی حرف بزنید یه برنامه واقع گرا میخوام وضعیت درسیمم که بهتون گفتم .

باورکنید برای فرار از درس خوندن انقدر تاپیک نمیزنم به خاطر ترس از عدم نتیجه گیری هست که میخوام بهترین راه رو انتخاب کنم
      تورخدا اگه نمیخوایید کمک کنید لااقل سرزنشم نکنید.
      ویرایش توسط _saeed_ : 29 خرداد 1395 در ساعت 12:47

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این متنو کپی پیست کردم از تاپیک هرکی که تازه ... به نظرم این بهترین راه حل تا کی بخونم هم نداریم خود من تا شب کنکور میخونم .................................................. ..........................سلام 26روز دیگ تا کنکور هست، اونایی که تازه میخان شروع کنند، نباید ک 10ساعت بخونن برای رتبه خوب، بالای 10 ساعت های چقدر ک در توانتون
      عمومی ها که چیزی نداره
      دینی 1هفته ای میشه به 80رسید
      زبان هم با خوندن لغات به40میرسید،که اگه زود کل لغات حفظ کنید هر شب یک آزمون از سال های قبل حلی کنی دیگ کلوز و ریدینگ هم فول میشی
      عربی ترجمه 8سوال داره و درک مطلب 5سوالش مربوط به قواعد
      اینارو 2_3روزه جمع کنی(با عربی کامل گاج کل قواعد مربوط این بخشا کارتو راه ميندازه) میتونی بعد برای خودت آزمون بزاری و قواعد 1_2_3بخونی
      ادبیات فقط لغت املا تاریخ 32%+قرابت از 9تا تو 6تا هم بزنی به 50برسونی عالیه

خب تخصصی ها..
      شیمی یه کتاب مفاهیم خط ویژه بگیر بجوِش، یعنی جوری بخونش واو به واو
      اصلا هم زیاد نیست، 3 الی 4روز وقت میبره 50%شیمی در حداقل تست مفاهیم
      واسه ریاضی و فیزیک، سرعت میخاد و واسه سرعت تست زنی تسلط زیاد میخاد،همون30 %انتخاب کن مباحث آسون،فول فول شو تقریباً 9تست میشه،تو برای 14تست بخون،چون اکثر سوال ها تکراریه ولی جدید هم میاد
      حالا 9سوال آسون وقتت رو نمیگیره،

برای زیست بنظرم بجز گیاهی و ژنتیک همشون بخون،ولی فصل5 تا11 زیست پیش رو جوری بخون تمام تستای ک اومد بزنی،فصل 5ژنتیک جمعیت فقط مسایل شو نخون حفظیاتش خیلی آسونه

اگه میخای هرجور شده دکترا قبول بشی،زمینم هرکدوم دوست دارید،بخون درحد امتحان نهایی،
      همین این تخصصی ها بجز شیمی درحد 25تا30 +شیمی 50+زمین 50
      و عمومی ها هم 50جز دینی +دینی 80
      داروسازی میاری،

یکاری دیگ توی تخصصی ها سرمایه گذاری روی ریاضی بیشتر از همه موثره، همینطور ک همه میدونید زیست و شیمی رو سختی فراوانه و فوق العاده ترکیب،البته سوال آسون درحد 30_25داره،برای کسایی که خوندن اما،با این درصد رتبه بالا 5000،
      ولی ریاضی هرچقدر بالای50بزنید رتبه رو بشدت بشدت خوب میکنه،ترس بچه ها از ریاضیه اما غافل از اینکه ریاضی تنها درسیه ک الان تو این دوره کنکور آسون شده،23سوالش از کنکور های سال قبله،
      تو این زمان ک همه خوندن و فقط به تسلط رسیدن،شما بخونید به اونا برسید بعضیا اعتماد بنفس پیدا میکنند و درس رو ول میکنند یا بعضی خستن اما شماها اگه نخونید هیچ سال دیگ فرصت نمیکنید که بخونید،ارزش زمان رو کسی میدونه ک از دستش داده،
      شما فکر میکنید زمان رو از دست دادید،بقیه شو حفظ کنیدتا بفهمید چقدر طلاست

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      قشنگ شناخته شده این خدایی..فک کنم دیگه این ۵یا۶امین تاپیکتون باشه..فقط میتونم بگم رچش سه روز یک بار واسه کسی مه تازه میهواد شروع کنه درس نیس..بشینینن مباحثی که صدها بار توی انجمن گفتخ شده رو بخونین که خداقل بتونین یه رتبه زیر ۱۵هزار بیارین
      نوفق باشین
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

قدری شادی با خود به خانه ببر
      راه خانه ات را که یاد گرفت ،
      فردا با پای خودش می آید

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thedude نمایش پست ها
      این متنو کپی پیست کردم از تاپیک هرکی که تازه ... به نظرم این بهترین راه حل تا کی بخونم هم نداریم خود من تا شب کنکور میخونم .................................................. ..........................سلام 26روز دیگ تا کنکور هست، اونایی که تازه میخان شروع کنند، نباید ک 10ساعت بخونن برای رتبه خوب، بالای 10 ساعت های چقدر ک در توانتون
      عمومی ها که چیزی نداره
      دینی 1هفته ای میشه به 80رسید
      زبان هم با خوندن لغات به40میرسید،که اگه زود کل لغات حفظ کنید هر شب یک آزمون از سال های قبل حلی کنی دیگ کلوز و ریدینگ هم فول میشی
      عربی ترجمه 8سوال داره و درک مطلب 5سوالش مربوط به قواعد
      اینارو 2_3روزه جمع کنی(با عربی کامل گاج کل قواعد مربوط این بخشا کارتو راه ميندازه) میتونی بعد برای خودت آزمون بزاری و قواعد 1_2_3بخونی
      ادبیات فقط لغت املا تاریخ 32%+قرابت از 9تا تو 6تا هم بزنی به 50برسونی عالیه

خب تخصصی ها..
      شیمی یه کتاب مفاهیم خط ویژه بگیر بجوِش، یعنی جوری بخونش واو به واو
      اصلا هم زیاد نیست، 3 الی 4روز وقت میبره 50%شیمی در حداقل تست مفاهیم
      واسه ریاضی و فیزیک، سرعت میخاد و واسه سرعت تست زنی تسلط زیاد میخاد،همون30 %انتخاب کن مباحث آسون،فول فول شو تقریباً 9تست میشه،تو برای 14تست بخون،چون اکثر سوال ها تکراریه ولی جدید هم میاد
      حالا 9سوال آسون وقتت رو نمیگیره،

برای زیست بنظرم بجز گیاهی و ژنتیک همشون بخون،ولی فصل5 تا11 زیست پیش رو جوری بخون تمام تستای ک اومد بزنی،فصل 5ژنتیک جمعیت فقط مسایل شو نخون حفظیاتش خیلی آسونه

اگه میخای هرجور شده دکترا قبول بشی،زمینم هرکدوم دوست دارید،بخون درحد امتحان نهایی،
      همین این تخصصی ها بجز شیمی درحد 25تا30 +شیمی 50+زمین 50
      و عمومی ها هم 50جز دینی +دینی 80
      داروسازی میاری،

یکاری دیگ توی تخصصی ها سرمایه گذاری روی ریاضی بیشتر از همه موثره، همینطور ک همه میدونید زیست و شیمی رو سختی فراوانه و فوق العاده ترکیب،البته سوال آسون درحد 30_25داره،برای کسایی که خوندن اما،با این درصد رتبه بالا 5000،
      ولی ریاضی هرچقدر بالای50بزنید رتبه رو بشدت بشدت خوب میکنه،ترس بچه ها از ریاضیه اما غافل از اینکه ریاضی تنها درسیه ک الان تو این دوره کنکور آسون شده،23سوالش از کنکور های سال قبله،
      تو این زمان ک همه خوندن و فقط به تسلط رسیدن،شما بخونید به اونا برسید بعضیا اعتماد بنفس پیدا میکنند و درس رو ول میکنند یا بعضی خستن اما شماها اگه نخونید هیچ سال دیگ فرصت نمیکنید که بخونید،ارزش زمان رو کسی میدونه ک از دستش داده،
      شما فکر میکنید زمان رو از دست دادید،بقیه شو حفظ کنیدتا بفهمید چقدر طلاست
      دوست عزیز کی مرور کنم؟ وکی کنکور بزنم؟ برای این مباحثی که گفتی چقدر تست بزنم؟ بعداینکه گفتی کل عمومی ها رو تو چند روز بخونم؟ یعنی مرور نکنم تا خود کنکور؟
      ویرایش توسط _saeed_ : 29 خرداد 1395 در ساعت 13:14

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریسان1375 نمایش پست ها
      قشنگ شناخته شده این خدایی..فک کنم دیگه این ۵یا۶امین تاپیکتون باشه..فقط میتونم بگم رچش سه روز یک بار واسه کسی مه تازه میهواد شروع کنه درس نیس..بشینینن مباحثی که صدها بار توی انجمن گفتخ شده رو بخونین که خداقل بتونین یه رتبه زیر ۱۵هزار بیارین
      نوفق باشین
      سرزنش نکن لطفا

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بخدا قصد سرزنش ندارم..اگع کمکی هم از دستن برمیاد من در خدمتم ولی خب ادم ناراحت میشه روزا رو دارین میگذرونین همیجوزی..
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

قدری شادی با خود به خانه ببر
      راه خانه ات را که یاد گرفت ،
      فردا با پای خودش می آید

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فیزیک پیش، فاز، فرار، فردا، فصل، قوی، قبلی، قرار، قراره، قسمت، لازم، لغات، لغت، منتظرم، مهروماه، میخوام، میشم، میشه، مباحثی، مبتکران، مبحث، متاسفانه، مثل، مثلثات، مرور، معادلات، معرفی، نمیدونم، نمیشه، چند، چه، نوشته، چیکار، نیست، ناامیدی، نتیجه، نجاتم، ندارم، نزدم، نظر، نظرتون، هفته، همون، ها، هر، هست، وقت، ولی، ویژه، وپیش، واقعا، وارد، وتست، وضعیت، یه، یکی، یکبار، یعنی، کنم، کنه، کنید، کنکور، کنکورو، کنکوری، که، کاری، کردم، کسی، گفت، گیج، گیری، گرفتم، پیش، پس، الی، البته، امروز، امسال، انتخاب، انجمن، اول، این، اینم، اینجا، ادبیات، ارایه، ازمون، اصلا، بلد، بچه، بندی، به، بهتون، بهترین، بود، بودم، بیشتر، بگید، باهاش، باید، باشم، باشه، بتونه، بخونم، بد، برم، برنامه، برگذار، برای، براش، بزنم، بزنم؟، بزنید، بشه، تموم، تمرین، تو، تواین، تاپیک، ترجمه، تست، تعداد، جمع، جالب، جامع، جز، حل، حالا، حالت، حداقل، حرف، خوندم، خوندن، خواهشا، خوب، خوبه، خودم، خیلی، خاطر، خط، دور، دوستان، دینی، دیگه، دادین، داشت، داشتم، درک، درسی، درسارو، درصد، دستم، روز، روزی، روش، زمان، زیاد، زیست، زیست2، زدم، زدن، سه، سوم، سوالای، سال، ساعت، سر، سری، شما، شیمی، شدم، شده، عدم، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن