خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

یادگیری زبان با منابع ielts

سلام دوستان خوبید خوشید؟ نماز و روزتون قبول

ببخشید دیگه ما مزاحم شدیم،من دانشجوی ترم آخر رشته دندان پزشکی دانشگاه شیراز (سراسری نه آزاد یا بین الملل) هستم،حالا میخوام برای تخصص برم به خارج از کشور برم ولی اونجا مدرک زبان نمیخواد کشوری که دارم میرم

یه جا رفتم گفت 25 جلسه با منابع آیلتس باهات زبان کار میکنیم = 900 هزار تومن.

به نظر شما برای منی که میخوام زبان رو یاد بگیریم اونم برای تحصیل توی خارج (بدون نیاز به مدرک تافل،آیتلس و .. ) این کلاس هارو برم ؟یا نه کلاسی برم که از روی منابع ielts درس نمیدن؟

بازم تاکید میکنم، کشوری که میخوام برم نیازی به ارائه مدرک زبان نیست

مرسی بابت پاسخ هاتن

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis نمایش پست ها
      سلام دوستان خوبید خوشید؟ نماز و روزتون قبول

ببخشید دیگه ما مزاحم شدیم،من دانشجوی ترم آخر رشته دندان پزشکی دانشگاه شیراز (سراسری نه آزاد یا بین الملل) هستم،حالا میخوام برای تخصص برم به خارج از کشور برم ولی اونجا مدرک زبان نمیخواد کشوری که دارم میرم

یه جا رفتم گفت 25 جلسه با منابع آیلتس باهات زبان کار میکنیم = 900 هزار تومن.

به نظر شما برای منی که میخوام زبان رو یاد بگیریم اونم برای تحصیل توی خارج (بدون نیاز به مدرک تافل،آیتلس و .. ) این کلاس هارو برم ؟یا نه کلاسی برم که از روی منابع ielts درس نمیدن؟

بازم تاکید میکنم، کشوری که میخوام برم نیازی به ارائه مدرک زبان نیست

مرسی بابت پاسخ هاتن

سلام ممنون همچنین از شماهم قبول باشه
      اگر وقت ندارین مجبورین با همون روشی که بهتون پیشنهاد شده بخونین ولی باید بعد از مهاجرت اونجا هم به مرور ادامه بدین(مطالب یاد گرفته شده رو از روی همون کتاب مرور کنین تا بتونین بدون مشکل ازشون استفاده کنین)
      اگر فعلا وقت دارین ازمون تعیین سطح بدین و از ترمی که قبول میشین به بعد ترمیک بخونین.
      موفق باشین.... .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از شما دوست عزیز،بله وقت که تا 7 ماهی دارم ،به نظر شما کافیه؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه جای شما بودم گرامر رو خودم میخوندم
      اگه speaking تون در حد متوسط هست فیلم های خارجی نگاه کنین که زیرنویس ندارن اولش یکم سخته ولی بعد خیلی راه می افتین اگه هم speaking تون خوب نیست یه سری کلاسا هستن که فقط اونو کار میکنن اون کلاسا رو برین

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.BamBam نمایش پست ها
      دوست عزیز اگه جای شما بودم گرامر رو خودم میخوندم
      اگه speaking تون در حد متوسط هست فیلم های خارجی نگاه کنین که زیرنویس ندارن اولش یکم سخته ولی بعد خیلی راه می افتین اگه هم speaking تون خوب نیست یه سری کلاسا هستن که فقط اونو کار میکنن اون کلاسا رو برین
      من وقتی برای فیلم دیدن و .. ندارم عزیز.

سوال من چیز دیگه ای بود اما به هرحال متشکرم از شما،،اگه بقیه هم لطف کنن کمک کنن ممنون میشم.

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis نمایش پست ها
      مرسی از شما دوست عزیز،بله وقت که تا 7 ماهی دارم ،به نظر شما کافیه؟
      خواهش میکنم ..... هفت ماه برای ترمیک عادی کمه مگر اینکه ترم های بالا قبول بشین ولی خوب بهتره شما همون تعیین سطح رو بدین بعد ترمیک فشرده بخونین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)