خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

دانشگاه آزاد یا دولتی یا بین الملل رشته پزشکی شرط معدل دارد؟

میخواستم بدونم واسه تحصیل در رشته های علوم پزشکی ( حالا معروف تر هاش پزشکی دندان دارو فیزیوتراپی) در دانشگاه آزاد یا دولتی یا بین الملل اگه معدل دیپلم و پیش دانشگاهی کم باشه ثبت نام نمیکنن؟این رشته ها در این دانشگاه ها برای ثبت نام شرط معدل دارن؟ ممنون میشم کامل جواب بدین
      تو این سایتو ببینین
      http://phdpezeshki.com/news/medical-license-test-news/826-terms-studying-medicine-college-of-medicine-and-dentistry-of-tehran-medical-university-declared-international.html#!kmt-start=968

ویرایش توسط Amir h : 26 خرداد 1395 در ساعت 02:04

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منظورتون از شرط معدل چیه ؟! یعنی بدون کنکور . از این نظر که به هیچ وجه !

ولی از این نظر که مثلا شما تو اون رشته و دانشگاه قبول شین و بگن چون معدل شما پایینتر از فلان نمرست نمیتونین ، خیر اینجوری نیست اگه هم بود تا الان باید بچه ها میگفتن !
      بختیار رحمانی هم یه نمونش !
      چون معدل شما خود به خود لحاظ میشه تو کنکورتون و قبول شدن شما با توجه به تراز و رتبه کنکورتونه

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منظورم اینه که تو رشته های با آزمون که کنکور داره اگه قبول شم مثلاً معدل سوم و پیشم 10 هستش اون وقت ثبت نام میکنن>؟؟
      تو یه سایتی خوندم نوشته بود واسه رشته های علوم پزشکی دانشگاه بین الملل اگه معدلت و نمره چند تا از درسلا زیر 16 باشه ثبت نام نمیکنن
      ویرایش توسط Amir h : 26 خرداد 1395 در ساعت 02:00

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

ولی از این نظر که مثلا شما تو اون رشته و دانشگاه قبول شین و بگن چون معدل شما پایینتر از فلان نمرست نمیتونین ، خیر اینجوری نیست اگه هم بود تا الان باید بچه ها میگفتن !
      چون معدل شما خود به خود لحاظ میشه تو کنکورتون و قبول شدن شما با توجه به تراز و رتبه کنکورتونه
      بختیار رحمانی !!!!!!!! داعش بیا منو بخور این که فوتبالیسته تازگی هم که رفته استقلال اون رستگار رحمانی هستش برادر البته جفتشون کرمانشاهی هستند بختیار سرپل ذهابی و رستگار هم جوانرودی

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi69460 نمایش پست ها
      بختیار رحمانی !!!!!!!! داعش بیا منو بخور این که فوتبالیسته تازگی هم که رفته استقلال اون رستگار رحمانی هستش برادر البته جفتشون کرمانشاهی هستند بختیار سرپل ذهابی و رستگار هم جوانرودی

برادر ساعت پست رو ببین به نظرت اون موقع ادم رو فرم هست اصلا
      درگیر این غلط املاییا نشو . اصل مطلبو فکر کنم رسوندم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

مگه من گفتم اصل مطلبو نرسوندین التماس دعا

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مگه من گفتم اصل مطلبو نرسوندین التماس دعا

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      منظورم اینه که تو رشته های با آزمون که کنکور داره اگه قبول شم مثلاً معدل سوم و پیشم 10 هستش اون وقت ثبت نام میکنن>؟؟
      تو یه سایتی خوندم نوشته بود واسه رشته های علوم پزشکی دانشگاه بین الملل اگه معدلت و نمره چند تا از درسلا زیر 16 باشه ثبت نام نمیکنن

میخواستم بدونم واسه تحصیل در رشته های علوم پزشکی ( حالا معروف تر هاش پزشکی دندان دارو فیزیوتراپی) در دانشگاه آزاد یا دولتی یا بین الملل اگه معدل دیپلم و پیش دانشگاهی کم باشه ثبت نام نمیکنن؟این رشته ها در این دانشگاه ها برای ثبت نام شرط معدل دارن؟ ممنون میشم کامل جواب بدین
      تو این سایتو ببینین
      http://phdpezeshki.com/news/medical-license-test-news/826-terms-studying-medicine-college-of-medicine-and-dentistry-of-tehran-medical-university-declared-international.html#!kmt-start=968

سلام . مثالاتون اصلا قشنگ نبود رستگار رحمانی رتبه تک رقمی بود و از نخبگان پس معدلش 0 هم که نمیشه اما اگر میبود مشکلی نداشت. اما دوسته من کلا هیچ رشته ای دولتی شرط معدل نداره و نه تنها شرط معدل شرایط خاصی نداره.حالا معدل هرچی که باشه و تماما براساس نتیجه کنکور هست معدلت هرچی که میخواد باشه نیازی هم نیست رستگاررحمانی باشه رتبت 2000 هزارهم بود با معدل پایین پزشکی قبول بشی راحت میتونی ثبت نام کنی دوسته من به امید موفقیت یاعلی.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو این سایتو ببینین

اما این سایتی که آدرس گذاشتید بین الملل شرایطش جداست راحت تر بگم هر طور دانشگاه بخواد شرایط میذاره این دانشگاه این شرایط دانشگاه دیگه شرایطش و چیزه دیگه در کل بی قانونه و مهم نیست این شرایط هم زیاد بهشون پایبند نیستن با پول حل میشه و واقعا حیفه این همه هزینه و وقت بذارید واسه بین الملل تعهدی بخونید بهتره خیلی و چه بهتر تلاش کنید روزانه اما بین الملل هم خب برای کسایی که نمیتونن قبول شن اما در کل شرایط دست واحدی هست که مد نظره شماست دوسته من بهتره واحدی که میخواید شرایطش رو از خوده دانشکده موردعلاقتون بپرسید و اطلاع پیدا کنید.موفق باشید یاعلی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن