خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question خیلییییییییییی مهم سطح علمی لقمه های زیست مهروماه

سلام ب همه خب همینجور ک میدونید 29روزتاروز سرنوشت ساز مون مونده چند وقت پیش رفتم پیش یکی از مشاور های استانم و درمورد زیست و درصدمو ایناازش پرسیدم
      لازم ب ذکر چون آشنا بود و پارتی کلفت و مجانی رفتم پیشش والا من جون ب عزرائیل میدم اما پول ن
      حالا ب هر حال صحبت از جمع بندی شد و کتاب های جمع بندی و کتاب های لقمه ک خب چون ایشونم دانش اموزای موفق داشتن ب من گفتن این کتابای لقمه زیست حتما بگیرم چون هم کوچیکه هم حجمش کم هم مفید منم راستش تودودلی و ارزونی بازار ک هموننمایشگاه کتاب جانوریشوگرفتم اما خب هنو وقت نکردم بخونم تاالان ک بخاطر ی سری مشکلات ک باعث شد من ی مدت از درس بمونم بااین وقت کمب یاد این لقمه ها افتادم
      خب بعد این همه مقدمه چینی ازدوستان عزیزی ک این کتاب هارودارن و یادرصدشون بالاس و این کتاب هارودیدن میخوام ب سوالات من جواب بدن
      این کتاب ها از نظر سطح علمی چجورین ؟آیا کامل کامل هستن و تموم مطالب در برمیگیرن؟
      آیا این کتاب ها مشکل و غلط علمی ندارن؟ ب نظرتون واقعا بااین کتاب ها میشه درصدذکرشده بر روی هر کتاب گرفت؟

از شمام میخوام نظراتتونو جدا جدا درمورد هرکتابی ک از سری کتاب های زیست لقمه دارید اینجا بگید تا هم من وهم بقیه دوستان استفاده کنن
      ویرایش توسط zahra.2015 : 27 خرداد 1395 در ساعت 03:23

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.2015 نمایش پست ها
      سلام ب همه خب همینجور ک میدونید 29روزتاروز سرنوشت ساز مون مونده چند وقت پیش رفتم پیش یکی از مشاور های استانم و درمورد زیست و درصدمو ایناازش پرسیدم
      لازم ب ذکر چون آشنا بود و پارتی کلفت و مجانی رفتم پیشش والا من جون ب عزرائیل میدم اما پول ن
      حالا ب هر حال صحبت از جمع بندی شد و کتاب های جمع بندی و کتاب های لقمه ک خب چون ایشونم دانش اموزای موفق داشتن ب من گفتن این کتابای لقمه زیست حتما بگیرم چون هم کوچیکه هم حجمش کم هم مفید منم راستش تودودلی و ارزونی بازار ک هموننمایشگاه کتاب جانوریشوگرفتم اما خب هنو وقت نکردم بخونم تاالان ک بخاطر ی سری مشکلات ک باعث شد من ی مدت از درس بمونم بااین وقت کمب یاد این لقمه ها افتادم
      خب بعد این همه مقدمه چینی ازدوستان عزیزی ک این کتاب هارودارن و یادرصدشون بالاس و این کتاب هارودیدن میخوام ب سوالات من جواب بدن
      این کتاب ها از نظر سطح علمی چجورین ؟آیا کامل کامل هستن و تموم مطالب در برمیگیرن؟
      آیا این کتاب ها مشکل و غلط علمی ندارن؟ ب نظرتون واقعا بااین کتاب ها میشه درصدذکرشده بر روی هر کتاب گرفت؟

از شمام میخوام نظراتتونو جدا جدا درمورد هرکتابی ک از سری کتاب های زیست لقمه دارید اینجا بگید تا هم من وهم بقیه دوستان استفاده کنن
      منم همین سوالو دارم یعنی برای کل جانوری میشه روش حساب کرد

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      زیست بدن انسان از سری لقمه خوبه جانوری هم بد نیست اگه درست مباحث پایه رو بلد باشید!البته جانوری تو کنکور بجز قسمت قلب ها و رگ ها خیلی سخت نیست ولی سلام منو به مشاورت برسون بگو دقیقا فایده اینجوری زیست خوندن چیه؟؟؟؟
      کل کتاب درسی با همه نکاتش میخونیم بازم درصد بالای 60 نمیشه زد انوقت شما می خواید به خوندن خلاصه ای از درس و چنتا نکته ساده لقمه اکتفا کنید؟
      تو لقمه های زیست خیلی از موارد گفته نشده، یکسری آموزش های کلی با چنتا نکته ساده...
      اگه تو آموزش زیست مشکل دارید خب برید کلاس یا کتاب های آموزشی تهیه کنیدمثل دریافت یا دی وی دی نگاه کنید...اگه تو تست مشکل دارید(تو این مدت) از کتاب های آزمون نشر الگو و خیلی سبز استفاده کنید ولی بازم میگم کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی
      هیچ چیزی جای کتاب درسی نمیگیره...
      واو به واوش سواله...کی فکرشو میکرد یه روز سالهای انقراض جک جونورا سوال باشه؟؟ولی اومد...
      این جور کتاب های برای کسانی خوبه که میخوان مثلا تو ماشینی جایی یسری چیزا رو مرور کنند وگرنه نه به عنوان منبع آموزشی مناسبه نه به عنوان منبع تستی...دور اطرافتونو با این چیزا پر نکنید...
      اینم اضافه کنم تو زیست جریان اینه سایر لقمه ها بخصوص در زبان و ادبیات لقمه ها عالی هستند و حتی میتونند منبع اموزشی هم باشن...
      موفق باشید

A SONG OF ICE AND FIRE
      ویرایش توسط namkarbary : 27 خرداد 1395 در ساعت 04:47

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط namkarbary نمایش پست ها
      سلام
      زیست بدن انسان از سری لقمه خوبه جانوری هم بد نیست اگه درست مباحث پایه رو بلد باشید!البته جانوری تو کنکور بجز قسمت قلب ها و رگ ها خیلی سخت نیست ولی سلام منو به مشاورت برسون بگو دقیقا فایده اینجوری زیست خوندن چیه؟؟؟؟
      کل کتاب درسی با همه نکاتش میخونیم بازم درصد بالای 60 نمیشه زد انوقت شما می خواید به خوندن خلاصه ای از درس و چنتا نکته ساده لقمه اکتفا کنید؟
      تو لقمه های زیست خیلی از موارد گفته نشده، یکسری آموزش های کلی با چنتا نکته ساده...
      اگه تو آموزش زیست مشکل دارید خب برید کلاس یا کتاب های آموزشی تهیه کنیدمثل دریافت یا دی وی دی نگاه کنید...اگه تو تست مشکل دارید(تو این مدت) از کتاب های آزمون نشر الگو و خیلی سبز استفاده کنید ولی بازم میگم کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی
      هیچ چیزی جای کتاب درسی نمیگیره...
      واو به واوش سواله...کی فکرشو میکرد یه روز سالهای انقراض جک جونورا سوال باشه؟؟ولی اومد...
      این جور کتاب های برای کسانی خوبه که میخوان مثلا تو ماشینی جایی یسری چیزا رو مرور کنند وگرنه نه به عنوان منبع آموزشی مناسبه نه به عنوان منبع تستی...دور اطرافتونو با این چیزا پر نکنید...
      اینم اضافه کنم تو زیست جریان اینه سایر لقمه ها بخصوص در زبان و ادبیات لقمه ها عالی هستند و حتی میتونند منبع اموزشی هم باشن...
      موفق باشید
      با تشکر از نظرتون خب من همون اول تاپیکم گفتم ک من اهل مشاوره و اینا نیستم و این دفعه هم یهویی و کاملا تصادفی سر از دفتر مشاور درآوردم و درضمن گفتم من فقط جانوریشوگرفتم و تاالان هم نخوندمش
      درمورد زیست و آموزش باید بگم من زیست خوب میخونم منبع اصلیمم کتاب+الگو هر چند خیلی سبز و همایشم دارم
      این ک گفتم لقمه هم ب قول شما چون جابجا کردنش راحته خب گفتم ک بخطر ی مشکلاتی ی چند وقتی ازدرس دور بودم و هنوزم درگیرم البته کمی برای همون پرسیدم آیا این لقمه ها کامل هستن و غلط علمی ندارن چون بخاطر همون مشکلات فعلا مجبورم دررفت و آمد باشم خواستم ببینم با این حجم کم و سبک میشه بهش اعتماد کرد یا ن

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

از نظر من کتابای لقمه خیلی خوبن اما ن برای هر سطحی.اونایی ک کتابو جویده دارن تو کمتر ا ی حفته میتونن تموم کتابای زیستشو تموم کنن.کتابای فیزیک و ریاضی هم بدک نیسن.اما فرمول های کاملو ندارن برا همین منبع خوبی نمیتونن باشن اما کتاب فرمول های فیزیکش متننای کتابو خوب پوشش داده.ادبیات هم قرابت هم تاریخ هردو خوبن(اما همه لغت ادبیات الگو رو قبول دارن) عربی و زبان خارجه هم لغات رو خوی پوشش دادن دیگ بقیه رو ندارم.درکل اگ کتابارو خوب خوندی برا جم بندی علاوه برا جمع بندی های خودت اینارم بخونی خیلی خوبه.موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب خوب خوندم هرچند ب دلیل استرس بالا اونم فقط تواین درس درصد بالای 50نداشتم و بیشتر درمحدوده30-50بوده
      ن خواستم مطمئن بشم ک خوبه یا ن چ دلیلی داره وقتی کامل نیست و یا وقتی مطمئن نیستم غلط علمی داره یان بخوام هزینه کنم دراصل بخاطر همین این تاپیک زدم قرار ب منبع خوب باشه من دارم دیگه ی منبع قابل اطمینان برا جمع بندی میخواستم خب حالا ک بار علمی این کتابا عالی نیس ترجیح میدم سختی بکشم اما ازمنابع خودم استفاده کنم
      درمورد بقیه لقمه ها هر چند اینجا منظورمن فقط لقمه های زیست اما خب باید بگم من هم الگو دارم هم لقمه براادبیات بالقمه هم بخونی خوب میشه کامل زد باالگو ه م بخونی میشه کامل تست هاشو جواب داد انچنان فرق عظیم و غیر قابل جبرانی باهم ندارن
      شاید تنها برتری الگو دسته بندی کلمات در اخر باشه +تست ک اگه خوب خونده باشی دسته بندی خاصی لازم نیس تستم هرمنبعی باشه میشه کار کرد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همون متن کتابه
      که کمی خلاصه شده

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کتاب های زیست لقمه مهروماه برای مرور مناسبن.
      اما این کتاب نمیتواند جایگزین کتاب درسی شود.

برای اون هایی که خلاصه نویسی نداشته اند توصیه میشود
      zahra.2015

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه بقیه هم نظر بدن اونایی ک لقمه ها رو دارن بیشتر مد نظرم ویروس ها و قارچ ها با دستگاه های بدن

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داداش ها!این همه کتاب خوب داریم چسبیدین به مهر ماه لقمه که چی بشه؟!!!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میشه بقیه هم نظر بدن اونایی ک لقمه ها رو دارن بیشتر مد نظرم ویروس ها و قارچ ها با دستگاه های بدن
      ویروس ها و قارچ هارو دوستم داره ,دیدم
      جدولهای مقایسه ای خوبی داره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من ازمون های قلمچی رو با اینا 60-70 میزنم البته بعد از خواندن دو باره کتاب

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بدرد مواقعی که وقتت تلف میشه مثل اتوبوس و...... میخوره سطحش بالا نیس

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دستگاه های بدنش خوب نیست ؟

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن