خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

انتخاب زشت ترین رنگ جهان!!

قرار است در بسته بندی سیگار از زشت ترین رنگ جهان استفاده شود تا باعث کاهش مصرف آن شود!

زشت ترین رنگ
      دولت‌های انگلیس و فرانسه از طرح استفاده از زشت‌ترین رنگ جهان با ترکیب سبز و قهو‌ه‌ای در

بسته‌بندی پاکت‌های سیگار حمایت کردند.

محققان معتقدند که رنگ بسته‌بندی سیگار تاثیر زیادی در کاهش تمایل افراد به مصرف

سیگار دارد بطوریکه در مطالعات انجام شده در استرالیا با استفاده از رنگ‌های خاص در

بسته‌بندی سیگار از سال ۲۰۱۲ مصرف سیگار به طور محسوسی کاهش یافته است.

محققان معتقدند که زشت‌ترین رنگ موجود با نام رسمی Pantone 448 C با ایجاد حس غریب و

ناخوشایند در کاهش مصرف سیگار بسیار موثر است. در واقع با جایگزینی این رنگ زننده به جای

رنگ‌های زیبا و براق در بسته‌بندی فعلی پاکت سیگار انتظار می‌رود مصرف سیگار کاهش یابد.

زشت ترین رنگ جهان

محققان معتقدند که تصویب طرح فشار بر کارخانه‌های ساخت دخانیات و طراحی بسته‌هایی با رنگ

زننده و با استفاده از هشدارهای سلامتی بزرگ، تاثیر زیادی در کاهش مصرف دخانیات خواهد داشت. در

واقع استفاده از قوانین جدید ساخت و بسته‌بندی سیگار در کنار سایر فاکتورهای اقتصادی مثل افزایش

مالیات بر سیگار و لغو بیمه افراد سیگاری سهم چشمگیری در افزایش موفقیت طرح جلوگیری از مصرف

دخانیات خواهد داشت.

ایسنا

http://gizmiz.com/

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

ویرایش توسط Dr fatima97 : 24 خرداد 1395 در ساعت 14:47

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      قرمز بزارن من دیگه نمی خرن
      ویرایش توسط reza__sh : 24 خرداد 1395 در ساعت 15:28

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      تا بخواد ایران از این کارا کنه ما که هفت کفن پوسوندیم. مبارک نسل های بعد. البته از این ملتی که برای شاخ نشون دادن خودش حاضره دست به هر کاری بزنه انواع حماسه های پلنگ و لات و لش و ... رو برای نشون دادن خودش انجام بده . استفاده از سیگار با رنگ زشت که چیزی نیست تازه تا اون موقع که بخواد ایران از این کارا کنه وضع از اینیم هست بدتر شده =))یه عکس تو اینستاگرام بود دختره مثلا میخواست با سیگار ادعا کنه هنوز بلد نبود سیگارو روشن کنه گرفته بودش پایین تو دستش کنارش فندک میزد =)))
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BacheMosbat نمایش پست ها
      تا بخواد ایران از این کارا کنه ما که هفت کفن پوسوندیم. مبارک نسل های بعد. البته از این ملتی که برای شاخ نشون دادن خودش حاضره دست به هر کاری بزنه انواع حماسه های پلنگ و لات و لش و ... رو برای نشون دادن خودش انجام بده . استفاده از سیگار با رنگ زشت که چیزی نیست تازه تا اون موقع که بخواد ایران از این کارا کنه وضع از اینیم هست بدتر شده =))یه عکس تو اینستاگرام بود دختره مثلا میخواست با سیگار ادعا کنه هنوز بلد نبود سیگارو روشن کنه گرفته بودش پایین تو دستش کنارش فندک میزد =)))

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چقدر این روزا مد شده....
      نمی دونم چرا بعضیا فکر میکنن اعتیاد کلاس داره...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نمیخوام زیاد بحثو از مبحث خودش خارج کنم ولی یچیز باحال خخخخ ... تا حالا فکر کردید این شاخ پندار بازیا لات بازیا و ... که جدیدا خصوصا تو دخترا مد شده یجورایی شببه همون صفات چشمگیره توی زیسته =)) ولی یجور دیگش و پیچیده ترش البته هر دوتا باعث کاش رقابت میشه ولی تو زیست اونایی صفات چشمگیر نداشتن از رقابت کنار میرفتن کلا ولی اینور همونایی که صفات چشمگیر دارن خودشون از رقابت کنار میرن =)) عفت خودشون که از بین بردن که هیچ بقیه هم صرفا به صورت موقت به طرفشون گرایش دارن و سر اخر همونایی اهل صفات چشمگیر نبودن انتخاب میشن =)) .... البته همه متن رو باید با قید "معمولا" خوند چون احتمال اتفاقای دیگه هم هست ... ولی حقیقت محضه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من موندم که اگه این رنگ لامبورگینی باشه بازم قشنگ نی؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      هیچ رنگ زشتی وجود نداره...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دقیقا با حدیث موافقم..دیشب وقتی واس اولین بار این رنگو دیدم ازش بدم نیومد.

میشه گفت چون مردم اصولا از رنگ هایی که تو رنجه قهوه ای هستن خیلی کم استفاده میکنن این رنگو از بین درجات مختلف قهوه ای انتخاب کردن به عنوان زشت ترین رنگ.

چون طبیعتا یه شخص از بین کلکسیونی از رنگا تو انتخابه خودش واسه ی هرچیزی ،رنگای دیگه رو ترجیح میده.

اصن حالا که اینطوره من میرم یه شلوار میخرم همین رنگ قد 90ام باشه چ بهتر
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها

اصن حالا که اینطوره من میرم یه شلوار میخرم همین رنگ قد 90ام باشه چ بهتر
      لج میکنی؟

(آدری هپبورن)

11. Top | #11
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بستگی داره رنگ چی باشه! درسته که در وهله ی اول این رنگ از وسایل رو انتخاب نمیکنم،امــــــا عجیب همچین حدودی بهم میاد.سبز لجنی براق که با رنگ قهوه ای تکمیل میشه
      سه سال پیش تو یه بازار همچین رنگ مانتویی دیدم،پوشیدم خیلیم بهم میومد،مامان خانوم نپسندیدن قاعدتا نخریدیم

با دلام*_*

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همچین هم رنگ زننده ای نیس

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr fatima97 نمایش پست ها

لج میکنی؟
      میخوام کمپین راه بندازم..."مبارزه با تفکیک رنگ ها"

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

این لجبازی رو از
      joozef @ یاد گرفتی؟

من ربط این 2تا موضوع رو به هم نمیدونم

اما خب شاید اون از من یاد گرفته

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اون خط آخرو اضافه کردم ج اونم بده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن