خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 51
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مطمئنم به اینکه میتونی قبول شی ایمان داری...
      چون اگر این باور نداشتی الان اینجا نبودی

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabam798 نمایش پست ها
      اره باید اینکارو بکنی سوالا رو دقیق تحلیل کن روشون وقت بزار مثلا سوال اول شیمی میزنی میبینی غلطه میری کل اون مبحثو سریع رو کتابی که داری مرور میکنی اگه درست انجام بشه مطمن باش جواب میده
      حتی اگه فصل اون سوال غلطو کامل یادم رفته باشه من تو ازمون اول احتمالا90درصد سوالارو حتی بیشتر یا نمیزنم یا غلط میزنم خب باید کدوم فصلو بخونم؟

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه اینقد به جای نظر الکی و اینا تمرکز میزاشتین رو درستون الان اینجا نبودید خودتون باید بشینید درس بخونید با روش درستی که خودتون پیدا میکنید همه میتونن نظر بدنولی اونی برندست که عمل کنه

4. Top | #34
      lRl
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabam798 نمایش پست ها
      اگه اینقد به جای نظر الکی و اینا تمرکز میزاشتین رو درستون الان اینجا نبودید خودتون باید بشینید درس بخونید با روش درستی که خودتون پیدا میکنید همه میتونن نظر بدنولی اونی برندست که عمل کنه

GoldEN LIKE!!! زدی توهدف....

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نگاه کن هر گزینه ای فکر میکنی بلدی اصلا گزینه ای عمل کن مثلا یه گزینه رو که میتونی تشخیص بدی به فکر سنجش خودت نباش به فکر پیشرفت باش با درصد 20-30هم یه رشته نسبتا خوب میشه قبول شد

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین عزیز من الان 2 هفتس که تاپیک میزنی که میتونم نمیتونم اگه تو این 2 هفته نشسته بودی میخوندی عمومیات جمع شده بود ... تو این 30 روز کل عمومیارو باید ببندی ریاضی امار احتمال ماتریس بخونی شیمی سال2 کلش فیزیک پیش 2 زیست 2فصل 4 حتما 1 سوال مستقیم میاد ارش 5.78 رو بخون سوم 1تا 4 پیش 3.4 6.7 9.10.11 دیگه بستگی به شانست داره ترکیبی بدن یا نه از ساعت 5 صبح تا 1 شیمی+ زیست بخون بقیش رو هم خودت باس بچینی برای خودت

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همش تلقینه....رو آموخته هات زوم کن ....فقط ببین چطور تاپیک قبولی میزنی

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم یه چند روزه شروع کردم جدی...مرورو نمیزارم واسه بعدا همین الانا که می خونم کنارش مرورم دارم تا خود کنکور 4-5 دفعه مرور میشه
      هر درسیم یه جور می خونم مثلا تو ریاضی هرچی می خونم یه خلاصه کامل فرمولو نکاتو چه اونایی که از نظرم مهمن چه نیستن می نویسم بعد میرم مبحث جدید بخونم قبلیارم یه دوره میکنم نهایتا هردرس بشه یه ربع یه 10 تا تستم از هرمبحثش میزنم
      لغات وتاریخ ادبیات و لغات زبان هر روز +دوره قبلیا
      شیمی و زیست وقتی خوندم یه چندتا تست دوره ایم میزنم
      فیزیکم پیش 2 می خونم بقیه شم از دور دنیا هنوز دور دنیا نخوندم ببینم جواب میده یا نه

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بیشتر رو مباحث سوال خیز تمرکز کن و به خدا توکل کن نماز حاجت هم بخون البته برای براورده شدن ارزو باید واجباتت رو هم انجام بدی موفق باشی دوست عزیز

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینارو نگفتم که بگم حتما باید اینجوری خوند هر کسی باید روششو خودش پیدا کنه بعضی وقتام باید از قاعده همیشگی خارج شد مثلا الان منی که همیشه مطالعه م بیشتر از تستم بوده الان دقیقا دارم برعکس عمل می کنم یا اینکه مثل همیشه مرورو نمیذارم واسه بعدا

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      داداش بذار یه چیزی بهت بگم برای پدر و مادرت پدری نکن اونا اگه برات خرج کردن جز وظایف خودشون دیدن من تازه امسال میرم سال سوم و خدا شاهدد برای درسا و کتابای امسالم چیزی حدود 10 میلیون خرج کردم این از این یعنی میخوام بهت بگم سر این موضوع غصه نخور
      وقتی میگی به اونجایی که دلم میخواد نرسیدم یعنی چی؟یعنی کیفیت مد نظرتو به دست نیووردی؟یا کمیت؟
      بذار یه چیزی بهت بگم من اگه جات بودم با یه بودجه بندی درست میرفتم فکر میکنم چند وقت پیش یه تاپیکی دیده بودم که یه درصد معقول برای هر درس درنظر گرفته بود و باهاش میشد رتبه ی خوبی به دست اورد
      حالا یه چیز دیگه ایه نازل نشده که شما همین امسال بری دانشگاه خدا همیشه یه جای جبران میذاره کنکور بده بعد سبک سنگین کن من منتظر روزی هستم که که مصاحبهتو تو انجمن میخونم

دیگه هم حرف خودکشی رو نزن خدا ناراحت میشه
      به نظر من دقیقا مشکلتو تو هر درس بگو تا بچه ها کمکت کنن مثلا اقا بگو من تو زیست یک بخش گیاهی فصل 3 رو اشکال دارم بچه ها کمکت میکنن

خدا یار و یاورت

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.BamBam نمایش پست ها
      داداش بذار یه چیزی بهت بگم برای پدر و مادرت پدری نکن اونا اگه برات خرج کردن جز وظایف خودشون دیدن من تازه امسال میرم سال سوم و خدا شاهدد برای درسا و کتابای امسالم چیزی حدود 10 میلیون خرج کردم این از این یعنی میخوام بهت بگم سر این موضوع غصه نخور
      وقتی میگی به اونجایی که دلم میخواد نرسیدم یعنی چی؟یعنی کیفیت مد نظرتو به دست نیووردی؟یا کمیت؟
      بذار یه چیزی بهت بگم من اگه جات بودم با یه بودجه بندی درست میرفتم فکر میکنم چند وقت پیش یه تاپیکی دیده بودم که یه درصد معقول برای هر درس درنظر گرفته بود و باهاش میشد رتبه ی خوبی به دست اورد
      حالا یه چیز دیگه ایه نازل نشده که شما همین امسال بری دانشگاه خدا همیشه یه جای جبران میذاره کنکور بده بعد سبک سنگین کن من منتظر روزی هستم که که مصاحبهتو تو انجمن میخونم

دیگه هم حرف خودکشی رو نزن خدا ناراحت میشه
      به نظر من دقیقا مشکلتو تو هر درس بگو تا بچه ها کمکت کنن مثلا اقا بگو من تو زیست یک بخش گیاهی فصل 3 رو اشکال دارم بچه ها کمکت میکنن

خدا یار و یاورت
      سلام نسبت به سطح مالی خانواده ما هزینه زیادیه.درضمن من پشت کنکوریم ودیگه جا برای عقب گرد ندارم باید هر طور شده یه رتبه خوب حداقل زیر10000بیارم؟
      ویرایش توسط _saeed_ : 26 خرداد 1395 در ساعت 19:00

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _saeed_ نمایش پست ها
      سلام نسبت به سطح مالی خانواده ما هزینه زیادیه.درضمن من پشت کنکوریم ودیگه جا برای عقب گرد ندارم باید هر طور شده یه رتبه خوب حداقل زیر10000بیارم؟
      من میتونم با شما از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشم؟

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب زمین دکتر چلاجور بخر بخون 70 صحفه س خوب بخونی باهاش 60 درصد میزنی...زمین از زیست بیشتر رتبه میده اما تراز زیر گروه یک نمیده ...شک نکن با زمین 60 درصد وکمی عمومی تخصصی میتونی ...فایل پیوست 56085

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _saeed_ نمایش پست ها
      سلام به همه ی بچه هایی که اوضاشون مثل منه چون فقط اونا منو درک میکنن من یه پشت کنکوریم که امسال به امید رتبه خوب نشستم چون پارسال رتبم شده بود 25000هزار منطقه2تجربی.امسال کلی پدرمادرم برام خرج کردن درحد3و4 میلیون ولی من اصلا درست حسابی درس نخوندم البته بیشتر این پول با بت خرید یه سری dvd از یه موسسه داغون هدر رفت کار نداریم.الان که به اوضام نگاه میکنم حتی وضعم از پارسال همین موقع هم بدتره.حالم خیلی بده.به نظرتون تو این مدت باقی مونده چجوری درس بخونیم که یه رتبه خوب بیاریم ؟من که هرجور برنامه میریزم میبینم وقت نیست مباحث مدنظرمو بخونم از طرفی هم دلم نمیاد بیشتراز این مبحث حذف کنم؟چون اونموقع شانسم کمتر میشه .این روزام فقط سال سوما تاپیک میزنن یکی هم به داد ما کنکوری ها برسه .یعنی دیگه بریدم بخدا.. کم کم دارم به خود کشی فکر میکنم به خدا
      سلام دادا
      عه!این حرفا چیه؟خویه سال دیگه هم میمونی-اینقدر بد فکر نکن خواهشا-
      من خوشبین نیستم میدونم سخته اما ارزش خودکشی رو نداره!
      واسه عمومیا میتونم کمکت کنم فقط!-درسای مهم رو با منبع بت میگم خودت میدونی دیگه-
      درضمن برنامه هم که میزی باید هفتگی بریزی-الان وقت برنامه بلند مدت نیست-باید رو ساعتشم برنامه بریزی

عربی:
      اولویتت با ترجمه تعریب باشه-پایه ثابتن تعدادشونم زیاده-
      بعد از اون درک مطلب
      بعدش تشکیل و تحلیل
      بعدش گرامر

نکته:لازم نیست حتما همش رو بخونی -مثلا شما فقط ترجمه رو کار کن اما به امید اینکه همه ترجمه هارو درست بزنی کار کن

دینی :
      دوم1/3/5/6/7/8/9/11/14/
      سوم:1/2/4/5/7/8/10/
      چهارم:3/4/5/8/

زبان:اول لغات تموم درسارو بخون
      بعدش رو کلوز برنامه بریز
      بعدش رو درک متن
      اخرش گرامر(زیر)

چهارم:1/2/4/6/8/
      سوم:3/4/5/6/

ادبیات:
      اول قرابت و کار کن
      بعد ارایه
      بدش زبان یا املا و تاریخ ادبیات

اینم بودجه بندی قلم چی
      اینا رو برای بار چندم میذارم واسه اینکه اوضاعت خرابه و تگ یکی از دوستان
      فقط خوهشا دوستانه میگم انجمن نیا و برو بخون
      شما عمومی رو خوب بزن خیلی برات جا به جا میکنه
      اگه سوالی داشتی در خدمتم دادا

عه!
      منبع:خواهشا سی دی ها رو بنداز و بچسب به کتاب-وقت سی دی نیست(مگه جمع بندی)
      دینی:گاج خط ویژه اگه گیر اوردی-اگه نه سیبمهروماه-اگه نه زیپ فائق
      عریب:خیل سبز-زیاد زده غزال موسی خوبه
      زبان:خط ویژه-سیب-فیل اناری
      ادبیات:مهروماه 5 گنج- خیلی سبز(اینا جامعه ن اما شما همونطور که گفتم بخون)
      خلاف قوانین.
      ویرایش توسط Ali.N : 26 خرداد 1395 در ساعت 19:32

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن