خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نظرتون راجع به این نوشیدنی های انرژی زا برای بیدار ماندن چیه؟

سلام بچه ها انشاا.. تو این ایام باقی مونده حالتون خوب باشه...من الان چن وقته کم خونی حادی گرفتم...بطوری که ساعت 9 تقریبا بیدارمیشم بعد از یکی دوساعت باز خوابم میگیره بعد از ظهرم دوساعت میخابم دیگه خودمو بکشم 8 ساعت میخونم............که این واسه من که یکی از 3 تا رشته تاپو میخام کمه...نظرتون راجع به این نوشیدنی های انرژی زا چیه؟؟؟/ قبلا قهوه میخوردم که خیلی کمکم نکرد...یکی از اشناهامون هم کنکوری هست میگفت این نوشابه ها رو میخوره حتی شبم نمیخابه...من فقط میخام 6 ساعت بخابم...دیگه کلافه شدم...نمیخام پشت کنکور بمونم....لطفا اگه تجربه کردین راهنمایی کنید...واقعا نیاز دارم...........مرسی
      <br>

2. Top | #2
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام دادا
      منم کم خونی دارم زیاد نمیتونم بیدار بمونم فقط یه چیزی میتونم بگم اینه که ما خودمون کم خونی داریم اون نوشیدنی ـایی که کم خونی رو تشدید میکنه تحت هیچ شرایطی نخور
      واسه خوابتم از چک نویس استفاده کن من استفاده میکنم کمتر خوابم میبره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aCe نمایش پست ها
      سلام دادا
      منم کم خونی دارم زیاد نمیتونم بیدار بمونم فقط یه چیزی میتونم بگم اینه که ما خودمون کم خونی داریم اون نوشیدنی ـایی که کم خونی رو تشدید میکنه تحت هیچ شرایطی نخور
      واسه خوابتم از چک نویس استفاده کن من استفاده میکنم کمتر خوابم میبره
      من فقط میخام این یک ماهو سر کنم روزی حداکثر 6 ساعت بخابم...شما وقت داری هنوز..
      <br>

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ASALI99 نمایش پست ها
      سلام بچه ها انشاا.. تو این ایام باقی مونده حالتون خوب باشه...من الان چن وقته کم خونی حادی گرفتم...بطوری که ساعت 9 تقریبا بیدارمیشم بعد از یکی دوساعت باز خوابم میگیره بعد از ظهرم دوساعت میخابم دیگه خودمو بکشم 8 ساعت میخونم............که این واسه من که یکی از 3 تا رشته تاپو میخام کمه...نظرتون راجع به این نوشیدنی های انرژی زا چیه؟؟؟/ قبلا قهوه میخوردم که خیلی کمکم نکرد...یکی از اشناهامون هم کنکوری هست میگفت این نوشابه ها رو میخوره حتی شبم نمیخابه...من فقط میخام 6 ساعت بخابم...دیگه کلافه شدم...نمیخام پشت کنکور بمونم....لطفا اگه تجربه کردین راهنمایی کنید...واقعا نیاز دارم...........مرسی
      بنده خدا ,خودت داری میگی کم خونی داری.کمبود قند و انرژی که نداری.برو دکتر ,یا برو از داروخونه قرص یا کپسول آهن بگیر که کمخونیت برطرف شه.بعد شما با این تشخیص عالمانت میخای پزشکی هم قبول شی؟😆😆😆😆😆

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خوبه نمایش پست ها
      بنده خدا ,خودت داری میگی کم خونی داری.کمبود قند و انرژی که نداری.برو دکتر ,یا برو از داروخونه قرص یا کپسول آهن بگیر که کمخونیت برطرف شه.بعد شما با این تشخیص عالمانت میخای پزشکی هم قبول شی؟�������������� ���������������
      نمیدونم دقیقا الان کم خونی دارم یانه..قبلا داشتم...چون خیلی کسلم وزیاد میخابم گفتم شاید تو این فرصت این چیزا اثر داشته باشه..هر روز اسید فولیک میخورم...
      <br>

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من روزی دوساعتم نمیخونم
      نه حسش هس نه حالش
      اما از طرفی به این کوفتیا اعتقادی ندارم
      چندتاشونم قبلن امتحان کرده بودم فقط وابستت میکنه همین
      کم شدن ساعت مطالعه تو این روزا فک کنم عادیه
      شماهمون 8 ساعتو دقیق مطالعه کن کافیه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستی بچه هایی که فکرتون سمت نوشیدنی انرژی زا و این چیزاست,میدونستین که توی این نوشابه ها اسپرم گاو هست؟باور نمیکنین برین بدقت پشت نوشابه ردبول رو بخونید.البته درصد خیلی کمی هست,ولی خوب هستش.حالا بازم میل به خوردنش دارین؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy

نقل قول نوشته اصلی توسط خوبه نمایش پست ها
      راستی بچه هایی که فکرتون سمت نوشیدنی انرژی زا و این چیزاست,میدونستین که توی این نوشابه ها اسپرم گاو هست؟باور نمیکنین برین بدقت پشت نوشابه ردبول رو بخونید.البته درصد خیلی کمی هست,ولی خوب هستش.حالا بازم میل به خوردنش دارین؟
      جدی؟؟؟؟ ینی من تا الان ۷۰ تا قوطی اسپرم گاو خوردم؟؟! خدا رحم کنه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطف کن مقدار و مواد تشکیل دهنده شو بگو من بگم خوبه یا نه اگه نتونستی اسمشو بگو .

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این نوشیدنی ها اثرش موقتیه

بعد یه مدت برعکس عمل میکنه و وابستگی ایجاد میکنه
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !
      ویرایش توسط farshad7 : 25 خرداد 1395 در ساعت 21:48

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      استاد دارو شناسیمون همیشه میگفت سم هایی که فروششون مجازه و مردم هم میخورن یکی پفک و چیپسه
      یکی همین انرژی زاها!
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی از راهنمایی تون...واقعا هیچ چیزی به اندازه سلامتی مهم نیست...
      <br>

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جوابتو دادن دوستان ولی در همین باره بهت بگم که : یکی رو میشناسم از همینا استفاده میکرد برا سال کنکورش و مریض شد دم دمای کنکور بخاطر همیناها و کنکورشو خراب کرد. میتونست خیلی خیلی بهتر بشه رتبش ولی خب...
      اینا ضررش بیشتر از فایده شونه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ASALI99 نمایش پست ها
      خو قرص آهن بوخور....من ی دفه هایپ خوردم تا صب بیدار موندم اما 2 روز بعدش اکثر اوقاتش خواب بودم
      پاسخ به سوالات سربازی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی داره هایپ و... افتضاح اند
      یه مکمل هست که تو ایران خیلی کمیاب اگه بخوای بگیریش باید کل تهران رو زیر و رو کنی داداش ام از المان واسم اورده بود اونم تازه خودش پیمونه کوچیک داشت که واسه سن من باید نصف اون رو تو 1.5 لیتر اب حل میکردی هر نیم ساعت حدود0.5لیتر می خوردی.
      من خوردم خوب بود هیچ چیم نشد تازه زیر نظر داداشم که پزشک استفاده میکردم
      ویرایش توسط Amir hossein007 : 27 خرداد 1395 در ساعت 16:28

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن