خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation دارم همه چيو از دست ميدم...

صدوستان من امسال كه كنكور بدم ميشه بار دومي كه كنكور دارم و اخرين كنكورم هم خواهد بود من پارسال ٧٥٠٠ضد رتبم منطقه ٢ تجربي و هـيچكدوم از سه دكتراي پيوسته رو هيچ جا(روزانه -ازاد-پرديس و تعهدي)درنيومدم...امسال وضعم بهتر شد و روزي ١٢ ساعت خوندم و تو اخرين ازمون قلمچي كه اولين ازمون جامع هم بودتراز كل من شد٦٦٠٠كه برام خوب بود و راضي بودن و ميدونم با اين سطح ميتونم يكي از اون ٣دكترا رو يه جا قبول بشم اما الان ديگه پنچر شدم و ساعت مطالعم به شدت افت كرده و رسيده به ٧ساعت!!!!!!!!!! حس ميكنم قبول. ميشم و همه چي رو بلدم اما ميدونم اگر اينجوري ادامه بدم تويه كمتر از يه ماه هرچيزي كه دارمو از دست بدم و قبول نشم ..... نميدونم چ كنم..... ميخوام بدونم دوستاني كه ميانگين ترازي مثل من دارن الان چند ساعت ميخونن و كلا بهم بگن من چيكار كنم تا از اين احمق بازيهاي خودم رها بشم. و هرچيزي كه تو. يه سال بدست اوردم و مهارت و دانشي كه الان دارم تا كنكور از بين نره

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حیفه.... تلاشت هدر بره.... یکم استراحت کن. بعد بازم بخوووووووووووووون. چیزی نمونده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ب روز ی ک نتایج میاد فک کن ......همین...خود بخود میخونی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما به یک ریکاوری نیاز داری هفته ای یه روز برو استخر یا پارک یا هرجایی که حال میکنی البته این رو جایزه خودت بذار که اگه مثلا این هفته ایکس ساعت خوندم و فلان مبحث رو تموم کردم یه روز برم فلان جا و در مقابل یه تنبیه هم معلوم کن که اگه نتونستی اون کار رو بکنی سعی کن تنبیهی که انتخاب میکنی خیلی بزرگ باشه و اگه نتونستی درس بخونی اون رو حتما انجام بدی اینا رو مشاورم گفته خودم تا به حال به این سطح نرسیدم که نخونم

5. Top | #5
      lRl
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چشم شماروشن مام همینطور

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.kian نمایش پست ها
      صدوستان من امسال كه كنكور بدم ميشه بار دومي كه كنكور دارم و اخرين كنكورم هم خواهد بود من پارسال ٧٥٠٠ضد رتبم منطقه ٢ تجربي و هـيچكدوم از سه دكتراي پيوسته رو هيچ جا(روزانه -ازاد-پرديس و تعهدي)درنيومدم...امسال وضعم بهتر شد و روزي ١٢ ساعت خوندم و تو اخرين ازمون قلمچي كه اولين ازمون جامع هم بودتراز كل من شد٦٦٠٠كه برام خوب بود و راضي بودن و ميدونم با اين سطح ميتونم يكي از اون ٣دكترا رو يه جا قبول بشم اما الان ديگه پنچر شدم و ساعت مطالعم به شدت افت كرده و رسيده به ٧ساعت!!!!!!!!!! حس ميكنم قبول. ميشم و همه چي رو بلدم اما ميدونم اگر اينجوري ادامه بدم تويه كمتر از يه ماه هرچيزي كه دارمو از دست بدم و قبول نشم ..... نميدونم چ كنم..... ميخوام بدونم دوستاني كه ميانگين ترازي مثل من دارن الان چند ساعت ميخونن و كلا بهم بگن من چيكار كنم تا از اين احمق بازيهاي خودم رها بشم. و هرچيزي كه تو. يه سال بدست اوردم و مهارت و دانشي كه الان دارم تا كنكور از بين نره
      ی خرده به خودت آسون بگیر انرژی منفی بذارکنار با 7 ساعت بخون بعد کم کم دوباره زیادش کن پزشکی ، دندان یا دارو ... مهم نیست 1 صندلی منتظرته نذار بخاطر منفی بافی نصیب یکی دیگه بشه...

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha.. نمایش پست ها
      ی خرده به خودت آسون بگیر انرژی منفی بذارکنار با 7 ساعت بخون بعد کم کم دوباره زیادش کن پزشکی ، دندان یا دارو ... مهم نیست 1 صندلی منتظرته نذار بخاطر منفی بافی نصیب یکی دیگه بشه...
      جمله اخر خیلی تاثیر گذار بود

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.kian نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز اینو بدون که رقیبات تو این روزا حتی اون ضعیف ترینشون هم داره ساعت مطالعشو میبره بالا .تو توی یه مسابقه دوی ماراتن هستی که باید تمومش کنی نباید خسته بشی به شیرینی بعدش فکر کن به خوشحالی خانوادت فکر کن اونا همهی امیدشون به توست چقدر برات خرج کردن به همه ی این زحمت ها فکر کن و با یه روحیه ی قوی مثل قبل شروع کن به درس خوندن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من امسال سال اولم هست و ظی سال ترازم 6500 بود الان دوماه هست که هیچی نمیخونم فقط در حد امتحانای مدرسه خوندم و الان میفهمم که اشتباه کردم ازمون جامع شدم 5400ترازم
      این موقع ها خیلی ها جا میزنن مثله من و اونایی برندن که ادامه بدن
      یه مصاحبه توی نفرات برتر هست اقای محمدحسین لطفی فکر کنم حتما بخوون
      ایشون هم دقیقا یک سال این مشکل رو که ماه اخر ول کردن رو داشتن
      امیدوارم موفق بشی
      واسه منم دعا کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن