خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 66
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها
      اوه ..کمی آرامتر قانع شدم که حجم همه درسا زیاده ! ببین از همین اول کاری ی برنامه درست درمون بریز باشه؟ اره میدونم هر درسی کلی نکته رنگارنگ داره ..خب باشه همون خط ویژه استفاده کن دینی خیلی درس راحتیه و نیاز نداره مثل شیمی به همه نکات مسلط شی فقط ایات و روایات رو حسابی کار کن حالا خط ویژه نشد ،ی کتابی بگیر ک توش ب ایات و روایات اشراف بیشتری داشته باشه ! انتخاب با خودته..راستش منم با کتاب گاج هیچوقت نتونستم ارتباط پیدا کنم و نکته های معلمای دینیرو که تو کتاب نوشتم خوندم ..توهم هرطور صلاح میدونی..
      واسه ایات که ایات و نکات گاج رو میخونم.پس حله دیگه؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      سلام
      بچه ها من خیلی دو دلم .96 کنکور دارم اما بین دین و زندگی خط ویژه و نقره ای موندم .از یه طرف میترسم اگه نقره ای رو بخونم به خاطر حجم زیادش نتونم خوب بهش مسلط بشمو بعد عید مجبور بشم برم سمت کتابای جمع بندی از یه طرف میترسم اگه از همین اول خط ویژه بخونم کلیه مطالبو پوشش نداده باشه؟؟خط ویژه یا نقره ای؟؟؟خواهش میکنم کمک کنید
      ممنون
      سلام به موضوع خوبی اشاره کردین که خیلیا ازش غافلن بله درسته که گاج نقره ای کتاب خوبیه ...در خوب بودنش شکی نیست اما اونقدر پیچیده نوشته شده که بعد از حتی یه بار خوندن حوصله مرورشو از دست خواهید داد ...کتاب بدون دسته بندی خاصی هست راحت نمیشه حفظ کرد مطالبو احتیاج به صرف انرژی زیاد داره از جمله کتاباییه که جمع کردنش سخته...
      خط ویژه هم حداقل الان برای شما خوب نیست بیش از حد خلاصه هست و مفهوم ایه ها رو گفته و خیلی جاها معنی ایه نداره و این جالب نیست ...
      کتاب جامع خیلی سبز هم یه بررسی کنید مطالبش خیلی راحتر و دسته بندی شده نوشته شده و مشتاق میشید برای خوندنش....

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام به موضوع خوبی اشاره کردین که خیلیا ازش غافلن بله درسته که گاج نقره ای کتاب خوبیه ...در خوب بودنش شکی نیست اما اونقدر پیچیده نوشته شده که بعد از حتی یه بار خوندن حوصله مرورشو از دست خواهید داد ...کتاب بدون دسته بندی خاصی هست راحت نمیشه حفظ کرد مطالبو احتیاج به صرف انرژی زیاد داره از جمله کتاباییه که جمع کردنش سخته...
      خط ویژه هم حداقل الان برای شما خوب نیست بیش از حد خلاصه هست و مفهوم ایه ها رو گفته و خیلی جاها معنی ایه نداره و این جالب نیست ...
      کتاب جامع خیلی سبز هم یه بررسی کنید مطالبش خیلی راحتر و دسته بندی شده نوشته شده و مشتاق میشید برای خوندنش....
      کتابی سراغ ندارین که به پیام ایات نپرداخته باشه و تمرکزش روی مطالب دیگه باشه؟؟پیام ایات رو از کتاب ایات و نکات گاج میخونم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب قضیه همینجاست دیگه کتابای درسی رو بخوام به خط ویژه اضافه کنم که حجمش از نقرهای بیشتر میشه درضمن اصن اینکه چجوری کتابو بخونی نکاتشو جدا کنی خودش مکافاته و کلی زمان میبره
      داداش اول 1 دور کتاب درسی بخون(روزنامه وار)
      بعد خط ویژه...همه نکات هم گفته...مثلا خط ویژه من چاپ 93اس و کنکور 94 که به متن گیر داده بودن توش بود
      یعنی حتی 1 واو م جا نذاشته...
      بنظرم آیات و نکات هم لزومی نداره چون آیات کامل آورده
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

ویرایش توسط ezio auditore77 : 28 خرداد 1395 در ساعت 16:01

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      داداش اول 1 دور کتاب درسی بخون(روزنامه وار)
      بعد خط ویژه...همه نکات هم گفته...مثلا خط ویژه من چاپ 93اس و کنکور 94 که به متن گیر داده بودن ش ته بود
      یعنی حتی 1 واو م جا نذاشته...
      شما دینی رو چن زدی؟؟نکات کتابو خودت جدا میکردی؟؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بیشتر گیج شدم اصن میرم همون نقره ای رو میخونم

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیشتر گیج شدم اصن میرم همون نقره ای رو میخونم
      الان کدوماشو داری؟

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دنبال راحتی نباش رفیق
      نقره ای!

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      الان کدوماشو داری؟
      الان ایات و نکات گاج رو اون کتاب کوچیکرو میگم کاااااااااااامل خوندم
      ولی چون وقت زیاده بین خط ویژه و نقره ای کناره ایات و نکات گیر کردم درسته وقت زیاده ولی برای خوندن نقره ای وقت هست نه چند بار خوندنش درضمن دوتا نقره ای هم دارم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Gentleman نمایش پست ها
      دنبال راحتی نباش رفیق
      نقره ای!
      هیچ وقت نبودم ولی این کتاب گنده ها دو ماه اخر بهت ضربه میزنن یهو به خودت میای میبینی ده پونزده تا کتاب گندرو خوندی ولی مونده رو دستت چون الان وقت جمع بندیه و نمیدونی چیکار کنی تنها راه حل اینه که از اول تو درسایی که با کتابایه کوچولو موچولو هم میشه جلو رفت قید کتاب گنده ها رو بزنی مخصوصا این که یه عالمه نکته انحرافی و غیر کاربردی دارن که ارزشی تو کنکور نداره

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr.gentleman نمایش پست ها
      دنبال راحتی نباش رفیق
      نقره ای!
      قبلا همیشه دنبال کتابای حجیم بودم هرکتابی حجمش بیشتر بود همونو میخریدم مثلا واسه دیفرانسیل منبعی که داشتم بالغ بر هزارو پونصد صفحه بود یا برا شیمی از شیمی های مبتکران استفاده میکردم درسته همه تستاشونو دوبار زدم ولی تو کنکور با دوبار خوندن نمیشه به جایی رسید حداقل هر مبحثو باید هفت هشت بار خوند همین شد که دارم سعی میکنم از حجم کتابام کم کنم مثلا تو همین دیفرانسیل دیف پیش دو تخته سیاه رو میخوندم که هفت صد صفحه بود حالا دارم جاشو میدم به جامع اندیشه فاعق که کللللللللللل دیفو تو شش صد صفحه اورده به عنوان یکی که سرش تو کتابای مختلف بوده بهت توصیه میکنم سمت کتابای چند صد صفحه ای نری شاید اگه این کتابا رو بخونی تو ازمونا صد بزنی اصن دویست بزنی ولی چون حجمشون زیاده نمیتونی درستو حسابی مرور کنیو یادت میره ولی اگه یه کتاب کوچیک تر بخونی حتی به فرض اینکه تو ازمونات افت کنه اما از اون جایی که خوب خوندیش درصد ازمونات میشه درصد کنکورت معلم دیفرانسیلمون همیشه میگفت والا با همین ابی کانون راحت میشه ریاضی رو هفتاد زد ولی طرف میره یه کتاب میخره n صفحه بعد سر جلسه کنکور تست میدن ماست ولی نمیتونه جواب بده بعد میان میگن کنکور سخت بوده

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میخوای من عکس یک یا درس رو که از خط ویژه بزارم خودت ببینی کدوم بهتره ؟ در ضمن به نظر من کنار خط ویژه یا گاج نمیخواد آیات و نکات بخوتی چون هر دو کاملن

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما دینی رو چن زدی؟؟نکات کتابو خودت جدا میکردی؟؟
      من امسال كنكور ميدم الان كنكورا ميانگين ٨٠ ميزنم(البته همشون تو طول سال ديدم!)
      نه گاج نقره اي جسته گريخته و ناقص ميخوندم الان كه خط ويژه گرفتم فهميدم خيلي بهتره...
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      میخوای من عکس یک یا درس رو که از خط ویژه بزارم خودت ببینی کدوم بهتره ؟ در ضمن به نظر من کنار خط ویژه یا گاج نمیخواد آیات و نکات بخوتی چون هر دو کاملن
      یعنی خط ویژه به تنهایی کفایت میکنه؟کتابی نیست که روی متن کتاب مانور بده؟

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      من امسال كنكور ميدم الان كنكورا ميانگين ٨٠ ميزنم(البته همشون تو طول سال ديدم!)
      نه گاج نقره اي جسته گريخته و ناقص ميخوندم الان كه خط ويژه گرفتم فهميدم خيلي بهتره...
      ینی خط ویژه رو بخونم اوکیه؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)