خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش اگه از من بپرسی فیزیک فقط گاج نقره ای ریاضی هم مهروماه خوبه هم خیلی سبز

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آریسا نمایش پست ها
      خیلی سبز خوبه؟ من زیستشو دارم دارم خوشم نیومد از سبک کتابش
      تا کدوم درس مد نظر باشه
      زیست نه ولی ریاضی بد نیست هرچند ریاضی مهروماه رو بیشتر می پسندم
      فیزیکش عالیه
      شیمیش هم خوبه

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه پیش بهترین کتا بنشر دریافته و برای سال اول خوشخوان در مورد فیزیک البته

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      تا کدوم درس مد نظر باشه
      زیست نه ولی ریاضی بد نیست هرچند ریاضی مهروماه رو بیشتر می پسندم
      فیزیکش عالیه
      شیمیش هم خوبه
      برای زیست نظرتون چیه؟؟ چه کتابی باید تهیه کنم من اصلا هیچ پیش زمینه ای از زیست ندارم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      برای زیست نظرتون چیه؟؟ چه کتابی باید تهیه کنم من اصلا هیچ پیش زمینه ای از زیست ندارم
      برای زیست باید کتاب درسی رو ریز به ریز خونده خورده و قورت داده باشی این وسط تنها کمکی که کتاب تست میتونه بکنه این هست به شما بگه کجاها دارای اهمیت بالای طرح تست هست ولی شما خوب نخوندی برو دوباره بخون و الا تست در درس زیست هیچوقت جایگزین آموزش نمیشه توصیه این هست از تستهای مشابه کنکور یا اصلا تستهای خود کنکور استفاده بشه تستهای تالیفی در مقام آموزش و روشن کردن زوایای پنهان کتاب میتونن بهتون کمک کنند اما راه اصلی از کنکور میگذره.از بین سه مجموعه کتاب زیر هر کدوم که بهتر باهاش رابطه برقرار میکنید میتونه مناسب باشه جدا از این که اگر دنبال درسنامه هستید مورد اول میتونه مناسب تر باشه هرچند توصیه من این هست به جای درسنامه و این جور چیزا خودتون یادبگیرید کتاب رو چطور باید خوند و همون کتاب رو ریز دقیق و جزئی با ترکیب های مورد نیاز و ارتباطات مشخص مطالعه کنید
      زیست سال به سال نشر الگو اشکان هاشمی-درسنامه و تست
      زیست پیش و پایه آبی کانون-درسنامه های مختصر بیشتر تسته بیس،تستهای تالیفی جون دار و مشابه کنکور در عین داشتن نکات جدید
      زیست جامع مهروماه-کتاب جدیدی هست بدون درسنامه صرفا آموزش بر مبنای تست صرفا با داشتن یک سری توصیه و نکته و این جور چیزها لا به لای پاسخهای تشریحی جدیدالتالیف هم هست
      +کتاب همایش نشر دریافت عین حجم کمی که داره مطالب ترکیبی رو خوب پوشش داده و در شکل گیری دید ترکیبی برای دانش آموز میتونه تاثیر مثبتی داشته باشه
      +تدریس زیست شرکت رهپویان دانش (آقای کرامت)عین حجم بسار پایین دربرگیرنده نکات خوب و مفهومی برای شروع از پایه است(این رو توصیه میکنم چون هم کم حجم هست هم هزینه اش کم میشه در عین حال کیفیت مطلوبی داره)
      زیاد رو تست زدن تاکید نکنید-اشتباهی که من کردم-بیشتر کتاب رو بخونید

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      برای زیست باید کتاب درسی رو ریز به ریز خونده خورده و قورت داده باشی این وسط تنها کمکی که کتاب تست میتونه بکنه این هست به شما بگه کجاها دارای اهمیت بالای طرح تست هست ولی شما خوب نخوندی برو دوباره بخون و الا تست در درس زیست هیچوقت جایگزین آموزش نمیشه توصیه این هست از تستهای مشابه کنکور یا اصلا تستهای خود کنکور استفاده بشه تستهای تالیفی در مقام آموزش و روشن کردن زوایای پنهان کتاب میتونن بهتون کمک کنند اما راه اصلی از کنکور میگذره.از بین سه مجموعه کتاب زیر هر کدوم که بهتر باهاش رابطه برقرار میکنید میتونه مناسب باشه جدا از این که اگر دنبال درسنامه هستید مورد اول میتونه مناسب تر باشه هرچند توصیه من این هست به جای درسنامه و این جور چیزا خودتون یادبگیرید کتاب رو چطور باید خوند و همون کتاب رو ریز دقیق و جزئی با ترکیب های مورد نیاز و ارتباطات مشخص مطالعه کنید
      زیست سال به سال نشر الگو اشکان هاشمی-درسنامه و تست
      زیست پیش و پایه آبی کانون-درسنامه های مختصر بیشتر تسته بیس،تستهای تالیفی جون دار و مشابه کنکور در عین داشتن نکات جدید
      زیست جامع مهروماه-کتاب جدیدی هست بدون درسنامه صرفا آموزش بر مبنای تست صرفا با داشتن یک سری توصیه و نکته و این جور چیزها لا به لای پاسخهای تشریحی جدیدالتالیف هم هست
      +کتاب همایش نشر دریافت عین حجم کمی که داره مطالب ترکیبی رو خوب پوشش داده و در شکل گیری دید ترکیبی برای دانش آموز میتونه تاثیر مثبتی داشته باشه
      +تدریس زیست شرکت رهپویان دانش (آقای کرامت)عین حجم بسار پایین دربرگیرنده نکات خوب و مفهومی برای شروع از پایه است(این رو توصیه میکنم چون هم کم حجم هست هم هزینه اش کم میشه در عین حال کیفیت مطلوبی داره)
      زیاد رو تست زدن تاکید نکنید-اشتباهی که من کردم-بیشتر کتاب رو بخونید
      ممنونم شما چه اطلاعات جامع و کاملی دارید....به نظرتون کلاس رفتن نیازه برای این درس؟؟چه مباحثش سخت تر یا مهمتره؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      ممنونم شما چه اطلاعات جامع و کاملی دارید....به نظرتون کلاس رفتن نیازه برای این درس؟؟چه مباحثش سخت تر یا مهمتره؟
      برای زیست کلاس لازم نیست بیشتر خود دانش آموز هست که در گود باید قرار بگیره و بخونه دبیر زیست صرفا بازگو کردن مطالب مهم رو انجام میده همون کاری که کتابها و فیلم ها هم انجام دادن برای یک کنکوری کلاس رفتن بیشتر اتلاف وقت هست جز در جاهایی که برا رفع اشکال میری معلم هم توجیه هست که دقیقا چه مبحثی رو باید رفع اشکال بکنه نشه مثل فیزیک رفتن من که بهش گفتم مسائل منشور رو مشکل دارم 4 جلسه برام نور و عدسی تدریس کرد و کلی از وقت و انرژی و هزینه رو الکی از من گرفت
      مباحث به سختی و آسونیش نیست یادمه یکی از بچه ها که 600 منطقه دو شد فصل 7 پیش رو به این دلیل که ازش سوال نمیاد حذف کرد همون سال 2 یا 3 سوال دقیق یادم نیست مستقیم و غیر مستقیم از فصل 7 پیش سوال طرح شده بود
      ولی در کل
      پیش2 مهم هست
      دو فصل اول پیش مهم هستند
      ژنتیک مندلی و جمعیت اصولا هر کدوم یکی دو تست مستقل دارند
      سایر مباحث فصل 5 پیش عین سهل افهم بودن تست مجزا داره
      از سال سوم چرخه های هورمونی و قاعدگی به همراه وقایع نمو جنینی حائز اهمیت اند
      از سال دوم مقایسه گردش خون و شیوه های تغذیه ای جانوران و حرکات گیاهی دفع مواد زائد مهم هستند
      +اینها هرچند مهم تلقی میشن ولی خوندن تمتم کتاب برای پاسخگویی کامل مورد نیاز هست و زیست شناسی به هیچ وجه نباید حذفی توش صورت بگیره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن