خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation تو این یه ماه باقیمونده دیگه حالمک از زیست خوندن بهم میخوره!!کمکم کنید

من تازه عضو این انجمن شدم و زیاد به قسمت های مختلفش آشنایی ندارم برای همین نمیدونم سوالمو جای درستی پرسیدم یا نه
      اقا من امسال سال دومی میشه که کنکور میدم و تا الانم زیستو خوب خوندم و روزی 4ساعت حداقل خوندم تا الان ولی الان حدود یه ماه هست وقتی میخوام زیست بخونم همش خوابم میگیره و حس میکنم المی دارم میخونم و چون به همه چی مسلطم و درصدم هم توی قلمچی 21 خرداد65 بود و منم راضیم فقط میوام همین سطح زیست من تا کنکور حفظ بشه ولی اصلا نمیتونم زیست بخونم دیگه به عبارتی حالم ازش بهم میخوره بس که خوندم این درسو
      میخوام بپرسم الان من چیکار کنم؟میشه تا کنکور دیگه نخونمش؟اگر نه بگید چیکار کنم یه راهی پیششنهاد بدید....من به کمک فففففوووووری نیاز دارم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اینکه زیست نخونید اشتباهه.بنظرم یه کتاب خالی بخر که توش هیچ نکته ای نباشه و فرض کن داری واسه اولین بار میخونیش
      زمان زیست خوندنم یه موقعی بزار که حالت خوب باشه.مثلا بعد خوندن درسی که علاقه داری بهش زیست بخون.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه از زیست حالت به هم میخوره تو دانشگاه میخوای چی کار کنی؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.sadeghi نمایش پست ها
      اگه از زیست حالت به هم میخوره تو دانشگاه میخوای چی کار کنی؟
      چه ربطی داشت؟؟

فرستاده شده از GT-S5303ِ من با Tapatalk
      «امام جعفر صادق(عليه‌السلام)»:

به ياد آن ساعتي باش که بندبند تو در قبر از هم جدا مي‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمي‌گردند. اين تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّي مي‌دهد. (المحجّة‌البيضاء، ج ٨، ص ٢٤١)

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyed sajjad نمایش پست ها
      چه ربطی داشت؟؟

فرستاده شده از GT-S5303ِ من با Tapatalk
      دانشگاه هم زیست قراره بخونه دیگه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      هر که طاووس خواهد * جور هندُستان کشد

7. Top | #7
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      اینکه زیست نخونید اشتباهه.بنظرم یه کتاب خالی بخر که توش هیچ نکته ای نباشه و فرض کن داری واسه اولین بار میخونیش
      زمان زیست خوندنم یه موقعی بزار که حالت خوب باشه.مثلا بعد خوندن درسی که علاقه داری بهش زیست بخون.

داداش اين نظري كه شما داديد خيلي اشتباهه

كتاب سفيد اين موقع سال ؟؟

اگه از كتاب سفيد استفاده كني بدتر خواهي شد و همون نكته هاي طول سالتم يادت نمياد ازما گفتن بود !

داداش شما به احتمال زياد كم كاري تستي داريد و كم تست ميزنيد ازت خواهش ميكنم اينكارو كن

عنوان بندياي كتاب رو مشخص كن مثلا فصل ٥ زيست رو به ٤ قسمت تبديل كن سريع (نه روزنامه وار ) و با دقت هر عنوان رو بخون و بعدا بيا تستاي زيبا بزن كه اوناهم سه جا پيدا ميشن اوليش كنكوراي قبل دوميش ازموناي كانون و سنجش

تمتم
      گيسوان تو شبيه اند به شب اما نه

شب كه اينقدر نبايد به درازا بكشد !

اینجام همیشه

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.kian نمایش پست ها
      من تازه عضو این انجمن شدم و زیاد به قسمت های مختلفش آشنایی ندارم برای همین نمیدونم سوالمو جای درستی پرسیدم یا نه
      اقا من امسال سال دومی میشه که کنکور میدم و تا الانم زیستو خوب خوندم و روزی 4ساعت حداقل خوندم تا الان ولی الان حدود یه ماه هست وقتی میخوام زیست بخونم همش خوابم میگیره و حس میکنم المی دارم میخونم و چون به همه چی مسلطم و درصدم هم توی قلمچی 21 خرداد65 بود و منم راضیم فقط میوام همین سطح زیست من تا کنکور حفظ بشه ولی اصلا نمیتونم زیست بخونم دیگه به عبارتی حالم ازش بهم میخوره بس که خوندم این درسو
      میخوام بپرسم الان من چیکار کنم؟میشه تا کنکور دیگه نخونمش؟اگر نه بگید چیکار کنم یه راهی پیششنهاد بدید....من به کمک فففففوووووری نیاز دارم
      مثل من!
      اما راهکاری که اجرا کردم و جواب داد!
      ویدیو ببین یا جزوه و کتابتو عوض کن
      من که ویدیو های گزینه2 رو دانلود کردم
      الاء هم هست-قلمچی هم داره
      خلاف قوانین.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انگار منظورمو درست نرسوندم
      من توي زيست نسبتا قوي هستمو ميانگين درصد زيستم تو قلمچي ٦٥ هست اما الان به خاطر اينكه حس ميكنم همه رو ميدونم وقتي زيستو ميخونم ديگه حالم ازش بهم ميخوره چي اين كارو من توي ٢سال يه مدت روزي٤ساعت انجام دادم در ضمن ميانگين ترازم هم تو قلمچي٦٦٠هست كه بد نيست
      الان ميخوام يه كاري كنم كه اين تسلطم تا كنكور حفظ بشه درعين حال حالم از زيست خوندن بهم نخوره
      بر فرض من هميشه فصل١پيشو تو٢.٥ساعت خوندم اما الان توي ٤-٤:٥ساعت ميخونمش!!!!دارم ديونه ميشم از زيست

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      يه پيشنهاد ميكنم بهتبرو كتاباي دوم و سوم و پيش همايشو بگير و از اونا بخونببين چطوره نتيجه ميده ايا؟!اين حس براي اين ايجاد شده كه از ديدن صفحات تكراري و نوشته هاي تكراري كه٢سال پشت سر هم ديدي ايجاد شده

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      شما ک حس میکنین زیستو خوبین بیان تامیای خوندنتونو کوتاه کنین بینش اون درسی ک دوس دارین ولو ی ربع بزارین

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.kian نمایش پست ها
      به نظرم ی استراحت به مغزت بده...
      این حالت کاملا طبیعبیه ...
      حدود 1 هفته بطور کامل کتاب ببند بذار کنار...
      بعد دوباره شروع کن ...
      حتما کتاب هارا جمع کن تا بدتر نشده....
      بعد از ی چند وقت خودت دوباره جذبش میشی..
      امیدوارم موفق بشی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه اصلا رهاش نکن همین یه ماهم تحمل کن مگر نه رتبت خراب میشه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      هر چقدر هم که زیستوت عالی باشه اگه این یک ماه رها کنین شاید صدمه بهش وارد بشه
      هر مبحثی رو که دوستش دارین بخونین برای مثال من بین زیست 1 با اندامک ها و اناتومی قلب و کلیه ها حال میکنم همونا رو میخونم ولی حدود 10 روز مونده به کنکور باید سراغ بخش های تست خیز تر برین
      همین یه ماهو بخونین که بعدا پشیمون نشین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن