خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 66
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها
      وای 96کنکور داری و از الان ناله دینی میزنی ! و حجم زیاد گاج نقره ای را به رخ میکشی؟ نکن اینکارو برادر تو ک قرار نیست یک شبه گاج را قورت دهی ..اهسته وپیوسته پیش برو ..
      نمیدانم راسیتش باید خودتو با ازمون محک بزنی اگه دیدی با خط ویژه درصد میگیری خب همان را بخوان ...

قرار نیست یه شبه خونده بشه ولی فقط دین و زندگی نیست وعربی هست ادبیات هست زبان هست شیمی هست دیفرانسیل هست گسسته هست هندسه تحلیلی هست هندسه پایه هست که هر کدوم باید چند بار مرور بشن به شخصه با انتخاب کتابای حجیم ضربه های ناجوری خوردم به طور مثال تو درس شیمی دو شما میای مبتکران چهارصد پونصد صفحه ای رو تستاشو دوبار قبل عید میزنی ولی بعد عید مطالب یادت میره و وقتی برای دوباره خوندن اون کتاب چند صد صفحه ای نیست ولی اگه مصلا تو همین درس شیمی بجای مبتکران از ازمون فار استفاده میکردم که هم حجمش کمتر هم خیلی مطابق تر با کنکور به خاطر کمتر بودنش نسبت به مبتکران حداقل شش بار قبل عید مرور میشد
      میخوام دوباره واسه کنکور بخونم ولی نمیخوام دو چیزو قاطی خوندنم کنم1مطالب اضافی و غیر کاربردی در کنکور2سوالایی که سطحشون خیلی بالا تر از کنکوره.اینا فقط وقتتو میگیرن

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m10m نمایش پست ها
      گاج خط ویژه به تنهایی کفایت می کنه! البته کتاب درسی هم باید کنارش کامل خونده بشه! این زوج کتاب خیلی قوی می شه! کتاب حجیمی مثل گاج نقره ای به دینی و درسای دیگه هم لطمه میزنه اما خط ویژه همه مطالب لازم رو پوشش داده. البته بازم تکرار می کنم که کنارش باید کتاب درسی هم خونده شه.
      ببین من میخوام از یه منبع واحد استفاده کنم که در حد کنکور باشه نه اینکه یه منبع مث نقرهای که میدونم نکات اضافی زیاد داره رو استفاده کنم و تهش برم سمت کتابای جمع بندی یا اینکه کتاب درسی رو با منابع دیگه ترکیب کنم که در این صورت خود به خود هم حجمش از نقرهای بیشتر میشه هم اینکه به خاطر استفاده از چند منبع دچار گنگ شدن و فشار های روحی و روانی میشه.ینی یه کتاب در حد کنکور نیست که بشه بهش اکتفا کرد؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      زیپ کرمی لقمه ایات مهروماه ودر اخر خط ویژه شک نکن بالا 80 میزنی..
      من خودم ایات و نکات کنکور گاج اون کتاب کوچیکه نمیدونم دیدی یا ن اونو میخونم ولی برای مطالب جدای پیام ایات نمیدونم خط ویژه کافیه یا ن
      من امسال خیلی درگیر اختصاصی ها بودم و تقریبا تمومشون کردم میتونم همون نقرهای رو بخونم ولی مسعله اینه که میخوام خیلیییییییییییییییییی مرور بشه نمیخوام دوبار بخونمو بعدش دوماه اخر به این نتیجه برسم که همه یادم رفته و با کلی استرس برم سمت یه کتاب جمعو جور تر میخوام از همین اول یه کتاب در حد کنکور بخونم که تا روز کنکور خورده باشمش ینی دیگه دوماه اخر فول اچ دی بلد باشمش.ایات و نکات گاج+خط ویژه گاج کافیه؟؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      زیپ کرمی لقمه ایات مهروماه ودر اخر خط ویژه شک نکن بالا 80 میزنی..
      منظورت از زیپ کرمی زیپ دین و زندگی از انتشارات اندیشه فاعقه؟؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دینی و.زندگی رو نخوندم تا حدودیفقط خط ویژه بخونم این ماه اخر میتونم بالای ۵۰بزنم؟!یعنی تز همین الان فقط خط ویژه بخونم میرسم بالای۵۰ بزنم؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Medh نمایش پست ها
      من دینی و.زندگی رو نخوندم تا حدودیفقط خط ویژه بخونم این ماه اخر میتونم بالای ۵۰بزنم؟!یعنی تز همین الان فقط خط ویژه بخونم میرسم بالای۵۰ بزنم؟
      اره بابا دینی کاری نداره که . فقط از روی خط ویژه هر درس و سه دف تو بازه ی یه هفته ای بخون هله

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      ینی به نظر شما خط ویژه کامله؟؟فقط خط ویژه؟؟به چه درصدی میشه رسید با خط ویژه؟
      بله كامله شما كتاب درسي+خط ويژه بخون کمتر از 75 درصد نمیزنی...1راست رفته سراصل مطلب!
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      بله كامله شما كتاب درسي+خط ويژه بخون کمتر از 75 درصد نمیزنی...1راست رفته سراصل مطلب!
      خب قضیه همینجاست دیگه کتابای درسی رو بخوام به خط ویژه اضافه کنم که حجمش از نقرهای بیشتر میشه درضمن اصن اینکه چجوری کتابو بخونی نکاتشو جدا کنی خودش مکافاته و کلی زمان میبره

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      ترکیل ایات و نکات کاج+خط ویژه چطوره

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      من خط ویژه دینی ندیدم ولی نقره ایش اگه قلق خوندنشو بدونی زیادم وقت گیر نیست
      فقط تستا سراسریشم باید بزنی به تستا چرت قلمچیم توجه نکن
      گاج نقره ای کامله زیادم الان نیاز نیست رو دینی تمرکز کنی
      از الان باید اختصاصی رو سه برابر عمومی بخونی
      اختصاصی رو تقریبا تموم کردم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zist200 نمایش پست ها
      There is still time to konkur one year.
      And you're worried about finishing?
      E-gauge silver is the best source of faith and life.
      To sum up the book, use the special lane.
      (هنوز برای کنکور یک سال وقت هست.وشما نگران به پایان رساندن ان هستید؟
      بهترین منبع دین وزندگی کتاب گاج نقره ای است.
      برای جمع بندی از کتاب خط ویژه استفاده کنید.)
      ببین این که برای جمع بندی از فلان کتاب استفاده کن یعنی چی؟؟ یعنی یکی دو ماه اخر فلان کتاب جمع بندی رو بخون خب اینطوری به نظرت چیزایی که تو کتاب جمع بندی نبوده ولی تو کتاب اصلیه بوده و خوندی یادت میمونه؟؟سر جلسه کنکور تو در حد کتاب جمع بندیه بلدی چون اخرین باری که کتاب اصلی رو خوندی ازش دوماه میگزره مگر اینکه با خود کتاب اصلی بخوای جمع بندی کنی
      من کلا با کتابای جمع بندی موافق نیستم چون باعث میشن هرچی قبلا خوندی پر پر بشه جمع بندی باید با همون کتاب اصلی و تستای علامت دار و جزوه خلاصه خودت صورت بگیره ولی درمورد دین و زندگی چون یه درس عمومیه و همه میگن خط ویژه دین و زندگی کامله از اول میخوام خط ویژه رو بخونم ولی دو دلم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بچه ها این دین و زندگیه بد رفته رو اعصابم خواااااااااهش میکنم کمکککککککککککککککککک کنین

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      قرار نیست یه شبه خونده بشه ولی فقط دین و زندگی نیست وعربی هست ادبیات هست زبان هست شیمی هست دیفرانسیل هست گسسته هست هندسه تحلیلی هست هندسه پایه هست که هر کدوم باید چند بار مرور بشن به شخصه با انتخاب کتابای حجیم ضربه های ناجوری خوردم به طور مثال تو درس شیمی دو شما میای مبتکران چهارصد پونصد صفحه ای رو تستاشو دوبار قبل عید میزنی ولی بعد عید مطالب یادت میره و وقتی برای دوباره خوندن اون کتاب چند صد صفحه ای نیست ولی اگه مصلا تو همین درس شیمی بجای مبتکران از ازمون فار استفاده میکردم که هم حجمش کمتر هم خیلی مطابق تر با کنکور به خاطر کمتر بودنش نسبت به مبتکران حداقل شش بار قبل عید مرور میشد
      میخوام دوباره واسه کنکور بخونم ولی نمیخوام دو چیزو قاطی خوندنم کنم1مطالب اضافی و غیر کاربردی در کنکور2سوالایی که سطحشون خیلی بالا تر از کنکوره.اینا فقط وقتتو میگیرن
      اوه ..کمی آرامتر قانع شدم که حجم همه درسا زیاده ! ببین از همین اول کاری ی برنامه درست درمون بریز باشه؟ اره میدونم هر درسی کلی نکته رنگارنگ داره ..خب باشه همون خط ویژه استفاده کن دینی خیلی درس راحتیه و نیاز نداره مثل شیمی به همه نکات مسلط شی فقط ایات و روایات رو حسابی کار کن حالا خط ویژه نشد ،ی کتابی بگیر ک توش ب ایات و روایات اشراف بیشتری داشته باشه ! انتخاب با خودته..راستش منم با کتاب گاج هیچوقت نتونستم ارتباط پیدا کنم و نکته های معلمای دینیرو که تو کتاب نوشتم خوندم ..توهم هرطور صلاح میدونی..

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا به خدا خط ویژه کامله کامله فقط معنی آیه نداره حتی متن هم داره شاید کلا ۵% مطالب رو کم تر از گاج داشته باشه که اونم مطمئن باش اگه از گاج هم بخونی خیلی فرقی نداره چون توضیح بیشتر هموناست همین الان تا کنکور دو دور خط ویژه بخونی زیر ۸۰ یا دیگه نهایتا ۷۰ نمیزنی چه برسه به یکسال دیگه اگه کمتر زدی مطمئن باش با گاج هم میخوندی همین قدر میزدی

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      بابا به خدا خط ویژه کامله کامله فقط معنی آیه نداره حتی متن هم داره شاید کلا ۵% مطالب رو کم تر از گاج داشته باشه که اونم مطمئن باش اگه از گاج هم بخونی خیلی فرقی نداره چون توضیح بیشتر هموناست همین الان تا کنکور دو دور خط ویژه بخونی زیر ۸۰ یا دیگه نهایتا ۷۰ نمیزنی چه برسه به یکسال دیگه اگه کمتر زدی مطمئن باش با گاج هم میخوندی همین قدر میزدی

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
      اخیش یکم از استرسم کم شد

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)